Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#110001) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok gondolom ez az oldal is felejtős? :U
[link] [link]
korábban írta itt nekem valaki hol tudom ellenőrizni hogy legális forrású a kulcs a neten, de az istennek sem találom azt a hsz-t :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#110002) maross válasza Lacielvtárs (#110001) üzenetére


maross
veterán

ggdeals.com , isthereanydeal.com -on amit megtalalsz, az oke

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110003) tibaimp válasza Lacielvtárs (#110001) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az instantGaming-en külön fizetsz +27%-ot, ami nincs benne a feltüntetett árban + szükre beszerzős a kulcs. A másikat nem ismerem, de a GGDeals ott is hoz 1 kockázatot "Unknown source of the key" szöveggel, vagyis ugyan az, szürke kulcsos!
Itt nézz szét: [GGDeals]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#110004) Lacielvtárs válasza tibaimp (#110003) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm mindkettők válaszát az lesz az a gg izé :D :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#110005) l.skywalker válasza Lacielvtárs (#110004) üzenetére


l.skywalker
félisten

A ggdeals csak egy összefoglaló oldal, nem áruház. Mutatja hogy melyik forrás megbízható és hol a legolcsóbb egy játék

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#110006) Dinomano válasza wjbhbdux (#109999) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ez az Abiotic Factor mekkora múltidézés... Tetszik! :-) Szerintem a legtöbb időt a HL1-be és különböző mod-jaiba tettem bele...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#110007) alratar válasza oriic (#110000) üzenetére


alratar
addikt

Igen, sajnos az előbbi.

"A Spec Ops: The Line a továbbiakban nem lesz elérhető az online boltokban, mivel számos, a játékhoz kapcsolódó partneri licenc lejár. Akik megvették, továbbra is letölthetik és játszhatják minden probléma nélkül. A 2K szeretné megköszönni a játékosoknak, akik támogatták, és alig várjuk, hogy még több újdonságot kínáljunk az év folyamán és a jövőben."

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#110008) cyberkind válasza alratar (#110007) üzenetére


cyberkind
félisten

Újdonságok, mint ez is? :DD

Paranormal Cocktivity

(#110009) alratar válasza cyberkind (#110008) üzenetére


alratar
addikt

Jah. :DD
Egyébként szerintem az ez évi NBA-re gondoltak. :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#110010) tibaimp válasza l.skywalker (#110005) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így a pontos! Köszi :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#110011) tibaimp válasza Kylesa (#109983) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most meg tudtam nézni a Steam letöltési sebességét, mert a CP2077 befrissített 20GB-al! Nálam DIGI gigabites net-tel semmi gond a sebességgel, most, amikor ezt a hsz-t írom!

Simán jön 80MB/sec-el!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#110012) Kylesa válasza tibaimp (#110011) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Köszi, most úgy tűnik, nálam is megjavult, végre!
Érdekes anomália viszont (de ez nem újkeletű dolog, már hónapok óta ilyen), hogy valamiért nekem sokkal magasabb értékeket jelez a valódinál. 250 MB-s netem van, ez ugye azt jelenti, hogy maximum ~32 megával tölt másodpercenként, de a Steam valamiért ilyen vicces értékeket jelez (valótlanul, a letöltés csík alatt látom, hogy ténylegesen 30 mega körül tölt). De persze ez legyen a legnagyobb problémám. :N

it's a danger pretty here in Night City

(#110013) fatal` válasza Kylesa (#110012) üzenetére


fatal`
titán

Nem értem a problémát, teljesen jó értékeket jelez, megabitben írja. 250-es (az szintén megabit és nem MB) nettel a 200-210 teljesen ok.

Nézd át a beállításaid, ha MB-ben szeretnéd látni.

[ Szerkesztve ]

(#110014) Kylesa válasza fatal` (#110013) üzenetére


Kylesa
aktív tag

És tényleg, én néztem be. Ki is kapcsoltam gyorsan a bit/s mutatást. Így már minden szép és jó. :R

it's a danger pretty here in Night City

(#110015) tibaimp válasza Kylesa (#110012) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem akarok kötekedni, de biztos jól nézed?
Ha 250Mbit-es neted van, akkor a Steam jól írja a 201,3Mbit-et, ami megfelel ~25MB/sec-nek! Vagy neked 2000Mbit-es neted van, és azt tudja is?

2000-es net a Thome-nál létezik és az megfelel 250MB/sec-nek.

Lehet amúgy az is, hogy még nincs 17 óra, és azért volt gyors a letöltés?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#110016) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az SMS-t nem kapok steamtől és blizzardtól problémám továbbra is áll!. A szolgáltató mutat steam-re, steam mutat a szolgáltatóra... De lehet, hogy lesz valami eredményes megoldás.

Addig is kérhetném topiklakókat, hogy ha van telefonszám csatolva a steamjükbe/-höz, akkor beállítások>fiók>telefonszám kezelés (appban is megy) alatt kérjenek egy ellenőrző SMS-t a telefonszámukra, és írják le, hogy megjött-e vagy sem, és ki/mi a szolgáltatójuk?
Ha most nem kezdek cserélgetni számot akkor nem veszem észre, hogy nem megy, így legalább erre az évre le lesz tudva az ellenőrzés a rápróbálóknál...
Nagyon szépen köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110017) wjbhbdux válasza ledgeri (#110016) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a jó öreg bibibí/djuice/telenor/éppYettel kártyás számomra megjött pár másodperc után.

Ilyen külföldi SMS eltűnés pár éve a UPC mobillal volt általános probléma, ami vmi Vodafone alhálózatot használt.

/s

(#110018) ledgeri válasza wjbhbdux (#110017) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát múlt év kb ilyenkor A-számmal,-SIMmel,-Telefonban nem volt probléma.
Most A-szám, A-sim,B-telefon, semmi nem jött, B-szám, B-SIM, A-telefon, kb 20-30 próbából 1 darab SMS jött meg.

Azóta láttam, hogy írt a support és felvették a kapcsolatot a szolgáltatójukkal, és most majd fognak küldeni "sokféleképpen" SMS-eket, és majd én visszaírom nekik, hogy melyik kódut látom, így tudni fogják, hogy melyik jött meg, és hogy az miként volt beállítva.

De persze minden alkalommal "azért ugye van hely SMS-nek? ugye van térerő? Biztos nincs blokkolás?" miközben azzal kezdtem, hogy mindenhonnan megjön csak onnan nem... Na mindegy, legaláb nem 8-10 kör és hét volt, hanem 1 extra, és 24 órán belül már egyéni tesztelés lehetősége! :R azért ilyen szempontból jó a steam!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110019) SityiSXT válasza ledgeri (#110016) üzenetére


SityiSXT
őstag

Vodafone számra másodpercek alatt megérkezett az SMS nekem.

(#110020) ledgeri válasza SityiSXT (#110019) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110021) csaba951 válasza ledgeri (#110016) üzenetére


csaba951
veterán

Telekom (HU) másodpercek alatt megjött az SMS.

Magyarországról próbálod, és magyar a mobil szolgáltatód is?

[ Szerkesztve ]

(#110022) ledgeri válasza csaba951 (#110021) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen-igen, voda, egy évvel ezelőtt becsatoláskor minden flottul. Azóta csak TOTP-ként használva a steam guard... Most váltáskor meg sem a régire, sem az újra (szintén voda) semmi, kivéve az 1-et...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110023) modern


modern
aktív tag

Sziasztok.
2 napja még minden gond nélkül tudtam játszani a reddead online-al, ma ezt az üzenetet kaptam:
[kép]
[kép]

Ötlet? (újratelepítés megvolt)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#110024) ledgeri válasza modern (#110023) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyen GTA V-vel Epic-en is szokott lenni. Ellenőriztess első körben. Ha az nem megy, akkor töröld a Rockstar launcherben a belevitt adatokat, ha vannak... Ha nincsenek, akkor add hozzá őket (lépj be ott) ez sem megy, akkor csak a rockstar installernek a reinstalja segít (törlés, majd játék újra ellenőrzés).
Ja és alapból mindig a kliensből indíts, így az biztos fut. Mostanában az nálam megoldja az ilyet, hogy nem a játék ikonjával indítok, asztalról, hanem magából a kliensből a játék gommbal. (ekkor már fut a kliens, és a netre is belépett, így van mit megnéznie a roskdtar launcherjének külön)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110025) ledgeri válasza ledgeri (#110018) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na, haladok: Egyszer csak pittyegősre fogta magát a telefon, és megkaptam kb 8 kódot, a nem tudom mennyiből... Vissza is küldtem. Nekemtetsző a tempó! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110026) l.skywalker válasza modern (#110023) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érkezett rá frissítés, az települt?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#110027) SenorGrande válasza wjbhbdux (#110017) üzenetére


SenorGrande
senior tag

És a Pannon GSM-esre? :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#110028) Rowon válasza SenorGrande (#110027) üzenetére


Rowon
veterán

Az az élvonal!

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#110029) modern válasza l.skywalker (#110026) üzenetére


modern
aktív tag

Igen. Tegnap ujra is telepitettem a jatekot. De ugyanez

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#110030) wjbhbdux válasza modern (#110029) üzenetére


wjbhbdux
veterán

GTA5 hasonló problémáknál a Rockstar Launchert és Social Clubot kellett kiléptetni, letörölni (a Steam nem törli le a játékkal együtt), újratelepíteni. Dokumentumokban is van Rockstar mappa amit érdemes vhova áthelyezni mert ott tárolja a játék mentéseket, ha nem töltené vissza felhőből.

A Rockstar Games Launcher tiszta telepítésének módja

Hogyan kell végrehajtani a Red Dead Redemption 2 tiszta telepítését PC-n?

[ Szerkesztve ]

/s

(#110031) modern válasza wjbhbdux (#110030) üzenetére


modern
aktív tag

:R koszi otthon majd probalkozok vele

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#110032) mamboo


mamboo
tag

Sziasztok,

Sajnos megpróbálták feltörni a fiókomat és a steam blokkolta a használatát. Ezer éves acc, cd kulcsom nyilvan nincs hozzá. Jelenleg is be vagyok jelentkezve, de használni, tradelni, jatszani nem tudok. Irtam a supportnak, hogy van steam guardom, megmondtam a telefonszámom és a használt email-em. Küldtem egy számlát a legutolsó játék vásárlásról, de egyáltalán nem segítőkészek. Tudok tanácsot adni mit csináljak?? :F :R

(#110033) wjbhbdux válasza mamboo (#110032) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha a support nem segít, lehet nem jól értik a problémád, hiszen a fiókhoz hozzáférsz, nincs semmi baja.

Trade valószínüleg csak az adatok változása miatt van, market főoldalon látni elvileg hogy mi meddig van korlátozva. - https://steamcommunity.com/market/

Aki hozzáfért, lehet hogy a support automatikus rendszerén kikapcsolgatta a játékaidat, ezt te is egyesével vissza tudod csinálni.

Tudsz egy listát szerezni a fiókon valaha volt játékokról itt: https://store.steampowered.com/parental/set - csak nyomj a kék gombra az alapbeállítások mellett.

Majd a support oldalon lent a játék nevére rákeresve, 2 kattintással vissza tudod állítani hogy mutassa a fiókodon. - help.steampowered.com

/s

(#110034) modern válasza wjbhbdux (#110030) üzenetére


modern
aktív tag

Köszi, a Rockstar Games Launcher tiszta telepítése megoldotta :R :R

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#110035) ledgeri válasza modern (#110034) üzenetére


ledgeri
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110036) gejala


gejala
őstag

Na nekem is beragadt a letöltés 5 MB/secnél Telekom gigabites nettel, de sikerült megoldani.
Hátha másnak is segít: régiót átnyomtam Ausztriára és töröltem a download cache-t, így megint stabilan 60+ megával tölt.

(#110037) fatal` válasza gejala (#110036) üzenetére


fatal`
titán

Nekem más régióval is ugyanolyan szar, 5.5 mbps. Néztem osztrákkal, némettel.

Egyébként a cache törlése után visszaáll magyar régióra.

(#110038) tibaimp válasza fatal` (#110037) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És ugyan úgy Telekom?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#110039) fatal` válasza gejala (#110036) üzenetére


fatal`
titán

Nálam is szar, de tökmindegy hova állítom a régiót vagy hogy törlöm a cachet. 4-5 mbps, szintén telekom gigabit.

(#110040) gejala válasza fatal` (#110039) üzenetére


gejala
őstag

Steammel is lehet valami gubanc. Miután megcsináltam, amit lentebb írtam, egy ideig töltött 60-70 megával, aztán visszalassult, majd meg is állt és a download gombra nem is reagált utána. Újraindítottam Steamet és úgy megint 70 megával folytatta. Ilyenre még nem volt példa nálam, remélem hamarosan helyreáll a rend.

(#110041) ledgeri válasza ledgeri (#110025) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A visszaküldött kódok alapján helyre állt a rend és béke, vlamit állítottak, és minden működik!

(a bettle.net meg egyből azzal jött, hogy "jaj, ha nem működik a szám akkor le kell vennünk"...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110042) ooooobi


ooooobi
senior tag

Vigyazzatok, meg mindig megy a logora szavazos scam oldal. Engem ma keresett meg egy regi ismeros, de erdekes modon privat volt az acc. Eloszor majdnem beleptem de van par ertekes csgo skinem igy kivancsisagbol egy olyan steam accal neztem meg amin nincs semmi fontos. Az emailes steam guard persze nem abbol az orszagbol akart belepni ahol vagyok. Az oldalt januar 29.en regeltek

[20:43].:PeNgE:.: hali Elfoglalt vagy?
[20:44]ooooobi: hi, miert?
[20:44].:PeNgE:.: Szavaznál a logómra?
[20:45]ooooobi: hol?
[20:48].:PeNgE:.: https://......
A baloldalon Contest>Holders>vote megtaláltad ?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#110043) cyberkind válasza ooooobi (#110042) üzenetére


cyberkind
félisten

Én törlök mindenkit, aki ilyen phaszsággal zargat...

Paranormal Cocktivity

(#110044) boborján2 válasza ooooobi (#110042) üzenetére


boborján2
tag

Pont a linket nem mutatod ami a lényeg?

Én mindíg megnézem az ilyeneket. Kíváncsi vagyok milyen módszerek vannak, mikor regelték a domaint , stb..

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#110045) ooooobi válasza boborján2 (#110044) üzenetére


ooooobi
senior tag

Akkor itt van csak neked :)) Elitetourneymasters.com/gaming/
az oldal maga nem csinal semmit, de ha szavazni akarsz be kell jelentkezni azt meg csak steam accal lehet, nincs mas lehetoseg.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#110046) wjbhbdux válasza ooooobi (#110045) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az ilyen Steamet használó belépéseknél érdemes ellenőrizni, hogy az igazi Steames beléptető az mindig kizárólag a steamcommunity.com/openid oldalon át megy a böngészőben, akkor is ha egy harmadik fél által üzemeltetett oldalon kezdeményezed.

/s

(#110047) ledgeri válasza cyberkind (#110043) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Vissza lehet szerezni accountokat, így azért egy 3-5-10 éves ismeretséget érdemes 2-3 esélyesként kezelni + azért általában vannak másod kapcsolatok is ellenőrizni.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#110048) cyberkind válasza ledgeri (#110047) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez nem szempont, a tököm tele van mindenhol a szavazósdi meg a társaival.

Paranormal Cocktivity

(#110049) FLATRONW válasza ooooobi (#110042) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez a szavazósdi hogy működik?
Csak egy pozitív szavazatot lehet leadni vagy lehet negatívot (vagy egy skálán szavazani) is.
Nekem egy ismerős se (nincs is sok) jöjjön olyannal, hogy adjak neki pozitív szavazatot, mert ismerősök vagyunk, legyen akármilyen szar is a logó.

(#110050) bepken válasza FLATRONW (#110049) üzenetére


bepken
veterán

ez úgy működik, hogy a link, amit kapsz a legjobb esetben egy olyan "létező" oldalra irányít, ami nem rendelkezik valós funkcionalitással, ellenben pl tovább irányít valamilyen káros felületre (ha mondjuk rányomsz a szavazás gombra)

rosszabb esetben a linkre kattintva (tudomásom szerint akár azonnal) le tudnak futtatni egy script-et is a gépeden, ami például ellopja a steam token-ed, amit megszerezve konkrétan jelszó vagy 2fa nélkül be tudnak lépni a fiókodba.

de nem vagyok IT biztonság technikus, szóval lehet hülyeséget írok. lényeg, hogy ezek a szavazások természetesen csak körítések, nincs mögötte semmi.

ez kb olyan eset, mint amikor a Wish/Temu vagy hasonló legalja oldalon a kártyaszámod begépelése után megkérne a felület, hogy "Add meg az SMS-ben kapott kódot a rendelés megerősítéséhez" ....te meg kapsz egy SMS a bankodtól, azzal a szöveggel, hogy "Netbank belépéshez szükséges kód"
na most nyilván ez a fantasztikus weboldal hibába ír másat, valójában a netbankodba szeretne belépni, így nyilván (sajnos nem mindenki számára) nem adod meg nekik a kódot :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.