Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#45001) JoolsNOS válasza morvaigaben (#44999) üzenetére


JoolsNOS
veterán

De aki nyer valamit, azt szigorúan kiközösítjük és szégyenfalra tesszük :DDD

(#45003) Alien83 nekem 4ből nem jött. Talán ma jön valami ami megvan. Elmegyek kínaiért, addig talán lesz valami.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45002) sagem válasza morvaigaben (#44999) üzenetére


sagem
addikt

A Ninjaaaa, 100% hogy kártyás lesz, a múltkor vki belinkelt ide egy listát, amik a biztosra vehető címeket tartalmazták, s közte volt (a fejlesztő írta ki Twitterre, hogy lesznek kártyák)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45003) Alien83 válasza morvaigaben (#44997) üzenetére


Alien83
senior tag

Tuti lesz foilod, kb 4-5 játékból kiszedsz karikat, 1 foilnak kéne lennie, persze ha csak 1-2 játékkal csinálod meg abból tuti nem lesz, nekem 5-6 címből jött 1 foil.

(#45004) warcat válasza Alien83 (#45003) üzenetére


warcat
veterán

Ez teljesen véletlenszerű,nekem 10+ játék és 1 booster után sem esett foil lap.

EA: It's in the crate!

(#45005) sagem válasza Alien83 (#45003) üzenetére


sagem
addikt

Valami már történik, nekem legalábbis eltűnt 2 játékom a kitűzök részből :D

de úgy, hogy az A-Z nézetben sem mutatja (FTL, DOTA2, Go Home Dinos tűnt el )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45006) morvaigaben válasza Alien83 (#45003) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát, nem nyert, eddig már 11 játékból esett ki a max. :P

(#45004) warcat: nohát, a booster miatt már nem csatlakozhatsz a képzeletbeli csoportba! ;]

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45007) Alien83 válasza warcat (#45004) üzenetére


Alien83
senior tag

Az fasza.

(#45008) Alien83 válasza sagem (#45005) üzenetére


Alien83
senior tag

Nekem is tünt már el mikro eladtam a karikat, vagy uninstallálod a játékot, de ha kraftolsz akkor megmarad. :D

(#45009) morvaigaben


morvaigaben
tag

"These games now have Trading Cards, Emoticons, Profile Backgrounds, and Badges to collect:
Guns of Icarus Online
Jagged Alliance - Back in Action
Zombie Driver HD
Offspring Fling!
Magicka"

2 pipa, és ebből 2 nincs épp telepííííííve :W :D

(#45010) sagem: 6 mp... ;]

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45010) sagem


sagem
addikt

Na megjöttek :)

Guns of Icarus Online
Jagged Alliance - Back in Action
Zombie Driver HD
Offspring Fling!
Magicka

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45011) #79621120


#79621120
törölt tag

Guns of Icarus Online
Jagged Alliance - Back in Action
Zombie Driver HD
Offspring Fling!
Magicka

(#45012) JoolsNOS válasza morvaigaben (#45009) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A guns of icarus ment felajánlásra steamgiften pár hete, a zombie driver meg itt ph.n :N
Szerk: hopp van belőle még1, megy is fel :D

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45013) warcat


warcat
veterán

Nekem csak Magicka van,viszont ezek filléres lapok lesznek sajnos, kb a fél világnak megvan ennyi leárazás bundle stb után :)

EA: It's in the crate!

(#45014) morvaigaben válasza JoolsNOS (#45012) üzenetére


morvaigaben
tag

A sima Guns of Icarus megvan, az onlineból csak betam volt :/

A Zombie Driverból meg a sima van csak, HD nincs.. (még :U ;régóta terveztem az acsik miatt)

Más: új HiB weekly: Rochard. PC Guruhoz, most ez a teljes játék lol.

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45015) sagem válasza morvaigaben (#45014) üzenetére


sagem
addikt

Zombim van csak, az is csak a legutóbbi humblibundli miatt..akkor telepítem nagy duzzogva:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45016) morvaigaben


morvaigaben
tag

ééééééés már van is Offspringből mind a 9 marketen... kajak nem értem hogy csinálják. Nekem 12 perce megy.

Magickából is, sőt, ott már 1€ alatt tart az ára... xD

Összeesküvés elmélet on: szerintem bár belsősnek kiadnak kártyákat, csak hogy rontsák a piacot ;]

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45017) sagem válasza Alien83 (#45008) üzenetére


sagem
addikt

Hm..de ez így nagyon nem jó ám, mert ahhoz eshet booster, ami ott van a listában..És nem uninstalláltam ezeket a játékokat (a kártyákat kiszedtem, de ettől még nem kellene eltűnnie, a többi is ott maradt ) :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45018) Alien83 válasza sagem (#45017) üzenetére


Alien83
senior tag

nem értem mi ez a booster

(#45019) morvaigaben


morvaigaben
tag

Na jelentem mókoltam picit...
Átállítottam a gépen az órát. 23:15-re

Így a játékban 20 perc helyett 197-et írt ki xD de kártya nem jött. Ez az elmélet kuka.. :B

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45020) Alien83 válasza morvaigaben (#45016) üzenetére


Alien83
senior tag

Régióeltérés valszeg és náluk 1 nappal vagy fél nappal előbb megy, és lehet fel van telepitve a játék, illetve az a 9 lap az nem 1 EMBERTŐL van!

Ha 30 perc eltelt aaz aktivitás után, vagy asszem első karinak elég 20 perc is.

Akkor 9 noname külön ember kaphat 1-1 különféle kártyát, ez nem akkora nagy szám. :D

(#45021) #79621120 válasza morvaigaben (#45019) üzenetére


#79621120
törölt tag

Csalsz , hogy néhány kártyával több legyen a profilodon vagy el tudd passzolni őket jó pénzért ?

:U

(#45022) TESCO-Zsömle válasza #79621120 (#45021) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Több semmiképpen sem lesz, max nem járatja a játékot órákon át...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45023) morvaigaben válasza #79621120 (#45021) üzenetére


morvaigaben
tag

Egyáltalán nem, csak megnéztem, mert nem értem hogy lehet már pár perc után hozzájutni.

és ha a kártyánként veszünk ~0,4€-t, az nem igazán "jó pénz" de köszönöm a gyanúsítgatást :)

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45024) ayo válasza Alien83 (#45020) üzenetére


ayo
addikt

jelzem multkor egy magyar sracnak votl kirakva kb 5 perc utan es nem nagyon akart valaszolni mikor kerdeztem hogy neki miert is lett egybol 3 kartyaja:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#45025) #79621120


#79621120
törölt tag

Na most kezd elmenni a kedvem az egésztől .

(#45026) Alien83 válasza ayo (#45024) üzenetére


Alien83
senior tag

Több account. :)

(#45027) morvaigaben válasza Alien83 (#45026) üzenetére


morvaigaben
tag

Hááát... nagggyon esetleg szóba jöhet :D

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45028) Wolverine válasza morvaigaben (#45023) üzenetére


Wolverine
félisten

Pl. legyünk optimisták... Mázlival. A 20 perc nem azt jelenti, hogy pont 20 perc után, hanem azt, hogy átlagosan ennyi játékidő kell hozzá. Lehet kevesebb is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45029) morvaigaben válasza Wolverine (#45028) üzenetére


morvaigaben
tag

na én aztán nagyon az vagyok ... :D sajnos mindenben a rosszat látom meg elsőnek

De igazat adok neked, fogjuk rá Random istenségre :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45030) sagem


sagem
addikt

Mondjuk a Valve kliensében csalni merész dolog (ha lehet a kártyával egyáltalán)..egyszer veszik észre, de akkor repül az egész fiók.. :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45031) ayo válasza sagem (#45030) üzenetére


ayo
addikt

es? csinal ujat ennyi. steam egy nagyon scammer barat dolog szerintem:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#45032) sagem válasza ayo (#45031) üzenetére


sagem
addikt

De a kártyából származó pénzt csak a steam tárcába teheti, amit meg nem tud kiutalni, csak a steamen levásárolni, szóval a fiókon marad ha vesz valamit. Esetleg átjátszhatja a többi fiókjába a pénzt, de mivel minden tranzakció logolva marad, ha akarják, két kattintással kisöprik az egész "hálózatát" :)

A Valve meg csak addig engedékeny, amíg a felhasználókat károsítják, ha vki neadjisten tud a kártyákkal babrálni, akkor az már őket is érinti :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45033) morvaigaben válasza sagem (#45032) üzenetére


morvaigaben
tag

ezért nem hiszem, hogy szimplán több account-al csinálja valaki

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45034) .tnm válasza morvaigaben (#45033) üzenetére


.tnm
addikt

valszeg a kártyákra is van valami olyasmi, mint az achi-ekre a SAM. na és? a drop idővel tud valamicskét csalni, de darabra nem fog több összejönni neki. annyit nyer az egészen, hogy szinte egyből piacon lehet, mielőtt lenyomnák az árakat. na de ki vesz első pillanatban a piacon kártyákat, mikor tudja, hogy mindjárt elindulnak lefele? ráadásul a badge szerzésnek az idejét se figyeli senki, szal ha valaki azzal akarna e-penis-t növelni, hogy neki a 5 perc után megvan mind az 5 szint és ezért hajlandó a 0 perces árakat kifizetni, akkor az igen rövid "királyság", mert másnap hatod annyiért ezer másik gyerek csinálja meg ugyanezt.

vagy javítsatok ki, ha valamire nem gondoltam volna.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#45035) morvaigaben válasza .tnm (#45034) üzenetére


morvaigaben
tag

Ez elég velős lett :)

Egyet tudok érteni.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45036) .tnm válasza TESCO-Zsömle (#45000) üzenetére


.tnm
addikt

egy igazán szerencsétlen embernek még ez sem jön össze. :D (Demitri Martin-nak volt egy olyan szkeccse, ahol ketten versenyeztek azon, hogy ki lett több versenyben második helyezett. Kiderült, hogy egyformán állnak és aki megnyeri a világ legtöbb második helyezettje versenyt, az egyből el is bukja, mert ezzel a másiknak lesz eggyel több második helye és végtelen ciklusba kerülnek.)

szerk: afene, elfelejtettem, hogy a másik tabban is ugyanez a topik van, csak egy 200-as csomaggal arrébb. sorry a dupláért.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#45037) .tnm válasza sagem (#45017) üzenetére


.tnm
addikt

el kell indítani újra és megjelennek megint a badges résznél. nem tudom, miért van ez. nem tudom, hogy ilyenkor tényleg nem hullhat-e hozzájuk booster pack. mindenesetre elég nagy szívás abból a szempontból, hogy ha biztosra akarsz menni, akkor nem szabad törölni ezeket.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#45038) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Na, életemben először adtam el két Trade cardot, kábé 5 másodperc alatt elkelt mindkettő, LOL :D

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#45039) ayo válasza .tnm (#45034) üzenetére


ayo
addikt

ki vesz első pillanatban a piacon kártyákat, mikor tudja, hogy mindjárt elindulnak lefele?

vesznek hidd el, es koszonom is nekik:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#45040) .tnm válasza ayo (#45039) üzenetére


.tnm
addikt

de ha nem csalsz, akkor az már nem első pillanat, hanem 20-30 perccel később. ;)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#45041) alratar


alratar
addikt

Egy kis sorsolás BioPH részére:

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#45042) Doki16


Doki16
addikt

Nekem megvan a Zombie Driver, de még akkor vettem meg amikor nem volt ilyen HD verziója. Gondoltam ha már fizettem érte régebben akkor kiszedem belőle a kártyákat. Erre nézem, hogy fel sem ismeri, mert csak sima verzió nem HD. Tényleg ennyire szemetek lennének, hogy aki megjelenéskor megvette az vegye meg újra a HD verziót? Megnéztem a store-ban és már csak az új nagy felbontású létezik. Lehet valamit ezzel kezdeni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#45043) Arkennys válasza Alien83 (#45020) üzenetére


Arkennys
addikt

nekem dobott már lapot valaminél első 10 perc körül is. Nem értem, hogy megy ez...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#45044) Alien83 válasza Arkennys (#45043) üzenetére


Alien83
senior tag

Jah az első kari érthetetlen a többi nekem betartja a 30 percet kb.

(#45045) Arkennys válasza Alien83 (#45044) üzenetére


Arkennys
addikt

hasonló. Első random eléggé ahogy észleltem, mondom szerintem a 10 perc se telt el mkor. Foilt is végre dobott már ares-ból egyik nap, bár sokra már nem megyek vele :D

Egyébként nemtudom. Olyan semmi normális játék nem kerül bele érzésem van. Bár lehet csak az én felfogásom szerint. Na meg java persze sosincs meg belölük. És micsoda véletlen, ami bekerül, átlag rögtön akciós is steamen. Nem is nyilvánvaló mire megy ki, igaz? :D :U

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#45046) genndy válasza Arkennys (#45045) üzenetére


genndy
addikt

Többször lett írva: nagyobb kiadók/fejlesztők lassabban mozdulnak, jobban félnek az ismeretlentől, nem akarnak belefutni semmi bizonytalanba.
Kisebb fejlesztőknek nincs különösebb vesztenivalójuk, ha csak emiatt veszik a játékukat akár bundliban is, már akkor is jó nekik. Ráadásul a kártya-tradek után a fejlesztő jutalékot kap (nem is keveset, 10%-ot!)

u.i.: Magicka nekem most 73 perc alatt dobta ki a négy kártyát.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#45047) Arkennys válasza genndy (#45046) üzenetére


Arkennys
addikt

többször le lett írva valóban. :) De azért marha frusztráló idővel, hogy csak x el ezelőtti bundliban lévők kerülnek bele sokszor, stb. Amúgy pl killing floor se lenne már rossz ha bekerülne, azt is pedzegetik már jó régóta, a tripwire nem tudom, az a kategória e, aki túl nagy már hogy lépjen kártyaügyben.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#45048) morvaigaben válasza Arkennys (#45047) üzenetére


morvaigaben
tag

Elsők közt csatlakoztak, és ezért furcsa hogy még semmi.... lehet a nyári eventre / dlc-re tartogatják szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45049) Arkennys válasza morvaigaben (#45048) üzenetére


Arkennys
addikt

hát nem bánnám, mert 3 ismerős is mondta, hogy ha bekerül, megdobnak a kártyáikkal, mert nekik nem kell. Így már ennek pl egész örülni tudnék.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#45050) morvaigaben válasza Arkennys (#45049) üzenetére


morvaigaben
tag

az igazán jó biznisz :D :C

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.