Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#89001) joe-ker


joe-ker
senior tag

Nem jelenik meg a TF2 cuccaim a raktáramban,ílyenkor mi lehet a gond? 2 böngésző és a kliens sem látja,valamint másik accal ránézve sem látszik.Csereajánlat küldésekor sem.

KubanitoS+Assimilator: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#89002) KubanitoS válasza joe-ker (#89001) üzenetére


KubanitoS
veterán

Könnyen lehet, hogy a szerverekkel van probléma. Várj egy kicsit, lehet meg fog javulni magától.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89003) Assimilator válasza joe-ker (#89001) üzenetére


Assimilator
őstag

"TF2 Services Very Slow [API] "
" Player Inventories Delayed "

(#89004) Fernet


Fernet
senior tag

Üdv!

Egyik régi kedvenc játékom akciós most steam-en, gondoltam megveszem, ez lenne az első vásárlásom az oldalon. PayPal-lal fizetnék, nincs hitelkártya párosítva hozzá, de van feltöltött egyenleg (ebay-en szoktam vásárolni). Viszont amint a fizetéshez érek és átirányít a PayPal-ra azt mondja, hogy csak akkor tudom folytatni, ha hozzárendelek hitelkártyát. Miért nem fogadja el a rajta lévő egyenleget? Ebay-en ez sosem volt gond. Mindenképp hozzá kell rendelnem kártyát?

Köszi.

(#89005) edgR válasza Fernet (#89004) üzenetére


edgR
őstag

Nem kell (nekem működik walletről, miért ne működne - még különböző pénznemeket is kezel, egy tranzakcióban), írj a PP supportnak.

(#89006) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Újabb trade korlátozások kerültek bevezetésre, ha giftként küldesz VAC-os játékot valakinek és bant kap, akkor többet nem küldhetsz abból a játékból, valamint nem lehet invenntoryban tárolni VAC és fejlesztői ban által védett játékokat. [link]

/s

(#89007) Fernet válasza edgR (#89005) üzenetére


Fernet
senior tag

Közben rájöttem mi lehetett a gond. Átszámolva az aktuális árfolyamon pár forinttal kevesebb volt a PayPal egyenlegem mint amennyi kellett volna a vásárláshoz. Gondolom ezért kérte a kártyát. Mindegy megadtam neki, mert nem tudom meddig lesz akciós ez a program.

Most eltávolítom a kártyát PayPal fiókból, mert kicsit parás vagyok ha össze vannak kapcsolva. Lehet csináltatok webes kártyát amit csak erre használok.

(#89008) maross válasza Fernet (#89007) üzenetére


maross
veterán

ha paypalen mas penznemben vasarolsz, mint amit fel van toltva, akkor erdemes elotte atkonvertalni manualisan, ugy "csak" 2.8-3%-ot buksz, ha paypal magatol konvertalja vasarlaskor, akkor radver 4.5% koruli dijat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#89009) Niczo


Niczo
senior tag

Kaptam egy mail-t a steam supporttól "Steam Account Recovery" tárggyal. Küldtek egy reset kódot a belépéshez. Én nem kértem ilyet, valaki az email címemet tudva fel szeretné törni a steam fiókomat?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#89010) edgR válasza Niczo (#89009) üzenetére


edgR
őstag

Igen. Jelszó emlékeztető, vagy jelszó változtató jellegű a levél? Mert ha utóbbi, akkor már a Steam jelszavadon is túl van, változtasd meg!

(#89011) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valaki ezt meg tudja nekem magyarázni? :)

Annyit tennék hozzá, hogy a Sacred 3-ból 6 kártyát lehet alapból kifarmolni...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89012) Niczo válasza edgR (#89010) üzenetére


Niczo
senior tag

Mivel recovery, szerintem jelszó változtató jellegű a levél. Akkor megváltoztatom a jelszavam, köszi!

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#89013) joe-ker válasza Vertigo18 (#89011) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nekem is volt már hogy 2 órán belül dobott kártyát,nem is egyszer.
Sok furcsaság van a steam-en belül. :))

[ Szerkesztve ]

(#89014) kriszpontaz válasza Niczo (#89009) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tuti a Steam küldte? Minden rendben van a levéllel?

(#89015) dilipok válasza sixpak (#89000) üzenetére


dilipok
veterán

minek kellett a win10 javitas? :F vga cserenel driver pucol, uj felrak. Ennyi.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#89016) edgR


edgR
őstag

Le ne maradjatok erről a fantasztikusan nagylelkű akcióról!

(#89017) PöCöKuk@c válasza edgR (#89016) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Köszönjük szépen, ez szuper. :))
Elvégre meg kell ünnepelni a kiadás napját. :DD

[ Szerkesztve ]

(#89018) Assimilator válasza wjbhbdux (#89006) üzenetére


Assimilator
őstag

Szoval en felelek a cimzettert, hogy nehogy rosszat csinaljon?
Van ennel meg lejjebb?
Sokan rohognek azon, hogy a Microsoft allitolag ki akarja csinalni a Steamet. Pedig ehhez a Microsoft sem kell. A Steam megoldja sajat maga. :U

[ Szerkesztve ]

(#89019) Vertigo18 válasza joe-ker (#89013) üzenetére


Vertigo18
addikt

Okés, akkor már csak annyi lenne a kérdésem, hogy ha léteznek ilyen anomáliák a Steamen, hogy két óra futtatás ALATT is dob már kártyát egy-két játék, akkor mi van, ha refundolok? A kártyákkal vajon mi lesz?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89020) sixpak válasza dilipok (#89015) üzenetére


sixpak
nagyúr

Anomáliákat tapasztaltam, nem tudtam elkerülni a repair-t. Gyártót is váltottam, ez a gép bosszúja. :D
Amúgy a probléma megoldódott.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#89021) bul07 válasza wjbhbdux (#89006) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha a fő fiókon veszek egy VAC-os játékot, de azt továbbküldöm egy all fiókomra, majd onnan barátnak, akkor a fő fiókom kap valamilyen szankciót ha csal a barát?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#89022) wjbhbdux válasza bul07 (#89021) üzenetére


wjbhbdux
veterán

sztem ezzel a rendszerrel már nem lehet egyikről a másikra küldeni, csak aktiválhatja de nem tárolhatja a 2. fiók.

/s

(#89023) Heavyrain válasza bul07 (#89021) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ha a family sharinget érted továbbküldés alatt,akkor:

Will I be punished for any cheating or fraud conducted by other users while playing my games?

Your Family Library Sharing privileges may be revoked and your account may also be VAC banned if your library is used by others to conduct cheating or fraud. Additionally, VAC-banned games cannot be shared. We recommend you only authorize familiar computers you know to be secure. And as always, never give your password to anyone.

Ha pedig úgy érted,hogy giftet veszel és azt küldöd tovább, akkor kizártnak tartom,hogy bármilyen szankciót kapj.

[ Szerkesztve ]

(#89024) GabN73 válasza Vertigo18 (#89019) üzenetére


GabN73
addikt

Ha még nem volt refundod azon az accon, akkor droppol 2 órán belül is kártyát.
Viszont ha már volt 1 refundod, akkor csak 2 óra idel/játék után kezd el dobni kártyákat, szóval ilyen téren nem játszható ki a rendszer...

(de jó is lenne, 2 óránként visszaváltani a játékot, újra és újra és újra..... :)) )

(#89025) bul07 válasza wjbhbdux (#89022) üzenetére


bul07
nagyúr

Elajándékozásra gondolok
Elajándékozom egy all fiókomnak, ott nem hozzáadom hanem tárgytárolóba teszem ami ugyan úgy továbbajándékozható

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#89026) wjbhbdux válasza bul07 (#89025) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már nem lehet inventoryban tartani VAC védett játékot.

/s

(#89027) bul07 válasza wjbhbdux (#89026) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor ez is a CS GO miatt van, törölhetnék már a fr@ncba az egészet a steam-ről

Bár CS GO-ból már rég nem lehet ajándékot venni

Tudnátok adni egy VAC listát hogy melyek ezek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#89028) eami válasza bul07 (#89027) üzenetére


eami
Topikgazda

(#89029) Assimilator válasza eami (#89028) üzenetére


Assimilator
őstag

Van egy par. :U

(#89030) Vertigo18 válasza GabN73 (#89024) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, éppen erre gondoltam elméletben, amit leírtál. De akkor kijátszhatatlan ez így.

Viszont nem jó. Van pár accountom, legtöbbön kártyát farmolok és egyiken sem esett eddig 2 órán belül. Refundom sohasem volt, egyiken sem.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#89031) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok! Jelszót szeretnék módosítani, de nem tudom mit kell a harmadik mezőbe írni, segítsetek. :R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#89032) dredbiro


dredbiro
senior tag

valamilyen két számjegyű kódot kér de nem találom sehol

Good hunting,STALKER !

(#89033) Kinsiinoo válasza dredbiro (#89032) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

az nem inkább 4?
Azt vagy emailban kapod vagy telefonos hitelesítőben.

Samsung S23 Ultra 12/512

(#89034) Samus válasza GabN73 (#89024) üzenetére


Samus
addikt

Akkor ezért dobálta ki nekem az összes kártyát bő két órán belül szinte minden alkalommal. Azt hittem azért, mert több mint két hetesek a játékok. Amúgy kulccsal aktivált játékokra is érvényes a korlátozás?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#89035) dredbiro válasza Kinsiinoo (#89033) üzenetére


dredbiro
senior tag

enter your two-factor authentication code ebbe a mezőbe mit kell.írni mert.semmit nem.fogad el ?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#89036) wjbhbdux válasza dredbiro (#89035) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ahogy írta, az emailben vagy authenticator appban kapott kódot.

/s

(#89037) dredbiro válasza wjbhbdux (#89036) üzenetére


dredbiro
senior tag

megvan, sikerült . köszönöm szépen nektek a segítséget :R

Good hunting,STALKER !

(#89038) Kinsiinoo válasza dredbiro (#89037) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

;)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#89039) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Megjelent Steamen a jó öreg, magyar fejlesztésű Street Legal Racing: Redline!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89040) GabN73 válasza Vertigo18 (#89030) üzenetére


GabN73
addikt

Valószínűleg az 1 gépről való belépés a baj / valahogy ki tudják szűrni ezt is.

Samus
Nekem az IG-s játékok is droppolnak 2 órán belül.

(#89041) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne. Ha most letöltöm a Black Ops 3-at, akkor tudok vele még játszani holnap is ,vagy majd szépen eltűnik a listámból? Köszi a választ előre is! :R

Szerk.: Közben megtaláltam, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#89042) laceszgamer válasza 30z.Samu (#89041) üzenetére


laceszgamer
addikt

Holnap este 7 ig ha minden igaz, addig szoktak tartani az akciók.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89043) DrTechnoid válasza 30z.Samu (#89041) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az akció után ha rákattintasz, akkor nem indítja el, hanem egyszerűen átirányít a Store Page-re hogy vedd meg.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#89044) Assimilator


Assimilator
őstag

Vicces ez a Steam. Kiirta, hogy nem aktivalhatok tobb jatekot, mert tul sok sikertelen aktivalasi kiserletem volt. A valosagban pontosan 0 db ilyen volt. 50 jatekot aktivaltam sikeresen.
Azt nem tudja valaki, hogy ez mennyi ideig nem hagy aktivalni? Meg lenne 122...

(#89045) FollowTheORI válasza Assimilator (#89044) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyszerre nem enged végtelen sokat, sikerest sem... amugymeg néha, ha lehalnak a szerverek kiírhat ilyet.
Várni kell pár órát és utána próbálkozni majd újra.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89046) ablack


ablack
senior tag

Üdv,

Ha a Steam klienst letörlöm, majd feltelepítem egy másik meghajtóra, akkor ugye a gépen lévő Steam játékokat újra be lehet tallózni és nem kell újratelepíteni őket ?

[ Szerkesztve ]

(#89047) FollowTheORI válasza ablack (#89046) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89048) wjbhbdux válasza ablack (#89046) üzenetére


wjbhbdux
veterán

egyszerűbb törlés helyett átmásolni az egészet, akkor nem kapsz mindenféle trade market banokat.

/s

(#89049) ablack válasza FollowTheORI (#89047) üzenetére


ablack
senior tag

A törlést próbáltam, de úgy látom elkezdte törölni az alkalmazásokat is. Vagyis csak azokat ami abban a mappában volt mint maga a Steam. Mindegy végülis ott semmi fontos nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#89050) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

ban hullám indult az elmúlt napokban steamen keresztül warezolók fiókjai ellen. [link]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.