Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#109001) wjbhbdux válasza Czmorek (#108998) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a reklám ablak kikapcsolható ezzel:

/s

(#109002) chatran válasza bepken (#105969) üzenetére


chatran
őstag

Most álltam neki a Heavy Rain-nek, nálam is hibás az alapbeállítás.
Ezt a beállítást viszont nem találom az új felületen. Hol tudnám beállítani a holtsáv alakját?

(#109003) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Srácok! Most nézem, hogy visszakaptam egy csomó játékkártyát, amiket én korábban felkínáltam a Piactéren eladásra már sok hónappal korábban (és én azt hittem el is lettek adva :B ). Most akkor ezeket, értelem szerűen, nem vették meg, de akkor miért csak most kaptam vissza? A rendszer "lebegteti" egy ideig az el nem adott kártyákat, vagy hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#109004) Golden9


Golden9
addikt

A MELTY BLOOD: TYPE LUMINA és a Two Point Campus három, a FOR HONOR hat napig játszható ingyen.

[ Szeretkezve ]

(#109005) Healbacsi válasza tibaimp (#109003) üzenetére


Healbacsi
őstag

azt hittem el is lettek adva -- hitted, vagy meg is nezted?

Nem lebegtet senki semmit sem.

Nem keltek el (vagy nem fizettek ki a beigert vetelarat), es letelt a deposit ido

Meg it a Ph-n is csak 30 napig el alap esetben egy feltett hirdetes, nem orok eletre szol.

(#109006) Golden9 válasza tibaimp (#109003) üzenetére


Golden9
addikt

Hinni az alacsony inflációban kell. :D

[ Szeretkezve ]

(#109007) chatran válasza chatran (#109002) üzenetére


chatran
őstag

Megoldódott egy youtube videó alapján. Egy közösségi gamepad beállítást kellett alkalmazni, amit a játékhoz hoztak létre.

(#109008) Joccc07


Joccc07
addikt

Üdv,

Nem vagyok biztos benne, hogy ezt itt szabad-e. Előre is elnézést ha nem.
A profilomat nem használom már mert platformot váltottam. 10eur összeg maradt a fiókomon és azt elkölteném. Ha valakinek kellene valami kedvezményesen ezen összeghatáron belül akkor az írjon pm-et. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#109009) wjbhbdux válasza Joccc07 (#109008) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Steam itt lesz 5-10-20 év múlva is amikor visszaváltasz ;)

/s

(#109010) Joccc07 válasza wjbhbdux (#109009) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem fogok. :P Maradok Boxon

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#109011) Joccc07 válasza Joccc07 (#109008) üzenetére


Joccc07
addikt

Elfogyott :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#109012) Golden9


Golden9
addikt

Ingyen játszhatóak három napig.
PlateUp!
WWE 2K23

[ Szeretkezve ]

(#109013) chris0000


chris0000
őstag

hi. az üzeneteket már csak a barátlistában látom, mert hülyére frissítgette magát a steam itt az utóbbi időben, ami jó, csak én meg nem láttam a kapott üzeneteket, és már írták, h mi a faxxért nem válaszolok...? :U thx. üdv.

(#109014) mark! válasza chris0000 (#109013) üzenetére


mark!
őstag

ez ilyen lett a béta klienssel

>

(#109015) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Steam-EA play előfizetés-Maff Effect Andromeda.
Ötlet?
Steam,EA,Játék többször újratelepítve, minden rendszergazdaként indul.

(#109016) BandiHUN válasza pruzsi (#109015) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gondolom, fent van az EA app, onnan indítva elindul? Nekem ilyen kereszt dolog az xbox passal, a Battlefield 2042-vel volt, az se ment az x-ből sokáig+próbálta frissíteni az EA is + az x is, a vége kimásolt fájlok, majd eltávolítás lett mindkettőből, majd EA app telepítés indítás, fájlok bemásolása bezárás után, ujraindít... felismerte, azóta békén hagy az x, de a játék ígyis újra megjelent, pedig már azóta megvettem az EA-n, nincs egyik pass se...
Elég vacak az EA app sajna, van, hogy el se indul elsőre-másodikra se.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#109017) pruzsi válasza BandiHUN (#109016) üzenetére


pruzsi
őstag

Onnan nem lehet indítani mert streamen vettem meg a 1 havi előfizetést ,( hibaüzenetben közli is).

Megoldottam ea-n megvettem a játékot úgy már elindult ...
A két rendszer Steam Ea közötti kommunikációval lehet gond

(#109018) chatran


chatran
őstag

A steam csevegésekben már nem lehet megnézni az előzményeket? Korábban simán láttam a hónapokkal ezelőtti beszélgetéseket is.

(#109019) bobalazs válasza chatran (#109018) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már nagyon régóta nem. Utoljára talán béta verzió val lehetett jobban vissza lapozni.

(#109020) chatran válasza bobalazs (#109019) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, rákeresve arra jutottam, hogy csak 2 hétig őrzi meg a Steam a chat history-t.

(#109021) Apollyon válasza chatran (#109020) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, sajnos már évek óta csak két hétre visszamenőleg van. Githubon találsz programot steam chat logra, bár még nem próbáltam ki egyet sem.
RIP msn-es idők, amikor automata archivált az msn a háttértárra html formátumban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#109022) gejala


gejala
őstag

A mostani VN Fest naponta dobál rewardot, vannak közte jó kis animált avatarok is. Nekem rögtön beadta azt, amelyik a legjobban tetszik. :R
Itt lehet megtekinteni, mik vannak.

(#109023) Segal válasza gejala (#109022) üzenetére


Segal
veterán

A múltkori lopakodós is adott. Szerintem ott jobbak voltak a jutalmak. :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#109024) Golden9


Golden9
addikt

Marauders - Három napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#109025) conexke


conexke
tag

Sziasztok ez az ár steam-en is ugyan ennyi lesz vagy többre kell számitanom ?

(#109026) wjbhbdux válasza conexke (#109025) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Steamen Euros fizetés van, ahogy a bankod váltja épp.

/s

(#109027) Golden9


Golden9
addikt

Ingyen játszhatóak három napig, a Moonbreaker ötig.
Let's Build a Zoo
EA SPORTS™ FIFA 23
Forza Horizon 5
Moonbreaker

[ Szeretkezve ]

(#109028) chatran


chatran
őstag

Éppen a frissített Quake-kel játszom és fura, hogy nincs benne semmi sztori. Aztán beugrott, hogy a PC-s játékok hajnalán a történetet a mellékelt kézikönyvből lehetett megtudni. A legtöbb id Software-es játéknak (Wolfenstein, Doom, Quake-ek) volt kézikönyvük. Kerestem a játékok steam mappájában, de nincsenek ott.
Ezeket tartalmazza esetleg a Steam?

(#109029) Anonymusxx válasza chatran (#109028) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nem tudom, de googleban rá lehet találni:

https://cdn.cloudflare.steamstatic.com/steam/apps/2310/manuals/QUAKE%20Manual.pdf?t=1572894215[link]

[ Szerkesztve ]

(#109030) chatran válasza Anonymusxx (#109029) üzenetére


chatran
őstag

Így én is megtaláltam, köszi. Közben utánanéztem és csak a GOG-nak szokása kézikönyveket is mellékelni a játékaihoz, a Steam sajna nem ilyen.

(#109031) Golden9


Golden9
addikt

Három napig ingyen játszható a For The King.

[ Szeretkezve ]

(#109032) Golden9 válasza Golden9 (#109031) üzenetére


Golden9
addikt

És a State of Decay 2: Juggernaut Edition is.

[ Szeretkezve ]

(#109033) bepken


bepken
veterán

Epic First Run Program - fél évnyi exkluzivitásért cserébe ez szerintem megfontolandó ajánlat lesz még a nagyobb stúdiók számára is!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#109034) mark! válasza bepken (#109033) üzenetére


mark!
őstag

csak működne rendesen a kliens..

>

(#109035) gejala válasza bepken (#109033) üzenetére


gejala
őstag

Aligha éri meg nagy stúdióknak ekkora PR pofonba beleállni. Hiába kapnak kicsit többet Epictől, ha közben feleannyian (se) veszik meg, mintha Steamen is lenne.

Én is kivárom Steames megjelenéseket, most húztam be Saints Rowt -70%-ért. Jövőre Dead Island 2 is jó lesz ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#109036) Lacielvtárs válasza gejala (#109035) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

A Saints Row milyen játék? mennyire jön be neked? én is gondolkodom rajta nagyon :K
az elődjei nekem tetszettek, ennek meg csak újabb a grafikája :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#109037) csaba951 válasza Lacielvtárs (#109036) üzenetére


csaba951
veterán

Pénzkidobás. Kb. olyan, mintha te programoztad volna le.

(Erősen feltételezem, hogy nem programozó vagy. :D )
Totál bughalmaz az egész. Cserébe legalább ZS kategóriájú a története.

[ Szerkesztve ]

(#109038) gejala válasza csaba951 (#109037) üzenetére


gejala
őstag

Azért megjelenés óta rendbe tették, játékmenet is jobb lett és jött ingyenes tartalom is. Tény, hogy a sztori meg a küldetések felépítése nem nagy szám és csúnyán két szék között a pad alá is ültek azzal, hogy egyszerre akartak az 1/2 és 3/4 rajongóinak is kedvére tenni, de $20 alatt rendben van. Pár tíz órát el lehet lenni vele, amikor épp valami random open world játékot igényel az ember.

DLC-k viszont nem érik meg. Az első okés, de csak 1 óra. A második egy minijáték, amiben csak külön karakterrel lehet nyomulni, nem a saját Bossoddal. A harmadik a legjobb, de az is csak 2 óra.

[ Szerkesztve ]

(#109039) Lacielvtárs válasza gejala (#109038) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

&csaba951: nem vagyok programozó :D

értem mindkettőtöknek köszönöm a választ :R
akkor kihagyom épp ma kezdtem bele a Watch Dog Legionba, az eléggé open world és brutálisan látványos főleg RT-vel

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#109040) csaba951 válasza Lacielvtárs (#109039) üzenetére


csaba951
veterán

Saints Row: szerintem jó döntést hoztál azzal, hogy kihagyod. Nem kell meggyalázni az előző részek jó emlékeit.

(Egyébként elfogadom ha valakiknek ez a kedvenc játéka. Viszont annyi más jó játék van, hogy inkább érdemesebb azokból választani. Ezt meg inkább kihagyni.)

Watch Dogs: Legion
Arra készülj fel, hogy bekapcsolt RT-vel hajlamos kifagyni. Azok a helyzetek veszélyesek ahol drón is szerepel a jelenetben. Mindegy, hogy támad vagy csak repked. Ilyenkor kép nincs, hang megy tovább pár másodpercig, majd bezáródik a játék. Sajnos teljesen megjósolhatatlan, hogy melyik drón repkedésekor következik be. Szóval elég sokáig megy amúgy bekapcsolt RT-vel is. Napi 1-2 ilyen hirtelen bezáródásra számíts.

Az utolsó küldetésnél a hajón viszont 100%-ban fagy bekapcsolt RT-vel. Itt mindenképpen ki kellett kapcsolnom a továbbjutáshoz. Utána egy beltéri harc van, itt elvileg már újra bekapcsolható az RT. Viszont annyi mindenre kell figyelned, hogy nem fogod látni a különbséget a nem RT-hez képest.

Kikapcsolt RT-vel egyébként (ma már) stabilan fut, nem dobál ki.

Szerintem egyébként megéri bekapcsolt RT-vel játszani. Nagyon sokat dob a látványon, főleg éjszaka. Simán benne van a 3 legjobb RT élményt adó játék között jelenleg.

(#109041) gejala válasza Lacielvtárs (#109039) üzenetére


gejala
őstag

Sajnos a WD Legion se jobb. :DDD Szó szerint az összes main mission ugyanaz a kaptafa, a side content meg... nincs. WD 2 után nagy visszalépés ez is.
De a Bloodline DLC nagyon jó, gyakorlatilag ez az, aminek a WD 1-et hirdették.

[ Szerkesztve ]

(#109042) Lacielvtárs válasza csaba951 (#109040) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezt a drónos kifagyást épp nem rég tapasztaltam :K
főleg hogy tolták ráma füst gránátot, no ott meghalt as game :D

én is így vélemény az éjszakai látvány fejedelmi, no meg mentem is egy kört az óriás kerékkel az imént :B
gejala nekem ez az első ilyen hackelős nyílt világos játékom a CP77 után, eddig bejött

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#109043) csaba951 válasza Lacielvtárs (#109042) üzenetére


csaba951
veterán

Watch Dogs: Legion

Igen, ell kell simernem, hogy tulajdonképpen ez is nyugodtan kihagyható játék. Néhány sablonra van felépítve az összes küldetés. Megértem, hogy az emberek hamar beleuntak. Mint játék unalmas.

Ami lenyűgözött benne az az, hogy milyen nagyszerű jövőbeli Londont készítettek az alkotók. Gyakorlatilag csak ezért éri meg vele játszani. Az egész város él, mennek ide-oda az emberek. Mindenkinek van valami története. Csinál valamit, történik vele valami.

Az alapjáték olyan felépítésű, hogy egy csapatot irányítunk vele. A küldetéseket gyakran más-más karakterekkel csináljuk. Én ezt vittem ki előbb.

A Bloodline dlc-t csak az alapjáték befejezése után kezdtem el. Na, ez utólag szerintem hiba volt. Egyrészt ez egy előzmény, az alapjáték története előtt játszódik. Amúgy nagyszerűen meg lehet vele tanulni a különböző képességeket.

Ami ennél sokkal fontosabb, hogy ebben szinte végig 1 főszereplőt irányítunk. Tulajdonképpen elmondható, hogy az Ubisoft a dlc-be tette bele a játék történetét. Na, ilyen se volt még! Az alapjátékkal elhülyéskedhetsz, meg multizhatsz. A single player rész meg külön fizetős.

Amúgy egyébként a dlc meglepően jól sikerült. Sokkal, de sokkal jobb története van mint az alapjátéknak. Valószínűleg ez volt a fő sztori vonal a fejlesztés során, csak valamikor menet közben lecserélték a csapatjáték verzióra, ami szerintem hiba volt.

Kifagyás. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy kimaxolt grafikával, bekapcsolt RT-vel a játék már full HD beállításon sem éri be 8 GB VRAM-mal. Legalább 12 GB-os kártya ajánlott hozzá már itt is. Feljebb meg nyilván több. A játék akkor is hajlamos a kifagyásra, ha kifogy a VRAM-ból. Nem csak elkezd laggolni, akadozni, hanem kifagy. Ez ilyen, ezzel kell sajnos együttélni.

[ Szerkesztve ]

(#109044) Lacielvtárs válasza csaba951 (#109043) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

4080-as vga-m van úgy érezem elég hozzá és 4k-ban nyomom.
eddig 7 óra alatt egy drónnál fogyott ki :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#109045) djculture


djculture
félisten

Az a jó amikor kínai szrládák elkezdenek kereskedni a fiókokon úgy hogy a steam guard rá se bszik.

(#109046) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok !

Van egy steam fiókom borisz76 néven mint itt is....
Van több játékom is , amit vettem de többségük ingyenes.

Régebben létrehoztam egy fiókot a fiamnak is a saját gépén.
A saját fiókomat megosztottam, hogy tudjon játszani olyanokkal , ami csak nekem van meg.

Ilyen játék volt pl a Valve klasszikusa is a : Half Life 2

Tegnap szólt, hogy megint játszana vele.....de valamiért nem megy.
Az ő asztali kliensébe belépve a játéknál a "Vásárlás"-t írja ki.
Nálam az asztali kliensnél a nagy zöld "Játék" felirat látható.
Természetesen nálam el is indul a játék.

Történt valami amiért nem játszható ?
Találtam valami listát is , ami elviekben azokat a játékokat tartalmazza amik családi megosztás esetén nem játszhatóak másik fiókkal.
A HL2 nincs rajta a listán...azaz elviekben játszható.

Mit nézzek meg vagy állítsak át, hogy a fiam tudjon játszani vele ?

Köszönöm előre is a hozzászólásokat, tanácsokat !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#109047) wjbhbdux válasza Borisz76 (#109046) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Lehet, hogy lejárt a megosztás, lépjetek be megint a te fiókoddal a gépén.

/s

(#109048) Borisz76 válasza wjbhbdux (#109047) üzenetére


Borisz76
veterán

Ezt még nem próbáltam!
Visszajelzek majd, hogy sikerült e.....
Köszönöm!

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#109049) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nálam a steam úgy van beállítva, hogy a windows indításával automatikusan elinduljon és maradjon bejelentkezve, azaz ne kelljen mindig felhasználónév+jelszó. Ez tegnapig tökéletesen működött, de tegnap este kérte a bejelentkezési adataimat. Mivel a jelszavamat sikerült elfelejtenem, ezért kértem emlékeztetőt, ami nem érkezett meg meg. A http://help.steampowered.com-on próbálkoztam tovább, ahol kért egy e-mail cím ellenőrzést, amire az a válasz jött, hogy ez az e-mail cím már nincs a rendszerben. Ekkor próbáltam felhasználónév alapján, itt ellenőrzésként kérte az utolsó vásárlásom adatait, amit megadtam, de erre sem jött semmi további akció. Kinyomoztam, hogy ez az e-mail címük: support@steampowered.com , de erre jött egy spam kategóriába eső valve üzenet, amiben visszanavigál a http://help.steampowered.com-ra, ahonnan semmi segítség nem érkezik. Hogyan tudnék most továbblépni? Tudtok esetleg egy másik e-mail címet?

üdv.: Bandi

(#109050) wjbhbdux válasza Bandi821 (#109049) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nincs email címük. Ha a help oldalon végigzongorázod a lehetőségeket utána vagy be fogsz tudni lépni, vagy kapcsolatba léphetsz velük ott a weboldalon keresztül. olvasd figyelmesen végig az oldalakat.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.