Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#97001) customer114 válasza wjbhbdux (#97000) üzenetére


customer114
senior tag

Benne lesz, hogy hányszor veszekedtem chaten az oroszokkal? :D

(#97002) Golden9


Golden9
addikt

Nekem a External Founds Used oldal hibásan jelenik meg. Felsorol néhány "Type"-t, de játék címet nem ír egyikhez sem, a dátumnál mindenhol a mai van kiírva, az árnál meg mindegyik 0$-os. Esetleg máshol meg lehet nézni, hogy a Steam, és a Steamgifts oldal, melyik játékomat hány dollárral számolta el? :F (A Steam-en még nem vettem semmit. :B )
:R

Guns of Icarus Alliance ingyen.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#97003) De4d


De4d
őstag

Üdv.

Kaptam valami Mystery Item-t kartondoboz, amit később lehet felhasználni, ilyet kapott más is? Mi akar ez lenni?

Minden jó, ha a vége jó!

(#97004) PöCöKuk@c válasza De4d (#97003) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Aki kirakta a kitűzőjét az mind kapott marhaságokat ajándékba. :DDD Majd átvált valami értékes cuccá valamikor a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#97005) PöCöKuk@c válasza Golden9 (#97002) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Ha a Steamen még nem vásároltál semmit valószínüleg korlátozott a fiokod és így nem tud bizonyos dolgokat az oldal helyesen megjeleníteni.

(#97006) De4d válasza PöCöKuk@c (#97004) üzenetére


De4d
őstag

Érdekes, hogy eladni nem lehet, nincs is ajánlat, de vételi már van fent :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#97007) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

mikortól lehet csinálni a day2 kitűzőit? mert nekem csak a day1 kész

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97008) PöCöKuk@c válasza DrTechnoid (#97007) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Gondolom este hét után ...talán. :)

(#97009) PöCöKuk@c válasza De4d (#97006) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

nálam ezt írja csak: Felhasználható, Nem cserélhető, Nem értékesíthető

(#97010) wjbhbdux válasza Golden9 (#97002) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez a Steamen általad befizetett/elköltött/elajándékozott pénzt mutatja, tehát nem hibás az esetedben :K

A marketen összeharácsolt és levásárolt játékpénz szintén nincs beleszámolva, mert azt ugye más fizette.

Hogy mi a 2 type között az eltérés az jó kérdés. Talán az egyik a saját accra költött a másik meg giftekkel együtt?

Emiatt meg a visszaemlékezős event miatt is, eszembe jutottak a régi szép idők amikor még dollárban fizettünk és csak 20% áfa volt.

[ Szerkesztve ]

/s

(#97011) PöCöKuk@c válasza wjbhbdux (#97010) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

A Steam piacát nem tudja még használni, ha nem vásárolt.

(#97012) De4d válasza PöCöKuk@c (#97009) üzenetére


De4d
őstag

Nekem de ha rámész a piacra már vannak vételi ajánlatok :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#97013) Golden9 válasza PöCöKuk@c (#97011) üzenetére


Golden9
addikt

Azért kérdeztem, mert mikor be akarok lépni a Steamgifts-be, az kiírja, hogy menyi játékom van a Steam-en és hány $ értékben, de ez kevés a belépéshez. Azt meg lehet nézni valahol, hogy ez az összeg milyen játékokból jött ki? ( Még mindig nem vettem semmit a Steam-en :) .)
:R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#97014) wjbhbdux válasza Golden9 (#97013) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Oda 100 dollárnyi játék kell, teljes áron számolva. Ingyenes meg bundle játékokat nem számolja bele.

/s

(#97015) Golden9 válasza wjbhbdux (#97014) üzenetére


Golden9
addikt

60 valahány $-t ír ki, de nem tudok rájönni, hogy ezt miből hoztam össze. :F

[ Szeretkezve ]

(#97016) EmptyParadox válasza Golden9 (#97015) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ez nem tudom mennyire alkalmas erre, de ad egy támpontot: https://steamdb.info/calculator/

(#97017) DrTechnoid válasza PöCöKuk@c (#97008) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nah meg is van ez is. Kíváncsi leszek hogy a Mysteri Item mennyire lesz értékes, vagy 3 centért mehet a lecsóba.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97018) PöCöKuk@c válasza DrTechnoid (#97017) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Öszintén én is kiváncsi vagyok a doboz tartalmára milyen huncutságot találtak ki. :K Volt játék mit muszáj volt telepítsek a feladatokhoz, de nem sokat szerencsére, meg igyekeztem olyasmit feltenni, ami amúgy is érdekelt. Az első játék is fenn volt. :D

(#97019) bepken válasza Golden9 (#97015) üzenetére


bepken
veterán

amennyire tudom, aktuális legalacsonyabb árakat nézi, de a +1 sor meg dolláros bundli kategóriát nem veszi figyelembe.

(#97012) De4d! azok szépen el is fognak tűnni :) a doboz ugyanis hamarosan (vélhetően a Summer Sale kezdetekor) megszűnik.

(#97018) PöCöKuk@c! én egyébként nemes egyszerűséggel kuponokat vagy újabb gyűjthető, "beragasztható" kacatokat tippelek.... :) de ne legyen igazam

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#97020) De4d válasza PöCöKuk@c (#97018) üzenetére


De4d
őstag

Jaj ne is mond kis accon dota 2 cirka 20 giga, francnak sincs kedve telepíteni megint... :(((

Minden jó, ha a vége jó!

(#97021) genndy válasza PöCöKuk@c (#97018) üzenetére


genndy
addikt

SAM is szépen működik, regisztrálja az elindítást és Steam meg adja a jutalmat. És ugye így nem is kell telepíteni hozzá a játékot, csak legyen meg az accon.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#97022) bepken


bepken
veterán

dehogy kell telepíteni :) csupán a játék azonosítójára van szükség. (Dota 2 esetén ez pl: 570)

- tehát kiválasztod, hogy mit szeretnél "elindítani"
- az adatlapján meglesed az azonosítóját
- ezután megnyitod ASF barátunkat
- kiadod a parancsot: !play <bot_neve> <azonosito> (tehát pl.: !play bepken 570)
- pár másodperc után meg kiadod a !resume parancsot

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#97023) PöCöKuk@c válasza genndy (#97021) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Próbáltam kb. egy hónapja használni az ASF-et, de vagy nem szereti a Win7- em vagy mi, mert nem sikerült munkára bírjam, pedig nem volt komplikált a leírása. Még olvastam ilyent, talán pont win7- el.

(#97024) Samus válasza genndy (#97021) üzenetére


Samus
addikt

Bakker, ez eszembe sem jutott. Én a Wazhack nevű játékot használom erre, nagyon pici, át lehet írni a játékID-t, és a saját exe fájlt indítva az indul, amit akarok. Az ingyenes játékoknál voltam bajban, mert ha nincs meg, akkor nem is tudod elinditani. Szerencsére a Steam szerint ha már elindult a letöltés, akár futhat is a játék...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#97025) adakiller válasza Cheesus (#96984) üzenetére


adakiller
senior tag

ezt hol lehet megnézni?

hiába kattintok a kitűzőkön belül az adott feladatra nem ír ki semmit a steam

(#97026) wjbhbdux válasza adakiller (#97025) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link]

/s

(#97027) adakiller válasza wjbhbdux (#97026) üzenetére


adakiller
senior tag

köszönöm! :R

(#97028) regener válasza genndy (#97021) üzenetére


regener
veterán

Énis SAM-el csináltam, id bemásol a Store oldalról fentre, "Add game" gomb (listában keressen a fene 600+ játéknál xD) "indít" és happy :D

(#97029) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Ha veszek steamen valami játékot, akkor az a játék megjelenik az uplayben is.
Ez fordítva nem tud működni? Uplayen vásárolt játékot nem lehet valahogy a steamben előhozni? :U

(#97030) bepken válasza forras2 (#97029) üzenetére


bepken
veterán

csak azért kerül be az ottani fiókodba is, mert a Uplay kilensnek is futnia kell ezeknél a játékoknál, hiába nem ott vásároltad. fordított helyzet jelenleg nem is nagyon állhat fenn. (mármint Uplay-en nem tudsz pl CSGO-t vásárolni :) )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#97031) Golden9 válasza EmptyParadox (#97016) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm, de nem jó. A Steamdb máshogy árazza be a játékokat, mint a Steamgifts.

A Guns of Icarus Alliance, Steam fiókhoz adása, miért kettővel növeli a játékok számát a kliensben? :F
:R

[ Szeretkezve ]

(#97032) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok

vettem egy lemezes, bontatlan játékot.
gondoltam telepíttetem lemezről, ha már megvan... de elmegy a telepítés X %-ig, aztán elkezdi letölteni...
netet is kilőttem, akkor is ezt írja ki...
lehet, úgy telepít, mint az XBOX-nál, hogy lemez és net?! de én hogy tudom kilőni a netes telepítést ilyenkor?!... majd "frissítek" este...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#97033) cyberkind válasza - = Zk = - (#97032) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha minden igaz a lemezen csak egy minimális része van a játéknak, így kb semmit se ér a lemez, bár jó volna tudni mi ez a játék.

Paranormal Cocktivity

(#97034) - = Zk = - válasza cyberkind (#97033) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Frost Punk....
közel 4GB foglalt a lemezen, telepítéskor kiírja, hogy 5GB menne fel, de 1,7-8GB nál kiírja, hogy köszi, és akkor letöltés a háttérben. meg hogy a nevem alatt elérhetem a játékot ezután

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#97035) cyberkind válasza - = Zk = - (#97034) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez esetben fogalmam sincs, esetleg ha kihúzod a netkábelt és úgy próbálod meg?

Paranormal Cocktivity

(#97036) - = Zk = - válasza cyberkind (#97035) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#97037) Golden9 válasza Golden9 (#97031) üzenetére


Golden9
addikt

Még mindig a Guns of Icarus Alliance. Ahhoz hogy végleg megmaradjon, kell még a játékon belül vásárolni valamit? A játék lapján lévő szöveg miatt kérdezem.

"Purchase Guns of Icarus Alliance and receive a free copy of the original game in your library if you don't already own it."

[ Szeretkezve ]

(#97038) Redneck


Redneck
veterán

A tavaszi nagytakarításon esett itemeknek mi a funkciója? Vajon megmaradnak 1 hét múlva és lehet belőlük drágakövet csinálni? A "Mystery item" névre hallgató cucc mi lehet? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#97039) laceszgamer válasza Redneck (#97038) üzenetére


laceszgamer
addikt

Semmi, szokásos cuccok, háttér, chat ikonok stb. A doboz meg jó kérdés, de szerintem valami olcsósító token lesz benn, esetleg egy kitűz ami majd summer sale on oldódik fel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#97040) Spet válasza Redneck (#97038) üzenetére


Spet
addikt

A Mystery item-re már vannak fent vásárlási szándékok, de ugye, nem tudod eladni.

Emotionokat viszont egyenlőre csak eladni tudod.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#97041) Ryder62


Ryder62
őstag

Sziasztok!

Kliensben azt a zöld URL címsort nem lehet kivenni?

Pedig a beállításokban a URL címsor mutatása opció nincs bejelölve.

(#97042) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!

Van ez a Tavaszi Nagytakarítás Esemény 2018 kitűző, az első napról "Portalanítás, 1. nap; Essünk neki, 1. nap; Jöhet a maradék, 1. nap" lemaradtam, azt valahogy utólag be lehet pótolni?

(#97043) eami válasza xrvman (#97042) üzenetére


eami
Topikgazda

sajnos nem :( én is benéztem, nem figyeltem hogy minden nap kell vele szórakozni :(

(#97044) laceszgamer válasza eami (#97043) üzenetére


laceszgamer
addikt

Elvileg 5 napig tart a dolog 24-25-26-27-28 és 3 adag ilyen napit kell megcsinálni, szóval szerintem még nincs semmi veszve.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#97045) Samus válasza xrvman (#97042) üzenetére


Samus
addikt

Az egyes szintű kitűzőt már az első napi adagért megkapod (van 3 állandó, amit összesen egyszer tudsz megcsinálni, és a napi 3).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#97046) bepken válasza laceszgamer (#97044) üzenetére


bepken
veterán

28-án már nem lesz semmilyen feladat, kvázi 4 napos az event (a kitűzőnél is jól látszik)

tehát holnap lesz még egy "adag", amivel el lehet érni a 3. szintű kitűzőt és ennyi.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#97047) Segal válasza bepken (#97046) üzenetére


Segal
veterán

Nem hármas lesz az mert még 3 feladat van és azt írja teljesíts még 1 feladatot a hármas szinthez. Gondolom ha kettőt csinál meg az ember akkor négyes és ha az összeset akkor ötös.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#97048) bepken válasza Segal (#97047) üzenetére


bepken
veterán

nem ugyanazt a kitűzőt nézzük szerintem :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#97049) Redneck


Redneck
veterán

Ha első nap nem csináltam meg a küldetések, akkor már buktam is a harmadik szintű kitűzőt? :U
Nem vettem észre hogy van ilyen...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#97050) Segal válasza bepken (#97048) üzenetére


Segal
veterán

Ugyanazt nézzük csak másképp értelmezzük. Szerintem a mai feladat 3 részből áll és ha abból egyet megcsinálunk akkor megvan a 3-as szint de ugye akkor van még 2 lehetőség és szerintem az lesz a négyes és az ötös szint. Este kiderül :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.