Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5201) olly válasza HS 2142 (#5196) üzenetére


olly
aktív tag

fent is van még :) csak meg kell nyitni a junius 30 részt és ott van még mindig hogy
Lead and Gold: Gangs of the Wild West
Summer Hits - Kill 7 enemies in a row with headshots without dying

[ Szerkesztve ]

(#5202) whisperity válasza olly (#5199) üzenetére


whisperity
tag

Lesz 2fort-os szeró, mindjárt csinálok egyet, csak sikerüljön frissíteni!

Checking bootstrapper version ...
Updating Installation
Retrying in 30 seconds . . .
Retrying in 30 seconds . . .
Retrying in 30 seconds . . .
Retrying in 30 seconds . . .

És itt megáll a tudomány.

[ Szerkesztve ]

(#5203) bpx válasza ProEvoFan (#5189) üzenetére


bpx
őstag

nem kiemelkedő, de egész jó
sztori nem nagy szám, küldetések sem, inkább sandbox jellegű játék
viszont feldobja az ejtőernyő, meg a "csáklya" (grappling hook), sok jármű van, nagy pálya, szép grafika
5€-t megér

(#5204) olly válasza whisperity (#5202) üzenetére


olly
aktív tag

én csináltam, ha játékon belül: akkor valami LAN baja van
ha dedi szerverrel amit le szedtem a steam-en, ott pedig azt írta ki hogy a steam hitelesítés elutasítva (valami ilyesmit:D)

(#5205) csigacska


csigacska
tag

A Heroes 5 pack megéri az összesen 2,5+2,5+3,75=8,75 eurót? Utoljára a Heroes 3-mal játszottam amit még PC guru mellékletként kaptam, anno nagyon bejött.

Az 5 is van annyira szórakoztató mint a jó öreg 3. rész?

(#5206) HS 2142 válasza JSaN (#5187) üzenetére


HS 2142
őstag

Tehát akkor simán csak vissza lehet vonni az összekapcsolást? (Gondolok itt pl olyanra, hogy nem hagyja meg, ha törlöm az accountomat)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5207) whisperity válasza HS 2142 (#5206) üzenetére


whisperity
tag

Simán. Bemész a profilod szerkesztéséhez és van egy Unlink opció.

Igen, ha in-game hosztolsz, akkor konzolba be kell írni: sv_lan 0 majd restartolni a játékot. Nekem nem Steam-ről van leszedve a dedikált szerver (mert ha azt elindítom nem tudok rájoinolni utána), hanem különálló (Stand-Alone) szeróm van.

(#5208) Jakesz válasza ProEvoFan (#5189) üzenetére


Jakesz
őstag

Láthattad Steamen, hogy mennyit játszottam vele a napokban és nem engem kérdezel felőle, mint ahogy szoktad?? Ejej :D

(#5209) chatran


chatran
őstag

A GTA Classics-nál a csomaginfóban a GTA3 alatt van egy olyan, hogy Grand Theft Auto: Classics. Ez mi? Egy külön játék? Vagy csak hiba?

(#5210) HS 2142 válasza chatran (#5209) üzenetére


HS 2142
őstag

Az maga a pack, viszont azt nem értem, hogy került a listába :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5211) olly


olly
aktív tag

haverral meg csináltuk a TF2-se, a CTF_2forton a csöben találkoztunk, mind a 2en píro k votlunk és ezt írta ki: has earned the achievement Escape the Heat és ah ezt látjátok tik is akkor meg van nektek is a jegy :)

(#5212) bpx válasza csigacska (#5205) üzenetére


bpx
őstag

nincs annyira szórakoztató
de van egy olyan, hogy The Heroes Pack, amiben ezek benne vannak + a Dark Messiah is, és 6,24€ [link]
ennyiért simán megvenném
de Magyarországról nem elérhető...
(pl. német oldalról meg igen)

(#5213) olly


olly
aktív tag

segítségeteket kérném
van ez az oldal
[link]
itt meg lehet nézni, hogy a játékok menniybe kerülnek az ango, az amerikai és az európai steam store-ban
viszont ha rá megyek hogy $ akkor be adja az Amerikai steam store-t, meg tudom onnan is venni a játékokat dollárban? ha igen akkor ezért bannolhatnak? (mivel EU kliensem van) de ha oldalon vásárolok?
a választ köszöntem előre is

(#5214) whisperity válasza olly (#5213) üzenetére


whisperity
tag

Nincs EU meg egyéb kliens. Nem fogja engedni dollárban megvenni magyar bankkártyával, euróban fogja ráterhelni (vagy hibaüzit dob).

(#5215) Serpiko válasza olly (#5213) üzenetére


Serpiko
addikt

Annyit tudok, hogy kaphatsz banánt érte nem éri meg kockáztatni a accountodat szerintem. Meg az amerikai árra ha jól tudom jön még valamiféle VAT adó is. Az euros ár viszont tartalmazza az általános forgalmi adót.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5216) olly válasza Serpiko (#5215) üzenetére


olly
aktív tag

rendben, köszönöm mindenkinek a választ :) (de akkor is néha jobban járnak az Amerikaiak :S)

(#5217) JSaN válasza olly (#5216) üzenetére


JSaN
addikt

Esetleg steam forumokon, lehet keresni amerikai usereket. Akik szivesen megveszik neked dollarban a gamet, te elote atutalod azt az euro mennyiseget. Es ok maris veszik neked gift-ben az adott gamet. Nez utana eleg sokan igy csinaljak, es megbizhatoak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5218) Kassadin


Kassadin
addikt

Ennyire be van halva a steam vagy mi történt? Kértem jelszó emlékeztetőt már egy ideje, és még mindig semmilyen email nem érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#5219) Serpiko válasza Kassadin (#5218) üzenetére


Serpiko
addikt

Kb. 1 hónapja próbálom megváltoztatni az email címem ami steam van megadva. Nem igazáns sikerült eddig. Megkapom az új email címre az emailt és elfogadom megköszöni, hogy hitelesítettem az új email címem. Ezt követően beléptem a steambe és nézem az email címem még mindig a régi fos freemail. Nem tudom ez mitől van. Valaki esetleg? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5220) Kassadin válasza Serpiko (#5219) üzenetére


Kassadin
addikt

Most már azt írja hogy ilyen account nem is létezik... :U

#5222: Én se értem.

[ Szerkesztve ]

(#5221) Winne


Winne
nagyúr

Urak most vettem észre az akciót, mióta van ez most és meddig tart? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5222) Serpiko válasza Kassadin (#5220) üzenetére


Serpiko
addikt

Szokott néha érdekes dolgokat csinálni. :K Mondjuk nekem jelszó gondom nem volt még szerencsére. Egyszerűen nem értem amit veled csinál a steam. :((

(#5221) Winne: július 10.-ig lesz az örült akció és izgalom. :C

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5223) Csapoati válasza kircsi28 (#5172) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Előbb installáld fel a játékot, és az első indításnál tudod aktiválni a kulccsal. Én is így jártam. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5224) JSaN


JSaN
addikt

Valve reszerol legynagyobb FAIL hogy, szinte egyszerre inditottak a free TF2-t es summer camp-t. Boldog-boldogtalan a TF2-t tolti, maradt volna meg egy kis idejig fizetos.
NEM LEHET SEMMIT CSINALNI, minden all, szetesik, nem tolt, lefegy, stb.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5225) Kassadin válasza JSaN (#5224) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor nem csodálom hogy nem kapok emailt.

(#5226) Serpiko válasza Kassadin (#5225) üzenetére


Serpiko
addikt

A GTA 4 vásárlásáról amit kb. 1 éve vettem azóta is várom az emailt. Nem mintha annyira kellene, de a többi játék vásárlásról megjött egyből erről viszont semmi. :((

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5227) tupacamaru válasza Winne (#5221) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tegnaptól van és 10.-ig. És még jó hogy megvettem tegnap a The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition Deluxe-ot 8,50€-ért, mert ma már több mint a duplájába kerül. Még lehetne a Neverwinter Nights 2 is 50%-os akcióban, akkor arra is beneveznék. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5228) Doki16 válasza JSaN (#5224) üzenetére


Doki16
addikt

Nagyon is jól csinálták. igy legalább az is a steamre figyel akit eddig nem érdekelt és csak a TF2 miatt regisztrált.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5229) Winne válasza tupacamaru (#5227) üzenetére


Winne
nagyúr

"Neverwinter Nights 2"

Nem ezt adták régen egy halom videokártyához?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5230) HS 2142 válasza Winne (#5229) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem tudom, hogy egy halomhoz volt-e, mindenesetre a 8800-amhoz járt NWN2.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5231) tupacamaru válasza Winne (#5229) üzenetére


tupacamaru
veterán

De lehet. :B Már a felénél járok az alapjátékban kb. :B :K ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5232) Winne válasza HS 2142 (#5230) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor azaz, mert nálam is van itthon egy olyan egy GTS, meg a 3850-emhez mintha az járt volna, de sose próbáltam ki. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5233) tupacamaru válasza Winne (#5232) üzenetére


tupacamaru
veterán

Egy nyári melegben kibontott csokipapírt adok érte. :K :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5234) HS 2142 válasza olly (#5175) üzenetére


HS 2142
őstag

Én az Alien Breed 2-re váltottam be, az tűnt a legértelmesebbnek. (Még talán a Magicka meg a Beat Hazard érdekelne, de hát egy teljes játék azért lenyomja a többit, nemde?) A feladatokat jól tudom, hogy visszamenőlegesen is el lehet végezni?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5235) AMD_ok válasza ProEvoFan (#5148) üzenetére


AMD_ok
őstag

talán a max and the magic maker-re gondolsz?

MOD: bocsi, most látom,már megválaszolták... :B

[ Szerkesztve ]

(#5236) polonic válasza Serpiko (#5194) üzenetére


polonic
félisten

Már egyszer megérkezett vagy az a húsvéti nyuszi volt? :)
Nem mindegyiket szeretném nagyon. Van, amit csak betettem, hogy majd egyszer.

(#5237) Winne válasza tupacamaru (#5233) üzenetére


Winne
nagyúr

Odaadtam haveromnak már, pedig nagyon szívesen elküldtem volna... :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5238) #65675776 válasza JSaN (#5224) üzenetére


#65675776
törölt tag

2-3MB/s-mal tölt most is a Steam, ha éppen töltök valamit.

(#5239) Serpiko válasza polonic (#5236) üzenetére


Serpiko
addikt

Nyúl, Télapó bácsi tők mindegy. :DDD Nekem is van 3 gém a wisithbe régen több volt meghagytam azokat amiket tényleg szeretnék. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5240) krokk


krokk
senior tag

Terraria Pack vásárlásban benne lenne valaki?
4 játék van benne. 5.6 EUR / fő. amúgy 7.5 lenne 1 db.

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#5241) ProEvoFan válasza krokk (#5240) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem várd meg napi akcióban, hátha még jobban leárazzák ;)
De ha nem lesz akcióban, akkor az utolsó napon még meg lehet venni.

(#5242) TazLeacher válasza #65675776 (#5238) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megkérdezhetem, hogy melyik szerverhez csatlakozol? Mert az utóbbi időben szinte sosem tudok 0,5MB/s fölé menni. :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5243) krokk válasza ProEvoFan (#5241) üzenetére


krokk
senior tag

Igen én is erre pályázok :)
de ha esetleg találok pár embert a pack-ra az is jó :)
most ebben a nyári leárazásban még lesznek jók :)
kár hogy nem láttam 30tól...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#5244) polonic válasza TazLeacher (#5242) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is szokott jönni, szinte minden, max sebességel. Régiónak Magyarország van beálítva. De mivel nincs magyar szerver, tudtommal, így nem tudom, hogy ez valójában melyik szerverhez kapcsolódást jelenti.

(#5245) szacsee


szacsee
nagyúr

Seggére vertem a kártyáknak, megvettem az Alien Bred 2-t. Mégiscsak pénzbe kerül amúgy. :D Portal 2 búvárszemüveg tetszik, de hogy pár tizedmásodpercig csipázhassam a trutyi alját, hát nem tudom... TF2-vel meg ritkán játszom, bár öcsém most benevezett a Free-re majd meglátjuk.

Örömteli hír, hogy nem vonja le az üvegből a kártyákat, csak a polcok alól veszi ki mint fizetőeszközt. 10 kártya így könnyen összejön és még shoppingolhatok is. :)) :C

(#5246) whisperity válasza szacsee (#5245) üzenetére


whisperity
tag

Az üvegből nem is fogja kivenni. Az a 11 nap alatt összeakkumulált kártyák száma, a globális 100 fős nyereményjátékhoz mutatja a progresst.

Na ez lett a nagyon nyakatekert mondat...

(#5247) JSaN


JSaN
addikt

Na en is bevaltottam 3 ticketet, killing floor steampunk packra. Egesz pofas karakterek, amugy is ezzel jatszok legtobbet a felsorolt lehetosegek kozt. Amugy meg 8 nap alat meg rengeteg ticketet lehet ossze szedni mas dlc-khez is.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5248) Winne válasza polonic (#5244) üzenetére


Winne
nagyúr

Játéka válogatja, vannak játékok, amiknek van magyar kapcsolatai. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5249) szacsee válasza JSaN (#5247) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ezen agyalok én is. Van 1-2 akcióban megvett játékom és bízom benne lesz még hasonló feladat amihez nem 20 eurós játékok kellenek. Ha összejönne a 10 ticket, akkor Portal 2 búvárszemüveg, TF2 szemüveg, Killing Floor karakter, Audi S5 TDU2-höz közül válogatnék. :)

(#5250) olly válasza JSaN (#5247) üzenetére


olly
aktív tag

amikre be lehet váltani a jegyet, azok fognak még juli. 10ig változni? mivel pont olnyaokat tettek be amik nekem nincsenek meg :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.