Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5401) KubanitoS válasza Wolverine (#5400) üzenetére


KubanitoS
veterán

De ez phreeeeee játék. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5402) Wolverine válasza KubanitoS (#5401) üzenetére


Wolverine
félisten

Tökmindegy :P A PvZ már megvan közülük karácsony óta, a többit akkor sem venném meg, ha fegyverrel kényszerítenének.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5403) ProEvoFan válasza artiny (#5387) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vásárlás a Steam-en magunknak Régen volt frissítve, de én először ez alapján vásároltam anno.

(#5404) pohár


pohár
félisten

nálatok is lassú a letöltés? csak 100k-val szed :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5405) JSaN válasza Gabó85 (#5383) üzenetére


JSaN
addikt

Hali
Nekem meg van mar a regebb ota a l4d, l4d2, KF. Es a l4d-k eleinte jok de reszemrol gyorsan unalomba fulladtak. Ellenben a KF azzal most is jokat szorakozok, 3x annyi fegyver, tobb lehetoseg. Viszonylag itt is folyamatos tamogatas. pl ma a summer pack stb. Illetve msot mar 30an is nyomhatjuk 1000 dog ellen. :D hardon ezek nagyon kemeny csatak. Szerverek mind 2 jatekhoz rengeteg van, es magyarok is vannak mind 2hoz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5406) InHell válasza KubanitoS (#5391) üzenetére


InHell
senior tag

Ja tényleg durva a mostani is. :)
bfbc2 pack-et 10 euro-ért kár lett volna kihagyni.
A portal 2-t várom még nagyon, hátha leviszik az árát, kettőt vennék. :)

< béna duma helye >

(#5407) Polllen válasza pohár (#5404) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mostanában nekem is csak 100-300k között jön, 1,5 mega helyett. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5408) JSaN


JSaN
addikt

LOL megvasarolhato lett a steampunk pack, akinek kell az gyujtson ticketet es valtsa be ugy.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5409) polonic válasza InHell (#5406) üzenetére


polonic
félisten

A portal 2 25 €. Nem biztos, hogy ennél jobban leakciózzák. De hátha. . .

(#5410) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Elöbb keresgéltem a közösségen belül és valahol láttam hogy kiírta a bankártya utolsó 4 számjegyét amivel vásároltam a l4d2-őt. Namost hogy tudom kitörölni véglegesen a kártya adatokat a store-ból?

iPhone 13 Pro Max

(#5411) pohár válasza Polllen (#5407) üzenetére


pohár
félisten

most 200k-val szed, de még messze a 600-650k :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5412) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

SÜRGÖS SEGÍTSÉG kellene!

Most vettem észre, hogy az HL széria 75%-os leárazásban van. Ebből szerettem volna vásárolni, de a vadonatúj bankkártyám számát nem fogadja el annak ellenére, hogy most már lehet vele interneten fizetni. A hátulján ott a CV ellenőrző kód is. Igaz, hogy nem dombornyomott, de a Takarékszövetkezetben megerősítették, hogy ezzel lehet interneten fizetni. A kártya érvényes.
A steam egyszerűen nem fogadja el a számot, pedig mindent jól állítottam be: MasterCard és a szám is helyes. Miért van ez? Gyors segítséget nagyon örülnél, mivel nagyon kellene nekem most ebből a napi leárazásból!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5413) ollie válasza huskydog17 (#5412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PayPal-on keresztül próbáld, még PayPal account sem kell hozzá.

Amúgy ugye magyar IP-ről akarsz magyar kártyával fizetni?

***

(#5414) MZsoltee válasza ollie (#5413) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ha esetleg valakinek egy játékot kétszer küldtem el ajándékba, akkor mind2szer levonja a számlámról a pénzt, vagy ha nem veszi át az egyiket, akkor visszautalják?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5415) ollie válasza MZsoltee (#5414) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rögtön levonja a pénzt. De ha nem fogadja el az ajándékot, akkor van lehetőséged másnak továbbküldeni.

***

(#5416) MZsoltee válasza ollie (#5415) üzenetére


MZsoltee
veterán

Értem, és erről kapok valami értesítést?
Vagy hol tudom ezt nyomon követni?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#5417) huskydog17 válasza ollie (#5413) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Megpróbáltam, de itt sem megy. Azt írja, hogy:
"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card." :F

Néhány napja kaptam kézhez ezt a kártyát, szóval tuti, hogy érvényes. Mi folyik itt?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5418) bul07 válasza huskydog17 (#5417) üzenetére


bul07
nagyúr

És használtad már a kártyát valahol ,mondjuk automatánál egy egyenleg lekérdezés ,mert ha nem addig nem él az új kártya

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5419) danih válasza bul07 (#5418) üzenetére


danih
addikt

+1, én is szerettem volna kérdezni, hogy volt-e már a kártya használva...
Ha nagy a gáz megvesszük neked, vagyunk itt jópáran akik tudnak segíteni.

(#5420) Kephamos válasza bul07 (#5418) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaja, aktiválni kell.

(#5421) huskydog17 válasza bul07 (#5418) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem még nem. Vasárnap is lehet aktiválni?
Az sem gond ha vasárnap hajtok végre egy tranzakciót, például egy Tesco-ban történő vásárlás vasárnap aktiválná a kártyát?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5422) danih válasza huskydog17 (#5421) üzenetére


danih
addikt

Az is jó ha odamész egy ATM-hez, beírod a pin-t (azt hiszem ez a lényeg - ha kell, meg is változtathatod elsőre úgy emlékszem), lekérsz egy egyenleget, és kész

(#5423) bul07 válasza huskydog17 (#5421) üzenetére


bul07
nagyúr

igen az is jó lehet, bár úgy emlékszek hogy pin -es tranzakciónak kell lennie
De a kártyával együtt érkezett levélbe le van írva pontosan hogy mi a teendő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5424) Serpiko válasza MZsoltee (#5416) üzenetére


Serpiko
addikt

A steamben találsz olyat ott fent a jobb felső sarokban, hogy nézet, barátok, játékok. Na a játékok az megnyitod és ott az ajándékok és vendég kártyákon belül tudod nyomon követni az ajándékod útját.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5425) huskydog17 válasza bul07 (#5423) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A levelet sajnos nem tudom megnézni, de ma el tudok menni a Tesco-ba. Ha nincs most aktiválva a kártya, akkor a Tesco-ban hogyan fizetek vele? Automatikusan aktiválni fogja? Nem fogja visszadobni?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5426) danih válasza huskydog17 (#5425) üzenetére


danih
addikt

Ha esetleg van netbankod, talán azon is aktiválhatod.

(#5427) huskydog17 válasza danih (#5426) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Kerestem ott is, de nem találtam ilyet, sőt az egész Takarékszövetkezet honlapján sem találtam kártya aktiválási funkciót.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5428) bul07 válasza huskydog17 (#5425) üzenetére


bul07
nagyúr

Veszel valami pár forintos dolgot majd a pénztárnál odaadod a kártyát ha kéri beütöd a pin kódot és kész, ha vissza dobja akkor kp-vel kifizeted

vagy itt az ATM keresővel kikeresed a legközelebbit és kérsz egy egyenleglekérdezést , ha nagyon közel van még most is elsétálhatsz egy egyenleg lekérdezés re , én az egyenleg lekérdezéssel kezdeném az a biztos

jó éjt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5429) ollie válasza MZsoltee (#5416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kapsz értesítést.

A Games -> Manage Gifts... menüpontban tudod megnézni, hogy a giftjeiddel mi a helyzet. Ha nincs elfogadva (redeemed), akkor ha rákattintasz egy giftre, megjelenik a Resend gomb. Ezzel újra el tudod küldeni, akár másvalakinek is.

***

(#5430) JSaN


JSaN
addikt

:D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5431) gtamate2 válasza JSaN (#5430) üzenetére


gtamate2
veterán

úristen :D :D

*Sn0w

(#5432) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Kellene egy kis segítség. Beregeltem egy másik accountot amire megvettem a bc2 packot. És ezt a fiókot megerősítettem, viszont beállításoknál nem írja ki hogy a steam guard védelem alatt áll, másik fiókomnál meg kiírja ez mi miatt lehet?

Illetve szerintetek mennyire lehet probléma, ha pl össze vissza váltogatok a fiókok között? Mert pl l4d2-zni akarok vagy bc2-ni?

iPhone 13 Pro Max

(#5433) olly válasza jozsi252 (#5432) üzenetére


olly
aktív tag

nem lesz gond :)
nekem is így volt meg annó a CoD 6, másik accountra tettem bár megbántam egy idő után, a folytonos account cserét, nem lesz problémád, csak idegesítő, hogy nem rögtön tudsz játszani, hanem át kell lépni
a steam guardot pedig úgy tudod be kapcsolni hogy: beállítások->steam guard fiókvédelem kezelése-> ét ott lesz hogy védje vagy ne meg mit is csináljon

(#5434) jozsi252 válasza olly (#5433) üzenetére


jozsi252
veterán

Okés köszi megvan bekapcsolódott :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5435) ProEvoFan válasza jozsi252 (#5432) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem lesz semmi probléma belőle..De minek a 2 fiók?

(#5436) jozsi252


jozsi252
veterán

Hú ezt most hosszú lenne leírni, saját hülyeségemből adódott ez a kis malőr. :W

viszont bc2 packot megvettem, aktiváltam a vietnámot meg a simát viszont ezt a spectact kit upgradet hol lehet aktiválni.

Illetve még nemjátszottam bc2-vel soha valaki tudna küldeni egy linket ahol van róla leírás hogy melyik mód-al mit lehet hogy kell stb stb 1942 volt a legutóbbi bf amivel játszottam :U

köszönöm előre is.

iPhone 13 Pro Max

(#5437) olly válasza jozsi252 (#5436) üzenetére


olly
aktív tag

nincs olyan rész a játéknak hogy
a játékra nevére jobb klikk->tulajdonságok->DLC?
vagy csak simán a játékra és egészen jobb oldalt a DLC, végülis mindegy hogy melyik megoldás végül ugyan oda jutsz :)
remélem tudtam segíteni

mindjárt fel töltöm neked a az én BC2-mhöz járó kézikönyvet :) (dobozos)

[ Szerkesztve ]

(#5438) #57919488


#57919488
törölt tag

Van olyan lehetőség, h a Steam-et beállítani egy bizonyos letöltési korlátra?

(#5439) olly válasza jozsi252 (#5436) üzenetére


olly
aktív tag

[link]

egy egy helyen nem a legjobb mert kicsit fénylik, de szerintem ki tudod majd olvasni :)

(#5440) jozsi252 válasza olly (#5439) üzenetére


jozsi252
veterán

köszi :R

iPhone 13 Pro Max

(#5441) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 258753777

:DDD kicsit halott a Steam...mondjuk az a gond,hogy az akciózás be tud kavarni így játék közben is,nincs jobb,mint amikor az embert a legjobb köre közepén vágja ki... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5442) Alastair' válasza olly (#5437) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A steam-en is van útmutató minden megvett játékhoz. Ugyan az van benne mint a dobozodban.

Alister from Hell

(#5443) NorDezs


NorDezs
senior tag

Van esetleg valaki aki Bioshock 2 Four Packen gondolkozik? 1 példány engem is érdekelne, ha nem gond hogy az árát csak szerdán tudnám átutalni :B

(#5444) jozsi252


jozsi252
veterán

Átakarom vinni a másik gépember a bc2 packot. Az járható út lenne szerintetek hogy csinálok backupot belőle steamből. Majd átmásolom külső winyóra, át a másik gépre és onnan kliensből visszaállítom arra a gépre. Megakarom spórolni azt a 8-9 giga letöltést azmiatt kellene ez. Vagy szerintetek nemnagyon lehetséges? mindenképp lekellene letölteni arra a gépre is, mivel a backup gépbeállításokat is ment le?

Illetve ha lementem akkor újra bekell-e arra a gépre írni a cd key-t meg ezeket vagy csak restore és kész.

iPhone 13 Pro Max

(#5445) danih válasza NorDezs (#5443) üzenetére


danih
addikt

Hmm ok!
Kedves mindenki!
BiosShock 2 Four Pack-ra gyűjtünk embereket. 3.75 EUR így egy példány.
Érdeklődők: horny, danih
Az akció este 19.00-ig van, ne feledjük :)

[ Szerkesztve ]

(#5446) Kephamos válasza jozsi252 (#5444) üzenetére


Kephamos
addikt

ÉN anno úgy csináltam, hogy az egész mappát, amiben a játékok vannak átmásoltam, majd ezután elindítottam a sztímet, az vacakolt egy keveset, de tényleg csak pár percet s már mehetett is a játék.
danih: Én benne vagyok, csak azt nem tudom, hogy mikor tudom utalni a pénzt, mert nem tudom mikor kerülök otp közelbe. Valszeg a jövő hét közepe felé.

[ Szerkesztve ]

(#5447) Amantius válasza jozsi252 (#5444) üzenetére


Amantius
senior tag

Szerintem biztonságosabb simán átmásolni, mert a backup (más is panaszkodott már) nem mindig (nálam soha) akar működni. Megcsinálja a fájlokat, de vissza nem backupolja.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5448) huskydog17 válasza bul07 (#5428) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Na, sikerült aktiválni a kártyát. A probléma azonban még mindig fenn áll, vagyis továbbra sem fogadja el semmi, se a steam, se a Paypal. Ezt most nagyon nem értem. Majd ha lesz rá lehetőségem, be fogok menni a Takarékba, ahol adták a kártyát és rákérdezek, hogy mi van ilyenkor.
Megkérhetnék itt valakit, hogy vásároljon nekem Steam-en? Aki tud nekem segíteni, az légyszi írjon egy privátot! Sürgős volna, mivel a daily deal hamarosan lejár!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5449) danih válasza Kephamos (#5446) üzenetére


danih
addikt

Nem baj, nyugodtan utalhatod bármikor a jövő héten. Felírhatlak akkor? Ha igen, akkor
BiosShock 2 Four Pack-ra gyűjtünk embereket. 3.75 EUR így egy példány.
Érdeklődők: horny, danih, Kephamos

(#5450) Kephamos válasza danih (#5449) üzenetére


Kephamos
addikt

roger.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.