Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93001) morfondőr válasza havri1 (#92999) üzenetére


morfondőr
őstag

Én még sosem csináltam family share-t, de ha jól tudom nem minden játékot lehet megosztani! Elképzelhető, hogy a CS GO pont ilyen, de majd ráerősít, aki már próbálta!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#93002) havri1 válasza morfondőr (#93001) üzenetére


havri1
félisten

Valószínűleg ez lehet, most pont telepítem online a GTR2-t, majd ha végez, megnézem. Vannak ilyen kivételek igen.

havri

(#93003) bepken


bepken
veterán

huhuu ma este már jönnek a mystery kártyák?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93004) yozsee11 válasza havri1 (#92999) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Most direkt megnéztem én is, mert velem is van megosztva olyan fiók amiben megtalálható a CS:GO és nem hozza a listában, úgyhogy azt már nem lehet így használni. (Gondolom a sok csaló miatt, akiket kivágtak, majd csinált egy új fiókot és megosztotta azzal a játékot és ment tovább a csalás)

De ha jól emlékszem kb egy éve még működött, mert gondolkoztam rajta nyár elején, hogy kéne játszani vele egy kicsit.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#93005) havri1 válasza yozsee11 (#93004) üzenetére


havri1
félisten

:R

havri

(#93006) Spet válasza bepken (#93003) üzenetére


Spet
addikt

Vagy igen, vagy nem. Ez a három lehetőség van. :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93007) shaddy1027 válasza havri1 (#93000) üzenetére


shaddy1027
tag

Mi van, ha egy kölcsönvevőt csaláson vagy visszaélésen érnek, miközben megosztott játékaimmal játszik?

Családi Megosztási jogod megvonásra kerülhet, és fiókod VAC-kitiltást is kaphat, ha egy kölcsönvevő csal vagy visszaélést követ el. Továbbá, nem minden VAC-védett játék osztható meg. Azt javasoljuk, csak ismerős Steam fiókokat engedélyezz, és olyan ismerős számítógépeket, melyekről tudod, hogy biztonságosak. És mint mindig, soha ne add meg a jelszavad senkinek.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93008) ollie válasza tomsolo (#92988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2k-ba kerülő mozijegyek fényében én ezt így nem jelenteném ki.

***

(#93009) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Létezik arra valami okosság, hogy az inventorymban lévő kártyák közül láthassam, melyik ér a legtöbbet? Nyilván valami pluginre, vagy weboldalra gondoltam.

A Steam Inventory Helper nem képes arra, hogy listázza automatikusan a kártyák mellé az árukat is, anélkül, hogy ki kellene jelölgetnem őket?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93010) EmptyParadox válasza KubanitoS (#93009) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#93011) KubanitoS válasza EmptyParadox (#93010) üzenetére


KubanitoS
veterán

Zsír, köszi. :R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93012) kriszpontaz válasza havri1 (#92999) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A CS-GO felhasználói fiókhoz kötött, és a VAC (Valve Anti-Cheat) rendszer miatt nem osztható meg családi megosztásban. Ugyanez igaz a többi VAC által védett játékra is.
Az is előfordul hogy bizonyos kiadók egyes játékaikra nem teszik lehetővé a családi megosztást. Sajnos ez ilyen.

(#93013) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#93012) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Általában az összes 3d party kliensbe integrálódót, vagy külső kulcsot is használó játékokat sem lehet (uplay, rockstar, stb). Nyilván mert a külső kulcs nem adható tovább.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93014) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#93013) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Igen, erre gondoltam, de jobb hogy kiegészítetted, köszi.

(#93015) lappa86 válasza FollowTheORI (#93013) üzenetére


lappa86
tag

Sőt, általában az olyanokat sem lehet megosztani, amelyeknél az alapjáték ingyenes, de a dlc-k fizetősek.

Always with the negative waves.

(#93016) tomas9320


tomas9320
tag

http://steamcommunity.com/games/218620/events/1327847269948870931

Ingyenes Payday 2 akit érdekel.

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#93017) De4d


De4d
őstag

Használja valaki ezt a "super steam" bővítményt a böngészővel?
Egy ideig jó volt, (jelezte mennyi kártya eshet még, becsült érték, stb) De napok óta nem működik ha bekapcsolom.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93018) bepken válasza Spet (#93006) üzenetére


bepken
veterán

hát....úgy néz ki, a három eshetőség közül bizony az utóbbi nyert :D

akkor csak rosszul emlékszem, hogy tavaly 2 héttel előtte kezdtek potyogni...nem baj, majd jövőhéten :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93019) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv,

Steam-en aktiváltam egy The Elder Scrolls Anthology dobozos játékot, viszont csak a Skyrim Legendary Edition-t adta hozzá a játékokhoz.
Elméletileg az Oblivion-t, és a Morrowind-et is adnia kellene minden DLC-vel.

Ez miért lehet, és ilyenkor mit lehet csinálni?

Előre is köszi. :R

Switch Tax

(#93020) ollie válasza MasterMark (#93019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kéne a másik kettőt is aktiválnia? A Skyrim eleve csak Steam-en jelent meg, így annak a kulcsa Steam-es. A Morriowind és az Oblivion viszont soha nem volt Steam only. Amúgy van külön kulcsa másik kettő játékhoz?

***

(#93021) Spet válasza ollie (#93020) üzenetére


Spet
addikt

Elméletileg kellene külön kulcsnak lennie, hogy a másik kettőt is aktiválja.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93022) MasterMark válasza ollie (#93020) üzenetére


MasterMark
titán

Egy kulcs van, es egyutt kellett volna, hogy beaktivalja. Mindenhol ezt irjak, viszont csomo Steam topik megy arrol, hogy ugyaningy masnak is csak a Skyrim-et aktivalta be a kelet-europai verzio.

Spet: Egy kulcs van, mindenhol azt irjak, es kibontos videokban is egy kulcsot mutatnak, es elmondjak, hogy Morrowind + Oblivion + Skyrim-et aktivalja be. Ugyebar a masik ketto elozo nincs Steam-en, azt nem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#93023) ollie válasza MasterMark (#93022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor írj a forgalmazónak, vagy még inkább nyiss egy support ticketet a Bethesdánál. Mivel másnál is előfordul, feltételezhető, hogy kapsz kulcsokat a másik kettőhöz is.

***

(#93024) MasterMark válasza ollie (#93023) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi szépen, írtam a Bethesdának. :R

Ezért kérdeztem, hogy ez most kiadó, forgalmazó, vagy Steam gond lehet-e.

Annyi probléma lehet viszont, hogy "használtan" vettem, de teljesen bontatlan volt, én bontottam ki. (Ergo nincs számlám, nem tudom ez mennyire lesz majd gond. :( )

Switch Tax

(#93025) MasterMark válasza MasterMark (#93024) üzenetére


MasterMark
titán

Válaszoltak is:

The Polish version of The Elder Scrolls Anthology does not include Steam keys for Morrowind and Oblivion. Both games are included on disk but players won't be able to activate them via Steam. [...]
For additional information, please contact your retailer.

Hát szép, de miért különböznek a verziók? :(

Switch Tax

(#93026) De4d


De4d
őstag

Használ valaki a steamhez bővítményeket?
Nálam a super steam nem megy, ha jól tudom ez az amelyik mutatja mennyi játékból mennyi kártya eshet, becsült értékben. A játék áruházi adatlapján + gomb ami alatt meglehet nézni ennek a játéknak a kártyáit stb.
Ezt a bővítményt használnám, de valamiért már nincs.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93027) GabN73 válasza De4d (#93026) üzenetére


GabN73
addikt

Steam Inventory Helper?

(#93028) De4d válasza GabN73 (#93027) üzenetére


De4d
őstag

Ezt néztem, biztos nem az.
Kevés dolgot tett hozzá igazán, de pont hasznosakat.
az avatar alatt mindig lefutott egy zöld csík, majd kijelezte ha az adatlapomon voltam hogy mennyi kártya eshet még, mennyi játékból, becsült érték,
Áruházi oldalakon a jobb oldalt ahol a játék paramétereit írja le (kártyás, felhőt használ e stb) megjelent a widget gomb amire rámentem csak annak a játéknak a kártyáit hozta be.
Valamit összesítette a piacra feltett itemek értékét ha elmennek akkor mennyi jön összesen.
Kb ennyi volt amit hozzá tett ez a plugin.

Szerintem ez a super steam lenne az de a fejlesztői oldalra akarok menni ezt írja: "The supersteam site is undergoing maintenance. Sorry for the inconvenience."
De már vagy 2 hete.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#93029) Farkas86 válasza De4d (#93028) üzenetére


Farkas86
senior tag

(#93030) De4d válasza Farkas86 (#93029) üzenetére


De4d
őstag

Na ez igen hasonló is köszi!
Jelzi is a legtöbbet amit pont szeretnék. Egyet nem, nem tudom lehet vele, hogy a piacra felrakott itemek összértékét ki lehet e vele íratni.
Mindegyik mellett ott van darabonként hogy aktuális ár, mennyi jön nekem a tranzi díj levonás után, legalacsonyabb ár, de alul nincs egy összesítő, hogy az összes feltett item, így együtt mennyi.
Ennek a kimutatására nincs ezzel a steam enhanced-el lehetőség? Minden más amit akartam mutat :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#93031) lkristóf válasza De4d (#93030) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem itt: http://steamcommunity.com/market/ legfelül így mutatja, erre gondolsz?

Steam Inventory Helper és Enhanced Steam-et használok.

(#93032) vorosmarti válasza MasterMark (#93025) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A Bethesda félelmetesen kezeli a verziókat. A Dishonored esetén is volt vagy 5 féle verzió, csak Európában, verziónként más-más elérhető nyelvekkel. Mindig előre le kell csekkolni sajnos...

(#93034) MasterMark válasza vorosmarti (#93032) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ezt sajnálattal hallom.

Érdemes még a Cenegát megkeresni? A Steam gondolom ezzel nem tud mit kezdeni.

Switch Tax

(#93035) Spet válasza MasterMark (#93034) üzenetére


Spet
addikt

Próbát megér, legrosszabb esetben felhúzzák a vállukat, hogy nem tudnak mit tenni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93036) vorosmarti válasza MasterMark (#93034) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem igazán vagyok otthon a dobozos verziók területén, de sztem ahol vetted, ott érdemes rápróbálni. Ha volt infó arról h milyen verzió, akkor gondolom nehéz menet lesz, de egy próbát megér.

A steam-nek sok esetben fogalma sincs a verziókülönbségekről. Az említett Dishonored esetében pl. van ahol látja h megvan nekem, van ahol meg nem. Amióta megvettem, a 3. vagy 4. neve van a játéknak a könyvtáramban :)

(#93037) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Mi történt a levelekkel, amiket az akciós játékokról küldött a Steam? Eddig benne volt a levélben minden játék, és annak akciós ára, vagy ha az nem, egy link a store-hoz, egyből eldönthettem, kellő mértékű akcióról van-e szó a vásárláshoz.
Most megmutat kettőt, és aztán csak annyi, hogy "és még x másik" rákattintva egyszerűen megnyitja a wishlistet... még csak nem is teszi az elejére azokat, amikről jött a mail.. :U

(#93038) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ez a hiba mi akar lenni? Most kerestem rá , kb 2 éve jelent meg :

It looks like you've been attempting a lot of purchases in the last few hours. Please wait a while before trying again.

Miért van erre szükség ? Csak lóvét elverni jöttem volna hozzájuk , és más semmi extra :D Tudja valaki pontosan hogy mennyi is ez a "while"? Mert most van időm meg kedvem vásárlással foglalatoskodni , lehet este már nem lesz.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93039) shaddy1027 válasza DrTechnoid (#93038) üzenetére


shaddy1027
tag

10db-ot tudsz venni óránként, hogyha 3 hónapnál régebbi a fiókod!
Erre gondolom azért volt szükség, véletlenül se vásárolj be -50%-os akciókból ;]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93040) eami válasza shaddy1027 (#93039) üzenetére


eami
Topikgazda

mondjuk már nem is tudsz mióta a giftet rögtön címezni kell valakinek :|

(#93041) shaddy1027 válasza eami (#93040) üzenetére


shaddy1027
tag

Hangsúly a volton volt, vagyis van, érted :DDD

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93042) S1M0N válasza FoxiestFox (#93037) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem tudom, nekem meg csomó olyan játékról jön levél a Steamtől, amik nincsenek is a kívánságlistámon... :F

(#93043) FoxiestFox válasza S1M0N (#93042) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor valamit elszartak :( Bosszantó, mert így nem fogom végignézni a listákat, ergo nem veszek semmit.

(#93044) bepken válasza FoxiestFox (#93043) üzenetére


bepken
veterán

miért nem rendezed ár szerint a listát? ha jól értem, ez megoldaná a problémát :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93045) FoxiestFox válasza bepken (#93044) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sajnos nem, mert nem a legolcsóbb érdekel, hanem ami legalább 75% akciós például. Vannak a kívánságlistámon 1€-s tételek is, de ha egy régóta nagyon kívánt cucc mondjuk 20€-ról lemegy 5€-ra, az jobban érdekel.

(#93046) eami válasza FoxiestFox (#93045) üzenetére


eami
Topikgazda

hát rendezd kedvezmény nagysága szerint :)

(#93047) bepken válasza FoxiestFox (#93045) üzenetére


bepken
veterán

jaja igazad van. egyébként tényleg én is kerestem ilyesmit a múltkor az áruház résznél. egyszerűen nem hittem el, hogy nem tudok rászűrni arra, hogy "akciós" ...csak egy pár dolláros valamit kerestem, amit walletpénzből meg tudok venni és visszagondolva épp ezen szűrő feltétel hiánya miatt adtam fel pár oldalnyi gagyi böngészgetés után...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93048) FoxiestFox válasza eami (#93046) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#93049) [Prolixus] válasza FoxiestFox (#93048) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Így. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93050) SenorGrande válasza [Prolixus] (#93049) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez Enhanced Steam feature, anélkül nem lehet.

(#93051) FoxiestFox:
Enhanced Steam. Böngésző addon.
Enélkül annyit tudsz tenni, amennyit látsz. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.