Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#102001) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Van lehetőség a Steam app-nak a kiváltására? Pl. Google hitelesítővel lehessen kódot kapni?

Life is better with a Titan

(#102002) Samus válasza Eversmann (#102001) üzenetére


Samus
addikt

Nincs. Miért probléma az app? A Google hitelesítő egy kalap kaki. Hozzáadod az alkalmazásokat, és ha új telefonra költözöl, sanyi van, ha nem tudod az eredeti kódot, amivel hozzá adtad, akkor megszívtad, marad a 6 emergency kód. Kapcsolatod ki, majd be újra a 2FA-t. A Steam meg szépen elküldi sms-ben a kódot, amivel bejelentkezel az app-ba, és onnantól minden megy tovább.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#102003) gyugyo79 válasza Samus (#102002) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azért azt jó tudni, hogy google hitelesítő többek közt van windowsra is. pld
Szóval nem feltétlen csak 1 telefonra, eszközre lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#102004) Samus válasza gyugyo79 (#102003) üzenetére


Samus
addikt

Csak elfelejti a már beállított klienseket. Fél órámba telt, mire megtaláltam az Uplay accountom vészhelyzeti kódjait (elkuldték emailben, mindent megtartok, de ez nem volt meg, akárhogy kerestem, de mivel ilyenekről készítek képernyőképet telefonnal, végül megtaláltam). Az Originest is, most már tudom, hogy arra is beállítottam...

Közben volt egy garanciális telefoncserém, alapvetően imádom a Google cuccait, de ezt letöltve, kiválasztva a fiókom, csak a semmi fogadott. Persze hozzáadhattam volna, de se QR kód, se az eredeti számsor. Ezentúl ezteoet is fényképezem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#102005) wjbhbdux válasza Samus (#102002) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az a kódok biztonsága érdekében van úgy, hogy nem lehet ide-oda másolgatni és nincs google fiókhoz se kötve.

/s

(#102006) SityiSXT válasza wjbhbdux (#102005) üzenetére


SityiSXT
őstag

Baromi biztonságos, ha így kizár a fiókból, legyen az bármely szolgáltatóké. Használtam én is jó ideig, de ez a tulajdonsága nagyon idegesítő - főleg, ha önhibán kívül megy tönkre a telefon. Előfordult velem, alig győztem azt a bő tucat fiókot az új hitelesítőre átállítani. (De egyébként egy lemerült telefon és épp nuku kábel kombó is tud ilyenkor bosszantó helyzetet teremteni)
Én amúgy Authyt használok az incides óta, az tud felhős szinkronizálást, mesterjelszó pedig kötelező (amit néhanapján meg is kérdez, csak hogy biztos legyen benne, hogy nem felejtetted el).

(#102007) ooloo


ooloo
őstag

Üdv Hölgyek Urak !

Van egy játék a könyvtáramban , a Dead Space 2 . Hogyan tudom úgy kitörölni a könyvtárból , és úgy általában mindenből , hogy a Steam úgy lássa , nekem nincs meg ez a játék . Ugyanis egy limites telepítésű verzióban volt meg a jelzett játék . Elindítani nem engedi a fent jelzett limit miatt . Viszont újra megvenni sem engedi , mert a könyvtáramban van a játék , függetlenül attól , hogy nincs a gépemre telepítve .

Nem drága az a nyamvadt játék és szeretném újra megvenni . Hogyan tudom én ezt kivitelezni a Steam áruházban . Illetve , hogyan törölhetem a könyvtárból véglegesen az elindíthatatlan verziót ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#102008) BigBlue69 válasza ooloo (#102007) üzenetére


BigBlue69
őstag

Elöször nézz körbe itt:

https://store.steampowered.com/account/licenses/

Másodszor Support

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#102009) ooloo válasza BigBlue69 (#102008) üzenetére


ooloo
őstag

Hálás köszönet ! :R :R :R

Végleg töröltem a játékot .. most megvehetem újra . :K ( habár nem értek egyet ezzel a limites dologgal ! :((( )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#102010) ooloo válasza ooloo (#102009) üzenetére


ooloo
őstag

Óóóóó ... nem olyan egyszerű . Igaz , hogy töröltettem a könyvtárból , de ezek után is csak ajándékként vehetem meg . Ha máshol veszem meg és csatolnám a steak fiókhoz a játékot , akkor gondolom azt sem engedné , mert érzékel a játékból egy meglévő példányt a könyvtárban . ehhhh..

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#102011) FollowTheORI válasza ooloo (#102009) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vedd meg Originre... és ott nem is limites... ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102012) ooloo válasza FollowTheORI (#102011) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,
Vannak mentéseim , amit a steam-os verzióval csináltam . Azok működnek az origin kliensben is ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#102013) FollowTheORI válasza ooloo (#102012) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom, de elvileg akár még működhetnek is.
Csak be kell másolni valszeg a helyére.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102014) ooloo válasza FollowTheORI (#102013) üzenetére


ooloo
őstag

Köszi a segítséget ! :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#102015) Redneck


Redneck
veterán

Nem tudok Steam Awards kitűzőt készíteni, azt írja hiba történt és később próbáljam újra. Találkoztatok már ilyen hibával?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#102016) Serpiko válasza Redneck (#102015) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem volt már ugyanez a hiba. Másnap ismét próbáltam akkor sikerült.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102017) mmdms


mmdms
addikt

Sziasztok!

A DOOM demoval játszottam, gondoltam megnézem vulkan api modban hogy fut, de azóta nem indul el.
Hol tudnám ezt visszaállítani?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#102018) Samus válasza mmdms (#102017) üzenetére


Samus
addikt

Nem Steam, hanem DOOM probléma, van céltopik. De körülbelül fél perces keresés volt, tessék: [link]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#102019) mmdms válasza Samus (#102018) üzenetére


mmdms
addikt

Köszike! :R

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#102020) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! 1-2MB/secel tölt le a steam ez miért van? Netem 300mbps körül van

(#102021) Borisz76 válasza hhenry (#102020) üzenetére


Borisz76
veterán

Talán egy router restart segít....
De az is lehet, hogy a steam szerverei szórakoznak.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#102022) Serpiko válasza hhenry (#102020) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is volt már ilyen szerintem a steam szervereivel van a gond. Nálam egy idő után beindult rendesen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102023) fatal` válasza hhenry (#102020) üzenetére


fatal`
titán

Tedd át Ausztriára vagy Németországra a letöltési szervert, általában gyorsabb.

(#102024) Redneck válasza hhenry (#102020) üzenetére


Redneck
veterán

Nem korlátozás a beállításokban? Volt hogy stream vagy letöltés miatt korlátoztam és elfelejtettem. Ha nem akkor nézd meg a routert vagy próbáld ki direktben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#102025) hhenry válasza Redneck (#102024) üzenetére


hhenry
őstag

Router restart volt,nincs lekorlátozva se

(#102026) sityuka89


sityuka89
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tudja valaki hogy lehet a Steam fiókot visszaszerezni?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#102027) Vertigo18 válasza sityuka89 (#102026) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kicsit több infót esetleg???

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#102028) eami válasza sityuka89 (#102026) üzenetére


eami
Topikgazda

ha gyorsabban akarod megoldani, akkor kell hozzá pár markos legény, akik írnak angolul a steam supportnak hogy ellopták az accod.

(#102029) hhenry válasza fatal` (#102023) üzenetére


hhenry
őstag

Azt hol tudom állítani?

(#102030) sityuka89 válasza Vertigo18 (#102027) üzenetére


sityuka89
tag

Szia! Unokatesóm steam fiókját tulajdonították el, elmondása szerint kb 1 órája lehetett, mert azóta nem tud belépni.. elméletileg az Email címèt is megváltoztatták..nem igazán értek hozzá.

(#102031) hhenry válasza sityuka89 (#102030) üzenetére


hhenry
őstag

Amikor az enyémet vitték akkor egy a fiókon használt kártya adatait kellett beírni és vissza kaptam,de akki feltörte zárolta egy levél ment a supportnak angolul és fel is oldották

(#102032) sityuka89 válasza hhenry (#102031) üzenetére


sityuka89
tag

Értem, most nagyjából mi lenne a teendő?

(#102033) wjbhbdux válasza sityuka89 (#102032) üzenetére


wjbhbdux
veterán

kattints a #102028 linkre és kövesd a lenti lépéseket. Jobb oldalt fent át tudja állítani magyarra.

/s

(#102034) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra szél! Steam Lunar New Year Sale [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102035) fatal` válasza hhenry (#102029) üzenetére


fatal`
titán

Settings -> Downloads -> Download Region

(#102036) bobalazs válasza Serpiko (#102034) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez milyen link? A PHn nyit meg új hszt.

(#102037) Serpiko válasza bobalazs (#102036) üzenetére


Serpiko
addikt

Valamit félre nyomtam bocsi [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#102038) #68216320


#68216320
törölt tag

Hogyan lehetne megoldani, hogy Win10 esetében a játékok ikonja az asztalon tényleg elindítsa az adott játékot? Most csak fehér "papírlap" az ikon és nem indít semmit. Csak a steam kliensből tudok indítani.

(#102039) DrTechnoid válasza #68216320 (#102038) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha nem több ezer játék van telepítve, egy próbát megér egyesével a Könyvtárból jobb egér tulajdonságok, Add ShortCut. Remélhetőleg ez felülírja a megváltozott beállításokat.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#102040) #68216320 válasza DrTechnoid (#102039) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az a gond, hogy ezzel is fehér papírlap ikon lesz és nem indítja el

(#102041) Borisz76 válasza #68216320 (#102040) üzenetére


Borisz76
veterán

indítsd újra a klienst és a gépet is.... talán.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#102042) #68216320 válasza Borisz76 (#102041) üzenetére


#68216320
törölt tag

Semmi. De ugyanez van laptopon és desktop gépen is. egyedül a win7-es laptopomon működik. Nekem egy "url" kiterjesztésű ikont hoz létre, ami nincs társítva semmihez. Próbáltam a steam.exe-vel, de nem jött össze, csak a kliens nyílott meg, de játék nem indult. A win10 startmenüben is ott vannak a játékok (pl: The Witcher Enhanced Edition.url) de nincs társítva semmihez. Mi kellene hogy nyissa ezeket?

Update: Közben társítottam egy "Internetböngésző" nevű valamihez (fogalmam sincs ilyen névvel mi lehet ez pontosan) és így elindul a játék. Viszont ikon továbbra sincs.

DrTechnoid: Köszi, közben pont megléptem és jó lett. Csak ikon nincs még.

Update2: Ikon is helyreállt. Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#102043) DrTechnoid válasza #68216320 (#102040) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem Win10-en az .url fileokhoz a Web Browser van társítva, egy próbát megér hogy ránézz hátha valami felülírta ezt. Ha ez se segít, akkor nem tudom, utána kéne guglizni hogy mitől van ez.

Settings - Apps ( uninstall defaults, optional ) - Default Apps - Choose default apps by file type

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#102044) rinsz


rinsz
tag

Sziasztok!

Sajnos az accountomat ellopták, supportnak írtam, ahol bejelentettem azt az oldalt hol tudom elérni? Előre is köszönöm a segítséget! :R

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#102045) rinsz válasza rinsz (#102044) üzenetére


rinsz
tag

[link] a profilom :((

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#102046) Borisz76 válasza rinsz (#102045) üzenetére


Borisz76
veterán

Eami linkje segíthet.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#102047) rinsz válasza Borisz76 (#102046) üzenetére


rinsz
tag

Írtam a supportnak, küldtem képeket is vásárlásról stb. Viszont ahol ezt bejelentettem azt az oldalt nem tudom elérni.

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#102048) eami válasza rinsz (#102045) üzenetére


eami
Topikgazda

ah, még írtam is neked később vissza steamen hogy benyeltél valamit, miután jött az acc lopós link :(

(#102049) phenomHUN válasza rinsz (#102047) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

(#102050) rinsz válasza eami (#102048) üzenetére


rinsz
tag

Azonnal kaptam emailt hogy megváltoztatták az email címemet és a steam guardot is kilőtték, annyit tudtam tenni hogy email és paypal fiókomon jelszót cseréltem, a fiókom önzárolásra került mert próbálkoztam, bejelentettem, minden vásárlásról mindenről küldtem nekik képeket, de választ még nem kaptam, illetve ahol ezt bejelentettem nem tudom elérni és nem tudom hogy miért. Esetleg valami ötlet hogy mit tudnék még tenni? Nem szeretném elveszíteni már csak a 670 játék miatt sem az accomat.

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.