Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5601) Vasinger! válasza jozsi252 (#5600) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

ATI VGA-hoz jár. Pl.: Új 6850-es karikhoz.

(#5602) HS 2142 válasza jozsi252 (#5600) üzenetére


HS 2142
őstag

3-4 ezerért az aprón is árulnak kupont.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5603) ProEvoFan válasza jozsi252 (#5600) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Google a barátod:)
Csak AMD Radeon kártyákhoz jár!

(#5604) jozsi252


jozsi252
veterán

Jah értem akkor hiába vártam volna nvidia karimhoz. Thx a felvilágosítást

iPhone 13 Pro Max

(#5605) sith7 válasza Vasinger! (#5601) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindegyikhez ??? :Y :Y :Y

Csak mert nekem Sapphire van, és nem volt hozzá :(

(#5606) Debilon válasza sith7 (#5605) üzenetére


Debilon
addikt

ne, Sapphire oldalán le van írva.. de általában nem ref cuccokhoz van

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#5607) g4mer


g4mer
senior tag

Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy nem tudok belépni a steam fiókomba, mert ezt dobja fel. Elvileg kiküldött valamit az email címemre, de nem kaptam semmit... Lehetséges, hogy más címet adtam meg, ezért meg lehetne ezt nézni valahol?

Sic Parvis Magna

(#5608) polonic válasza g4mer (#5607) üzenetére


polonic
félisten

Pár kommenttel fenntebb már volt ilyenről szó.
A nyári akció miatt leterheltek a szerverek, ezért előfordulhat, hogy később érkezik a kód. Vagy az e-mail fiókod miatt is lehet késlekedés, ha freemail vagy valami hasonlóan színvonalas szolgáltatónál vagy.
Spam fiókban is nézd meg.

(#5609) Serpiko válasza polonic (#5608) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is freemail van megadva a steamen kontakt email címnek, de nem tudom megváltoztatni brrr. Már az idegeimre megy mondjuk eddig minden megérkezett rögtön. De megakarom változtatni, de nem engedi a steam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5610) g4mer válasza polonic (#5608) üzenetére


g4mer
senior tag

Minden bizonnyal a hotmailest adhattam meg, de ott néztem, és semmi steames dolog nem volt.. Ezért kérdezem, hogy van-e lehetőség megnézni, hogy milyen email címet adhattam meg. Meg a többi ( 2-3) címemet is megnéztem, de ott sincs semmi...

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#5611) polonic válasza g4mer (#5610) üzenetére


polonic
félisten

Tényleg ot látszik a szolgáltató, bamba vagyok. :D
Várj, meg kell érkeznie.

Serpiko

Tudom, a múltkor is írtad. Azóta sem sikerült megváltoztatni?

[ Szerkesztve ]

(#5612) gooool válasza g4mer (#5610) üzenetére


gooool
őstag

A képen amit linkeltél ott a kérdésedre a válasz,ami a hotmail. :)
Az szöveg legelső bekezdésének a végén mindig az általad megadott mail szolgáltató nevét írja ki. ;)
Egyébként nekem sem minden esetben küldött kódot a mai napon,de amint beengedett kapcsoltam is ki a Steam Guardot,ne szívasson ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#5613) sith7 válasza Debilon (#5606) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, értem

(#5614) polonic válasza gooool (#5612) üzenetére


polonic
félisten

Ne kapcsold ki a steam guardot, nagyon hasznos dolog!
Egyetlen egyszer kell csak ezt a kódot beírni, aztán az adott gépen többször nem kéri.

(#5615) gooool válasza polonic (#5614) üzenetére


gooool
őstag

Nekem a mai napon ezen az egy gépen,amiről most is írok(csak ez van) már 7x kérte a kódot... :W :K

Üdv, Balázs

(#5616) polonic válasza gooool (#5615) üzenetére


polonic
félisten

Akkor ezt be kell állítanod a bejelentkezés után.

(#5617) gooool válasza polonic (#5616) üzenetére


gooool
őstag

Meg is tettem,remélem minden rendben lesz most már. :R

Üdv, Balázs

(#5618) Serpiko válasza polonic (#5611) üzenetére


Serpiko
addikt

Még mindig nem sikerült nem változott meg. pedig az új email címemre is megjött az email és ott hitelesítettem és meg mindig semmi ugyanúgy freemail az email címem mint eddig. Nem értem. :F Valaki valami tipp?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5619) jozsi252 válasza Serpiko (#5618) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem tegnap voltak mail változások és komolyan mondom, ha 20 szor nem próbálkoztam összesen akkor egyszersem, mert van amikor nem küldte el a megerősítő mailt, van amikor kiírta hogy a steam nemtudja feldolgozni a kérésemet, szóval nevetséges volt kicsit hogy mennyit kell szenvedni egy nyamvadt mail cím változással.

iPhone 13 Pro Max

(#5620) g4mer


g4mer
senior tag

Esetleg megpróbálnátok hozzáadni barátként, és ott megnéznétek, hogy milyen email címet adtam meg? Mert az én hotmailemre semmi nem jött, vagy egyáltalán jó felh. nevet írok-e be. (g4m3r1993)

Sic Parvis Magna

(#5621) jozsi252


jozsi252
veterán

Race on hoz kell gondolom a Race 07, erről a 2 game-ről mi a véleményetek? milyen szimulátorok, jólenne egy -70-80%-al lelenne árazva mert olvastam róla és jó szimulátornak tartják de szeretnék kérni személyes véleményt is.

iPhone 13 Pro Max

(#5622) kovsol


kovsol
titán

ez a nem mind1, hogy 2Ft al kevesebb van a számlámon mint amibe a dragon age ulti kerül és ezért nem tudom megvenni :W na mind1, lehet ez égi jel volt, hogy ezt majd legközelebb kell megvennem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5623) olly válasza jozsi252 (#5621) üzenetére


olly
aktív tag

a cdg-ban 2700ft a race on bundle pack amit tartalmazza a race07et az stcc-t (1es 2008as stcc) és a race on-t
aktiválni kell ezt is steam-en
én is itt vettem 1 éve
van a race07ben nekem 140órá kb, és nem bántam meg hogy azt a 140 órát nem mással tölöttem el :) jó játék

[ Szerkesztve ]

(#5624) jozsi252 válasza olly (#5623) üzenetére


jozsi252
veterán

Találtam cdg-be 1-et annyi amennyit mondtál viszont ez dvd-s verzió. Viszont olyat szeretnék amit említettél is hogy steamen lehet aktiválni. Ilyen van valahol szerinted?

iPhone 13 Pro Max

(#5625) chatran


chatran
őstag

Alien Breed 2 beváltva. :) Jól értelmezem, hogy ezt a játékot az is megkaphatja, aki még egy vasat sem költött Steam-re?

(#5626) ittakary válasza chatran (#5625) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez az ingyenesség lényege ^^

(#5627) Serpiko válasza jozsi252 (#5619) üzenetére


Serpiko
addikt

Megint változtattam emali címet, de még mindig a régi van ott. :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5628) olly válasza jozsi252 (#5624) üzenetére


olly
aktív tag

ezt is lehet aktiválni steam-en csak van mellé dvd is, de le is töltheted, ez is aktiválós amit te néztél meg amit mondta, egyről beszélünk

(#5629) jozsi252 válasza olly (#5628) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor ezek szerint ami van mellé passkey azt beírom steambe és aktiválja is? Azthittem hogy csak azokat lehet aktiválni steamen amihez oda is van írva.

iPhone 13 Pro Max

(#5630) polonic válasza jozsi252 (#5629) üzenetére


polonic
félisten

Pontosan csak azokat lehet aktiválni steamen, amik steamen aktiválhatók. Más játékot nem lehet.

(#5631) danih


danih
addikt

Haha tegnap "ajánlottam" egy játékot a ticketért, azt írtam oda, hogy "Sux", kimoderálták :)
PS tessék, haldoklik a steam
Huhh nice választék :)
Mount & Blade és Alpha Protocol instabuy.

[ Szerkesztve ]

(#5632) PhoenixK


PhoenixK
őstag

A mai adag:

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5633) JSaN válasza PhoenixK (#5632) üzenetére


JSaN
addikt

tudtam hogy a trine koztuk lesz, elote fel oraja toltott megint le valamit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5634) csigacska


csigacska
tag

Végre egy jó akció, holnap reggel a RUSE-t meg is veszem. :)

(#5635) polonic válasza PhoenixK (#5632) üzenetére


polonic
félisten

A singularity nagyon jó játék.

(#5636) Serpiko válasza PhoenixK (#5632) üzenetére


Serpiko
addikt

A Bully az nagyon király mindenkinek bátran ajánlom. :K A többi az engem nem mozgat meg. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5637) gtamate2


gtamate2
veterán

a trine 20$ volt? LOL

*Sn0w

(#5638) JSaN


JSaN
addikt

serious sam first hd meg van dobzssan, es belehetett regelni.
doom teljesn nem a 3 pak mar meg van tavalyi ID naprol
Trine plusz 4 masik steames jatek, 1 dollarert vettem tavaly.
a tobbi game nem izgat, igy a mai akcio is erdektelen szamomra.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5639) HS 2142


HS 2142
őstag

A New Vegast már begyűjtöttem kb. feleennyiért, a DLC-kről van valami vélemény? (A játék topikját gyorsan átfutva az a következtetés, hogy a Honest hearts megéri, míg a Dead money kevésbé)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5640) bul07


bul07
nagyúr

A mai tiketteknél ez pontosan mit jelent mit kell csinálni

Say Cheese - Post a screenshot

(#5641) JSaN
na ez érdekes lesz mert semmilyen játék nem fut azon a gépen amit most használok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5641) JSaN válasza bul07 (#5640) üzenetére


JSaN
addikt

csinalj egyy kepet valamelyik steames gamebol, es mehet fel a profilodba.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5642) polonic válasza bul07 (#5640) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell ma megcsinálni. Utólag is meg lehet bármelyik feladatot.

(#5643) bul07 válasza polonic (#5642) üzenetére


bul07
nagyúr

Már több hónapja olyan gépen vagyok jelen amin nem lehet játszani, nem hiszem hogy tizedikéig megoldódna a gép gondom

Amúgy érdekelne egy dolog
Homefront most van benne a napiba, de ennyit nem ér nekem majd karácsonyi leárazásba megveszem
Viszont a tiketteknél van hozzá pályacsomag
Ha most tikettre megveszem a pályacsomagot akkor ha fél év múlva mondjuk megveszem a játékot akkor aktiválódik hozzá vagy nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5644) szacsee válasza bul07 (#5643) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha van ilyen géped:
OS: Windows XP, Vista or 7
Processor: 1.3ghz processor
Memory: 512MB for Windows XP or 1GB for Windows Vista/7
Graphics: 64MB Video Memory. GeForce 5 series, ATI Radeon 8500. Latest video driver.
Display: 1024x600
DirectX®:
Hard Drive: 300MB
Java: Version 1.5

Akkor tedd fel a Free to Play-ból ezt. :D

(#5645) bpx válasza bul07 (#5643) üzenetére


bpx
őstag

"amin nem lehet játszani"

és ez mióta probléma?
lehet hozzáadni steamhez nem steames játékot is (ami persze bármilyen alkalmazás lehet)
hozzáadsz pl. egy filmlejátszót, kirakod fullscreenbe, és F12-vel már mehet is a screenshot
tessék, pl. én ezt a VLC playerrel csináltam: [link]

(#5646) bul07 válasza szacsee (#5644) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]
Ezen a gépen vagyok most , van hogy youtube videót nézegetve összeomlik a gép vga hibával
Amúgy megoldom, tesómtól elkérem majd az ő laptopját és majd azon

(#5645) -Zeratul-
Ezt nem tudtam mindjárt meg is próbálom, köszönöm

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5647) Debilon válasza jozsi252 (#5629) üzenetére


Debilon
addikt

ha steam nélkül telepíted "offline" módban (ilyenkor ha jól emlékszem kulcsot sem kér) akkor nem tudsz multizni, plusz az updateket sem kapod meg.. az utolsó offline update jó régi..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#5648) olly válasza jozsi252 (#5629) üzenetére


olly
aktív tag

igen-igen :)

[ Szerkesztve ]

(#5649) HS 2142


HS 2142
őstag

A Mount and Balde Warbandról azt hallottam, hogy gyakorlatilag ugyanaz, mint az előző rész csak ki van egészítve multiplayerrel. Ez így mennyire sarkítás vagy melyiket érdemes választani, ha az ember kipróbálná?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5650) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy elfelejtettem az accountomat ahova regisztráltam a FEAR 2 játékomat. Steamben végig csináltam az elfelejtett fiók felderítést, se a felhasználó névre se az email címre (több email címet is használok) nem emlékszem amire regeltem, viszont megadtam a játék kódját, de email egyik címemre se jön az account-al. Írtam már két emailt is a supportnak de nem válaszolnak. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.