Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#75001) BomiBoogie válasza eami (#74998) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most pl. 1 ember. Ez valami bug a statisztikában?

(#75002) eami válasza BomiBoogie (#75001) üzenetére


eami
Topikgazda

nem, szerintem csak tesztelik folyamatosan. Amúgy vissza lehet nézni jó pár hónapra, max 3 accal tolták eddig egyszerre.

(#75003) BomiBoogie válasza eami (#75002) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én max. 8-at láttam. :D

Más: amíg külföldön vagyok, addig csak vásárolni nem lehet (nem ajánlott) Steamen, de aktiválni kulcsot, azt lehet, ugye?

(#75004) ayo válasza BomiBoogie (#75003) üzenetére


ayo
addikt

vpn aktiválásra gondolsz? ban jár azért is

http://jateknaplo.blog.hu

(#75005) BomiBoogie válasza ayo (#75004) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, dehogy. Vettem egy sima Global kulcsot, a kérdés, hogy beaktiválhatom-e külföldről, vagy inkább várjak holnapig? :D

(#75006) eami válasza BomiBoogie (#75005) üzenetére


eami
Topikgazda

ha csak holnapig akkor kibirod xD

(#75007) BomiBoogie válasza eami (#75006) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez nem válasz a gondolatkísérletemre. :D

(#75008) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Egyik ismerősömnek van egy Steam profilja, amin van játék is (dobozos CoD: Black Ops II) - de ahányszor fel akar venni ismerősnek ezt írja ki neki: kép

Nem értem miből adódhat a hiba, mivel van játék a Steam profilján (nem Familiy Sharing), mégsem tud felvenni :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#75009) Franklin válasza Riccsiz_h (#75008) üzenetére


Franklin
addikt

Szerintem az a gond, hogy nulladik szintű.

(#75010) #85552128 válasza Riccsiz_h (#75008) üzenetére


#85552128
törölt tag

Próbáljon egy kitűzőt összerakni lehet az a gond, hogy 0. szintű.

Amúgy egy ember van a barátlistáján szerintem te feltudod venni.

[ Szerkesztve ]

(#75011) Chiller válasza ollie (#74989) üzenetére


Chiller
őstag

Hatalmas +1!
Tőlem nem látnak többet pénzt soha!

(#75012) Riccsiz_h válasza #85552128 (#75010) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

köszönöm segítséget, valószínű az lesz hogy felveszem én, csak nagyon zavart hogy nem tudtam neki választ adni rá miért lehet ez :R (mert még mikor nem voltam a Steam levelek, akkor elég volt hogy legyen 1 nem ingyenes játék a profilodon)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#75013) EmptyParadox válasza warcat (#74994) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ez amúgy baromi nagy lehúzás. HD patch már létezik hozzá ingyen. Valamint ebben a steames verzióban semmiféle kiegészítő nincs benne. GoG-on meg mindent odaadnak 8 €-ért.

(#75014) oriic válasza EmptyParadox (#75013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez egy dolog. De láttad a gépigényt? :DDD

Live-Die-Respawn

(#75015) BomiBoogie válasza oriic (#75014) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem találom hirtelen. i7? :D

(#75016) warcat válasza EmptyParadox (#75013) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem akit tényleg érdekel a dolog tud róla,most is úgy vettem elő pár hónapja :)
1-2 évente mindig valahogy előkerül a Master of Orion 2 mellett.

Viszont amint utánaolvastam,hogy nem tartalmazza a kiegeket,már nem érdekel.Persze a hadjáratokat,mellékelt pályákat már ismerem,viszont így a random map generator sem lesz benne.

15€ csak nekünk fáj, 3k környékén már sima vétel lett volna,és annyiért nuuvemről,vagy legkésőbb első leárazáskor megvan,így passzolom persze.

Gépigény:felesleges fennakadni rajta,ha bedobnak olyat,hogy Pentium 200 mmx akkor elég sokan csak lestek volna, tippre bemásolták a Win7 gépigényét.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#75017) oriic válasza BomiBoogie (#75015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] :DDD

Live-Die-Respawn

(#75018) Riccsiz_h válasza warcat (#74994) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Ez olyan minthogy az Age of Mythology felújított változata 27,99€ lett, nekem megvolt a régi dobozos is, de egy kicsit túlzásnak véltem (mikor "szél" volt akkor az a 7€-ra azt mondtam, jó ennyit megér)

Üdv. Riccsiz

(#75019) EmptyParadox válasza warcat (#75016) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nem is az áráról van szó, vagy ilyenek, hanem hogy ez konkrétan átverés. Ráadásul sohasem fogják kiadni hozzá a kiegészítőket, mert állítólag elveszett a forráskódjuk, mikor az NWC-től átvették.

(#75020) djculture válasza Riccsiz_h (#75018) üzenetére


djculture
félisten

Utána pár év múlva jön a 4k azért is boldogan fogsz fizetni. Így a legkönnyebb pénzt szerezni valós munka nélkül. Age of részekbe is( annak idején a technológia nem tette lehetővé) egy nagyon kókány utkereső reagáló rutint raktak, legalább azt kicserélték volna hogy az egységek egy 10 méterre lévő helyet ne össze vissza keringve elakadva találják meg.

[ Szerkesztve ]

(#75021) AxBattler válasza Riccsiz_h (#75018) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, és ez is olyan lesz. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75022) eszement24 válasza oriic (#75017) üzenetére


eszement24
aktív tag

3GB ram a Heroes 3nak?? Ugye ez valami vicc? :C

(#75023) AtHoS válasza eszement24 (#75022) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Már benne van a 4k pakksaméta is, így abból butítja vissza a grafikát, szóval érthető a nagy memória igény.
Később elég csak kicsengetni a lóvét a 4k-ért és kapott kóddal fogod majd tudni aktiválni, semmit nem kell majd letöltened pluszban hozzá

;]

read-only mode on the forum

(#75024) warcat válasza eszement24 (#75022) üzenetére


warcat
veterán

Már elmondtam egyszer: Win 7.1/8/8.1 alatt fut a játék,akkor nyilván olyan gép kell hozzá,amin elmegy az oprendszer...

EA: It's in the crate!

(#75025) Csapoati válasza warcat (#75024) üzenetére


Csapoati
nagyúr

3 giga RAM a legujabb OS-nek se kell. A Heroes 3-nak viszont azert szukseges, mert hadeee! ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75026) Chiller válasza warcat (#75024) üzenetére


Chiller
őstag

Hiába mondogatod, ha nem igaz, hogy ettől függne :N
Worms Armageddont is megcsinálták, hogy menjen W7/W8-on, aztán mégiscsak pártíz MB-ot eszik.

Azt már viszont simán elhiszem, hogy ez a 3GB csak valami hasraütésszerű adat :C

(#75027) oriic válasza warcat (#75024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép is lenne ha egy Win 7-8.1-hez ilyen gépigény kellene. :DDD

Live-Die-Respawn

(#75028) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, viszont a Deathtrap nagyon jó lett (mondjuk nincs még kész), megéri a 20 eurót. Gyakorlatilag a tower defence részt kiszedték a Van Helsing 2-ből, és még benne hagytak RPG elemeket is.

***

(#75029) AxBattler válasza ollie (#75028) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem az RPG-részt szedték ki, és raktak be TD-elemeket? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75030) Csapoati válasza ollie (#75028) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szuper bizony, folyamatosan jonnek a content update-ek, es tenyleg nagyon elvezetes. En a dispenserrol vettem anno 6 kulcsert, annyit boven meger, 20 euro mar kisse borsos ar. De maga a jatek tenyleg jo lesz, erdemes figyelni ra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75031) Agyzuzo válasza ollie (#75028) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ehh, nekem azok a missziók voltak amik nagyon nem jöttek be, nem is igazán értettem mit keresett a játékban. :) Akkor ezek szerint itt sem én vagyok a célközönség. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#75032) vbbb


vbbb
őstag

Üdv,

Használhatok két Steam fiókot és ha igen - egyet UK-ban és egyet mondjuk Magyarországon regisztrálok be, mert itt is szoktam lenni - a játékot át tudom küldeni egyikről a másikra ajándékként?

Ezen problémázhat a Steam?

(#75033) genndy válasza vbbb (#75032) üzenetére


genndy
addikt

Csinálhatsz ilyet, igen, nincs belőle gond. Hivatalosan is így megy a giftelés, az meg hogy a két fióknak ugyanaz a tulaja az a Steamet nem érdekli. Fontos:
- ahol veszed a giftet, az olyan régiós lesz. Viszont UK-Mo között nincs ilyen probléma.
- ha megveszed giftként, átküldöd, regisztrálod akkor visszaküldeni már nem tudod! Az azon a profilon marad ahová regisztráltad! (van egy ilyen érzésem hogy ezt szeretnéd, tehát ide-oda küldözgetni a játékokat. Na ez nem fog menni).
- azt nem tudom, hogy ha ugyanazzal a kártyával fizetnél mindkettőn, arra megharagszik-e. Ezt majd Csaba megmondja ha erre jár.

Lehet hogy akkor már érdemesebb egy fiókkal dolgozni, és írni a supportnak hogy ezt ilyen és ilyen okok miatt így és így fogod használni, és akkor valahogy beállítják rá a több régiót.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#75034) SityiSXT válasza genndy (#75033) üzenetére


SityiSXT
őstag

"Lehet hogy akkor már érdemesebb egy fiókkal dolgozni, és írni a supportnak hogy ezt ilyen és ilyen okok miatt így és így fogod használni, és akkor valahogy beállítják rá a több régiót."

Én pár éve így csináltam amikor Finnországból Izlandra költöztem, és azóta vásárolhatok bárhol - a játék természetesen olyan régiós less, ahol megvettem. Ettől függetlenül a VPN használata még mindig erősen ellenjavallt, plusz ha utazol, a repjegyet igazoló emailek legyenek kéznél, ha esetleg rákérdeznek.

(#75035) vbbb válasza genndy (#75033) üzenetére


vbbb
őstag

Köszi a gyors választ!

Nem, nem akarom a már fiókra aktivált játékot ide-oda küldözgetni, magyaron megvenni és átküldeni a másikra ha lehet. Azzal tisztában, vagyok, hogy itt nincs kód visszahívás vagy akármi más mint az uplay-nél akár.

A normális fiókom az UK fiók, csak gyakran látom, hogy euroba jobban járnék - PP konvertálás után is - amikor itthon vagyok, de mivel UK címem van ezért mindig átváltja fontba. Például itt egy játék 3 euro amikor meg akarom venni akkor meg már 3.5 font lesz a regio miatt.

(#75036) szami777


szami777
addikt

Már tegnap is volt szó róla, másodlagos steam fiókommal hogy tudom elérni, hogy elkezdhessek eladni,cserélni,barátokat felvenni?
Már van rajta 4 játék, + megcsináltam azt a közösségi kitűzőt is.

"A Steam minden funkciójának eléréséhez egyszerűen tedd a következők bármelyikét Steam fiókodon: vásárolj játékot a Steam Áruházból (nem lehet ajándék egy másik fióknak), válts be Steames ajándékot, hajts végre mikrotranzakciót, vagy aktiválj dobozos játékot a Steamen."

itt az utolsó pontnak eleget tettem, a kérdés az, hogy a bundle kulcs ennek számít-e?
Anomaly után írta, hogy retail, így kéne számítania.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75037) Csapoati válasza genndy (#75033) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kell kuldozgetni a jatekokat, erre szinte tokeletes a family share.

xsanyi77: Miert nem vettel ra egy 9 centes jatekot sale alatt? En igy tettem legutobb, azonnal ment is minden a masik fiokommal.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75038) Assimilator válasza pigster (#74977) üzenetére


Assimilator
őstag

Kajálom, hogy nem vagy benne a témában de azért megmondod a tutit.
Linux alatt teszteltem, exe, hidd el. ;)

(#75039) szami777 válasza Csapoati (#75037) üzenetére


szami777
addikt

Hmm, egy bankkártyám van, ami a fő fiókomhoz van adva, így nem nagyon tudtam volna a 2. fiókkal vásárolni, vagy de?
Azon is gondolkoztam hogy a fő fiókkal veszek egy játékot és elküldöm neki, mert a gift beváltás is feloldja a korlátozásokat a baj csak az, hogy nem találja a profilt, a steam a keresőbe se látja, mintha nem is létezne.

(#75040) Csapoati
köszi, ezt nem tudtam, hogy egy kártyát több fiókhoz hozzárendelhetsz :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75040) Csapoati válasza szami777 (#75039) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Siman megy, en is ugyanazzal a kartyaval vasaroltam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75041) Assimilator válasza szami777 (#75039) üzenetére


Assimilator
őstag

A gift aktiválás tényleg feloldja a korlátozásokat?

(#75042) szami777 válasza Assimilator (#75041) üzenetére


szami777
addikt

Ezt a steam írja, így gondolom, igen.
Viszont a játékaktiválásra is azt írja, hogy feloldja, pedig nem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75043) Assimilator válasza szami777 (#75042) üzenetére


Assimilator
őstag

Na most pl a szintkorlátozást feloldotta.
Asszonynak volt két kitűzője, de azt írta 0. szint.
Ezt most már megoldódott.
Ami viszont érdekes, hogy a korábban kiesett kártyái untradable-ben maradtak.
Most a beaktivált méltán híres Defy Gravity-t elindítottam, hogy akkor szedjük már ki a kártyákat.
Megérkezett az első kártya és hirtelen minden tradable lett az inventory-ban.
Ez nagyon érdekes. :DDD
Gondoltam leírom hasznos infónak, aki esetleg még nem járt így.

(#75044) bul07


bul07
nagyúr

Hátha érdekkel valakit egy ilyen kupon

50%-KAL OLCSÓBB Bleed
(Érvényesség vége: 1/14/2015 2:20:30 PM.)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75045) pigster válasza Assimilator (#75038) üzenetére


pigster
senior tag

Nem a tutit mondtam meg, hanem leírtam, hogy az scr winen ugyanúgy végrehajtható fájl, mint az exe, com, bat.
Egyeseknek meg linux kell hozzá, hogy ezt kiderítse
Továbbá leírtam, hogy nem ismerem teljes mélységében a témát (http://en.wikipedia.org/wiki/Screensaver)

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#75046) Assimilator válasza pigster (#75045) üzenetére


Assimilator
őstag

Hű kenyér, te totál nem tudod miről beszélsz, de oké, nem érdekel, igazad van.
Egyébként meg mégis min teszteljem? Windowson, hogy egyből vigyék az egész raktáram te nagyon okos? :DDD

(#75047) bul07


bul07
nagyúr

Nálatok is döglődik a piac :F

El akarok adni kártyát de ezt írja ki
Probléma adódott tételed felajánlásakor. Frissítsd az oldalt, és próbáld újra.

Már vagy 20perce szenvedek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75048) Assimilator válasza bul07 (#75047) üzenetére


Assimilator
őstag

Igen, nálam is, csak TF2 kulccsal.
SteamStats szerint pedig nincs gond. :U

(#75049) bul07 válasza Assimilator (#75048) üzenetére


bul07
nagyúr

Most már még venni se tudok

Probléma adódott tételed megvásárlásakor. Lehet, hogy az ajánlatot eltávolították. Frissítsd az oldalt, és próbáld újra.

Nem értem , se ünnep , se esti csúcs , se semmi nincs akkor mi a rák van vele, vagy csak egyszerűen k@ki az egész , erre hajlok inkább

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75050) Samus


Samus
addikt

Valahol meg tudom azt nézni, hogy a fiókom fennállása óta történt-e szabálysértés, játék licenc eltávolítás? Úgy emlékszem régen (>2 éve) volt egy ilyen ablakom, amiben tájékoztattak, és csak elfogadás után volt bezárható, de már fogalmam sincs, mi volt az.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.