Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4201) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, megvettem a Conviction-t..sok eszemmel nem a Deluxe-ot, mert nem pörögettem lentebb, és már kifizettem, mire észrevettem, hogy ott volt a Deluxe is... :B

Sokat nem buktam, mert a Deluxe-ban lévő játékmód ugye ingyenes, a ruha meg a fegyó annyira nem nagy bukta. Viszont megvettem a DLC-t is, "ha már lúd" alapon.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4202) Serpiko válasza TazLeacher (#4201) üzenetére


Serpiko
addikt

Grat! Jó vétel csináltál, :C ha gondolod vegyél fel steamen aztán tolhatjuk coopban.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4203) Mozsa


Mozsa
tag

"Izgulok" milyen hét lesz... mármint melyik játék készítőé

[ Szerkesztve ]

(#4204) TazLeacher válasza Mozsa (#4203) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A nagyok már megvoltak (2K, EA, Rockstar, Ubi), így szerintem most egy darabig pihi. Esetleg ami lehetne még az az Activison, de kétlem, az egy spúr cég...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4205) TazLeacher válasza Serpiko (#4202) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Oks, bár mostanában rikán játszom PC-n, kicsit rákattantam a Mortal Kombatra... ;]

Mi a neved? "Serpiko" nem Te vagy... :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4206) polonic válasza Serpiko (#4200) üzenetére


polonic
félisten

Próbálj meg böngészőből belépni a steam oldalára, ha be van kapcsolva a steam guard, akkor is küld egy kódot. Nézd meg, hogy ez a kód, hova érkezik, melyik e-mail címedre.

(#4207) Serpiko válasza polonic (#4206) üzenetére


Serpiko
addikt

A régire érkezett az email biztos késésben van a szerverük vagy mi a szösz. Csak átalítódik egyszer bár bosszantó kicsit. Ha holnapig nincs meg az új email címem hanem még mindig a régi lesz. Akkor újra megpróbálom átállítani.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4208) bul07 válasza TazLeacher (#4204) üzenetére


bul07
nagyúr

van még kiadó amiből akciózhatnának, mondjuk THQ (Frontlines: Fuel of War-ra pályáznék)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4209) TazLeacher válasza bul07 (#4208) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valóban, de ők már voltak. Ők voltak asszem az elsők, csak jóval régebben, én legalábbis akkor láttam ilyen "kiadós" akciót először.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4210) ollie válasza bul07 (#4208) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez már többször volt 75%-al leárazva, szóval várható megint.

***

(#4211) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok már megint vajon mi lesz a napi ajánlat. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4212) Sundesz válasza bul07 (#4208) üzenetére


Sundesz
őstag

THQ jöhetne, STALKER és Metro 2033 pótlásra vár.

Hörcsög Powa'

(#4213) chatran válasza Serpiko (#4211) üzenetére


chatran
őstag

Szerintem ma nem lesz semmi. Múlt hét előtt sem volt kiadóspecifikus akció. Az EA hét 3 hete volt. De ne legyen igazam. :)

[ Szerkesztve ]

(#4214) Serpiko válasza chatran (#4213) üzenetére


Serpiko
addikt

A napi ajánlatra értem az izgulásom más nem lesz most szerintem sem csak a napi ajánlat fog jönni.
Izgulásra fel már csak 55 pec. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4215) Amantius válasza Sundesz (#4212) üzenetére


Amantius
senior tag

A Metro 2033-hoz van már magyarítás is, ha valakit érdekel.
[link]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4216) TazLeacher válasza Sundesz (#4212) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Metro 2033 szerintem vezeti a "legtöbbet akciózott játékok" listáját...

STALKER: CS még hiányzik nekem is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4217) Serpiko válasza Amantius (#4215) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez jó hír akkor megint kijátszom most már magyarul végre. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4218) Serpiko


Serpiko
addikt

Mai ajánlat: 4 Elements -50%

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4219) HS 2142 válasza Serpiko (#4214) üzenetére


HS 2142
őstag

Most mondanám, hogy ezért kár volt izgulni, de csak elrontanám a hangulatot, úgyhogy kihagyom. ;)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4220) Serpiko válasza HS 2142 (#4219) üzenetére


Serpiko
addikt

Érdekes egy játék lehet így elsőre nem tudom hová tenni magamban próbálom feldolgozni. Na, de sebaj holnap megint lesz napi ajánlat addig izgulhatók megint. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4221) TazLeacher válasza Serpiko (#4220) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Holnap Midweek is lesz... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4222) Serpiko válasza TazLeacher (#4221) üzenetére


Serpiko
addikt

Ennek örülök így nagyobb az izgalom nem is fogok tudni aludni egész éjjel nem is baj majd kockulok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4223) bul07 válasza ollie (#4210) üzenetére


bul07
nagyúr

Frontlines: Fuel of War a steam-en utoljára 2010 Okt 28-án volt leakciózva $2.99 (down 85% from $19.99)
Decemberi nagy akciózás óta figyelem hátha nyomnak rá egy 75% vagy egy 50%-ost , már ideje lenne hogy berakják
Amúgy ha meglátjátok akciósan valahol(csak olyan érdekelne amit be lehet regisztrálni a steam-re) pm-be szóljatok nyugotan

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4224) ProEvoFan válasza TazLeacher (#4221) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nem lesz túl sok a jóból?:)
szerintem meg legyen olyan tavalyi nagy nyári akció, hasonló volt, mint karácsonyi, csak nem repkedtek annyira -%ok:)

(#4225) Jakesz válasza ProEvoFan (#4224) üzenetére


Jakesz
őstag

Biztos most is lesz olyan június közepén. A tavalyi egy igazi tetőpont volt, mert akkor az egész Call of Duty pack le lett akciózva -75%-kal. Hogy mi lelte az Activision-t abban az időszakban, az rejtély.

(#4226) polonic


polonic
félisten

A steamen amerikai idő szerint jelennek meg a játékok? Ezt a deus ex kapcsán kérdezem, mert eltérő dátum van megadva Amerikának és Európának. Nálunk később jelenik meg 3 nappal.
Ezt azért kérdezem, mert a dirt 3-nál a feloldás 24. este 7 óra lett volna, de aztán az utolsó napon megváltoztatták hajnali 1 órára, tehát igazodtak az európai időhöz.

(#4227) TazLeacher válasza Jakesz (#4225) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lényegében Haloween óta nagyon nyomul a STEAM. Akkor kezdődött ez a korrekt leárazás sorozat. Aztán jött az eddigi legkomolyabb karácsonyi akció, most sorra jöttek a kiadós akciók, meg ugye elindult a napi, mellette ott a heti 2...erősen ráfeküdtek erre a témára. Ami ugye nem nagy baj... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4228) TazLeacher válasza polonic (#4226) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Úgy tudom, hogy a játékoknál rendszerint külön van a megjelenési dátum amerikai-európai-ázsiai területekre. Tehát a csúszás akár lehet hetes is. Az a 7 óra gondolom félreszámolás volt, de a 3 nap szerintem a debütálás a különböző régiókra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4229) Flatron710 válasza TazLeacher (#4201) üzenetére


Flatron710
tag

Mi is beruháztunk a Deluxe változatra öcsémmel, aztán ha lesz szabadidőnk, akkor mehet a Co-op. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4230) Doki16 válasza Flatron710 (#4229) üzenetére


Doki16
addikt

Nagyon jó játék, főleg coopban. Csak egy baj van vele, hogy hamar a végére értünk. Remélem nyáron lesz akcióban ismét az Insurgency Pack.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4231) Serpiko válasza polonic (#4226) üzenetére


Serpiko
addikt

Neked megvan a Deus Ex? :DD Nekem pl ACB steamen vettem és este 19 óra volt írva arra, hogy feloldás és lehet tölteni a cuccot. Este 19 óra után pár perccel már mehetett is a móka vagyis a letöltés.

ui: I Z G U L O K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4232) polonic válasza Serpiko (#4231) üzenetére


polonic
félisten

Igen, meg van a Deus Ex. :D
Itt napokban van a különbség a megjelenésnél.

(#4233) Serpiko


Serpiko
addikt

Örület a hét közepén akcióban Cities XL 2011-75%A napi ajánlat pedig Dino D-Day -50% :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4234) Doki16


Doki16
addikt

Midweek Madness a Cities XL 2011 75%-al leárazva 10 euróért. A napi ajánlat meg a Dino D-Day 50%-al leárazva szintén 10 euróért.

Ez a cities nem rég volt, igaz?

szerk: Hát ez szép egy másodperccel előztél meg Serpiko :D

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4235) Serpiko válasza Doki16 (#4234) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam függő vagyok még szép, hogy gyorsabb a függő. Ja és iszonyat nagy örök kocka vagyok ezt se feledd. :)) :DD

Cities tényleg nem rég volt leárazva.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4236) BandiHUN válasza Doki16 (#4234) üzenetére


BandiHUN
veterán

minden "szemetet" árulnak mostanság olcsón...de azért meglátszik,hogy ami egy kicsit is populárisabb,hozzá nem nyúlnak az árához...
Tipikus olcsón semmi az embernek,jajj pár júró,aztán talán kipróbálva se lesz kategóriák.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4237) Serpiko válasza BandiHUN (#4236) üzenetére


Serpiko
addikt

Egyetértek veled pont ezért nem vettem eddig semmit a napi akciók közül. Az UBI héten az AC1 figyelt be, mivel csak ez hiányzott a ko9llekcióból.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4238) HS 2142 válasza Doki16 (#4234) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez Cities annak a kvázi folytatása és így az a fura helyzet állt elő, hogy így a folytatás az olcsóbb.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4239) BioNiCMaN válasza Serpiko (#4233) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ez a "DDD" nagyon egy eszement (meg gagyi) gémnek tűnik. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4240) Doki16 válasza Serpiko (#4235) üzenetére


Doki16
addikt

De én szebben írtam le és még árakat is beletettem :D

Codies hetet akarok :O

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4241) Serpiko válasza BioNiCMaN (#4239) üzenetére


Serpiko
addikt

Lesek róla gémplély videót aztán kiderül melyen nem sok jót remélek tőle. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4242) Serpiko válasza Doki16 (#4240) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez igaz szépen írtad ki a közösre. Szégyellem is magam majd legközelebb figyelek a külalakra jobban. :)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4243) BandiHUN válasza Serpiko (#4237) üzenetére


BandiHUN
veterán

én vettem egy rainbow six-vegas2-t,mert tom clancy gémem még nem volt,hátha tetszik...az újabbakból meg egy section 8 prejudice-t(szerintem jó játék,de kevés ember van online,pedig mindent tud ám,amit kell egy kicsit eszesebb multigémnek,de pluszban pl.a botok is lehetnek a szerón,teljesen jó egy 5v5 is egy 24-es szerveren(persze nem muszáj),DE van olyan multimód is,amikor többedmagunkkal kell 1db bázist védeni a hullámokban jövő ellennel szemben...mivel 10 perc a limit,és a nehézség állítható,lényegében bárki számára szórakoztató),nomeg kevesebb,mint félárért szerváltam egy Brink origit :D szebb,jobb mint a "beta",javítottak rajta már,egyedi valami,de jópár órát lehet beletolni,2.5 rongyért meg nem volt vészes.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4244) Flatron710 válasza BioNiCMaN (#4239) üzenetére


Flatron710
tag

Pont ezt akartam írni... megelőztél! Én szeretem az FPS - háborús - játékokat, de ez már nálam is a teljes érdektelenség határát súrolja.

Viszont a Rainbow SIX Vegas az nagyon bejött anno. Különösen a fejjel lefelé lógás és olyan helyzetből lövés. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4245) TazLeacher válasza Flatron710 (#4244) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom. Ha én sokáig fejjel lefele lógok, fejembe megy a vér. Ráadásul rohadt kényelmetlen lehet az egeret fordítva tologatni az asztalon. Én maradok a hétköznapi megoldásoknál... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4246) Flatron710 válasza TazLeacher (#4245) üzenetére


Flatron710
tag

Így sokkal jobb volt... :DDD

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4247) Serpiko válasza BandiHUN (#4243) üzenetére


Serpiko
addikt

2,5 rogyott nekem is megérne annyit adnék érte talán. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4248) #65675776 válasza Serpiko (#4231) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Deus Ex már akár mos is játszható... Bár valószínűsítem Ti a DX: HR-ra gondoltok.

(#4249) polonic válasza #65675776 (#4248) üzenetére


polonic
félisten

Igen, az új Deus Ex-re gondoltunk.
Azt elfelejtettem odaírni.

(#4250) Doki16


Doki16
addikt

Midweek Madness - Thief: Deadly Shadows 75%, 3,75€. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.