Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5951) elithun válasza danih (#5950) üzenetére


elithun
őstag

Közben nepszter1-el lebonyolítottam az üzletet. Így felszabadult a helyem a 4-es csoportban.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5952) AMD_ok válasza Vasinger! (#5931) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nálam 283 giga steam mappa, mondjuk minden le is van töltve... ;]

(#5953) JSaN válasza AMD_ok (#5952) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem 137 Gb a steam mappa, es a gamek negyede van csak telepitve.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5954) Adams007 válasza elithun (#5951) üzenetére


Adams007
tag

Akkor most már tényleg csatlakoznék a négyeshez, ha még benne vannak.
Tehát Sanctum 4-pack - danih, Dreimus, Mukorka
Ha így megfelelő, én még ma megvenném, csak jó lenne visszajelzés, utána pedig utalással lehetne velem rendezni.

(#5955) nepszter1 válasza nepszter1 (#5949) üzenetére


nepszter1
addikt

oké megvan mind a 3ember jóéjt emberek

Adams007 Mukrorka megvette tőlem már bocsi

(#5956) danih válasza Adams007 (#5954) üzenetére


danih
addikt

Én is lerendeztem, szóval így néz ki most:
Sanctum 4-pack - Adams007, Dreimus, Mukorka
Összehozzuk :)

(#5957) Mukorka


Mukorka
addikt

Én már megkaptam, köszönöm

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5958) Adams007


Adams007
tag

Na ez nem akar összejönni. :)
Tehát akkor jelenleg Sanctum 4-pack: Dreimus, Adams007
Két jelentkezőnek még van hely.

(#5959) Mukorka válasza danih (#5932) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem meglett közben, köszi

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5960) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Rendesen le vannak terhelve a szerverek, az L4D2-őt már délutántól nem tudom letölteni. :W Még 50%-nál se jár.

Alister from Hell

(#5961) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Teljesen meghülyültem:D Csináltam egy fake facebook oldalt hogy legyen +1 jegyem.De már deaktiváltam is, nem kell nekem facebook :DD

(#5962) TazLeacher válasza ProEvoFan (#5961) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is most regeltem magam... :B Bár a nevemen kívül semmit nem töltöttem ki...viszont nem törlöm, ki tudja mire lesz még majd egyszer jó. De nekem se kell FB, jól el vagyok nélküle. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5963) chatran válasza TazLeacher (#5962) üzenetére


chatran
őstag

A Trine-os achievmentet, hogyan tudnám megcsinálni? Benne vagyok a vízben, lemegyek a víz alá, de nem bírja ki 40 mp-ig, jóval előbb megfullad.

[ Szerkesztve ]

(#5964) TazLeacher válasza chatran (#5963) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amikor majdnem elfogy a levegő, válts karaktert, aztán megint.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5965) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most összeszámoltam mennyit költöttem gamekre:
Alien Breed 2: 0
HL2, HL2 DM, HL2 LC, CS:S 1.5k
DOD:S: 0.6k
Dirt 2: 1.2k
Dirt 3: 2.5k
Flatout UC: 1k
Garry's Mod: 0.5k
GTA IV+ EFLC: 2.3k
L4D: 1k
L4D 2: 1.6k
Portal: 0
Team Fortress 2: 2k

Összesen 14.2k. Egész jól megúsztam :D Ebből kb. kijönne most újonnan egy Dirt 3 akció nélkül :D

Több dolgot jelenleg nem akarok venni és nem is fogok, csak ha új játék jön. F1 2011 talán :)

[ Szerkesztve ]

(#5966) JSaN válasza chatran (#5963) üzenetére


JSaN
addikt

Folyamatssan valtogass a karakterek kozott.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5967) Ndruu válasza Vasinger! (#5965) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hol vetted te a Dirt 3-at 2,5k-ért? Kupont én csak 3k-ért láttam.

Harrrr!!!!

(#5968) KubanitoS válasza chatran (#5963) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lehet szerezni az egyik kincsesládában egy spéci cuccot, amivel korlátlan ideig tudsz víz alatt maradni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5969) chatran válasza KubanitoS (#5968) üzenetére


chatran
őstag

Ezt nem találtam meg, viszont a váltogatós módszerrel összejött. Kösz mindenkinek a tanácsot.

(#5970) Vasinger! válasza Ndruu (#5967) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

3-at vettem egyszerre. Így csak 2.5k volt. De ha te is szóltál volna.... 5 db-ot tudtam 10k-ért.

Pü.-ben reggel elküldöm az infókat.

(#5971) Zamery válasza chatran (#5889) üzenetére


Zamery
senior tag

Normálon.

#5890: Az tényleg egy végtelenített horda, én még le is estem, mert nem tudtam merre kell menni, de meguntam, és én is áttörtem rajtuk sikeresen! :K

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#5972) Serpiko


Serpiko
addikt

Lehet volt már róla szó, de késő van és nincs erőm visszaolvasni. Megértéseteket köszönöm. :R A steam kívánságlistámon több mint 10 gém van. Akkor nyerhetek én is vagy mi a további feltétel még? Ha jól értem 10 játékot nyerhetek és csak annyit kell tennem, hogy tíznél több játék legyen a kívánságlistámban. :U :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5973) whatever válasza Serpiko (#5972) üzenetére


whatever
aktív tag

kell legalább 1 jegyet gyűjtened a nyári akcióban, ahány jegy annyiszor veszel részt a sorsoláson.

(#5974) Dreimus válasza Adams007 (#5958) üzenetére


Dreimus
senior tag

Csak egy kell akkor mert a kezdeményező danih kollega is megvan sztem vedd meg és azt az egy embert igy is ugy is meg fogjuk találni :)

(#5975) GeneraL_XTX válasza Vasinger! (#5970) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nekem is pls :))

(#5976) Flatron710 válasza Adams007 (#5958) üzenetére


Flatron710
tag

Akartok egy négyes pack-ot? Engem érdekelne a Sanctum az öcsémmel egyetemben... :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5977) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ehhez a Lara Crofthoz mit szóltok? Szerintem jó ár érte, csodálkozom, hogy senki nem említette...

(#5978) danih válasza DeFranco (#5977) üzenetére


danih
addikt

Ja, viszont volt már ennyiért, aki várta, az szerintem már megvette (én is)

(#5979) Rent


Rent
senior tag

Nem tudom kinek hiányzik még, nekem az "új" akkomról hiányzott, szóval 1,99 euro, most a CS1.6 + Condition Zero. Én csak a Source-t láttam a főoldalon leárazva 75%-al, de külön rákeresve az 1.6 is annyi. :D

(#5980) Rent


Rent
senior tag

Vki tudna segíteni? Kb. 1 hónapja nem vásároltam már paypalon előtte elég sokat, most a főoldalon ez fogad:

Sorry — your last action could not be completed If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

Értem is miről van szó, de nekem minden tranzakcióm sikeres volt ha visszanézem őket, sőt már meg is érkeztek, na most a gondom az, hogy minden bejelentkezéskor ez fogad, és ezért nem tudok most steamen fizetni, mert ha ott fizetésnél bejelentkezek paypalra, akkor error message jön ki, mert gondolom nem azonnal a fizető részhez irányít.

Köszi a segítséget!

(#5981) Adams007


Adams007
tag

Na, akkor a Sanctum 4-pack-ra megvan a négy ember: Dreimus, Flatron710, Niczo, Adams007
Most megveszem, délután 1-ig, illetve este kb. 7-8 körül leszek. PÜ-k mennek mindjárt.

(#5982) sith7


sith7
nagyúr

Ha volt már akkor elnézést

Steam mappát át lehet tenni másik meghajtóra ? :F

(#5983) HS 2142 válasza sith7 (#5982) üzenetére


HS 2142
őstag

Át.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5984) Rent válasza Rent (#5980) üzenetére


Rent
senior tag

Kiderült, hogy írni kell a paypal resolution centerben, ha nem tudják még ma megoldani, akkor lehet lecsúszok a cs1.6 ról.... bár úgy látom, hogy a napi ajánlat mellett 57 óra szerepel, most akkor napi ajánlat, vagy 10.-ig lesz 75%?

(#5985) Adams007 válasza sith7 (#5982) üzenetére


Adams007
tag

Ha az egész Steam-et át akarod tenni, akkor szerintem legjobb egy másik meghajtóra feltelepíteni, és a letöltött játékokat oda átmásolni. Ha csak néhány játékot, vagy mondjuk, csak a játékkönyvtárat akarod áthelyezni, akkor az adott mappa áthelyezése után, az mklink paranccsal lehet egy fajta "kötést" létrehozni. (Ez mondjuk SSD-nél tud hasznos lenni, a korlátozott hely miatt)
Tehát pl. tegyük fel, hogy csak a Company of Heroes játékot akarod átrakni a c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\company of heroes\ mappából mondjuk az e:\company of heroes\ mappába. Először át kell helyezni a mappát az összes játékfájllal, és az eredeti helyről törölni kell. Majd a parancssort megnyitva:
mklink /j "c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\company of heroes\" "e:\company of heroes\"
Ekkor a c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ mappában létrejön egy hivatkozás, ami a e:\company of heroes\ mappára mutat. Ezzel a módszerrel lehet elérni, hogy a Steam játékokat több partícióra lehessen pakolni.

(#5986) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a választ mindkettőtöknek, végülis az egész mappát szeretném, de pont ezt az összes játék újraletöltését akartam elkerülni, de akkor ezek szerint nem tudom :(

szerk.:
Elég csak átmásolni ?
Ha a steam - et uninstallálom, akkor a game - k ottmaradnak, és simán másolhatók ?

[ Szerkesztve ]

(#5987) polonic válasza sith7 (#5986) üzenetére


polonic
félisten

Másold át az egész steam mappát, majd indítsd a d-ről. Talán még uninstallálni sem kell.

(#5988) sith7 válasza polonic (#5987) üzenetére


sith7
nagyúr

Rendben, amint lesz időm, megpróbálom

(#5989) DeFranco válasza sith7 (#5986) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem kell semmit uninstallálni, másolhatod az egészet egyben, utána elég a clientregistry.blob filet törölni. Elvileg az sem kell, de ha valami gond van, az az első amit a steamnél meg kell próbálni.

Azzal nem tudom mi van, ha egy játéknak amúgy külön (limites) másolásvédelme van (GTA, Batman) azokat lehet uninstallálni kell, de ez csak egy tipp.

(#5990) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek a Serious Sam: FE achievementet (lökjek bele egy ellenséget a vízbe) meg lehet csinálni a letölthető demoval?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#5991) Amantius


Amantius
senior tag

Gondoltam megcsinálok pár tikettet, ha már lehet. Ezen a képen most mit látok? Ezek megvannak, vagy ezek elérhetőek nekem?

Ajánlást is csak barátnak lehet írni? Mindegy, így is úgy is kell egy. Lenne, valaki a barátom, olyan magányos vagyok?

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5992) ollie válasza Amantius (#5991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok vannak meg neked.

Ajánlást nem úgy adsz, hogy egy barátodnak küldöd el, hanem ráböksz jobb gombbal az egyik steam-es játékodra (a listádban) és lesz ott egy write a recommendation (vagy valami hasonló).

(#5990) lordjancso: kétlem

[ Szerkesztve ]

***

(#5993) polonic


polonic
félisten

A trine-ban hanyadik pályán is lehet megcsinálni az acsit?
Lehet, hogy letöltöm a tf2-t is és megcsinálom a cetlihez az acsit.

(#5994) ollie válasza polonic (#5993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jól tudom a negyedik meg az ötödik pályán van víz. A nélkül meg nehéz.

***

(#5995) Amantius válasza ollie (#5992) üzenetére


Amantius
senior tag

Köszi.
Írta, hogy az ajánlás nem sikerült, azért kérdeztem, de akkor más a bibi. Barát viszont kellene, mert kell egy hozzászólást írni a profiljára.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5996) sith7 válasza DeFranco (#5989) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm

(#5997) ruti válasza Vasinger! (#5970) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Vasinger! hol lőtted a dirt3-at ennyiért? :Y jöhet nekem is privibe ;)
köszike

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5998) olly válasza Amantius (#5995) üzenetére


olly
aktív tag

[link]

nyugodtan jelölhetsz, erre dobhatsz is kommentet :) bármit írhatsz, akár egy A betűt

[ Szerkesztve ]

(#5999) Amantius válasza olly (#5998) üzenetére


Amantius
senior tag

Köszi. Az ajánlás nem sikerült, akkor ahhoz meg kell jelölni barátnak?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#6000) sith7 válasza Vasinger! (#5970) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy pü - t én is kérhetek Dirt 3 témában ? :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.