Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5651) KubanitoS válasza Richter36 (#5650) üzenetére


KubanitoS
veterán

Várj a steam support válaszára.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5652) danih válasza HS 2142 (#5649) üzenetére


danih
addikt

Ez így van, elég a warband, mert az tatalmazza a full M&B-t és van benne multi, ami iszonyat jó és hangulatos! Ráadásul sokan játsszák. Mindenképpen vedd meg ennyiért!

(#5653) HS 2142 válasza danih (#5652) üzenetére


HS 2142
őstag

És mi a helyzet a With fire and sworddal? Szimpla küldetéscsomag lenne?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5654) ollie válasza Richter36 (#5650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fognak válaszolni, de több napba is belekerülhet.

***

(#5655) JSaN


JSaN
addikt

A Trine-ben hol, mit kell csinalni hogy megkapjan a ticketet?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5656) danih válasza HS 2142 (#5653) üzenetére


danih
addikt

Nem tudom, de meg akarom venni, ha a multihoz hozzáad egyéb népeket és puskákat :)

(#5657) 7 válasza JSaN (#5655) üzenetére


7
addikt

Jé, kösz, hogy szólsz. Latom, új achievementet kapott a nyári akció miatt. A leírás szerint maradj 40 másodpercig víz alatt úgy, hogy ne sebződj semmilyen módon.

(#5658) HS 2142 válasza JSaN (#5655) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem nehéz, youtube teli van megoldásokkal.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5659) ollie válasza HS 2142 (#5658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg nem nehéz, csak előbb el kell menni az ötödik pályáig. Persze annak nem gond, aki már végigjátszotta.

***

(#5660) HS 2142 válasza ollie (#5659) üzenetére


HS 2142
őstag

Igaz, ráadásul ez a Serious Sam-re is érvényes, ott is könnyű a dolog, de víz először az 5. (illetve, ha valaki elmegy a bónuszpályára, akkor 6.) fejezetben van. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5661) Richter36 válasza ollie (#5654) üzenetére


Richter36
őstag

Már 5 napja írtam nekik. Remélem hamarosan válaszolnak.

És mi van akkor ha valaki el akar adni egy ilyen játékot ami a saját steam fiókjához van regisztrálva? Aki megveszi, hogy tudja regisztrálni?

(#5662) HS 2142 válasza Richter36 (#5661) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha teszem azt veszel egy dobozos játékot és beregisztrálod steamre, akkor már csak a steam profiloddal együtt tudnád továbbadni. (ami egyébként nem is legális) A doboz és a kód innentől már csak arra kell, ha valami probléma adódik bizonyítani tudd, hogy a tiéd, megvetted. Másnak steamen csak úgy adhatsz valamit, ha gift-ként veszed meg, vagy 4 packot, ami kb. ugyanúgy működik.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5663) ollie válasza HS 2142 (#5660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legelső pályán is van egy medence rögtön ott, ahol bemész a piramisba. Én ott szereztem meg az achiet.

(#5661) Richter36: sehogy. Nem szabad (és egyébként sem lehet) továbbadni. Ha valamit regisztráltál az accountdba, az már végleg ott marad. Persze a supportnál el lehet érni, hogy levegyék, a játék kódja érvénytelen lesz, nem lehet újra felhasználni.

[ Szerkesztve ]

***

(#5664) Richter36 válasza HS 2142 (#5662) üzenetére


Richter36
őstag

Igazából nem akarom eladni, csak ezzel a kötöttséggel kapcsolatban jutott eszembe, hogy mi van akkor ha valaki túl akar adni a játékon.
De köszi a válaszokat :R

(#5665) JSaN válasza HS 2142 (#5660) üzenetére


JSaN
addikt

Ollie is irta az elso piramisban van medence, ott meg lehet csinalni. Gyakorlatilag 2-3 perc alatt meg van.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5666) cskamacska


cskamacska
addikt

Alpha Protocol-ról mi a véleményetek?
Anno karácsony előtti GMG-s akcióban láttam először(6 dollár volt és Steam-en regisztrálható) akkor addig hezitáltam míg levették, azóta meg nem volt normális akcióban egészen a tegnapi 5 eurós(kb 1300Ft) leárazásáig.
A játék kapott hideget-meleget, tudom hogy bugos, és hogy nem is lesz javítva(Obsidian.. :D ), hogy a harc az szigorúan stat alapon megy, és bizonyos képességek semmit sem érnek, viszont azt írják hogy igazi interaktív kém-zakciófilm hangulata van, olyan döntés rendszerrel ami teljesen egyedi, és többször is végigjátszhatóvá teszi a játékot.

RUSE az kiesett szegény, bár már nyáladzom rá egy ideje, de az egész csomag 4k fölött lenne(mondjuk így is megéri, csak nincs annyi pénz a számlámon), és a Men of War Assault Squad(amit hülye mód nem reklámoztam tegnap :W , pedig 2k-ért nagyon megérte, és 3800-ért is jó vétel, aki szeretne egy igényes és egyedi stratégiát) sikeresen újra bebolondított, így már nem is fáj.. annyira.

Mount and Blade: Warband-et tudom ajánlani, egy jópofa sandbox rpg, amiben azt csinálsz amit jónak látsz(cserébe nincs konkrét történet, és a kivitelezés sem olyan mint egy drágább lineáris rpg-nél), a multi pedig egész jó középkori ütömváglak. :K A With Fire and Sword-ról eltérőek a vélemények, egyrészt egy újabb javított MnB változat(bár nem direkt az előző bővítése, mert eltérő a táj és kor), másrészt a fegyverek ereje macerássá teszi a harcot. Nincs ugyanis hősködés, az ellen muskétásai simán levadásznak, ha nincs melletted elég golyófogó katonád, így hiába érnél fel 20 ellenséggel a harcban, sunnyogásra vagy kárhoztatva és sokkal inkább kell gyűjteni a zsoldosokat mint eddig.

Doom 3 és Singularity jár ma az FPS őrülteknek, Doom 3 sajna nem lett olyan legenda mint elődei, de ettől független jóféle horror-FPS, grafikája még ma is megállja a helyét, maximum az ijedezés fullad unalomba a 30-adjára hátad mögött termő szörnyecskék után. :) Singularity egy érdekes keveréke az elmúlt év FPS-einek, van benne kicsi FEAR, kicsi Gears of War, vannak benne érdekes trükkök(az időbuborékot és az irányítható lövedékű mesterlövész puskát szeressük), és a történet is átlagon felüli.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5667) bpx válasza 7 (#5657) üzenetére


bpx
őstag

hm, tegnap még 20 másodpercet írtak, akkor meg is csináltam
mindenesetre nem vették el, megvan még most is :)

(#5668) JSaN válasza HS 2142 (#5658) üzenetére


JSaN
addikt

Koszi, most mar csak el kell jutni az 5-ik palyaig. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5669) HS 2142 válasza ollie (#5663) üzenetére


HS 2142
őstag

Igaz, bár én már végigvittem és emlékeztem, hogy azon a pályán konkrétan úgy kezdesz, hogy vízben vagy, de akkor van egyszerűbb módja is :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5670) polonic válasza cskamacska (#5666) üzenetére


polonic
félisten

Az alpha protocol 5 €-ért bőven megéri. Én még megjelenéskor vettem meg.
Amit leírtál, azt csak alátámasztani tudom. Tényleg bugos egy kicsit, abszolút nem vészes. A fedezékrendszer nem a legjobb. Sokan azért húzták le, mert akciójátékként tekintettek rá. Ez egy rpg. A döntésrendszer tényleg egyedi. Minden döntésnek súlya van, ami hatással van a további történetre és a befejezésre. Ezáltal többször végigjátszató a játék.

(#5671) KubanitoS válasza polonic (#5670) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem az Alpha Protocol nagyon gagyi cucc. Én még 5 eurót is sajnálnék rá.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5672) chatran


chatran
őstag

Ha jól emlékszem a Serious Samben van egy Demo rész, ami a nagy medencével indít. Ott is meg lehet csinálni az achievmentet?

[ Szerkesztve ]

(#5673) JSaN válasza chatran (#5672) üzenetére


JSaN
addikt

Ha a demo is az elejevel indul akkor igen.

Na kozben megcsinaltam a trine acsit, nekem eleg volt a 4ik palya eleje. Ott is van viz, es meg is lett egybol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5674) polonic válasza KubanitoS (#5671) üzenetére


polonic
félisten

Valószínű te is akciójátéknak tekinted. Nagyon is jó az rpg része. A játékmenetbeli döntések befolyásolják a történetet, a végkifejletet is. De ezt már az előbb is leírtam.

(#5675) bAtt001


bAtt001
addikt

na ma este kérjük a worms reloaded-et maximum 5 euróért, most sem vészes de mehet lentebb ;] torchlight-ról meg pont lemaradtam nyaralás miatt :(

[ Szerkesztve ]

(#5676) KubanitoS válasza polonic (#5674) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nem tekintem semminek, pusztán egy konzolos szutyoknak. Volt szerencsém kipróbálni közvetlenül a megjelenése után. Gusztustalan grafika, ami ráadásul szaggatott is, plusz a konzolos irányítás "beadta". ;] Fél óra után ment a levesbe.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5677) polonic válasza KubanitoS (#5676) üzenetére


polonic
félisten

Rendben, köszönjük!

(#5678) bpx válasza bAtt001 (#5675) üzenetére


bpx
őstag

Worms Reloaded: számomra a "videojáték-történelem" leggyatrábbra sikerült folytatása
tavaly megvettem steamen még megjelenés előtt, mert az Armageddon már nem valami sokan játszották neten, reméltem jó lesz
maradjunk annyiban, hogy az Armageddont azóta többen játszák, sőt, ennyi év után még patch is jött hozzá ;]

(#5679) chatran válasza JSaN (#5673) üzenetére


chatran
őstag

A Karnak Demo-ra gondoltam, közben megcsináltam. Nincs víz az elején, 20 percet játszottam mire elértem a medencés részhez.

(#5680) bAtt001 válasza bpx (#5678) üzenetére


bAtt001
addikt

hát tényleg nem lett az a szuper folytatás ezt tudom én is. de akkor azt mondod nem is játszanak vele multiban? :U ettől függetlenül megveszem ha leárazzák mivel néha jó szórakozni vele :D

(#5681) pecze


pecze
aktív tag

Vicc ez a steam, reggel 7:42-kor kezdtem letölteni a Borderlands-et, most értem haza, így hagytam a gépet, hogy mire hazaérek lejöjjön. Majd egy nap alatt leszedett 5 gigát, ilyenkor elgondolkozom minek fizetek én a játékokért, torrentről rég lejött volna.

(#5682) rt06 válasza pecze (#5681) üzenetére


rt06
veterán

"torrentről rég lejött volna."

az is megoldas lehet
steam-nek nagyjabol mindegy, milyen forrasbol van a jatek - mi az albiban ugy telepitunk, ha valami tobbunknek is megvan, hogy egy leszedi, a tobbi meg atmasolja tole
arra kell csak figyelni, hogy jo helyre tedd a jatekot, de azt a letoltes megkezedes majd megallitasa utan pontosan tudod ellenorizni
igy, akar lemezrol, vagy eppen torrent-rol letoltott verziot is telepithetsz, a steam egy ellenorzes es esetleges patch-eles utan el fogja azt fogadni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#5683) InHell válasza pecze (#5681) üzenetére


InHell
senior tag

Szerintem a nyári akció miatt picit túlterheltek a szerverei.
Nekem a Battlefield: Bad Company 2 konkrétan 30 óra alatt jött le, 50-100Kbit/sec átlagsebességgel. :D
Egyébként elég sok játékot vettem már tőlük (15-20db), de mindig maximális sebességgel jöttek le a game-ek, a mostani kivételével :K

< béna duma helye >

(#5684) BandiHUN válasza pecze (#5681) üzenetére


BandiHUN
veterán

próbálkozz más régióval,ilyentájt az USA jó szokott lenni,de a románok,Hollandia is egész jó.
Viszont torrenttel nem multizhatsz :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5685) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Azigen Shift 2 alapból 100 euro :DDD
Megtévesztő kicsit mert a pakk annyi :)

[ Szerkesztve ]

(#5686) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A 3 Stalker ennyiért kihagyhatatlan, ha van akinek még nincs meg :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5687) danih válasza v!ct0y (#5685) üzenetére


danih
addikt

Elbacták a bannert :)

(#5688) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Amennyiben valaki megtud szánni felesleges 2.49-el írjon rám egy privátot pls. Köszönöm! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5689) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Mikor lesz már Batman :O

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#5690) bpx válasza bAtt001 (#5680) üzenetére


bpx
őstag

alig játszik vele valaki
most megnéztem, 1 ranked és 2 sima játékba lehet csatlakozni

(#5691) kovsol


kovsol
titán

fontban mennyiért vesztegetik a guild warst amúgy ?

May the Force be with you!

(#5692) tjb007


tjb007
nagyúr

Ha csípném a szerepjátékokat akkor lecsapnék egy King Arthur Collection -re, 4,5 euró és az alapjátékon kívül még megkapod a két expansiont -t plusz a két DLC -t de nem csípem, ma sem veszünk semmit sem.

(#5693) HS 2142 válasza kovsol (#5691) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem tudom pontosan melyikre gondolsz, de itt meg tudod nézni a steames árakat.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5694) csigacska


csigacska
tag

Wings of Prey-el valakinek tapasztalata?
A repülők, a repülős játékok mindig is érdekeltek ezért gondolkozom a vásárláson, ez milyen lenne? Mennyien játszák pl.: multiban?

(#5695) v!ct0y válasza csigacska (#5694) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szép játék a multit viszont nem sokan tolják.

(#5696) whisperity


whisperity
tag

STALKER: 2,49€/game. :Y :DD
Monday Night Combat: 2,87€ :U :))

Szerver szokás szerint halott. Na végre odatette magát valamennyire a Valve. Most már lehetne olyan játékokat is betenni a jegyvadászatba, amik megvannak nekem :K .

(#5697) pecze válasza InHell (#5683) üzenetére


pecze
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, legközelebb ha ilyen akció van nem kezdek neki letölteni semmit.
Borderlandset is még tavaly vettem meg, egy akcióban, pechemre most gondoltam úgy, hogy kipróbálom. Ideges voltam, mikor írtam, nekem is van több játékom és normális sebességgel jöttek, kivéve a TF2-t, amit még Orange Boxban vettem, aztán mikor ingyenes lett, akkor telepítettem. Így a legutóbbi két letöltésem steamről botrányosan rosszra sikeredett.

[ Szerkesztve ]

(#5698) Sundesz


Sundesz
őstag

Végre S.T.A.L.K.E.R! Melyik részt érdemes megvenni? Remélem Metro 2033 is lesz majd.

Hörcsög Powa'

(#5699) whisperity válasza Sundesz (#5698) üzenetére


whisperity
tag

:Y :F

Mind a hármat.

(#5700) v!ct0y válasza pecze (#5697) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most az aline breed 2 40-50kb al jön 940 helyett :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.