Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4101) Mozsa válasza KubanitoS (#4080) üzenetére


Mozsa
tag

Köszi hogy utánna néztél. Egyébként tegnap este amikor elindítottam a settlers 7-et, induláskor az update nem csinált semmit, mikor lement az intro és bejött a menü leba***tt a játék, hogy nem tartom napra készen, indítsam újra. Kilép, indít, megint nem csinált semmit az update, de már nyitva volt az összes map és dlc. :DDD

Észrevették a zsiványok hogy gáz van. Gondolom azért sokan szólhattak.

[ Szerkesztve ]

(#4102) kovsol


kovsol
titán

kíváncsian várom lesz-e End War és World in Conflict leárazás -75%-ra, mert ezek még hiányoznak az RTS gyűjteményemből

erről a Terrariaról mit lehet tudni? Ahogy nézem nagyon sokan játszák.

May the Force be with you!

(#4103) ollie válasza AMD_ok (#4100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Steam fórumban azt írják, hogy igen. Persze nem garantált.

***

(#4104) Rent válasza ollie (#4103) üzenetére


Rent
senior tag

mind1, nem kell nekem farcry. :D

[ Szerkesztve ]

(#4105) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Banyek...3 nap maradt, és nekem 3 cím a várományosom. Arra, hogy mindez benne legyen a kalapban úgy érzem kevés az esély... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4106) AMD_ok válasza ollie (#4103) üzenetére


AMD_ok
őstag

köszi,akkor hagyom. a 2. rész meg már megvan

(#4107) Wolverine válasza AMD_ok (#4100) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha hardvergond, akkor a reinstall nem fog sokáig segíteni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4108) AMD_ok válasza Wolverine (#4107) üzenetére


AMD_ok
őstag

az a vinyó lesz a hunyó sztem,amelyikre a steamet telepítettem. Nem a rendszer ssd, hanem egy másik 500 gigásra teszem/tettem a játékokat,meg persze a steamet, de most befogok egy másikat rá. (akkor kezdődtek a gondok winreinstall után,mikor visszadugtam a gépbe azt az 500-as vinyót, és telepítettem rá)

(#4109) AMD_ok


AMD_ok
őstag

nos ujraraktam a rendszert, telepítettem a steamet másik meghajtóra, szépen beléphetek a fiókomba, de azt írja, hogy 0 bájt szabad hely van a meghajtón, így nem tudok játékot telepíteni, szabadítsak fel helyet. Közben egy tök üres 500 gigás vinyóra telepítettem a steamet. Mi lehet a gond szerintetek? Utolsó meghajtó,az a probléma?

(#4110) chatran


chatran
őstag

A Far Cry 2 Steames verziójára rá lehet valahogy hegeszteni a magyarítást?

(#4111) Doki16 válasza chatran (#4110) üzenetére


Doki16
addikt

Igen. Itt megtalálod.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4112) chatran válasza Doki16 (#4111) üzenetére


chatran
őstag

Kösz szépen!

(#4113) #65675776 válasza AMD_ok (#4109) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ékezetes betűk nincsenek véletlenül az elérési útban?

(#4114) AMD_ok válasza #65675776 (#4113) üzenetére


AMD_ok
őstag

De igen.Az a baj? uninstall, és ujrarakás gondolom akkor, ékezetek nélkül

[ Szerkesztve ]

(#4115) AMD_ok válasza #65675776 (#4113) üzenetére


AMD_ok
őstag

:R köszönöm, rendben lett

(#4116) AMD_ok


AMD_ok
őstag

ezt nem hiszem el :Y 3 játékot letöltöttem,és most ez fogad:

(#4117) jozsi252


jozsi252
veterán

Brothers in Arms Pack lett az ubi week mai ajánlata a napi game meg a Star Trek Online

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4118) kovsol válasza jozsi252 (#4117) üzenetére


kovsol
titán

ezeknek nem kell az én pénzem :( napiba meg egy guild warst betolhatnának, ubi hétre meg holnapra várok egy end war+world in confilt, utolsó napra meg egy splinter cell napot

May the Force be with you!

(#4119) AMD_ok válasza jozsi252 (#4117) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ez csak vista-n megy, vagy lehet win7 64 biten is tolni? (a road to hill meg csak xp only :( )

4116-ra valaki?

[ Szerkesztve ]

(#4120) jozsi252 válasza AMD_ok (#4119) üzenetére


jozsi252
veterán

Igazából ami megy vistán az valószinűleg fog win7 en is menni. Szerintem ha szeretsz régebbi játékokkal játszani akkor rakd fel a windows xp módot, és akkor nemlesz gond hogy a régiek nem mennek.

(#4116) AMD_ok

lletve a steam mappádba van 1 olyan file hogy ClientRegistry.blob töröld ki steamet indítsad el letölti megint és hátha jólesz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4121) AMD_ok válasza jozsi252 (#4120) üzenetére


AMD_ok
őstag

uram, örök hála neked is, ez használt, most megint működik a steam, de mi is ez a szarság valójában?

(#4122) jozsi252 válasza AMD_ok (#4121) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezt nemtudom megmondani hogy ez a file pontosan mit tartalmaz, de azt tudom hogy személyes adatokat ez a file nem tárol, szóval attól nemkell tartani hogy kitörlésével kitörölsz bármi dolgot is a személyesekből.

és igazán nincs mit, örülök h segíthettem remélem jólesz mostmár :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4123) chatran


chatran
őstag

Az izgulós úr hová lett? Elvitte a szívroham? :D

(#4124) Serpiko válasza chatran (#4123) üzenetére


Serpiko
addikt

Most értem csak haza. Izgultam is egész nap, de már lenyugodtam. :D Milyenek ezek a mai játékok? ismeri valaki?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4125) Wolverine válasza Serpiko (#4124) üzenetére


Wolverine
félisten

A Star Trek Online egy közepes MMO a Cryptictől.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4126) Serpiko válasza Wolverine (#4125) üzenetére


Serpiko
addikt

Bocs fárdat vagyok az UBIs gémre gondoltam a napi ajánlat hidegen hagy. De apropó a következő gém vásárlásán gondolkodok steamen akarom megvenni a játék neve Delta Force: Black Hawk Down. Milyen gém? Megéri?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4127) Rent válasza chatran (#4123) üzenetére


Rent
senior tag

muha ;]

(#4128) Amantius válasza Serpiko (#4126) üzenetére


Amantius
senior tag

Már nagyon régen játszottam a játékkal (amikor még a játékért kiadott pénz nem tartalmazott adótartalmat), de emlékeim szerint amolyan "árkád lövölde", a jobbik fajtából. Megyünk, megyünk, jönnek szemben a szomik, mi pedig lőjük őket halomra. Általában vannak társaink, de van, hogy magunkra vagyunk utalva. AI nem igen van, mindig ugyanonnan jön mindenki (vagyis a pályák betanulhatóak), a sok lúd, disznót győz elven folynak a küldetések (mi lennénk a disznók). A látvány korrekt, emlékszem, hogy volt egy pálya, ahol helikopterrel közelítettük meg a helyszínt, állat volt, ahogy a rotor fodrozza a vizet, meg a port, többször is végigjátszottam a küldetést ez miatt. Szerintem ma is látványosnak mondható (ha jól rémlik a Comanche 4 motorját használja, amit szintén szerettem). A kieget is megpróbáltam, de ott már arra ment a játék, hogy tanuld be a pályát, mert különben halomra lőnek. Na ez a stílus nekem már nagyon nem jött be, nem szeretem "muszájból" ismételgetni a pályákat, sőt számomra kifejezetten gagyi megvalósításnak számít ez a "stílus". Viszont ennyit nem adnék érte (elég régi játék már), igaz én már játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4129) Serpiko válasza Amantius (#4128) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi a tájékoztatott szerintem beszerzem magamnak majd holnap ma nem értek rá kockulni.
A sólyom végveszélyben című filmhez mennyi köze van? Azt hallottam annak a történetére épül részben. A filmet láttam és bejött, ha a filmnek hangulata átjön az már király.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4130) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok már nagyon. De most megyek el így holnap fogom csak megtudni, hogy mi lesz a ma esti akció. Kész vagyok teljesen. Vettem egy doboz nyugtatott az útra. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4131) AMD_ok


AMD_ok
őstag

assassins creed nap van ma, srácok

(#4132) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

AC 2 megvéve, szerintem így holnap Splinter Cell nap lesz...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4133) ProEvoFan válasza TazLeacher (#4132) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

és nekem meg ilyenkor nincs fölös pénzem :O
no nem baj, majd máskor :B
2750 forintért tökéletes vétel, eddig az év steam akciója, szerintem:) na jó, pár hónapja a Borderlands DLC pakk akció sem volt piskóta, 24 euró helyett 6 euró volt:)

[ Szerkesztve ]

(#4134) ollie


ollie
MODERÁTOR

Fallout 3 GOTY 15 USD (benne az összes DLC)

Steam kulcsot ad! Most regisztráltam Steam-en, szóval nem kamu. Automatikusan betesz valami download protection-t is a kosárba vásárlásnál, azt ki kell venni, mert plusz pénzt kérnek érte, és értelemszerűen a Steam miatt amúgy sem kell.

[ Szerkesztve ]

***

(#4135) KubanitoS válasza ollie (#4134) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én elhiszem neked, hogy sztímes kódot ad, de ezt az oldalon mégis hol lehet látni?

A steamen aktiválható játékok listájában ráadásul nincs is benne a Fallout 3.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4136) ollie válasza KubanitoS (#4135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is csak onnan tudom, hogy valaki felhívta rá a figyelmem. Ezért megvettem, és valóban tudtam aktiválni Steam-en.

***

(#4137) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#4133) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aassin's Creed 2 mégiscsak meglett:)
Van még benne DRM :F

(#4138) ollie válasza ProEvoFan (#4137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van. Úgy tudom, hogy csak az indításánál kell online lenni, de a Steam miatt amúgy is az vagy.

***

(#4139) FehérHolló válasza ollie (#4138) üzenetére


FehérHolló
veterán

Offline mód is létezik Steamen. Amikor nem multizok, mindig úgy használom.

De amiért itt vagyok:
Egyik családtagom kinn van most USA-ban. Azt meg lehet oldani, hogy oda adom neki az accountomat, átállítja a lokalizációt, és vígan vásárol USD-ben, utána pedig én Magyarhonban használom a szoftvereket?
Vagy az élet nem ilyen egyszerű?

Skynet is real. It's called Google.

(#4140) KubanitoS válasza FehérHolló (#4139) üzenetére


KubanitoS
veterán

Miért ne lehetne? Szerintem semmi akadálya.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4141) ollie válasza FehérHolló (#4139) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább arra kérd meg, hogy ajándékba vásároljon neked másik accountról. Ugyanis ha USA ip címről lép be az accountodba, egyértelmű, hogy vagy kölcsönadtad, vagy amerikai proxyról léptél be. Mindkettő tilos.

[ Szerkesztve ]

***

(#4142) FehérHolló válasza ollie (#4141) üzenetére


FehérHolló
veterán

És ha az én kártyámmal fizet? :)

Bár mondjuk akkor vigyázni kell arra, nehogy 10 perc alatt hazautazzak.

Szerk2: Köszi mindhármótoknak! Az ajándékozás működőképesebb ötlet. Csak úgy hallottam, hogy azért is károgni szoktak.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4143) Doki16 válasza FehérHolló (#4139) üzenetére


Doki16
addikt

Szerintem inkább úgy csináljátok, hogy ő regel egy steam accot és azzal küld neked ajándékot a sajátodra.

Lehet, hogy gyanús lenne a steamnek, hogy az egyik pillanatban Magyarországon vagy a másikban meg hirtelen az USA-ban :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4144) ollie válasza FehérHolló (#4142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A te kártyáddal nem lehet USA-beli ip-ről fizetni. Legalábbis a legtöbb online shop erre is figyel.

***

(#4145) FehérHolló válasza ollie (#4144) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha van egy kártyám, amit a világon majdnem mindenütt elfogadnak, akkor azzal az USA-ban tartózkodva miért nem fizethetek egy webshopnak? Ez még a kisebb gond, de akkor a kedves családtagom hogy fizet az itthon kiállított kártyájával?

A proxy-s vásárlást egyébként nagyon egyszerűen le lehet ellenőrizni. Meg az fog egy (idegen) proxy mögül saját kártyával fizetni, akinek két anyja van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4146) ollie válasza FehérHolló (#4145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Online shopokban nem szokták elfogadni, hogy kiszűrjék a lopott kártyákat.

***

(#4147) Mukorka válasza FehérHolló (#4142) üzenetére


Mukorka
addikt

Csak jelezném hogy nekem egy jó barátom lakik kint és eddig kértem tőle Crysis maximum packot és Dirt3-at. Minden játékot kint vesz hozzá és én vígan használom itthon. Leginkább mondjuk ezeket a steam akciókat éri meg vele vetetni mert teljes játék sokkal olcsóbb boltban. Dirt3 még jó üzlet volt , 8500 ft volt átszámolva, míg boltban 8000 de én kaptam hozzá Dirt2-őt is ingyen. Remélem tudtam segíteni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4148) ProEvoFan válasza ollie (#4138) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az ok, de régen volt h állandó kapcsolat kellett az Ubi szerverekkel is.Azok a szerverek sokszor okoztak problémát játék közben.Én úgy tudom ez a "védelem" megszűnt.

(#4139) FehérHolló Vásároljon neked ajándékba, azzal nem lesz semmi gond, még a Steam is reklámozza ezt a lehetőséget!Én is kaptam már Angliából ajándék griftet, és természetesen nincs probléma :K

(#4149) CsiguszMaxim válasza ProEvoFan (#4148) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

[link] Eszerint azért is harapnak :U

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#4150) ollie válasza CsiguszMaxim (#4149) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Abban az esetben nagy üzemben ajándékozott játékokat az illető, és ez nem tetszett a Valve-nek. Nem fognak foglalkozni azzal, ha havonta pár játékot ad valaki ajándékba másnak, más régióba.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.