Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4701) Doki16


Doki16
addikt

Midweek Madness - James Bond: Blood Stone & Quantum of Solace at 66%.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4702) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Milyen érdekes, hogy a steam főoldalon nem reklámoznak semmi akciót, kivéve a napi 24 órásat.Ha nem megyek rá a "Különleges Ajánlatokra", nem is tudom mi az akció.TF2 free sincs a főoldalon.Érdekes.

(#4703) ittakary válasza ProEvoFan (#4702) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én is pont ezen csodálkoztam tegnap este... Nem tudom ez miért jó nekik :/

(#4704) v!ct0y válasza whatever (#4700) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha leszedem akkor már jövő héten meg kell vennem ?

(#4705) ollie válasza v!ct0y (#4704) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#4706) TazLeacher válasza v!ct0y (#4704) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem kell, csak utána már nem fogod tudni használni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4707) Jakesz


Jakesz
őstag

Már megint hackelik a Steamet.

(#4708) Doki16 válasza Jakesz (#4707) üzenetére


Doki16
addikt

Az utóbbi időben nagyon sok kimaradás van. Régen ilyenek egyáltalán nem voltak.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4709) Serpiko válasza Doki16 (#4708) üzenetére


Serpiko
addikt

Mai steam ajánlat: EVE Online: Incarna -50 % 9,99 euro. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4710) Kephamos


Kephamos
addikt

Nektek is fekszik?

(#4711) #65675776 válasza Kephamos (#4710) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem megy rendesen.

(#4712) Doki16


Doki16
addikt

Droplitz a napi akció. [link] Ezt már volt egyszer napiba nem?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4713) Serpiko válasza Doki16 (#4712) üzenetére


Serpiko
addikt

Mág nem volt ez a gém napi ajánlatban az biztos. :C Megelőztés grat! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4714) Doki16 válasza Serpiko (#4713) üzenetére


Doki16
addikt

Na mind1 én úgy emlékeztem, hogy volt már akciózva. Közben megjött a 2 db hétvégi akció is.

Homefront -50% 24,99€ [link]
Divinity II: The Dragon Knight Saga -50% 19,99€ [link]

Természetesen megint nálunk a legdrágább. Homefront £ 14.99; $ 24.99

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4715) Serpiko válasza Doki16 (#4714) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehet sőt biztos, hogy volt, de napi akcióban még nem volt. :DDD Nem is rossz a hétvégi ajánlat bár a Homefront még így is olcsóbb boltban asszem. :U Mondjuk azt mondják nem egy nagy szám játék. :F

Doki: Mi vagy ki ez a vörös kis kinder itt a hsz előtt csúnya kép a régi jobb volt követelem vissza. :O

Csunya akkor is :(

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4716) Doki16 válasza Serpiko (#4715) üzenetére


Doki16
addikt

Követeld, de nem kapod :) Ez az Őstag rangom ajándéka. Egyébként ő az. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4717) bAtt001 válasza Doki16 (#4716) üzenetére


bAtt001
addikt

ha már doki a neved lehetett volna zoidberg az avatarod :D (bár lehet már az van valakinek)

ma kipróbáltam ezt a spiral knights ingyenes mmo-t. elég korrekt szerintem, kis aranyos hack 'n slash féle. bár néha beakad a laptopon lehet folytatni fogom míg meg nem unom :D több ingyenes játékot a steamre!

[ Szerkesztve ]

(#4718) Mukorka válasza Serpiko (#4715) üzenetére


Mukorka
addikt

Amerikai áron annyi mint itthon boltban (5000) . Na izzítom a haverokat kint :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4719) Serpiko válasza Mukorka (#4718) üzenetére


Serpiko
addikt

Lesz ez még olcsóbb boltban is, de most gondolkodtam rajta nekem nem kell a gém. Amerikai haverok, de jó neked. :K Nekem csak egy Gabe nevű nagybácsim van odakint nem igazán ért a gépekhez illetve a játékokhoz. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4720) Mukorka válasza Serpiko (#4719) üzenetére


Mukorka
addikt

Hehe.

Szerintem jó játék , nekem inkább a multija miatt kellene de asszem csak 5 pálya van benne :S

Holnap meg megyek a FEAR 3-ért a boltba amit eleve steamen kell regelni szóval nem tudom hogy érdemes e megvenni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4721) whatever


whatever
aktív tag

(#4722) Serpiko válasza whatever (#4721) üzenetére


Serpiko
addikt

(#4720) Mukorka nem is tudom megéri e a homefront vagy sem itt linkelt egy pajtás 3500.- hát ezen már elgondolkodok. Bár az oldalt nem ismerem. Mennyire megbízható?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4723) Mukorka válasza whatever (#4721) üzenetére


Mukorka
addikt

ez nagyon tetszetős és még steam key is. Megbízható?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4724) TazLeacher válasza Serpiko (#4722) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Anno a megjelenés idején olvasgattam róla, és finoman szólva is "nem voltak tőle elájulva".

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4725) Serpiko válasza TazLeacher (#4724) üzenetére


Serpiko
addikt

pont ez az olvasgatom a teszteket véleményeket fórumokat és nem túl jók a vélemények a játékról. gondolkodok rajta. Az oldal g2play megbízható forrásból szerzi a cd kulcsokat?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4726) Wolverine válasza Serpiko (#4725) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem hivatalos viszonteladók, ha jól tudom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4727) polonic válasza Serpiko (#4722) üzenetére


polonic
félisten

Ez az oldal felejtős.
Nem véletlenül ilyen olcsó.

(#4728) Serpiko válasza polonic (#4727) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi srácok! Itt nem veszek akkor semmit nem szeretném ha le banánoznák az accountomat ennyit nem ér. sok gémem van steam és nem az olcsó féle játékokból. Szóval kihagyom ezt az oldalt inkább.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4729) Mukorka válasza polonic (#4727) üzenetére


Mukorka
addikt

De miért felejtős? Van valakinek tapasztalata? Vett már valaki játékot itt?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4730) Wolverine válasza Mukorka (#4729) üzenetére


Wolverine
félisten

A kulcsokat nem hivatalos forrásból, azaz a kiadóktól szerzik - találgathatsz, akkor honnan lehetnek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4731) Serpiko válasza Mukorka (#4729) üzenetére


Serpiko
addikt

(#4726) Wolverine ezt írta és ez mindent elmond „Nem hivatalos viszonteladók, ha jól tudom.” A lényeg kiemelve!

Ott is a válasz lopott kulcsok. :(( szégyelljék magukat. :(((

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4732) polonic válasza Mukorka (#4729) üzenetére


polonic
félisten

Vajon mitől ilyen olcsó ez? Gondolj bele.
Meg milyen már az, hogy nincs telepítőmédia hozzá, csak kulcs? Ami nem steames játék, ahhoz is csak kulcsot kapsz.

(#4733) Mukorka


Mukorka
addikt

Jogos, nem kockáztatom az accountom pár ezresért...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4734) whatever


whatever
aktív tag

na már megint itt a ph-s cdkulcs maffia szakértő társaság :D

semmi baja a g2playnek, évek óta a legmegbízhatóbb ilyen oldalak közé tartozik, nem hiába maradt fent ennyi ideig.

(#4735) Serpiko válasza whatever (#4734) üzenetére


Serpiko
addikt

Vásároltál már tőlük kulcsot? Valakinek tapasztalatai vannak?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4736) whatever válasza Serpiko (#4735) üzenetére


whatever
aktív tag

26 Apr 2009FreePurchase
The Orange Box Retail

15 Mar 2009FreePurchase
Half-Life Platinum Pack

14 Feb 2009FreePurchase
Left 4 Dead Retail

az egyik accountomba regisztrált, g2play-en vett valve játékok (azért ezt másoltam, mert arra gondolom csak jobban odafigyelnének a steamen, ha lopott forrásból lenne, de CODok is vannak regelve pl). azóta is minden gond nélkül használom őket.

másikban:
5 Jan 2009FreePurchase
Half-Life Platinum Pack

(#4737) Serpiko válasza whatever (#4736) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor most mi van nem értem akkor jó az oldal vagy nem jó illegális kulcsokat ad. Ezek szerint jó ellen példája van valakinek. Vagy banoltak már valakit aki itt vett kucsot?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4738) Mukorka válasza Serpiko (#4737) üzenetére


Mukorka
addikt

Én steam fórumokon olvastam hogy volt gond valakinek hogy lopott a kulcsa vagy használt. Viszont ott is sok user írta hogy nekik minden rendben van .

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4739) KubanitoS válasza whatever (#4736) üzenetére


KubanitoS
veterán

Csak aztán n lepődj meg, ha egyszer a "Your account has been disabled." felirat fogadna bejelentkezéskor.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4740) Serpiko válasza Mukorka (#4738) üzenetére


Serpiko
addikt

Akinek gondja volt az mit kapott?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4741) bullseye válasza TazLeacher (#4724) üzenetére


bullseye
addikt

2,5-3 óra volt a teljes single kampány. Az alapsztoritól én személy szerint kiborultam, de a játékban van 1-2 rejtett jó poén, meg easter egg, meg hangulat, meg minden. A multi meg a legjobb gamékat lopja szét, ha nyomja még valaki,
1,5-2k-t megér szerintem a játék.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4742) Mukorka válasza Serpiko (#4740) üzenetére


Mukorka
addikt

Azt nem tudom, csak invalid cd key-t írt nekik a steam.

Nem tudom hogy kapott e valaki bant.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4743) Serpiko válasza Mukorka (#4742) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez még a jobbik este azt hittem banánt kapott. Volt olyan akit banoltak ez miatt szerinted?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4744) Doki16 válasza whatever (#4736) üzenetére


Doki16
addikt

Ne kezdj megint bele a G2Play Flame-be. Mi itt ebben a fórumban nem szeretjük és kész. Maradjunk anyiban és ezt mindig leírom, hogy ők NEM hivatalos viszont eladók. Ezért senkinek ne ajánlgass ilyen oldalak vagy mond meg hogy mi a helyzet az oldallal. Lehet, hogy neked nem gond mert 6 ezer másik steam accot, de aki egy helyre gyűjti mindet még a legkisebb kockázatot sem akarja bevállalni 2k miatt.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4745) whatever válasza Doki16 (#4744) üzenetére


whatever
aktív tag

Én aztán nem regelek külön accot :). A legrosszabb ami történhet, hogy egyik napról a másikra eltűnik az így vett játék, de arról csak más oldal esetében hallottam 1 vagy 2 esetben, ahol tényleg illegál stuffot árultak. Steam accot akkor kapcsolnak ki, ha TE lopsz el valamit, ha TE használsz hamis bankkártya adatokat, stb. egyébként nem.
A g2play 10000 facebook like-ja is azért valamilyen szintű elégetettséget bizonyít.

Hozzáteszem, hogy van olyan ilyen jellegű bolt is, ahol pont a magyarországon, EA forgalmazójától ipari mennyiségben megvett kulcsokat árulják, mert az is klasszisokkal olcsóbb pl egy francia felhasználónak, mintha az ottani kisboltban venné meg, vagy a steamen. Van ahol meg ennél is olcsóbb, így lecsaphatunk az ilyen számunkra is előnyös akciókra az ilyen közvetítő oldalakon át.

Értem én, hogy külföldről az olcsó kocsit sem lehet behozni anélkül, hogy ne adóztassanak szarrá, de pár játékkal ne vaskalaposkodjunk már, amikor illegális nincs benne. Mindenki eldöntheti, hogy 'kockáztat', vagy sem. Én pozitív tapasztalatokkal vagyok a hátam mögött, KONKRÉT negatívat még nem láttam az általam linkelt kulcsokkal kapcsolatban, csak a vészmadárkodás megy all the fucking time.

[ Szerkesztve ]

(#4746) Doki16 válasza whatever (#4745) üzenetére


Doki16
addikt

Elhiszem, hogy a többségnek nem volt vele gondja és nem is lesz soha. De azért ha az ember innen vásárol mégis benne van a félsz, hogy mi van ha mégis pont nálam nem fog valami stimmel. Mivel köztudott, hogy nem makulátlan a cég. Egy D2D vagy Gamersgate esetében pl. gondolkodás nélkül vettem már steames kulcsot. Az előbb említett két oldalnál fel se merül az emberben, hogy valami baj lehet.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4747) whatever válasza Doki16 (#4746) üzenetére


whatever
aktív tag

Igen, szerencsére egyre több helyen árulnak steamworks játékokat, én a greenmangaming-et és a getgamesgo-t is szeretem, néha jó árakon vannak aktiválható játékok, utóbbin még a fizetés eszköze is váltható font dollár meg euró között.
Egy időben még a cd galaxis is árult steamen aktiválható kulcsokat a valve egyes játékaihoz, sajnos az megszűnt.

(#4748) deathtania


deathtania
senior tag

sziasztok!
új vagyok még steamen, és pár infó kellene.
nekem egy olyan kérdésem volna, hogy net nélkül is tudok steam-en megvett és letöltött játékaimmal játszani? nyárra gondoltam, hogy beszerzek egykét klasszikust, mint az Orange Box, vagy a Fear collection, de sajna nyáron nem lesz neten. azért tudok még velük játszani, ha leszedem és telepítem? :F

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#4749) Wolverine válasza deathtania (#4748) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze, miért ne tudnál?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4750) kovsol


kovsol
titán

TF2 is now Free To Play

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.