Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4251) cskamacska válasza BioNiCMaN (#4239) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem olyan vészesen rossz játék a Dino D-Day, igazából a Day of Defeat: Sourceegy változatának tűnik, kicsit rosszabb játékegyensúllyal, de jópofa elemekkel(DÍNÓK! :R ).
A komolyabb gond az, hogy eszetlenül túlárazva (20€ :W ) került piacra ahhoz képest, hogy szegény egy közepes Source mod. Egy barátságosabb 5-8€ árral szvsz vitték volna mint a cukrot, és ha nem is keresték volna magukat hülyére a fejlesztők, de nem bukott volna olyan hatalmasat, mint manapság a csak többjátékosan játszható indie játékok nagyobb része. :(

Doki16: Úgy néz ki mostantól a hétvégi/hétközepi őrületek is duplázva mennek. :R
Heh, a végén még eljut a marketingesek kis agyáig is, hogy az sűrű fillér jobb, mint a ritka forint, mint ahogy Gabe bátyánk is megaszondta. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4252) BioNiCMaN válasza Doki16 (#4250) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ezen elfilóztam, de már megvan dobozosban. :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4253) BioNiCMaN válasza cskamacska (#4251) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nekem nincsenek nagy igényeim, egy ilyennel még most is elszórakoznék, pedig '87-be voltam érte oda nagyon. :D Egy Commodor +4-es-hez kaptam, talán még meg is van a padláson. :D

És erről eszembe jutott, hogy akkor kaptam egy ilyet is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4254) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

A mai napi ajánlatról ez jut eszembe [link] Istenem hogy örül :DDD Mintha magamat látnám

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#4255) ollie válasza CsiguszMaxim (#4254) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jézusom, ez ilyen játék?? Ez mazochistáknak való.

***

(#4256) PhoenixK válasza ollie (#4255) üzenetére


PhoenixK
őstag

VVVVVV

Egy tipikus "must have" játék! :C

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4257) ollie válasza PhoenixK (#4256) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megvan nekem, valami packban volt.

***

(#4258) kovsol válasza CsiguszMaxim (#4254) üzenetére


kovsol
titán

1286 próba? én úgy 15. után töröltem volna le :B

May the Force be with you!

(#4259) HS 2142 válasza ollie (#4255) üzenetére


HS 2142
őstag

Tudom ajánlani a Super Meat Boyt. Hasonló gyöngyszem :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4260) Amantius válasza ollie (#4257) üzenetére


Amantius
senior tag

Igen, nekem is úgy van meg. Már sokat játszottam vele, de hamar kiidegel. Azért jó ám!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4261) DeFranco válasza PhoenixK (#4256) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem androidra van egy hasonló játékom, csak kicsit jobb grafikával :DDD nagyon élvezetes egyébként.

(#4262) Rent


Rent
senior tag

COD BO ingyen hétvége. legalább megnézem milyen mw2-őmhöz képest. :)

(#4263) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mindenki, aki regisztrálta Steam-en a Humble Indie Bundle 1-et, végre megkapta a Samorost 2-t is a Steam játéklistájába.

***

(#4264) ProEvoFan válasza ollie (#4263) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi, ha nem szólsz észre sem veszem:D

(#4265) KubanitoS válasza PhoenixK (#4256) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azt hittem, ez valami C64-es gyöngyszem. Nem tudom, de számomra kicsit durva, hogy ezért pénzt kérnek el.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4266) PhoenixK válasza KubanitoS (#4265) üzenetére


PhoenixK
őstag

A fanatizmus határtalan... ;] Én valami csomagban kaptam anno, de eléggé függőséget tud okozni!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4267) ollie válasza KubanitoS (#4265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért? Ezzel is dolgozott valaki, és nem is keveset.

***

(#4268) TazLeacher válasza ollie (#4267) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A ráfordított idő nem feltétlen arányos a minőséggel, így szerintem az árral sem...van akinek ez megér így akciósan a ~700 Ft-ot, nekem meg az "ingyen se kéne" kategória.

Csak azért fizetni valamiért, mert valaki dolgozott vele... :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4269) KubanitoS válasza TazLeacher (#4268) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pontosan. Erre persze lehetne azt válaszolni, hogy ebben a játékban nem a grafika a lényeg, hanem a játékmenet, viszont én 2011-ben nem szeretnék olyan játékért fizetni, illetve játszani, amely úgy néz ki, mintha 1980-ból származna.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4270) ollie válasza TazLeacher (#4268) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A minőségével nincs semmi baj, ez a játék direkt néz így ki. Persze ettől még rétegjáték marad.

***

(#4271) Wolverine válasza KubanitoS (#4269) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt ugye embere válogatja. Én pl. fps-ért nem vagyok hajlandó fizetni (meg játszani se vagyok hajlandó olyasmikkel); de egy-egy idióta játékért, ha megfog, simán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4272) Doki16


Doki16
addikt

Weekend Deal-ben a Red Faction összes része van leárazva 75%-al (kivéve ami majd meg fog jelenni.) [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4273) polonic válasza Doki16 (#4272) üzenetére


polonic
félisten

A guerilla megéri azt a 2,5 €-t?
Jól tudom, hogy ez live-os játék?

(#4274) kovsol válasza polonic (#4273) üzenetére


kovsol
titán

oda is van írva hozzá, hogy Live kell hozzá :K én is szemezek vele, de megvárom a véleményeket róla

May the Force be with you!

(#4276) cskamacska válasza ollie (#4270) üzenetére


cskamacska
addikt

Mostanság a retro look kifejezetten divatba jöt, hja kérem lényegesen kevesebb vele a munka mintha valami "rendes" grafikája lenne, cserébe pixelesen is stílusos és fogyasztható. Már akinek persze ;], de a huszas-harmincas játékosok általában nagykanállal kajolják a változatlanul felszolgált 80-as, 90-es éveket. :)

Nosztalgiavonat fiataloknak.you youngins

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4277) Doki16


Doki16
addikt

Van még két akció ami picit később jelent meg. Napi ajánlatban a Tales of Monkey Island Complete Pack 66%-al lerázva. [link]

Ingyen hétvégében meg a Black Ops hihetetlen 33%-os leárazásban :) [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4278) Sundesz


Sundesz
őstag

Itt egy magyar teszt a Red Faction-ről, nem írnak rosszat róla és metacritic átlaga is 82, szóval szerintem érdemes beruházni rá.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#4279) kovsol válasza Sundesz (#4278) üzenetére


kovsol
titán

azt írják ha csak a főszálon megyek végig is 8óra mellék küldikkel 20 is lehet, és multija is van, 670Ft -t megért nekem

May the Force be with you!

(#4280) cskamacska válasza polonic (#4273) üzenetére


cskamacska
addikt

GfWL-os, de nem kell feltétlen hozzá. A játék maga egy közepes GTA klón a Marson, viszont ami abszolút egyedivé teszi az (a játék által is előtérbe helyezett) épületek rombolhatósága. Szinte minden emberkéz alkotta dolgot szét lehet lőni, fel lehet robbantani, vagy be lehet zúzni, de erre szükség is lesz, mert megesik hogy az ellen az erősítés megérkezése után csúnya fölénybe kerül, és az oldalfal kibontása után gyorsan kereket kell oldani.
Egy nagyobb torony tele van rosszfiúval? Pakold körbe robbanószerrel! Egy megerősített konvojt kellene kiiktatnod? Aknázd alá az előttük lévő hidat!
E lehet lenni vele, no. :K

Az első rész egyébként egy tűrhető, de mára megkopott FPS, némi variálási lehetőséggel a föld alatti furakodás okán. A második rész viszont borzalmas, azt nem ajánlom senkinek.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4281) #41133696


#41133696
törölt tag

OpenDNS-t szabad használni gőz mellett ugye ?

(#4282) Serpiko válasza Doki16 (#4277) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez a COD leárazás érdekes sőt inkább meglepő. Mindenesetre nem várt meglepetés volt ez számomra. Két napig nem voltam gépközelben mivel nem volt gépem, de már kész a gépem. Nem maradtam le semmi nagy akcióról, ahogy látom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4283) ollie válasza Sundesz (#4278) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És most kivételesen nálunk a legolcsóbbak a Red Faction-ök. :D

***

(#4284) Doki16 válasza Serpiko (#4282) üzenetére


Doki16
addikt

Még így is drága én a megjelenéskor 9500 Ft-ért vettem.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4285) KubanitoS válasza polonic (#4273) üzenetére


KubanitoS
veterán

Annyit bőven megér. Én még régebben vettem meg 5 euróért és bár nem toltam sokat vele, nem bántam meg a vásárt.

Van is egy emlékezetes pillanat: bent voltam egy épületben, amelyet gyorsan körbevettek az ellenséges katonák, esélytelen volt kijutni. Fogtam a kalapácsot és kivertem az épület hátsó falát és lazán elmenekültem. :DD Hangulatos cuccos.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4286) Serpiko válasza Doki16 (#4284) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem meg ajándék volt a CSO7 így nem nézem az ajándék lónak a fogát. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4287) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Üdv.

Le szeretném tölteni a Duke Nukem Forever demóját, erre azt írja a Steam, hogy 0 MB szabad helyem van, pedig 250 GB az a 0 MB.

Van valami beállítás, amivel megadhatom, hogy hova telepítse és töltse a játékokat?

Eddig nem használtam, de most a DNF miatt muszáj volt feltenni, ha a teljes játéknál is szarakodik majd, akkor kimegyek és kinyírom azt a hájas disznót, az biztos. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4288) Doki16 válasza Vistaboy (#4287) üzenetére


Doki16
addikt

Van ékezet a telepítési mappában?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4289) CsiguszMaxim válasza Vistaboy (#4287) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ahová a steam-et telepítetted oda fogja tenni a játékokat is.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#4290) polonic válasza Vistaboy (#4287) üzenetére


polonic
félisten

Doki megelőzött.
Az ékezetes betűk az elérési útban lesznek a bűnösek.

[ Szerkesztve ]

(#4291) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Köszi mindenkinek a segítséget, megvan a hiba.

Ez a SZAR (Mostantól akkor is így fogom hívni) csak a C-re telepítve működik.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4292) polonic válasza Vistaboy (#4291) üzenetére


polonic
félisten

Nekem pedig a d-re van telepítve ez a szar és mégis működik rendesen. :U
Az elérési útban lévő ékezetek lesznek a hiba okai.

[ Szerkesztve ]

(#4293) PhoenixK válasza Vistaboy (#4291) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem nyert. Nekem soha az életben nem volt a C:-n, ne a rendszer-meghajtón foglalja a helyet! A hiba máshol van!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4294) TazLeacher válasza Vistaboy (#4291) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem akarlak megbántani, de ha ez SZAR, akkor nem kell használni...ugyanis nem KELL. Ha nem tetszik, nem használod, és nem játszol only STEAM-es játékokkal. Az meg végképp nem dívik, hogy a saját topic-jában lesz@rozol valamit... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4295) Vistaboy válasza TazLeacher (#4294) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó, igazad van, elnézést, de hát annyira akartam már Duke Nukem-ezni, és erre ez a... Steam...

Bocsi.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4296) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok már nagyon! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4297) Doki16 válasza Vistaboy (#4295) üzenetére


Doki16
addikt

Ez a steam... Nem értem. Miért mindig baja az új felhasználóknak vele. Soha nem volt még nekem a rendszer meghajtón, mindig is máshova van telepítve. Már lassan 6 éve használom és soha nem volt vele gondom.

Serpiko: Téged az izgulós fajtád visz a sírba :D Mi lesz veled, ha jön a nyári akció, napi 10-20-30 játék, szívrohamot fogsz kapni :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4298) Vistaboy válasza Doki16 (#4297) üzenetére


Vistaboy
veterán

Pedig hidd el, általában nem vagyok nyeretlen 12 éves, aki semmihez sem konyít - persze überállat-spiller sem vagyok -, de ez most felcseszte az agyam. Máshol általában van egy beállítás menü, ahol megadhatod a telepítési és letöltési mappákat. Itt miért nincs ilyesmi?

Na jó, hagyjuk, probléma megoldva, demó jön lefelé, peace mindenkinek. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4299) Serpiko válasza Doki16 (#4297) üzenetére


Serpiko
addikt

Nyári akció mikor lesz mit tudsz ne csigázz, milyen gémek lesznek benne IZGULOK DUPLÁN. Egésznap csak a steam jár a fejemben ja és a p!na. Beteg a fejem nem tagadom. :D :)) :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4300) Doki16 válasza Vistaboy (#4298) üzenetére


Doki16
addikt

Tudom, ismerem, hogy miket tevékenykedsz itt. Csak mindig olyan sokan sírnak a steam miatt ebbe topicba, hogy már egy kicsit unalmas. Pedig javarészben mindig júzer error a dolog. El kell fogadni, hogy nincs mit tenni, steam a mindennapi része lett a játékos társadalomnak.

Serpiko: Nem tudok semmit, de e hónapban szerintem már lesz akció.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.