Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#46001) warcat


warcat
veterán

Meh,szerintem summer sale badget lehet majd craftolni belőle.Erről már lekéstünk,tegnap este óta esnek ezek a mystery kártyák,akkor még lehetett volna ingyen szintezni az árukból,de most már 0.89 EUR miközben a legolcsóbb badge szerintem olyan 2 euró környékén van.
Ha elhúzzák a jövőhétig a Sale kezdést,az áruk bezuhan 0.5 alá vagy lejjebb, és olcsóbb lesz megvenni készen.
Csak el kéne kapni gyorsan az infót,ha kiderül,hogy valami haszna is van ezeknek a kártyáknak.

EA: It's in the crate!

(#46002) BigBlue69 válasza warcat (#46001) üzenetére


BigBlue69
őstag

Vagy csak szimpla " Joker " kártya.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46003) sagem válasza Źşë' (#45998) üzenetére


sagem
addikt

Öö izé, és ha csütörtök van miért adnának infót? Nem igen tartják már a kedd-csütörtök ritmust sem a kártyáknál, meg úgy egyáltalán eléggé elhagyatott lett a trading card csoport is, így a summer sale előtt :( A nyitás után is csak egy frissítés érkezett, tegnap.

Szerintem a summer salen lesz valami szerepe, de csak akkor fog kiderülni, hogy mi (az is lehet, hogy a summer salen lesz vmi kuponosztogatás, s nem akarták h ez is kupont adjon..ki tudja, sok minden lehet)

Én várok a craftolással a summer salig, bár az igaz, hogy a misztikus kártyáknak most van piaca, viszont ami nekem kellene kártya az alaposan megdrágult az elmúlt pár naphoz képest:(

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#46004) sagem


sagem
addikt

Egyébként én eddig az összes játékot tekintve 43+ kártyát szedtem ki, ezek közül egy db sem volt ezüst és bár végig aktív voltam 1 db booster sem esett..ezért utálom a randomot az ilyen "játékokban" :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#46005) zolee1988 válasza sagem (#46004) üzenetére


zolee1988
tag

én is ezen mérgelődök :(

(#46006) Agyzuzo válasza sagem (#46004) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem 100 kártya esett, 0 booster, 0 foil, semmi bónusz. Én nyertem. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#46007) sagem válasza Agyzuzo (#46006) üzenetére


sagem
addikt

Az sem rossz..na de majd a summer salen szerencsések leszünk, és nyerünk egy -20%-os Shank 2 kupont! ;]

éééés a napi jó hír: mától elérhető Steamen is a Final Fantasy VII, igazi gyöngyszem! :) http://store.steampowered.com/app/39140/ -off mert most látom, hogy más már írta :B

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#46008) Źşë' válasza sagem (#46003) üzenetére


Źşë'
addikt

kár volt megkérdezned, hiszen a válasz te magad is leírtad ebben a hszedben :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#46009) sagem válasza Źşë' (#46008) üzenetére


sagem
addikt

hm? Ezt írtad "de valószínűleg ma adnak róla infót, gondolom mivel csütörtök van" gondoltam tudsz valamit ami mi nem, ha azt írod h valószínűleg ma adnak róla infót.. :U :F

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#46010) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Steam Summer Sale 2013 Starts Tomorrow, July 4, According to New Bundles [Update] Softpedia.. Megbizható ilyen téren:D Mondjuk 50%, hogy eltalálják.:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46011) morvaigaben


morvaigaben
tag

A legutóbbi Beta frissítés után, nekem már nem bugos a badge-s oldal, mindent kijelez ami megvan, még azokat is amiből már nem eshet.

(#46010) BigBlue69: "Update: The list is apparently from last year's Steam Summer Sale but at least the publisher packs should make a comeback, judging by previous sale strategies. We apologize for our mistake."

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#46012) BigBlue69 válasza morvaigaben (#46011) üzenetére


BigBlue69
őstag

Azt csak az indie listákra írták.. Nem mintha védeni akarnám őket..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46013) ruti válasza BigBlue69 (#46010) üzenetére


ruti
Közösségépítő

azt a bejegyzést már korrigálták is, a bundli lista a tavalyi volt.

amúgy az esélye tényleg 50% hogy 4-én kezdődik, mert vagy akkor - vagy nem :)
egyébként szerintük a valószínűsége is 50%:
"The Steam Summer Sale of 2013 is expected to debut either today, July 4, or next week, on July 11."

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#46014) int válasza BigBlue69 (#46010) üzenetére


int
tag

Ez most érdekes, nem úgy volt hogy meglévő akciók közé nem szúrják be a Summer Sale-t? Márpedig a "Különleges ajánlatok" is július 8.-ig vannak, a kuponokról már ne is beszéljünk. :U

törölt acc

(#46015) sagem válasza int (#46014) üzenetére


sagem
addikt

továbbra is a júl 11. a valószínűbb, csak mindenki találgat veszettül, meg ezek a misztikus kártyák is felborzolták a kedélyeket (mondjuk nyári eventhez kapcsolódó TF2 jegyeket meg már múlthét óta osztogatnak, szóval sok mindent nem jelent) :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#46016) warcat válasza ruti (#46013) üzenetére


warcat
veterán

Hát igen ,mindenfelé kb erre jutottak.Július 11-i kezdéssel elegánsan kikerülnék mondjuk a GMG meg az Amazon akcióit,nem mintha nagyon fenyegetve lennének tőle,de ugye nagyobb akkor a figyelem ha egyedül vannak.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#46017) genndy válasza warcat (#46016) üzenetére


genndy
addikt

Azért meglepő, hogy ENNYIRE nem szivárog ki soha semmi a SSS-ről, mert tényleg csak akkor tudtuk meg a pontos kezdést, amikor elkezdődött...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#46018) ayo válasza genndy (#46017) üzenetére


ayo
addikt

en tobbszor is irtam hogy 11 a legvaloszinubb de persze barmi lehet.

multevben pl a cubemen egyik fejlesztoje mondta hogy mikor lesz veletlen... .)

http://jateknaplo.blog.hu

(#46019) Źşë' válasza sagem (#46009) üzenetére


Źşë'
addikt

"Nem igen tartják már a kedd-csütörtök ritmust sem a kártyáknál"

ez kb múlt hét óta van, szóval ezt már akkor bele is lehet írni egyből a munka törvénykönyvébe...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#46020) danih válasza ayo (#46018) üzenetére


danih
addikt

Csodálkozom is hogy most nem kotyogta ki senki. :)

(#46021) BigBlue69 válasza danih (#46020) üzenetére


BigBlue69
őstag

még...:D

Tavaly Torchlight 2-nél is volt valami elszólás vagy micsoda..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46022) #79621120 válasza BigBlue69 (#46021) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nem a Cubemen készítője szólta el magát ?

(#46023) BigBlue69 válasza #79621120 (#46022) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem Torchlight 2-nál is rémlik valami, hogy a saját oldalukon kiírták, hogy jövő héten steam sale.. de ők már most féláron adják.. Vagy valami hasonló.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46024) #79621120 válasza BigBlue69 (#46023) üzenetére


#79621120
törölt tag

A tavalyi nyári vásárra gondoltam .

[ Szerkesztve ]

(#46025) BigBlue69 válasza #79621120 (#46024) üzenetére


BigBlue69
őstag

Azt nem tudom nyáron volt-e..

Más:

29086 Left 4 Dead 2 - July 2013 Free Weekend (AU/DE) 2 minutes ago
29085 Left 4 Dead 2 - July 2013 Free Weekend

Ugye ingyen hétvége Akcióval is jár.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46026) warcat válasza BigBlue69 (#46025) üzenetére


warcat
veterán

Véééégre Left for Dead hétvége, ugye mindenki ezt várta?Végre begyűjthetitek ezt a remek alkotást,ami csupán párszor volt leakciózva az évek során,és oly keveseknek adatott meg,hogy a fiókján ottlehessen. ;]

EA: It's in the crate!

(#46027) #57919488 válasza warcat (#46026) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csoda, hogy nincs meg Steam fiokhoz kotve :DDD lassan alap lenne :D

(#46028) danih válasza warcat (#46026) üzenetére


danih
addikt

Nos tévedsz, steam "alapjáték" mondhatni, aki új a steamen, annak nagyon is megéri, a steam userbase folyamatosan növekszik :)

[ Szerkesztve ]

(#46029) Qmi


Qmi
tag

Hétvégén ingyenes + olcsó is: LFD2

Én mondjuk utálom, de hátha valaki szeretné :D

[ Szerkesztve ]

(#46030) Spet válasza BigBlue69 (#46010) üzenetére


Spet
addikt

Ééééééés akkor úgy tűnik tolódik 11.-re, ahogy később updatelték a cikkükben lévő linket.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#46031) Źşë' válasza Spet (#46030) üzenetére


Źşë'
addikt

remélem akkor már csúszik 2 hetet, mert nekem meg pont beleesik egy németországi út :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#46032) ollie


ollie
MODERÁTOR

Úgy látszik, ma is nyári fóka nélkül leszünk. :D

***

(#46033) Mate válasza #57919488 (#46027) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem, kezdő steamesnek jól jön :) Olcsó játékokkal töltöm fel a polcot jelenleg és ez is azok közé tartozik :)

(#46034) maross


maross
veterán

ezzel a 33% anno 2070-nel nem eroltettek meg tulsagosan magukat a sracok

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#46035) #57919488 válasza Mate (#46033) üzenetére


#57919488
törölt tag

Orange Box-al kezdodott nalam az egesz (asszem :D ).
Azota csak olcso jatekokkal toltom es inkabb fuggoseg mert nem is nagyon jatszok veluk. Csak vadaszok a jo arakra. Jo kis hobbi :DDD :W

(#46036) mate3553:
Regen en se szerettem a multis jatekokat... aztan kb. sok-sok ev WoW lett a vege meg Battlefield stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46036) Mate válasza #57919488 (#46035) üzenetére


Mate
nagyúr

Én nem nagyon szoktam multizni, általában singleplayerben nyomtam a játékokat. Aztán egyik ingyen játék oldalamon ( :U ) mondták, hogy most 1000 Huf körül van a Counter strike: Go. Gyorsan le is csaptunk rá és függők is lettünk tesómmal :D

Azóta nézegetem mit vegyek még. Már kinéztem 6-7 játékot összesen kb. 5000-ért. Ha marad lóvé videokariból, akkor bele is vágok :)

[ Szerkesztve ]

(#46037) pylon válasza Qmi (#46029) üzenetére


pylon
tag

szintén ingyenes hétvége:
Sonic & All-Stars Racing Transformed

mondjuk érdekes, 2 játéknak ingyenes hétvége egyszerre

(#46038) genndy válasza Źşë' (#46031) üzenetére


genndy
addikt

Szólsz, megvesszük, visszajöttél giftelünk. Megoldható szerintem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#46039) Cheesus


Cheesus
senior tag

Talán még nem írtátok úgyhogy elmondom hogy feloldották az utolsó játékot IndieRoyalon, Polygon Storm, nem Steames, hanem Desurás :U

https://www.twitch.tv/csehla

(#46040) BigBlue69 válasza Cheesus (#46039) üzenetére


BigBlue69
őstag

Zombies Groupess meg tele lett steames bonusokkal..:)

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46041) Mate


Mate
nagyúr

Testvéremnek szeretném megvenni a Left 4 dead 2-t, de azt írja már rendelkezik vele. A gond az, hogy biztosan nincs meg neki. Mi lehet a megoldás? Emailben vegyem meg neki?

Köszönöm, közben sikerült. Tárolóból átadtam neki.

[ Szerkesztve ]

(#46042) Wolverine válasza Mate (#46041) üzenetére


Wolverine
félisten

Vedd meg giftként.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46043) Spet válasza Mate (#46041) üzenetére


Spet
addikt

Vagy tárolóba veszed meg meg és utána áttraideled neki. (a free weekend miatt gondolja a steam, hogy megvan neki)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#46044) Mate


Mate
nagyúr

Mystery (Trading Card)-ok mire jók? Van belőle már három. Vagy még nem tudni?

(#46045) olly


olly
aktív tag

Killing Floor - Free Week & Summer Sideshow Event!
Announcement - Valve 20:35
Killing Floor's Summer Sideshow Event is Now Live! Play new objectives mode, new maps and new mod tools in this FREE update!

Plus, Play the full game for free until July 11th!
Click [url=steam://run/1250]Here[/url] to download and start playing. Must have [url=http://storefront.steampowered.com/download/SteamInstall.msi]Steam[/url] installed.
Discount ends July 11th at 10am pacific.

(#46046) pylon


pylon
tag


akkor ok, Steam :D

(#46047) BigBlue69 válasza pylon (#46046) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem csak 1 van.. De az se ezen a néven! :F

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#46048) bul07


bul07
nagyúr

Ilyet, 80percet futtattam már a Gratuitous Space Battles játékot de még egy kártyát nem adott , nem lesz ez így jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46049) Csapoati válasza bul07 (#46048) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Random is random, bár érdekes, mert nekem az Alan Wake simán kidobta mind a 4-et 80 perc alatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46050) bul07 válasza Csapoati (#46049) üzenetére


bul07
nagyúr

Mikkor megtudtam hogy kártyás az is futtattam egy órát de az se dobott
Lehet hogy nálam van gegszer(profilommal) , remélem nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.