Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4501) ittakary válasza chungee (#4500) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kisegítettem a kollégát, remélem minden rendben fog zajlani :)

(#4502) chatran


chatran
őstag

Egyik ismerősöm a munkahelyén fontban látja az árakat (nem tudom miért), így ő a jóval kedvezőbb árért tudja megvenni a játékokat?
Korábban vásárolt már euróért, lehet abból probléma, hogy fontban vásárolna?

(#4503) chungee


chungee
addikt

ittakary topiklakónak piros pontot a segítségért! :R

(#4504) polonic válasza chatran (#4502) üzenetére


polonic
félisten

Gondolom angol érdekeltségű a cég és olyan proxyt használnak.
Nem tudom, nem hiszem.

(#4505) ollie válasza chatran (#4502) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még nem fog tudni vásárolni magyar bankkártyával.

***

(#4506) chatran válasza ollie (#4505) üzenetére


chatran
őstag

És paypallal?

(#4507) TazLeacher válasza chungee (#4500) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem hiszem, hogy ez naivság lenne, de azért 1 éven keresztül arra számítani, hogy úgyis segít valaki...hmmm. A segítség az szerintem arra való, hogyha az embernek épp "úgy jön ki", akkor azért van aki segítsen. De 1 év azért az nem az "így jött ki" kategória.
Az meg ugye a másik, hogyha neked fontos lenne, akkor figyelnéd az akciókat, és ha olyan van, ami érdkel, akkor szépen elballagnál a bankba, és befizetnéd a pénzt a barátod számlájára, és nem azon siránkoznál, hogy Ő elköltötte a saját pénzét arra, amire Ő akarta.

Megmondom őszintén, elgondolkodtam, hogy segítek neked, miért ne alapon, de ezután a mondat után:

komám szokott segíteni ebben, de a rohadék az utolsó pénzét MW2-re költötte. És nekem meg ne legyen

Segítsen neked a rák...bizonyára viccnek szántad, de azért nem fogok neked segíteni, hogy utána meg velem is itt viccelődjél. Tiszteletem a fórumtársé, aki segített, bár ne tette volna. Akkor talán megtanulnád megbecsülni az olyan dolgokat, mint a "segítség", meg a "komám"...

Az egész csak úgy, hogy lásd, nem, nem voltál túl naiv...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4508) kovsol válasza chungee (#4500) üzenetére


kovsol
titán

utalsz át neki és megveszi

May the Force be with you!

(#4509) cskamacska válasza kovsol (#4508) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért elég nehéz 1-7 napos bankközi átfutási idővel beleférni egy 2 napos zakcióba, pláne ha nem veszi észre azonnal az ember. ;) Péjpellel még gyorsabb lenne. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4510) kovsol válasza cskamacska (#4509) üzenetére


kovsol
titán

hol utalnak 7 nap alatt? ha meg kell neki valami akkor tegyen érte valamit az ember, megkérdezi melyik bank, bemegy és befizeti és azonnal ott is a pénz is a számlán

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4511) chungee válasza TazLeacher (#4507) üzenetére


chungee
addikt

Felfújod a dolgokat. Koma alapon nem volt durva az a bizonyos mondat. Baráti beszólás. Lehet, hogy kívülállóként ez sértő. De nálunk ez nem téma. Kolégám és egyben jó haverom. Együtt hagytuk ott a 3 napos 12 órás műszakot. Be sem kapcsoltuk a gépet, üröltunk, hogy élunk. 17:00 után otp rég zárva. Ráadásul vidéken lakunk, legközelebbi fiók 20km. Most vettuk észre az akciót. Ő sajnálja a legjobban a dolgot, mert együtt lógunk a netes steam multikon. Siettségemben nem tudtam hova forduljak, tehát idejöttem. Most már örül ő is.

Kívánom viszont én is neked, hogy ha bajban lennél. Bárcsak ne segítene neked senki. Csak "sajnos" léteznek még jó emberek.

[ Szerkesztve ]

(#4512) kisza25 válasza kisza25 (#4475) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kellemesen csalódtam a steam-ban,
tegnap írtam , hogy mi a gondom (duplicate cd key) mondtátok, hogy kilopták a kódom,
írtam nekik tegnap a supportra, ma már bent volt a játék az accountemben,
most telepítem éppen, ezúton is köszönöm a segítséget mindenkinek:R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4513) KubanitoS válasza kisza25 (#4512) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor valakinek kellemetlen meglepetésben lehetett része, amikor be akart lépni a Steam fiókjába. Lehet befigyelt egy "Your account has been disabled." ;] ;] ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4514) kisza25 válasza KubanitoS (#4513) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nagyon remélem, hogy így történt ;]
nekem is okozott nem kevés kellemetlenséget és aki ilyet csinál az meg is érdemli :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4515) TazLeacher válasza chungee (#4511) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Segítettem én is itt már embereknek, és segített már itt is nekem fórumozó. Csak sem szemrehányást, sem megjegyzést nem tettem. És nem én fújtam fel, hanem Te tetted azt a megjegyzést, hogy "azt hitted, hogy majd segítenek..." kicsit szemrehányás szagú volt a dolog...ha az a post nem születik meg, nincs mire reagálni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4516) KubanitoS válasza TazLeacher (#4515) üzenetére


KubanitoS
veterán

Remélem ettől most jobban érzed magad.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4517) TazLeacher válasza KubanitoS (#4516) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kösz, hogy kérded, igen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4518) ittakary válasza chungee (#4503) üzenetére


ittakary
nagyúr

Minden rendben ment :) Örülök hogy segíthettem :)

(#4519) Kephamos


Kephamos
addikt

Gyanús, hogy felnyomták a gmailemet. Gyorsan változtatnám a steam jelszavam, de azt mondja, hogy A steam jeenleg nem tudja fogadni a kérésemet. Mi a helyzet?

(#4520) Kephamos válasza Kephamos (#4519) üzenetére


Kephamos
addikt

Ok, sikerült megváltoztatni.

(#4521) Serpiko válasza Doki16 (#4499) üzenetére


Serpiko
addikt

A Weekend Deal szerintem most nagyon ott van a szeren le a kalappal. Köszi Gabe bácsikám. :R :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4522) Serpiko válasza ittakary (#4501) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt nevezem. :C :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4523) ittakary válasza Serpiko (#4522) üzenetére


ittakary
nagyúr

:B :B

(#4524) chungee válasza TazLeacher (#4515) üzenetére


chungee
addikt

(#4518) ittakary : :R :R

Mindegy. Veled nem foglakozok. Nem te segítettél. De ha olvastad volna tovább azt a post-tot. Akkor rájöhetnél, hogy nem követeleztem a viszont segítséget. Hanem már beletörődtem, hogy nem lesz MW 2-m. És nem azt, hogy segített-e/segíteni fog-e valaki. De ez mit sem változtat az álláspontomon a jövőben. Függetlenül, hogy MW 2-vel vagy anélkül végződik a helyzetem. Akkor is segíteni fogok másoknak.

Amikor ellopták a steam accom-at itt nagyon sok segítő és együttérző ember volt. Lehet, hogy köztük voltál te is. Segítettetek átvészelni azt a borzalmas időszakomat.

[ Szerkesztve ]

(#4525) HS 2142


HS 2142
őstag

Folytatódik a napi akciók sora, ezúttal a legújabb Zuma rész van terítéken a PopCaptől, így most 50% leárazással 5 euró.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4526) Flatron710


Flatron710
tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy valakinek megvan-e a Splinter Cell - Conviction játék... de ha igen, akkor arra tud valami megoldást, hogy a Co-op mód miért nem megy? Állandóan szerver csatlakozási hiba van... :( Kicsit bosszantó, hogy megveszi az ember, és nem tud vele co-op módban játszani...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4527) Serpiko válasza Flatron710 (#4526) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem megvan. Haverral próbálsz játszani vagy csak úgy random akarsz csatizni egy koophoz?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4528) 7 válasza ollie (#4505) üzenetére


7
addikt

Én is tudtam az USA-ból vásárolni minden probléma nélkül. Igaz, PayPalt használtam, de a lényeg, hogy ment. Szerintem nem lenne gond közvetlen kártyás fizetés esetén sem, a Steam inkább azt figyeli, hogy helyileg hol vagy.

Viszont chatran kollégája esetén nem tudom, hogy mennyire szerencsés a gyakorlat, mert Steaméknél csak feltűnik, hogy mindig az "Egyesült Királyságból" vásárolgat, de Magyarországról játszik. Bár igaz ami igaz, ha gond adódik belőle, egy normálisan megfogalmazott levéllel a support felé biztos meg lehet oldani. :)

(#4529) 7


7
addikt

Ha valaki lecsúszott volna a Steames MW1-2 akcióról, a Gamesplaneten párszáz forinttal olcsóbbért is meg lehet venni még a hétvégén: [link]

(#4530) Sabre


Sabre
őstag

srácok hülye kérdésem van: az tiszta sora, ha steamen online veszel egy játékot, azt nem tudod utána az account-ból deactiválni hogy utána másik accounton aktiváld és játsz vele. ugyanez a helyzet ha pl itthon veszel boltban dvd alapon játékot és beaktiválod steamen, akkor sem lehet uninstallal a deaktiválni, hogy másik accountban is lehessen installálni? :F

(#4531) Serpiko válasza Sabre (#4530) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem lehet, ha egyszer aktiválod a játékot az végleg örökre hozzáadódik a fiókodhoz. Nem lehet onnan kivenni soha. A dobozos gémnél elég, ha beírod a kódot a lemezt ki sem kell venni a tokból.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4532) polonic


polonic
félisten

Újdonság a steam-ben:

(#4533) Serpiko válasza polonic (#4532) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez mire jó amúgy?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4534) polonic válasza Serpiko (#4533) üzenetére


polonic
félisten

Össze lehet kapcsolni a steam fiókodat a facebook fiókkal. Azért, hogy könnyebben találhass barátot. Aki ugyanezt megtette, azt jelzi neked a steam.

(#4535) Wolverine válasza Serpiko (#4533) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. semmire. A Steames haverjaidat megkeresi Facebookon és fordítva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4536) Serpiko válasza Wolverine (#4535) üzenetére


Serpiko
addikt

Nincs Facebookon akkor ez megoldva. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4537) ittakary válasza Wolverine (#4535) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ja és még arra, hogy Facebook már azt is fogja tudni, hogy játszol-e, és ha igen, akkor milyen játékaid vannak, mennyit játszol velük :) Brutális mennyiségű információ áll már így is a rendelkezésükre mindenkiről... Az életed egy újabb szegletéről szereznek tudomást....

(#4538) Serpiko


Serpiko
addikt

Mai napi ajánlat: Nimbus -50% :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4539) Doki16


Doki16
addikt

Napi akció a Nimbus. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4540) Wolverine válasza ittakary (#4537) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a Google-ra is igaz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4541) polonic válasza Wolverine (#4540) üzenetére


polonic
félisten

Pontosan, ahogy a többi keresőre is vagy bármi netes dologra.

[ Szerkesztve ]

(#4542) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Srácok nagy a gond!
Vettem egy sapphire vga kártyát, amihez adtak egy dirt 3 steam kupont.
Na gondoltam kipróbálom a steam-on regiztem kóddal aktiváltam, letöltöttem, minden ok.
Viszont az istennek se akart normálisan belépni a windows live azonosítóra, hogy lehessen menteni. Addig addig baszkuráltam az live azonosítót, mig valószinüleg valami vírusfélét kaphattam, ami hazavágta az egész rendszert. A játékba sem tudtam belépni, hiába kattintottam a steam-on a play gombra, semmi se történt. Újraraktam a rendszert, megint letöltöttem steam-on a dirt3-at, de megint nem akarja elindítani. Tehát rányomok a play gombra feljön az ablak a serial számmal, látszólag a gép egy pár másodpercig dolgozik, de nem történik semmi.
Mi lehet a gond?

(#4543) Doki16 válasza XIII Ramses (#4542) üzenetére


Doki16
addikt

Ellenőrizd a játék fájljait. Jobb klikk a játékra majd Properties aztán Verifiy integrity of game cache.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4544) KubanitoS válasza ittakary (#4537) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én pont ezért nem vagyok regisztrálva a facebookra és nincs is szándékomban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4545) bul07


bul07
nagyúr

Mai ajánlat
Foreign Legion: Buckets of Blood 2,49€

Mondjuk inkább lehetne mai vicc kategória, amióta van ez a napi ajánlat dolog talán ha kettő értelmes játék szerepelt benne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4546) BandiHUN válasza bul07 (#4545) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem ez is jó kis játék lenne...DE a világ legnagyobb baromsága volt egy ilyenből a multit full kihagyni...én megnéztem a videóját,és meg is tetszett,aztán láttam,hogy single,így...
Egyébként pl.ott az új Duke multija,szimplán SZAR lett az egész(csupa lagg a 40-es pingű host,nincs szerver,tegnap vagy 8 szobában játszottak ÖSSZESEN,éjszaka 0(nulla) futó játék ment...),szóval ez még jó is lehetett volna,de így...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4547) Flatron710 válasza Serpiko (#4527) üzenetére


Flatron710
tag

Egy "baráttal" - öcsémmel - akartunk. Létrehozom a játékot.. elküldöm a meghívót.. el is kezdi a csatlakozást, de szerver nem válaszol hibával megáll a mutatvány.

( bocs a megkésett válaszért, de 24 órás melót nyomok...)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4548) Serpiko válasza Flatron710 (#4547) üzenetére


Serpiko
addikt

Fordítva próbáltátok ő hoz létre játékot és te csatizol az öcsihez. Jobb öletem nincs, de vannak itt nagy guruk lehet tudnak majd megoldást.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4549) bul07 válasza BandiHUN (#4546) üzenetére


bul07
nagyúr

igen és is azt néztem nincs multi, akkor meg minek vegyem meg, a egyjátékosra meg van "csúnya", "rossz" ingyenes megoldás
meg amúgy is, nemrég Far Cry, Medal of Honor: Airborne, 2.5€ vettem meg akkor az ilyen játékokat akciósan jelképes összegért kellene hogy adják mondjuk 99Centért vagy még olcsóban

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4550) Flatron710 válasza Serpiko (#4548) üzenetére


Flatron710
tag

Igen, de ugyan az lett a vége...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.