Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4051) Serpiko válasza Doki16 (#4050) üzenetére


Serpiko
addikt

Jót nevettem rajta vagyis magamon. De akkor is izgulok már csak 27 perc. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4052) jozsi252


jozsi252
veterán

Lehet hogy ma bedobnak egy Heroes vagy Tom Clancy's pakkot akcióba

iPhone 13 Pro Max

(#4053) Serpiko válasza jozsi252 (#4052) üzenetére


Serpiko
addikt

Tom Clancy's Konvikson nekem megvan csak ajánlani tudom nagyon jó gém. A COOP módban jól elvoltunk a haverokkal, de egyedül is elpiszmogtam benne.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4054) KubanitoS válasza Serpiko (#4051) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha már itt tartunk, én rohadtul nem izgulok.

+1

Most már jobb.

A "régi motorosok" már kb ismerik az összes játékot, amely fellelhető Steamen és nem túlzás kijelenteni, hogy már mind volt akciózva, ha máskor nem akkor Karácsonykor. Maximum arra lehet várni, hogy az új címeket nyomassák.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4055) Serpiko válasza KubanitoS (#4054) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez igaz volt már sok gém akcióban így vagy úgy. Mindig azt veszem meg amit éppen akarok és szükségem van rá. Azt akarom mondani jó érzés várni azt, hogy vajon mi lesz. na befejeztem megyek a steamre és lessem. Mindjárt jövők.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4056) Serpiko


Serpiko
addikt

Nos napi ajánlat HOARD -50% Az ubi pedig:Trackmania United Forever Star -75% Na túl vagyunk ezen is vajon holnap mi lesz. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4057) danih


danih
addikt

Ezmiez... Hát, ma sem vásárolok... :)

(#4058) KubanitoS válasza Serpiko (#4056) üzenetére


KubanitoS
veterán

Trackmania nem rossz, viszont ez a Hoard.... Ezért pénzt elkérni... Igen, kipróbáltam a demóját. :P Mondjuk az sok mindent elmond, hogy idén április 5-én jelent meg és már akciózva is van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4059) Serpiko válasza KubanitoS (#4058) üzenetére


Serpiko
addikt

Megnéztem a képeket a Hoardról elég gagyinak nézki. Mondjuk tényleg vannak játékok amiket hamar leáraznak a megjelenés után. Gondolom azért mert nem tudják eladni ezen a játékon az akció sem segít szerintem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4060) Doki16


Doki16
addikt

Napi akciók már említésre se méltóak.

Viszont a King Arthur Collection le van árazva 50%-al. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4061) Serpiko válasza Doki16 (#4060) üzenetére


Serpiko
addikt

Néha kell az ilyen lájtos napis lesz itt még ütős nap tuti.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4062) TazLeacher válasza Serpiko (#4056) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én megvettem, benne volt a kívánságlistámban a Trackmania...nem gondoltam volna, hogy valaha még akciózni fogják...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4063) Serpiko válasza TazLeacher (#4062) üzenetére


Serpiko
addikt

Lám-lám egy elégedett vásárló. Gratula. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4064) danih válasza TazLeacher (#4062) üzenetére


danih
addikt

Legalább valakinek jó napja van :)

(#4065) Doki16 válasza TazLeacher (#4062) üzenetére


Doki16
addikt

Nem tudtam ki az a TazLeacher a barátaim között, de most már hirtelen beugrott, hogy te vagy az. Annyira megszoktam már a Babylon neved :D (nem biztos, hogy jól írtam.)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4066) TazLeacher válasza Serpiko (#4063) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Engem még érdekelne:

Conviction
AC 2
World in Conflict

Ha esetleg nem kommentelnék aznap, amikor akcióba lenne, valaki rámdobna egy privit?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4067) TazLeacher válasza Doki16 (#4065) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kollektíve nevetváltoztattam mindenhol. 2 helyen maradtam: itt és vaterán jer1cho. Kellett már egy név, ami sehol sem foglalt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4068) Serpiko válasza TazLeacher (#4066) üzenetére


Serpiko
addikt

Persze megbeszéltük írók majd. Nem szeretem, ha a barátlistámban valaki átírja a nevét mert nem tudom ki az főleg ha képet is cserél mellé. Vannak olyanok akik rendszeresen csinálják. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4069) KubanitoS válasza Serpiko (#4068) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jobb klikk/view aliases.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4070) Doki16


Doki16
addikt

Weeklong Sale - All Arcen Games, 50% Off [link]

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4071) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Hali!

Segítsetek légyszi,mi lehet itt a hiba?Már megőrülök tőle, volt win reinstall is (Win 7 64 bit), és nem értem,mi a gond, és nem tudok játszani:

(#4072) Wolverine válasza AMD_ok (#4071) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ellenőrizném a RAM-ot, esetleg a winchestert is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4073) PhoenixK válasza AMD_ok (#4071) üzenetére


PhoenixK
őstag

Próbáltad már redszergazdaként futtatni? Nincs véletlenül kikapcsolva az UAC?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4074) Rent válasza SenorGrande (#4045) üzenetére


Rent
senior tag

mekkora :Y :C

(#4075) Mozsa


Mozsa
tag

Hali, én megvettem tegnap előtt a Settlers 7 Deluxe Goldot, úgy tudtam abban minden benne van, dlc, meg mapok. Tegnap volt időm felrakni, kicsit játszani vele, és meglepődve nézem hogy az expansion menu alatt az összes map zárolt, mert hogy nem vettem meg. Most akkor hogy van ez?

(#4076) KubanitoS válasza Mozsa (#4075) üzenetére


KubanitoS
veterán

Csak tippelni tudok, de lehet csak akkor lesznek elérhetőek a pályák, ha elérsz egy bizonyos szakaszhoz a játékban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4077) kovsol válasza Mozsa (#4075) üzenetére


kovsol
titán

abban benne van minden :K

May the Force be with you!

(#4078) Mozsa válasza KubanitoS (#4076) üzenetére


Mozsa
tag

Akkor játszom, és nem a számat jártatom.

Kovsol: köszi, én is így gondolom.

Mod: izgulok mi lesz este 19 órakor.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4079) ollie válasza Mozsa (#4075) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esetleg kaphattál több termékkódot a játékhoz, melyet valahol be kell írnod a játékba aktíválás végett. Jobb gomb a játékon a Steam-en, és kattints a View CD keys (vagy valami hasonló) menüpontra)

***

(#4080) KubanitoS válasza Mozsa (#4078) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egy kicsit utánanéztem a dolognak és úgy tűnik nem nálad van a gond. Sok más embernek sincs meg a DLC, van akinek a steam listájában a játék Gold edition változata látszódik, van akinek a Deluxe, de DLC vagy van, vagy nincs. Van aki azt írja, hogy az első indításkor aktiválódik az összes dlc, más azt mondja, hogy a kapott cd kulcsot (jobb klikk a settlersen libraryban/view cd key) még egyszer aktiválni kell a játékban manuálisan, van aki azt írta erre, hogy ez nem megy neki, azt a hibaüzenetet kapja, hogy már egyszer regisztrálva van a cd kulcs.

Forrás.

Arról nem is beszélve, hogy folyamatos kommunikációnak kell lennie az ubisoft szervereivel a gépednek, van akinek kifagyott a játék, erre 3 órás bant kapott, mert ubiék azt hitték a cd kulcsot többen akarják használni. :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4081) Serpiko válasza KubanitoS (#4069) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom ismerem ezt a funkciót, de akkor is utálom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4082) pecze


pecze
aktív tag

Úgy tűnik, hiba lépett fel a tranzakció előkészítése során. Várj egy percet, és próbálkozz újra, vagy kérj segítséget a támogatástól.

Ilyenkor mi a teendő, próbáltam Paypallal, VISA-val, mindig ezt írja. Kb. 2 órája próbálkozom

(#4083) pecze válasza pecze (#4082) üzenetére


pecze
aktív tag

Azóta próbáltam létrehozni egy új accot, hogy majd ajándékként elküldöm magamnak, de azt se hozza létre. Szar ez a Steam rendszer, már nem először fordult elő velem. Legutóbb is több napig szórakozott mire újra tudtam vásárolni.

Ha valaki megvenné nekem a Trackmania-t, utalnék neki Paypalon, az szerintem rögtön átmegy. PM-ben jelentkezz.

Támogatást se találom, csak egy fórum jön be, chat vagy valami ilyesmi nincs valahol?

[ Szerkesztve ]

(#4084) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok már megint. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4085) TazLeacher válasza pecze (#4082) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már jártam így. Kerestem a Staem támogatást. A javaslatuk az volt, hogy töröljek a STEAM mappából mindent, kivéve a Steam.exe-t és a staeapps mappát. Utána indítod a STEAM-et, "újrarakja magát", és...

...és egyszer bejött, amikor másodszor futottam bele ilyen problémába, azt csak az idő oldotta meg. Egyébként ez akkor "szokott" nálam előfordulni, ha elindítom a fizetést, átnavigál a PayPal oldalra, de valamiért mégs visszavonod.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4086) pecze válasza TazLeacher (#4085) üzenetére


pecze
aktív tag

Az újrarakás bejött, kösz a tanácsot.

(#4087) Serpiko válasza pecze (#4086) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulás a köbön van itt nálam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4088) KubanitoS válasza Serpiko (#4087) üzenetére


KubanitoS
veterán

Poreszt nézel? ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4089) Serpiko válasza KubanitoS (#4088) üzenetére


Serpiko
addikt

A film címe Steam Gabe alias Rocco a főszereplője. Már csak 7 perc. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4090) danih


danih
addikt

Far Cry lesz :))

(#4091) Serpiko válasza danih (#4090) üzenetére


Serpiko
addikt

Far Cry Complete -75% napi gém Evil Genius -50%

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4092) KubanitoS válasza Serpiko (#4091) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egy fokkal már jobb. Talán még játszanék is a Far Cry 2-vel ha fizetnének érte. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4093) Serpiko válasza KubanitoS (#4092) üzenetére


Serpiko
addikt

Várjuk a kövi napot kíváncsian és persze izgulva. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4098) Serpiko válasza ollie (#4097) üzenetére


Serpiko
addikt

Vannak még csodák és segítőkész emberek. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4099) bul07 válasza pecze (#4086) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy a honlapjukon keresztül is meglehetett volna próbálni vásárolni, én csak honlapon keresztül szoktam vásárolni

Fry Cry-t megvettem, viszont a második részéért még 1€ se adnék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4100) AMD_ok válasza Wolverine (#4072) üzenetére


AMD_ok
őstag

sztem is a vinyóval lesz valami, de sajnos már a rendszer sem indul be, megint ujra kell telepítsem a wint sajnos

Más: Far cry megy win7 64 biten? mert oda van írva, hogy win xp only :U (mert ha igen,megvenném)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.