Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#14001) JSaN


JSaN
addikt

Na sikerult cserelnem, meg a fate of the world-t is meg csinaltam. Eredmeny 2 db szen. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14002) jozsi252 válasza HS 2142 (#13997) üzenetére


jozsi252
veterán

Jólenne :P

Amúgy amit kaptam a legelső napon ajándékba 1 szenet meg valve 25% os kupont, amiért megnéztem a tárgytárolóm, azthiszem ez volt a feladat, azokat is ugyanúgy eltudom cserélni nem?

Köszi HS2142 :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#14003) danih válasza Sonja (#14000) üzenetére


danih
addikt

Meg ám, csak katt a tárolóra és kész is, megcsinált achi esetén!

(#14004) HS 2142


HS 2142
őstag

Erre esetleg valaki tudna választ adni?

(#14002) jozsi252: Igen, eltudod.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14005) BandiHUN válasza ollie (#13994) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lehet az,hogy vagy régi gém,vagy megvan,vagy nem jó semmire.
Nyáron is ami már volt akkor is,akkor is akciós volt,meg tavaly is.És még a komolyabb akciók minősége és mennyisége sem közelíti meg a tavalyit.AVP újságmelléklet is volt már...Audiosurf kinek nincs meg,akit érdekelt,1000éves,tavaly se volt többért,minden akcióban van...From Dust megvan.Back to the future akciósan se ér senkinek 3 rongyot.Vonatszimulátor pár embert érint AZ ORSZÁGBAN.EYE-ről elég videót nézni,mint valami ócska HL2 mod,mozgás,stb.dettó.Cities XL marhára érdekel,gondolm mást is.Saints row-t lehúzták,jobb a régi,de az megvan.Cavestory no comment,5 euróért! ovi.Frozen synapse marhára távol áll tőlem...ennyi.Nagy bót',ez heti akciónak is karcsú hétköznapon,ha ilyen hét megy le,szidjuk,hogy már megint kaki a steam....
Lehet idén mondjuk másképp nézem,mert a forint értékéről ne is beszéljünk,de inkább úgy érzem,mégis a felhozatal a gáz...Jó,van aki orgazmust él át,mert csak 2$ a Humblibumbli,aztán 2x 10 percre el is indít belőle vagy két játékot...én azért vennék 1-2 újabb,még nem volt gémet,komolyabb akcióval.Tavaly minden nap volt egy komolyabb játék.Idén eddig még a Borderlands sincs napi akcióban,GTA4,és a többi favorit is sehol.Nem mintha ne lenne meg,de az legalább látszatnak jó,hogy van minőségi gém,mégha nem is érint,akkor is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14006) Geri12345


Geri12345
tag

Valaki nem akar még szenet szenért cserélni? Kéne az achi :)

[ Szerkesztve ]

(#14007) bAtt001


bAtt001
addikt

én be sem tudok lépni az accountomba a kliensben... ennyire nem lehet leterhelve a rendszer, vagy mégis? én is itt elégedetlenkedek hogy rossz játékokat akcióznak közben meg nem is akarok venni semmit (butavagyok) :DDD

(#14008) olly


olly
aktív tag

Hát ez nem az én napom :(
4 feladat teljesítve: 3db szén, 1 kupon
:(( Mást nem tud adni a steam? csak kupont meg szenet? :\ mondjuk egy játék jól jönne már...

(#14009) Murder3


Murder3
addikt

Neverwinter Nights 2-höz felraktam a legfrissebb nvidia drivert az se segített...(bétát mert amúgy a legfrisseb volt fent)
megpróbáltam az Nvidia panelen letiltani a vsyncet úgyse volt jó...
:(

(#14010) Nordic válasza Thome (#13999) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor én vagyok balkuki... :U, bár én hiába keresek bárkit is, sose találok senkit:D

Na még egy szenet kaptam(a frozenes achi-ért).

(#14011) Varoz válasza bAtt001 (#14007) üzenetére


Varoz
őstag

Én se tudok belépni. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14012) TazLeacher válasza olly (#14008) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem is, de szerintem mi a végén fogunk kapni valami kiadói Complete pack-ot... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14013) HS 2142 válasza BandiHUN (#14005) üzenetére


HS 2142
őstag

Én pont azt hallottam, hogy jobb lett a Saints Row 3. A kettő nem volt rossz, de azért egy GTA-val nem igazán lehet összehasonlítani, annyira komolytalan volt. :DDD (Ezt nem negatívumként értékelem nála, pl a Mercenaries 2-nél sokkal jobb.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14014) ollie válasza BandiHUN (#14005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eye egy nagyon jó cyberpunk szerepjáték, eddig csak jót hallottam róla.
Saints Row 3 kb az év játéka, arról is csak ódákat zengenek, jobb mint a GTA4.
Frozen Synapse meg egy zseniális taktikai játék.

Lehet hőzöngeni, de csak azért, mert neked nem szimpi, még egyáltalán nem rossz. Minden nap egy csomó zseniális játék volt eddig leárazva.

***

(#14015) Alexios


Alexios
veterán

valaki szén-szén csere?:)

(#14016) Geri12345 válasza Alexios (#14015) üzenetére


Geri12345
tag

Én benne vagyok :)

(#14017) Angelo69


Angelo69
senior tag

Be van fagyva az egész biznisz rész... :(

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#14018) maross


maross
veterán

world basketball manager 2010 cserealap valamire :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14019) BandiHUN válasza ollie (#14014) üzenetére


BandiHUN
veterán

Te ezt gondolod,én azt,nem veszünk össze.Te nem engedsz,én sem a véleményemből.Te modi vagy,én nem,sose lesz igazam.Biztos rossz az izlésem...Boldog Karit,inkább megyek játszani asszem... :R

Ha valakinek kell,van egy 33%-os Valve kuponom...de lehet ki kéne nyomtatni,és s...et törölni vele :D Annyit ér.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14020) k4rL^


k4rL^
senior tag

Cserélnék egy Sengoku játékot amit a Frozenes achievementért kaptam. Ha valakit érdekel írjon.

[ Szerkesztve ]

(#14021) Murder3


Murder3
addikt

na ellopta a steam a 33%-os bethesda kuponom :(

(#14022) Воланд válasza Murder3 (#14021) üzenetére


Воланд
titán

visszajon az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14023) bAtt001


bAtt001
addikt

erre a cserélgetős acsira kellene nekem egy vállalkozó szellemű egyén :) adok valami tf2 cuccot ha érdekel valakit :) steam-em: batt001, köszi

(#14024) Nordic válasza bAtt001 (#14023) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én erre a profilnévre egy brazil gyereket találtam :U ... Komolyan nincs értelme nekem embert keresni, mert senkit sem találok meg:DDD

mod: megvagy csak nem tudlak felvenni, mer döglött a steam...

Thome...te is megvagy, nálam volt user error, rossz helyen kerestem az embereket :W :D

[ Szerkesztve ]

(#14025) Thome


Thome
addikt

Frozen Synapseban csak nekem nem csinál accountot a rendszer? (Vagyis belogolni sem tud a főszerverre..)

(#14026) Murder3 válasza bAtt001 (#14023) üzenetére


Murder3
addikt

elég ha csak 1 vki elküldi a másik is megkapja automatikusan.
25%-os valve kuponokat msot lehet használni:D

remélem h visszajön a bethesda kuponom... :W

(#14027) olly válasza Thome (#14025) üzenetére


olly
aktív tag

elég offlineban meg csinálni, én is úgy csináltam (játékon belül, play offline)

(#14028) Triel


Triel
csendes tag

Sziasztok, valaki cserélne velem szenet szénre?

(#14029) Thome válasza olly (#14027) üzenetére


Thome
addikt

Ohh, köszönöm! Nehéz megcsinálni? Igazából csak megvettem a játékot a humblebundleval még régebben, de hozzányúlni nem nyúltam.

[ Szerkesztve ]

(#14030) olly válasza Thome (#14029) üzenetére


olly
aktív tag

1perc se lesz

(#14031) Tom6


Tom6
aktív tag

Üdv, valaki cserélne szénre bármilyen gamet? :)

(#14032) hackeeeee válasza HS 2142 (#13946) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hohoooo...

Ez így meggondolandó. :)

Csak akkor gondolom regelni kell amazonra egy accot. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14033) HS 2142 válasza hackeeeee (#14032) üzenetére


HS 2142
őstag

Már volt, aki vásárolt onnan, csak annyi a lényeg, hogy fizetésénél amerikai címet kell megadni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14034) hackeeeee válasza HS 2142 (#14033) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah.

Véleményem szubjektív...

(#14035) jozsi252


jozsi252
veterán

Ha lenne valaki akinek fölösleges lenne 1 szén vagy nem gyűtji akkor egy 25 ös valve kuponra elcserélem.

Jó persze tudom 25% -os... dehát ha valaki nem gyűjti akkor vele szívesen elcserélném, mivel én gyűjtöm :)

iPhone 13 Pro Max

(#14036) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Noh Mass Effect 1-2 beugrott, gondoltam lesz valami jobb vétel ma, de hát nem volt, így maradtak ezek, bár az fura, hogy Steamen nincs magyar felirat, EA-n meg nem lehet beregelni a ME1-et.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#14037) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy kérdés.. Az árakat a letöltési szervekerhez viszonyítva nézi, vagy a csatlakozási "helyhez" nézve magától tudja, hogy miben határozza meg az árat?

Mondjuk gondolom ugyanannyira jönnek ki az árak dollábran, mint euróban. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14038) Kassadin válasza jozsi252 (#14035) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez a kupon felhasználható az "akciós" játékokra is? Tehát le van árazva mondjuk a hl2 xy százalékkal és ezt is felhasználnám. Működik így?

(#14039) HS 2142 válasza Kassadin (#14038) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyelőre annyi a kikötés, hogy az arany kuponokon kívül csak jan2-márc 1-ig lehet felhasználni, így azt gondolom, ha esetleg abban az időszakban lenne akció akkor fel lehet használni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14040) Debilon válasza hackeeeee (#14037) üzenetére


Debilon
addikt

ip alapján azonosít ha jól tudom, és 1:1-ben váltja a dollár/eurot, így nem ugyanannyi az ára :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#14041) FZoleee válasza hackeeeee (#14037) üzenetére


FZoleee
tag

A steamen elég sokszor érvényes (sajnos) az 1 euró = 1 dollár árfolyam...

(#14042) TazLeacher válasza CarajoEsp (#14036) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A 2. rész az magyar feliratos.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14043) hackeeeee válasza Debilon (#14040) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah, értem.. :(

Ezt az amazonos dolgot meggondolom, onnan megérné az AVP-t megvenni.. Csak viszont, kártya adatoknál akkor csak a név kell, címnek meg vmi ameriakit kell megadni neki?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14044) CarajoEsp válasza TazLeacher (#14042) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Igen, azt láttam, elméletileg megoldható az egy is magyar felirattal. Remélem a Dragon Age és a Morrowind is lesz akcióban, ennyi az össz kívánság:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#14045) Thome


Thome
addikt

Problem solved.

(#14046) olly: Lol, köszönöm, ez így nem volt túl hard! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#14046) olly válasza Thome (#14029) üzenetére


olly
aktív tag

ó b...ki [link] kihagytam a linket :D
Na ez a videó alapján sec-perc alatt meg lehet csinálni a Frozen Synapse feladatot

(#14047) jozsi252 válasza Kassadin (#14038) üzenetére


jozsi252
veterán

Ahogy írta HS 2142 úgy van. Ha érdekelne valakit dobjon egy PÜ-t nyugodtan.

iPhone 13 Pro Max

(#14048) phenomHUN válasza CarajoEsp (#14044) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Én személy szerint a Morrowind és a Fallout 3 akciót várom már nagyon :)
Az előbbit azért, mert ki kell próbálnom az überbrutál grafikai moddal, utóbbi pedig sajnálatos módon kimaradt az életemből :(

(#14049) sumi4623


sumi4623
tag

cserélne velem vki h meglegyen a mai ingyenes feladat? :) a felhasz neve: webibebi4623
kösziii

(#14050) viharhozo válasza HS 2142 (#14033) üzenetére


viharhozo
addikt

Az idezett hozzaszolasban az szerepel, h _elvileg_ siman meg lehet venni itthonrol. Egyebkent meg ugyanaz a helyzet vele, mint a Steames ip-trukkozessel, tilos.

Pedig jo lenne, a Deus Ex csak 10 dollar.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.