Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#35001) .tnm válasza VGYke (#34993) üzenetére


.tnm
addikt

Bankodnál nem lehet, hogy megfogták, mert gyanús volt, hogy kétszer vonnák le ugyanazt? (Tekintve, hogy egy másik Tropico4-es terhelést is teljesítettek, gondolom nem sokkal előtte.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#35002) ollie


ollie
MODERÁTOR

Humble THQ Bundle

Lécci az összes pénzt a THQ-nak adjátok vásárlásnál, hátha nem megy csődbe.

Amúgy nagyon durva, 1 USD-ért ezek járnak:

Darksiders
Metro 2033
Red Faction Armageddon
Company of Heroes
Company of Heroes Opposing Fronts
Company of Heroes Tales of Valor

beat the average:
Saints Row The Third

[ Szerkesztve ]

***

(#35003) .tnm válasza ollie (#35002) üzenetére


.tnm
addikt

noob kérdés, de itt, ha giftable code-ot kérek, akkor egy kódot kapok, ami az összes cumot egyszerre aktiválja, vagy minden játékhoz (amit megkapok) külön?

más kérdés? endless space-t Ti le tidjátok tölteni, elvileg ingyenes játék van vasárnapig, de csak az add to cart jelenik meg. (azt se értem a weekend deal, miért péntekig tart) vagy ezt majd pár órán belül helyre csiszolják. ez most 7 óta van csak? (akkor megértem)

@35004
thx. ezek szerint ami már megvan, az így el is veszne. mondjuk mindegy. közben megnéztem egyik se érdekel a metro2033-on kívül, de azt már megvettem egy fél éve, igaz vagy 800 Ft-ért...
ezzel együtt durva, hogy 1 $-ért vihetők.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#35004) ollie válasza .tnm (#35003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A giftable kód egy URL, amivel lehet redeemelni a giftet, a továbbiakban ugyanaz, mintha magadnak vennéd. De a lényeg, hogy nincs külön kód a játékokhoz, csak az SR3-hoz.

***

(#35005) zseko válasza VGYke (#34993) üzenetére


zseko
veterán

Majd nézd meg a papíralapú számládat is, feltéve ha kapsz olyat. Lehet csak hiba volt a mátrixban, és nem jött róla sms. Nekem kb. 2 másodpercen belül jön az sms ha vásárolok valahol, aztán egyik Tescos vásárlásnál szintén begajdult a rendszer, és jó 20 percig küldözgette az sms-t a vásárlásról. Kaptam vagy 8-at, fel is hívtam a bankot, hogy mi van, nekem nehogy levonják 8x a közel 10e forintos vásárlást.

HR24.hu

(#35006) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

(#35007) sagem válasza ollie (#35002) üzenetére


sagem
addikt

Hát..azt hiszem ez már a végjáték, kár értük.. :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#35008) ayo


ayo
addikt

jovoheten ezt varom (ha lesz, sztem lesz mert nem allnak olyan jol) bonuszkent: Saint Row 2, Guerilla, Space Marines :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#35009) maross válasza ayo (#35008) üzenetére


maross
veterán

Miert nem csinaltak erre kulon pakkokat, jobban is el lehetett volna ezt adni, mint 1dollar 6 jatekert...eh

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35010) ayo válasza maross (#35009) üzenetére


ayo
addikt

szerintem mar a marketing reszleg is reg ures, nem hogy a support:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#35011) sagem válasza maross (#35009) üzenetére


sagem
addikt

egyébként ja, simán kérhetnének érte többet..épp ezért gondolom, hogy ez már végkiárusítás, vége a bulinak, bejön amennyi bejön, oszt' roló le.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#35012) Wolverine válasza VGYke (#34993) üzenetére


Wolverine
félisten

Menj be egy bankfiókba és kérdezd meg ott. Lehet, hogy a bank nem teljesítette az utalást, és akkor bukni fogod a játékot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35013) AxBattler válasza ollie (#35002) üzenetére


AxBattler
félisten

Durva ez a csomag! :Y

Befizettem, de félek, hogy nem fog összejönni nekik.
Azért szorítok... :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#35014) ollie válasza AxBattler (#35013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fog. 121 millió dollár a THQ tartozása, ez csak aprópénz lesz, még akkor is, ha több millió összejön.

***

(#35015) maross válasza ollie (#35014) üzenetére


maross
veterán

akkor metro 2 coh 2 csuszas egy ket evre, es valaki majdcsak befejezi..aztan lesznek amilyenek lesznek...shame

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35016) genndy


genndy
addikt

Bocs, kicsit belerondítok a nagy THQ-zásba:
Nem tudjátok, meg lehet valahol nézni, hogy a Steam könyvtáron belül melyik játék hová települ?
A Steam\steamapps\common\ részt tudom, az egyes játékokra gondolok. Nincs ennek valami listája, vagy gyűjtőoldala? Akár valami Steames telepítőfájlból kinézni, ha elkezdem a letöltést?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#35017) BigBlue69 válasza genndy (#35016) üzenetére


BigBlue69
őstag

Megválaszoltad magadnak.. Minden oda megy..

Endless Space helyet UT Free Weekend kellett volna.. :U :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35018) Wolverine válasza genndy (#35016) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden játék oda megy kivétel és kérdés nélkül. Ha aktiváltad magadnál a béta Steam-klienst, akkor egyes játékoknál meg fogja kérdezni, hogy hová tegye.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35019) AxBattler válasza ollie (#35014) üzenetére


AxBattler
félisten

They will be remembered as the Emperor's finest! :O

Pedig a Warhammer-franchise-t elég jól kezelték...
De hát hope is the first step on the road to disappointment...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#35020) genndy válasza BigBlue69 (#35017) üzenetére


genndy
addikt

Köszi, de idézem magamtól: 'az egyes játékokra gondolok'. Tehát a /common-on belül is hogy melyik hová települ, hiszen mindegyiknek van még saját könyvtára.

(#35018) Wolverine: köszi, lehet hogy megpróbálom a bétát.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#35021) BigBlue69 válasza genndy (#35020) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hogy-hogy melyik hova?

Call of Duty Black Ops II a Call of Duty Black Ops II mappába

Airmech az Airmech mappáva..

Szvsz elég egyértelmű..

#Indiegala11 unlocks King's Bounty : The Legend on your profiles! Come on and get it!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35022) Vertigo18 válasza BigBlue69 (#35021) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezen besz@, behu.... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#35023) SenorGrande válasza Wolverine (#35018) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Van kivétel, nem minden megy a common-ba, van ami a . . . steamapps\account név\ könyvtárba megy!

(#35020) genndy:
Én nem találkoztam még olyan listával, hogy melyik játék milyen könyvtárba települ. Mihez kellene?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#35024) cashback válasza ollie (#35002) üzenetére


cashback
őstag

Kérdés... (elnézést ha ismétlő)

Ennél a vásárlásnál... ha 1$ fizetek is megkapom mindet?
Illetve ha 5,34$-t akkor a plusz játékot is?

Vagy én értem félre?

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#35025) Vertigo18 válasza cashback (#35024) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nagyon jó kérdés, nem egyedül várod a választ! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#35026) AkosAkos válasza cashback (#35024) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

"Ennél a vásárlásnál... ha 1$ fizetek is megkapom mindet?
Illetve ha 5,34$-t akkor a plusz játékot is?"
1-nél majdnem mindent(csak a Saint Row-ot nem),5,34-nél már mindent. :)

(#35027) ayo válasza cashback (#35024) üzenetére


ayo
addikt

1min es megkapod a csomagot 1 steamkulcs ha atlag felett akkor pedig SR3at is kulon kulcs

http://jateknaplo.blog.hu

(#35028) Youri válasza cashback (#35024) üzenetére


Youri
veterán

1$-tól:
Darksiders
Metro 2033
Red Faction Armageddon
Company of Heroes
Company of Heroes Opposing Fronts
Company of Heroes Tales of Valor

átlag felett még egy SR3 is jár

RTX ON

(#35029) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Köszönjük szépen! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#35030) cashback


cashback
őstag

Köszönöm mindenkinek. :R

Sztem akkor az 1$-t beruházom... az SR nem ér számomra plusz 4,34$-t. :B

Illetve a Német hétvégi akcióban:
Endless Space -50% 14,99€

Napi akció:
Trainz Simulator 12 -75% 7,99€

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#35031) ayo válasza cashback (#35030) üzenetére


ayo
addikt

endless space nalunk: 10,49€ :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#35032) #57919488


#57919488
törölt tag

Na ezért nem volt akkor UT3 egyáltalán leárazva mostanában, hétvégi akcióban van. Majd a holnapi sörözés eldönti, hogy lesz-e rá keret vagy nem :DDD

(#35033) Zamery válasza #57919488 (#35032) üzenetére


Zamery
senior tag

Van új Community Bonus Pack hozzá. [link]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#35034) genndy válasza BigBlue69 (#35021) üzenetére


genndy
addikt

Sajnos nem ennyire egyértelmű, különben nem kérdezném. Pl. a Fallout New Vegas GOTY teljes meglepetésemre egy 'fallout new vegas enplczru' könyvtárba települt. Ezt bizony ki nem találom magamtól...

(#35023) SenorGrande: igen, köszi, az account-osat is tudtam (Valve játékok pakolnak oda leginkább), csak nem írtam le külön.
Ez most egyébként a Witcher 2 EE-hez kellene. Megvan a játék "csúnyába", de most az akcióban megvettem, viszont nem szeretném újra letölteni az egészet, inkább megpróbálnám megetetni a jelenlegit a Steammel.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#35035) horvathd válasza genndy (#35034) üzenetére


horvathd
aktív tag

Kezd el letölteni, állítsd meg, írd felül, ellenőriztesd.

"The Kid just rages for a while."

(#35036) genndy válasza horvathd (#35035) üzenetére


genndy
addikt

Jó ötlet, így is próbáltam, régebben még ment így, de sajna már nem működik.
Ugyanis ez az átkozott nem hozza létre a jó könyvtárat, hanem a Steam\steamapps\downloading könyvtáron belül az appid-s számmal jelölt könyvtárba kezd el letölteni!
Ha a jó helyen ott vannak a fájlok, azt figyelembe veszi, de ahhoz ki kellene találnom, mi a jó könyvtár... és így visszakanyarodtunk az eredeti kérdésemhez.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#35037) horvathd válasza genndy (#35036) üzenetére


horvathd
aktív tag

Próbáld itt:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\the witcher 2

[link]

"The Kid just rages for a while."

(#35038) genndy válasza horvathd (#35037) üzenetére


genndy
addikt

Közben több helyen én is ezt találtam, megpróbálom. Komplett lista viszont sajnos nincs :(
Köszi!

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#35039) .tnm válasza genndy (#35038) üzenetére


.tnm
addikt

ha emögött ssd mizéria van, akkor miért nem (tudom, hogy körülményes) smylinkeled a steam/downloads könyvtárat és mikor kész a letöltés és elkezdené átpakolni (létrehozza a mappát), akkor kikapcsolod a steam, megcsinálod a smylinket az új mappára, utána újraindítod steam-et, és folytatod a letöltést/ellenőrzöd a tartalmat. legalábbis egy próbát talán csak megér, amíg nem lesz általános a telepítés helyének megadása.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#35040) zseko válasza ayo (#35027) üzenetére


zseko
veterán

Tehát akkor nem külön-külön kulcs, hanem egybe? 2 játék megvan, akkor azok kódja úgymond elveszik?

jah, és ez mit jelent pontosan?

Is this order a gift?
Yes, send me a giftable code.

Szóval mi van ha bepipálom és mi ha nem?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#35041) ayo válasza zseko (#35040) üzenetére


ayo
addikt

hib eddig 1x adott kulon kulcsot az elozo pakkjaban amugy mindig egybe adja.

SR3 kulon van a tobbi egybe. ha megvan valamelyik akkor az elvesz.

a masik: tudod giftkent is venni ha ajandekozni akarod, ha nem pipa akkor siman berakaja neked email jon es mar kapod a linket

http://jateknaplo.blog.hu

(#35042) zseko válasza ayo (#35041) üzenetére


zseko
veterán

Aham, tehát ha nem pipa, akkor nem kódot küld hanem egy linket ami rögtön nyílik a steamben.

HR24.hu

(#35043) SenorGrande válasza zseko (#35042) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem.
Ha nem pipálod be, kapsz egy HumbleBundle oldal linket, ahol látható(ak) lesz(nek) a kulcs(ok), ill. a zenék letöltési linkjei.

Ha bepipálod, kapsz egy oldalt, ahol be kell írnod egy ismerősöd e-mail címét, akinek ajándékozni szeretnéd, és ő fog - e-mail-ben - egy olyan oldal linket kapni, amit az előbb említettem (kulcs(ok) + zene linkek).

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#35044) sith7


sith7
nagyúr

Akit ezek a game - k érdekelnek, írjon egy pü - t, első viszi

Darksiders
Metro 2033
Red Faction Armageddon
Company of Heroes
Company of Heroes Opposing Fronts
Company of Heroes Tales of Valor

(#35045) zseko válasza SenorGrande (#35043) üzenetére


zseko
veterán

Ok, közben megvettem 6$-ért az egészet, így megtudtam hogy működik :) Sajna nem tudtam most többet szánni rá.
Ám úgy is lehet gondolom, hogy saját magamnak küldetem el megint, megcsinálom a kulcskérést és a kulcsot küldöm el ismerősnek. Mert a freemailt úgy tudom nem minden szereti.

HR24.hu

(#35046) dr_ace


dr_ace
aktív tag

szevasztok. bocs, ha nagyon noob kérdés :B

aprón hirdetnek páran olyan steam kupont, hogy hitman + farcry3 + sleeping dogs egyben (valami AMD-s promó)
nekem a sleeping dogs már megvan. ha ezt a kupont megvenném, akkor megtehetem, hogy csak a másik két játékot teszem be a library-mba és a sleeping dogsot elgiftelem? vagy a sleeping dogsot bukom?
köszi előre is, ha tud vki válaszolni :R

(#35047) sagem válasza dr_ace (#35046) üzenetére


sagem
addikt

Hát ezt attól kéne megkérdezni aki árulja szerintem, ha külön-külön kulcsokat kapsz, akkor azt csinálsz velük amit akarsz, de ha csak egyet (ami aktiválja mind a hármat), akkor bukod.

po1son: van ilyen, a drááááága vga-k mellé jár (pl. 7970 :) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#35048) po1son válasza dr_ace (#35046) üzenetére


po1son
addikt

sleeping dogs bukod... De egyébként még nem hallottam ilyen kuponról, hogy ezt a 3 játékot tartalmazza egyben... :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#35049) csaba951 válasza dr_ace (#35046) üzenetére


csaba951
veterán

A Far Cry 3 nem Steam kulcsot ad, hanem csak be tudod aktiválni a UPlayen. A másik kettő Steam-es játék.

(#35050) csaba951


csaba951
veterán

BioPH sorsolás
Killing Floor Bundle
Annak akinek még nincs meg, de nagyon szeretné!

Ha még nem vagy tagja a csoportnak, akkor itt találod meg, hogy hogyan tudsz jelentkezni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.