Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4351) Doki16 válasza polonic (#4348) üzenetére


Doki16
addikt

Köszi, csaknem kibökte a szemem :D

Kovsol: Tudom, hogy így is lehet, de hosszú évek alatt a címsorból kimásolást szoktam meg.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4352) chatran válasza KubanitoS (#4326) üzenetére


chatran
őstag

Az arany középutat választottam végül, csak a GTA4-et vettem meg GG-en (1600-ért megérte), majd ha akciós lesz a komplett a Steamen akkor ott is megveszem.

(#4353) AMD_ok válasza AMD_ok (#4350) üzenetére


AMD_ok
őstag

faszául fut, minden okés a DIRT-el, nem kellett mókolni vele a win7 alatt :R

(#4354) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, vegyétek a Red Faction Guerrilla-t, mert nagyon jó játék! Gyakorlatilag minden, a földig lerombolható benne, a játékmenet szabad, mint a GTA-ban.

***

(#4355) BandiHUN válasza ollie (#4354) üzenetére


BandiHUN
veterán

engem nem fogott meg,pedig annó teljes áron(na jó,persze akciósan,Impulse-nél,kb.fele volt mint itthon,pedig megjelenéskor)vettem meg...sajna nem FPS,szerintem aki rombolásra vágyik,semmiképp ne ezt vegye,hanem a Bad Company 2-t,főlegha multizna is.Egyszerűen nem egy kategória...Ha meg a sandbox élmény kell,akkor inkább a GTA4,szóval szerintem nem éri meg még akciósan sem annyira,hacsak nincs meg valakinek a fentebbiek unásig játszva.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4356) KubanitoS válasza BandiHUN (#4355) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Red Faction Guerillának kb ugyanannyi köze van a Bad Company 2-höz, mint a GTA 4-hez: semmi.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4357) Serpiko


Serpiko
addikt

IZGULOK! :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4358) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: World of Goo -50% :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4359) chatran válasza Serpiko (#4358) üzenetére


chatran
őstag

Kihagyom, várom a holnapot, ami reményeim szerint egy újabb kiadó akciós hete lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4360) ollie válasza BandiHUN (#4355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ízlések és pofonok. A GTA4-el 2-3 óránál többet nem tudtam játszani, ezt meg nem tudom abbahagyni. Van akinek ez jön be, van akinek az.

***

(#4361) HS 2142 válasza Serpiko (#4358) üzenetére


HS 2142
őstag

Kár, hogy humble packkel ~ötöd áron kapthattál mellé még vagy 10 játékot. (Már ha egy kevésbé adakozó esetet nézünk :DDD )

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4362) Serpiko válasza HS 2142 (#4361) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem baj a szándék a fontos az, hogy adják. :D Minden nap adnak valamit így tudok izgulni JE! :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4363) Ndruu válasza ollie (#4354) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Meg is vettem (675Ft volt jelenlegi árfolyamon). :R (Ezzel együtt végrehajtottam életem első PayPal vásárlását is. Szerencsére könnyebb volt, mint gondoltam.)

A Dirt-öt szemeltem ki magamnak, de mire utánanéztem, hogy megy egy Win7 alatt is, addigra lejárt az akció. Előbb kellett volna benéznem ide a topikba... :)

polonic: Dirt4 előtt majd akciózzák, akkor majd megveszem. :D

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4364) polonic válasza Ndruu (#4363) üzenetére


polonic
félisten

A dirt 3-at kéne beszerezned. Aztán lehetne ott multizni. :K

[ Szerkesztve ]

(#4365) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

Day of Defeat:S-el játszok a Steamen. Az utóbbi időben ilyen hibák jelennek meg:

KÉP

Fura vonalak és textúrák láthatók, ott, ahol nem kellene...

Op. rendszer: Win7 SP1 (friss telepítéssel, az AMD oldaláról letöltött driverrel is).

Vid. kari: Sapphire x1900gt (kiszolgált már pár évet :K )

Más játékkal nem játszom, úgyhogy nem tudom ott produkálna-e hibákat, a 3dmark05 gond nélkül lefut. Esetleg videókártya csere érik...?

Az -autoconfig-ot már próbáltam, meg állítgatni a grafikai beállításokat, de a hiba megmaradt.
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni :R !

[ Szerkesztve ]

(#4366) ollie válasza UserX (#4365) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy csak túlmelegszik a kártya, amit akár a por is okozhat. Vedd le a géped oldallapját, és fújd ki sűrített levegővel, különösen a hűtőbordákat. Vagy ha nincs otthon ilyen sűrített levegős spray, szedd ki a vga-t, és ecsettel tisztítsd meg. Tippre csak ennyi a probléma.

***

(#4367) UserX válasza ollie (#4366) üzenetére


UserX
őstag

Köszi, megpróbálom, bár általában havonta ki szoktam tisztítani a gépet ecsettel.

(#4368) BandiHUN válasza Serpiko (#4358) üzenetére


BandiHUN
veterán

A mostani GameStarral ingyen is megkapod,pont ma néztem a boltban,de végülis nem vettem,annyira nem fogott meg a tartalma...ha meg nem is kódos rendszerrel van a Gamestar lemezen,akkor ingyen is hozzájuthatsz,ha kölcsönkéred

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4369) Serpiko válasza BandiHUN (#4368) üzenetére


Serpiko
addikt

Ami a GameStar újságban van azt lehet steamen regisztrálni? Ha igen akkor holnap veszek egy lapot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4370) BandiHUN válasza Serpiko (#4369) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ami kódos volt eddig(a lemez elején ott a kód),azt eddig mind fel tudtam a Steamra tenni,pl.a thrine és a Zeno Clash is így van meg nekem...
Én nem szoktam játékot eladni,így ha dobozos verziót veszek is,általában a steam alá regizem be,egyszerűbb frissen tartani,és szükség esetén a steamból a felpatchelt változatot ki lehet mentetni,ha épp hely kellene,nem kell külön őrizgetni patcheket,stb,sőt a Steam win újratelepítéskor is megtartható,ha más meghajtón van,csak rá kell installálni...nomeg persze a savegame-eket megmenteni ott,ahol nem támogatja a Steam Cloud pl,ez kábé annyi hogy a Documents and settings mappát is az ember valahová menti.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4371) Jakesz válasza Serpiko (#4369) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem lehet.

(#4372) Serpiko válasza BandiHUN (#4370) üzenetére


Serpiko
addikt

:K Nekem csak steames játékaim vannak azért kérdeztem lehet e ragizni steamre. De közben felnéztem a steam oldalára és láttam, hogy nem lehet nincs a listában a gém. Azért szeretem a steamet én is mert nem kell pöcsölni vele a steam fölpöcsöli a gémeket és nincs gondom.
Imádom a steamet csak egy baj van, hogy egész nap bámulom ami néha a meló rovására megy. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4373) sota81


sota81
csendes tag

Honnan lehet tudni, hogy egy akciós (leárazott) játék meddig lesz akciós? Konkrétan most a Numen: Contest of Heroes-ra gondolok.

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#4374) Serpiko válasza sota81 (#4373) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt a válasz a kérdésedre: http://store.steampowered.com/genre/RPG/?l=hungarian
Június 7.-ig lesz akciós.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4375) sota81 válasza Serpiko (#4374) üzenetére


sota81
csendes tag

:R

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#4376) Stirbi


Stirbi
addikt

Üdv, ez a black ops akcio, hogy van a steamen most? még van rá 23 orám, hogy letöltsem, letöltöm azt megmarad mig ujra nem teszem a rendszert?(addig használhatom?)

(#4377) kovsol válasza Stirbi (#4376) üzenetére


kovsol
titán

ha lejár az idő hiába van fent akkor se tudsz játszani vele majd, ez csak egy ingyenes próba hétvége

May the Force be with you!

(#4378) polonic válasza Stirbi (#4376) üzenetére


polonic
félisten

Lehet, ott marad a gépen, de hogy nem tudsz vele mit csinálni, az is biztos lesz.
Miért gondoltad, hogy ez máshogy lesz? Nem hülye a kiadó. Meg van az ingyenes játszhatóság határideje, aztán addig játszhatsz vele.

(#4379) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma este nem leszek gépközelben így csak holnap tudom meg mi lesz a napi ajánlat. Duplán izgulhatók máris bedobtam egy nyugatot. Reklám után visszajövők. :DD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4380) Rent


Rent
senior tag

izgulhatok és nyugtatót, de semmi gond! :D

[ Szerkesztve ]

(#4381) Jakesz válasza Rent (#4380) üzenetére


Jakesz
őstag

Ne bántsd szegényt, izgalmában elgépelte :D

(#4382) Doki16


Doki16
addikt

Napi ajánlat. Power of Defense

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4383) Stirbi válasza polonic (#4378) üzenetére


Stirbi
addikt

Azért gondoltam igy, mert volt ilyen hasonlo akcio a L4D2 megjelenésekor, ingyen volt az L4D2 és addig használhattam amig ujra nem lett téve a gép.

(#4384) UserX válasza ollie (#4366) üzenetére


UserX
őstag

Kösz a helpet, igazad volt :R . Ma vettem levegősprayt, meg kicseréltem az oldalsó ventit, az sem egy mai darab volt már. Tesztelve a játékot a tisztítás után, nem jelentkezett a hiba.

(#4385) KubanitoS válasza Doki16 (#4382) üzenetére


KubanitoS
veterán

A demóját anno direkt kipróbáltam, mivel szeretem az ilyen stílusú játékokat, marha nagy csalódás volt. Nekem ez ingyen sem kellene.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4386) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nagyon OFF leszek, de lenne egy kérdésem:

Gondolom itt többen használnak EADM-t (Origin). Az függ, hogy az hova telepíti a játékot, hogy azt hova telepítem? Mert ugye a STEAM-et a D:-re kell telepíteni, ha a játékokat oda akarom. Ennél is van ilyen, vagy azt oda telepítem, ahova akarom?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4387) Doki16 válasza TazLeacher (#4386) üzenetére


Doki16
addikt

Oda telepíted ahova te szeretnéd. A beállításokban ki tudod választani.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4388) ollie válasza Doki16 (#4382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valaki ismeri ezt a játékot? Szeretem a tower defence játékokat, de vaktában nem akarok kiadni 5 eurót.

***

(#4389) TazLeacher válasza Doki16 (#4387) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4390) PiciKenny válasza ollie (#4354) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Csak hogy nincs cd kulcs .. legalábbis nekem nem tud kapcsolódni a kulcs szerverhez :F

[ Szerkesztve ]

(#4391) Doki16 válasza ollie (#4388) üzenetére


Doki16
addikt

Próbálj ki egy "demo"-t, de sztem ne várj tőle PvZ szintű játékmenetet. Nekem a videó alapján nem tetszik.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4392) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

elfelejtettem a jelszavam a steamemhez. kértem egy új jelszót, de előtte kiküld egy emailt amiben van kód + egy kérdés amire válaszolni kellene.

kérdés:

Please also enter the *answer* to the following question into the 'Secret Answer' field of the same dialog:

What did customer support last reset your passphrase to?

ez mi lenne? mit takar ez a kérdés? előre is thx

[ Szerkesztve ]

(#4393) KubanitoS válasza kungzi (#4392) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mire változtatta meg a legutóbb a vevőszolgálat a jelszavad?

Mellesleg máskor a Google fordító sztem gyorsabban kisegít. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4394) kungzi válasza KubanitoS (#4393) üzenetére


kungzi
veterán

semmire sem változtatta meg. ezt most nem értem. :F

(#4395) KubanitoS válasza kungzi (#4394) üzenetére


KubanitoS
veterán

What did customer support last reset your passphrase to?

Fordítás:

Mire változtatta meg a legutóbb a vevőszolgálat a jelszavad?

Szerk: Kicsit googléztam és sokaknak van ilyen problémájuk. Úgy tűnik a passphrase nem azonos a jelszóval, ez valami más.

Érdemes lenne írnod egy üzenetet a steam supportnak, amiben elmondod, hogy nem tudsz belépni a fiókodba és szeretnél egy másik jelszót. Kérni fognak valami bizonyítlékot, hogy a tiéd-e a steam account, pl játék doboza és utána adnak új jelszót.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4396) kungzi válasza KubanitoS (#4395) üzenetére


kungzi
veterán

már írtam nekik köszi

(#4397) ollie válasza PiciKenny (#4390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom kifogytak a kulcsokból. Hamarosan kapsz, amint újakat szereznek be.

***

(#4398) Serpiko válasza Rent (#4380) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem maradtam le semmi nagy akcióról. Majd a mai napi ajánlat az ütni fog érzem a zsigereimben. :D Teljesen izgalomban vagyok. :DDD
Elgépeltem bocsi amúgy sem erőségem a helyesírás 2 voltam belőle mindig nem vagyok rá büszke, de ez van. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4399) kungzi


kungzi
veterán

kitaláltam a jelszóm ááá :DD

(#4400) Serpiko válasza kungzi (#4399) üzenetére


Serpiko
addikt

Gratila! :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.