Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#2001) #65675776 válasza ollie (#2000) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem inkább vedd meg valahol a C&C The First Decade-et. Azon ott vannak a korábbi C&C-k, és azok még jók is.

(#2002) kovsol válasza ollie (#1998) üzenetére


kovsol
titán

én RA3 -t anno azért vettem meg, mert lehet coopban is tolni a kampányt, amúgy ha ez nem lenne bent kb nulla értéke lenne számomra, c&c3 single részéről több barátom is jókat mondott pedig, én azért szemezek vele
bár Starcraft2 és Warctaft3 után nekem mindegyik viccnek tűnik kicsit, mert olyan alap dolgok nincsenek bent, mint hogy armor és sebzés fejlesztések, egyéb extra tulajdonságok fejlesztése az egységekhez

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2003) kulerr válasza scorpy02 (#1991) üzenetére


kulerr
őstag

Ez tényleg így van? :F 19.15-ig még adja a régi áron a steam?

[ Szerkesztve ]

(#2004) Doki16 válasza kulerr (#2003) üzenetére


Doki16
addikt

Egy pár percig még megtudod venni 7 után is.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2005) kulerr válasza Doki16 (#2004) üzenetére


kulerr
őstag

az jó :K ...az FC2-ön gondolkodom. :B

[ Szerkesztve ]

(#2006) nepszter1


nepszter1
addikt

Remélem ma a steam odapörköl végre az ackiónak mert eddig elégé gyér volt. Legtöbb esetbe meg volt a játék . szvsz.

(#2007) BalaNce87 válasza nepszter1 (#2006) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azért mert legtöbb esetbe olyat áraztak le ami már a felhasználók 80-90%-ának megvan, portal, tf2, cs:s, dod:s stb, egy két kivétel nyilván becsúszik persze.
Szerintem se nagy durranás ez a steam akciózás, batman tavaly is 2000 volt idén lehetett volna olcsóbb mind1ik valamivel. Olyan meg már volt hogy ugyanazokat rakták be akcióra, de jobb lett volna ha azt a végére rakják ahogy tavaly és nem az elejére.
Tényleg olyat akcióznak elsősorban amit senki nem vesz vagy nagyon kevesen vagy a többségnek megvan, ami meg akciózva is drága azt is elég kevesen veszik, pl néztem far cry 2 egy árba van az 1-el meg ilyenek, meg hitman pack is túlárazott, 3-4 eurorért érdekesebb lenne. Egy 1 éves játékot megkapok olcsóbban, mint a 10 éveset... érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#2008) Archer válasza kovsol (#2002) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem a C&C3 single része elég gyengus, gyakorlatilag annyi, hogy gyártani kell egy csomó egységet aztán azzal lerusholni a pályát, addig meg kitartani valahogy. 10-15 fejlesztett Mammoth tankot meg nem állít meg semmi és az a baj, hogy a másik két oldalon nem igazán van ezeknek megfelelő erősségű egység.

Remélem ma még tudnak alakítani valamit mert eddig nem sok minden jött be az akciókból és nem azért mert már megvannak. A 7 utáni dolog igaz, én is vettem már úgy játékot még az előző napi akcióból csak sietni kell.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2009) kovsol válasza Archer (#2008) üzenetére


kovsol
titán

akkor felejtős a dolog, reméltem azért van valami taktikai kihívás is bent :(((

May the Force be with you!

(#2010) Archer válasza kovsol (#2009) üzenetére


Archer
őstag

Már régen játszottam vele de úgy emlékszem, hogy nem igazán követelte meg a játék, hogy nagyon taktikázzunk. Gyártani kellett ezerrel meg támadni aztán előbb-utóbb elfogyott az ellenség. Persze ez csak az én véleményem, azért elég jó kritikákat kapott anno, neked ettől még tetszhet.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2011) cskamacska válasza ollie (#1998) üzenetére


cskamacska
addikt

Tiberium Wars-t mindenképp. :R
Bár a fanok*(lulz), szentségtörésként tekintenek mindenre ami nem Tiberium Dawn/Sun és Red Alert/2 :U , azért ez _erős_ túlzás, a CnC 3 magában is egy jó stratégia, ami továbbviszi a hagyományokat, de mint hogy van benne KANE, így hangulatban ugyan olyan verhetetlen. :D Nem mellesleg elég sok MOD van hozzá, többek között egy olyan, ami több egységet visszahoz a Tiberian Sun-ból, és egyes fan*-ok így tekintik teljesnek, igazi folytatásnak a Tiberium Wars-t.
A Kane's Wrath már nem egy túl nagy előrelépés, de egy szolid küldetéslemez, ami továbbviszi a sztorit, és új egységeket ad, állítólag kicsit bugos, de szerintem tűrhető, és illik a sorozatba, ajánlom.

A Red Alert 3 körítésében egész jópofa, de cserébe a játékmenet gyengébb, az elborult egységek és felhasználási módjuk jobban eltér az előd CnC játékoktól, mint a Tiberium Wars legrosszabb pillanataiban. Az Uprising megint egy jó-közepes single küldetéslemez a RA3-hoz, ha az alap bejön, akkor kár kihagyni.

Úgy általában érdemes őket kiegészítővel venni, nem hoznak világmegváltást, de folytatásai az alapjátéknak, hosszabbá és tartalmasabbá téve azt.

Tiberian Twilight-tól viszont óva intenék mindenkit(hátha nem hallottátok még százszor :D ), na az tényleg szakít mindennel ami jellemezte a CnC klón stratégiákat, egy teljesen más játék. De nem is ez a legnagyobb baja, hanem hogy maga a játék rossz. :( Egy alapvetően multi játékmódot kényszerítettek a single kampányba is, a történet gyenge és zavaros, az egyjátékos módhoz is kell, hogy az ember több tíz órát multizzon, mert csak akkor válnak elérhetővé a jobb egységek single playerben is(!!!), emiatt a szint szerinti lépegetés miatt viszont multiban jelentős előnye van annak aki már régebb óta játszik, a noob-okat rendszerint jól elp@csázzák, bármennyire is profik egyébként. ;] Egyébként pedig folyamatos online kapcsolat kell hozzá(megirigyelték Ubisoft-tól), és ha csak pillanatra is elveszti a kapcsolatot a szerverrel a játék single játékmódban, lehet is újratölteni egy mentésből, mert nem enged továbbhaladni.. :U

Én speciel nagyon örülök, hogy végre rátehettem a mancsom a CnC3 csomagra, erre vártam egy ideje. :R

Még annak az árán is hogy kicsit megfeszítettem a hó végi költségvetést is, mert nem készültem különösebben erre a karácsonyi játékomlásra. :B Pedig Tiberium Wars+Kane's Wrath+Crysis Maximum Edition+Dragon Age Ultimate+Indie Fright Pack+GRAW2 egy tízesért annyira nem rossz biznic. :K

*nosztagia

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2012) keIdor válasza BalaNce87 (#2007) üzenetére


keIdor
titán

Viszont a Far Cry - a grafikát leszámítva - sokkal jobb minden téren, mint a második rész.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2013) cskamacska válasza kovsol (#2009) üzenetére


cskamacska
addikt

Mint a többi Steam-es játéknál is, itt is csak a Steam-en vásárolt cuccok működnek együtt(leszámítva DLC-ket, pl Battlefield BC2 Vietnam kiegje valójában DLC módon működik).
Szerintem próbáld ki(egyébként van belőle demó is :K ), nem rossz stratégia, online játékhoz egyébként is elég az alapjáték.
A nincs szükség benne taktikázásra(rotflol mert a Warcraft/Starcraft párosban van? Zerg rusht a Westwood találta fel? :DDD ), és nincs benne fejlesztési lehetőség(megint csak :U ) kijelentéseknek nincs több valóságalapjuk, mint a többi "CnC" sőt "Dune 2 klón" stratégiánál. :U
A Blizzardot divat az egekig magasztalni, nem is csinálnak rossz játékokat, de ez a "nem érhet fel senki hozzájuk" hozzáállás egy ordas nagy @#& már megbocsássatok. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2014) kovsol válasza cskamacska (#2013) üzenetére


kovsol
titán

én nem írtam hogy nem érhet fel hozzájuk senki, de akkor is sokkal szegényesebb egység és fejlesztési lehetőség van a CC játékokban... azt leszámítva, hogy lehet hívni ilyen szuper csapásokat, meg ilyesmiket, AoE játékokban is sokkal több fejlesztés van és egység
amúgy meg te kevered a szezont a fazonnal, mert sc2 ben és wc3 ban igen sok taktikai lehetőség van és nem csak zergling rush van ... és az egyjátékos mód nem a gyártok 10 tankot és megölök mindent, főleg brutal fokozaton nem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2015) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Lenne egy egyszerű kérdésem:
Ha steamen kaptam egy giftet és már elfogadtam, akkor vissza lehet azt juttatni az ajándékozónak?

blabla

(#2016) nepszter1 válasza WildBoarTeam (#2015) üzenetére


nepszter1
addikt

Szerintem nem :) Mivel már elfogadtad az a tiéd szóval nem lehet

(#2017) efge


efge
aktív tag

sziasztok!

nemrég regisztráltam steamre, van pár kérdésem:
az elmúlt 4 órában csak másfél megát töltött le. a downloads képernyőn hullámokban jön az anyag, sokszor leáll teljesen. ez ellen tudok valamit tenni? tegnap este még töltött folyamatosan...

ha kész lesz a letöltés, akkor át tudom másolni a letöltött játékot egy másik gépre? vagy mindenképpen ott is le kell töltenem? mert ez a letöltés egy kinszenvedés... :W

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#2018) bAtt001


bAtt001
addikt

jó a tf2 jóárasított változat vegyétek vigyétek, de ezzel a képpel reklámozni bűn már csak a hülye új cuccokat akarják eladni és nem magát a játékot :(

(#2019) BalaNce87 válasza keIdor (#2012) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy szerintem a 2 se lett iszonyat, kicsit túlreagálták egyesek, sajnos ilyen egy játék ha adott a szabadság fogalma, igaz én sem játszottam végig de nagyon rossztól elég messze van, tele volt jó ötletekkel a grafika meg csak rádobott.
Az meg hogy jobb nem magyarázza hogy egy árba kell lennie akciósan mind2-nek, az időnek számítania kéne.

(#2020) PhoenixK válasza efge (#2017) üzenetére


PhoenixK
őstag

Lehet backup-ot készíteni a játékokról (jobb klikk -> Backup game files), azt át lehet vinni bárhová. Bár nem próbáltam még, de lehet, hogy a sima másolás is elég!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2021) JSaN válasza efge (#2017) üzenetére


JSaN
addikt

A letoltesnel meg lehet még nem allitotad be a regiot, azt is nezd meg. Allits be valami kozeli helyet,attol is sokat gyorsul. En nekem Magyarorszag tokeletes, de sokan hasznalnak lengyel nemet szervereket.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2022) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Kéne egy kis segítség. A Jedi játékok egyébként is 50%-ban voltak, vagy csak most a pack-al együtt.

Mert nekem csak az Outcast kellene, de megvárnám a mai akciót, hogy jól átgondoljam, mennyi pénzem maradt, és annyira kell-e nekem...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2023) Doki16 válasza TazLeacher (#2022) üzenetére


Doki16
addikt

Én úgy emlékszem, hogy 50% volt előtte is , de miért nem veszd meg a packot csak 26 centel több az egész, mint egy magában a játék.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2024) KubanitoS válasza TazLeacher (#2022) üzenetére


KubanitoS
veterán

Külön nem volt akciózva.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2025) ProEvoFan válasza TazLeacher (#2022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De van/volt külön akciózva. :K Mindegyikre -50%.Most annyi a különbség, hogy egy pakk annyi, mint pl a Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast nem napi akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#2026) JSaN válasza Doki16 (#2023) üzenetére


JSaN
addikt

TUdom hogy nem tartozik a sorozathoz, de ha benne lett volna a republic commando. Akkor egybolvettem volna meg, mivel a half-life mellet ez a masik orok kedvenc single fps-em.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2027) cskamacska válasza kovsol (#2014) üzenetére


cskamacska
addikt

Kinek a pap, kinek a papné, ezen nem fogunk összeveszni. :R
Nem dől össze a világ, ha kihagyod a CnC 3-at, és maradsz a Starcraft 2-nél, jó az magában is, csak gondoltam érdemes mást is kipróbálni. Ha másért nem, hát hogy első kézből szidhasd, ha nem jön be. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2028) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nagyon vaciláltam,hogy mi legyen : Red Alert 3 vagy C&C:Tiberium Wars ?Az utóbbi mellett döntöttem és nem bántam meg.Valahogy jobban bejön az a környezet.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2029) Zolás


Zolás
addikt

Meg tudjátok nyitni a Steam weboldalát? Nálam nem megy. Még kliensből se érem el.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2030) keIdor válasza BalaNce87 (#2019) üzenetére


keIdor
titán

Én is elvittem hetven valahány százalékig... de nem bírtam már végigvinni, mert ugyanazt kell végig csinálni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2031) Blaise válasza Zolás (#2029) üzenetére


Blaise
veterán

Nem megy valamiért.

szerk: ráfrissítettem és már működik

[ Szerkesztve ]

(#2032) Zolás válasza Blaise (#2031) üzenetére


Zolás
addikt

Ja mostmár nekem is :DDD
Hát nem találtam semmit amire megérné költeni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2033) TazLeacher válasza Doki16 (#2023) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mert a Academy már megvan, a többi meg nem érdekel. (Meg az a másik, hogy a pack csak ma akciós, az Outcast-ről meg még holnap vagy holnap után is dönthetek)

Köszi mindenkinek, akkor várok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2034) #65675776 válasza cskamacska (#2011) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akármennyi modot raksz fel a C&C3-hoz, egyiktől sem lesz benne AI (a demoban még volt, a véglegesből kimaradt). Játékélményre a töredékét sem adja, mint a korábbiak.

Az, hogy Kane megint benne van nem a hangulatot jelzi, hanem a korlátoltságot.

Az RA3 nem jópofa, hanem ahogy már az RA2 is, idétlen. Jobb szót nem tudok rá.

(#2035) Allien


Allien
veterán

Most jon az utcso akcijo? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2036) Rent válasza Allien (#2035) üzenetére


Rent
senior tag

vagy utso vagy utso elotti. de mar csak 6 perc. :D várjukvárjuk. :D

nekem eddig cs:s, tf2, flatout 1-2-ultimate, left4dead2, operation flashpoint dragon rising az eddigi akcióban vásárolt játékaim

:D

[ Szerkesztve ]

(#2037) JSaN válasza Allien (#2035) üzenetére


JSaN
addikt

En mar nem veszek semmit, barmi is legyen. Na jo ha valami durva dolog lesz utolso napra akkor megondolom magam. :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2038) JSaN válasza Rent (#2036) üzenetére


JSaN
addikt

EZ mar tenyleg az utolso, holnap mar csak a heti top legjobban fogyo jatekai lesznek megint.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2039) Rent válasza JSaN (#2038) üzenetére


Rent
senior tag

hát én nemtudom ha vmi cod4-5-6 durva akció lenne, bár remélem nem lesz ;] kénytelen leszek költeni. esetleg ha leárazzák régi csét, vagy garrys modot 75%-ra vagy jobban. :)

(#2040) Rent


Rent
senior tag

pillanatra láttam az újat, lesz benne hl1-2 egyben packban, többit nem láttam :D:D:D:D

(#2041) JSaN


JSaN
addikt

Es nem bantam meg a SAWN of WAR2 goldot, gondoltam hogy nem lesz. igy is olcson adjak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2042) Archer válasza #65675776 (#2034) üzenetére


Archer
őstag

Azért szerintem a RA2 nem idétlen, inkább csak humorosabbra vették a figurát, nincs benne öncélú bohóckodás mint a RA3-ban (hozzáteszem a RA3-al nem játszottam csak elég sok videót néztem róla és onnan ez a vélemény). Tény, hogy a készítők előző játéka a TS sokkal komorabb hangulatú, komolyabb hangvételű.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2043) Rent


Rent
senior tag

hat ez a mai nap egy nagy kalap x.

:D

(#2044) nepszter1


nepszter1
addikt

1.6hoz melyik hl-t kell megvennem?
és melyiket vegyem meg?:D

4euro egy kicsit sok .. inkább kihagyom .

[ Szerkesztve ]

(#2045) Rent


Rent
senior tag

hát hl1, de minek hozzá neked hl1? megveheted külön is elvileg.

(#2046) JSaN válasza nepszter1 (#2044) üzenetére


JSaN
addikt

Ha ott kulon nem irja hogy valami kovetelmeny van, akkor nem kell.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2047) Rent


Rent
senior tag

azt írja half lifeokra, hogyha megvan left4dead 1 vagy a 2, akkor 85% a kedvezmény, nekem megvan a left 4 dead2, mégis 75%-al szeretné elszámolni, pedig gondoltam lehet megveszem a hl2 2 kieg. jét, mert maga a hl2 is megvan. :) de így nem fogom

(#2048) JSaN válasza Rent (#2047) üzenetére


JSaN
addikt

Mind 2 kell szerintem, nekem mind 2 meg van es most 85%. Vetetem is meg a hl anthologyot.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2049) Scholes9 válasza JSaN (#2048) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azt írja vagy-vagy, tehát csak az egyik kell, bár mintha bugos lenne, mert nekem is megvan mind2, de így is 75%-al akarja, Widescreen felbontást vajon támogatnak a régi HL-ok :F

Szerk: 85%-al vihetem, nemtom mi lehetett :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2050) kovsol válasza JSaN (#2048) üzenetére


kovsol
titán

or van írva nem and
amúgy nekem is megvan mind a kettő és -85% -t ír

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.