Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#65001) bladegery válasza po1son (#65000) üzenetére


bladegery
senior tag

ha egyszer ugy dontenek hogy vege lesz az operationnek, akkor idobel valoszinuleg fel fog.

gergely-szabo.com

(#65002) csaba951 válasza ch003067 (#64993) üzenetére


csaba951
veterán

1) Summer Sale előtt Steamen:
a) már nem adunk meg új fizetési módot/eszközt
b) nem kapcsolgatjuk ki/be a SteamGuardot

2) SteamGuard miatt SENKIVEL nem tesznek kivételt. Veled sem!

3) Nem kell aggódnod! Amint kezdődik a SS, azonnal két kézzel öntenek majd a piacra dömping áron az emberek MINDENT! :)

Más. Holiday Sale tapasztalata alapján NEM SZABAD most eladni a Mysterius kártyákat!!! A Sale hivatalos megnyitása utáni 1 órában várhatóan 1-1,2 €-t is adnak majd darabjáért! Persze kiderül majd, hogy igazából semmire nem jó, az XP növelést kivéve, így a Sale vége felé 13-15 centért meg lehet majd venni darabját.

Tehát a Sale megnyitása után folyamatosan eladni éri meg a Sale kb. feléig. Badget craftolásra meg ideális a Sale utolsó előtti napja. Az utolsó napon megint enyhén emelkedni fognak az árak (kb. 14->16 cent).

[ Szerkesztve ]

(#65003) sagem válasza csaba951 (#65002) üzenetére


sagem
addikt

"A Sale hivatalos megnyitása utáni 1 órában várhatóan 1-1,2 €-t"

Ez már a múlt, az emberek már tudják, hogy nem érnek ennyit, most is ilyen 0,60 centekért mentek amikor még csak tízen pár darab volt a piacon, aztán ez gyorsan 0,30 ra zuhant, most már 0,20 környékén vannak és 300+ db/sorozat van a piacon:)

A fóliás kártyákat akarták sokan eladni 5+ eurókért, rajtuk is maradt, már azok is két euró alatt mennek többnyire:)

De az teljesen úgy van ahogy mondod, érdemes lesz nyitás után szabadulni tőlük, aztán aki mindenáron crafoltolni akar jelvényt az jobban jár, ha olcsóbban megveszi amit kell:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65004) ch003067 válasza csaba951 (#65002) üzenetére


ch003067
addikt

Hát, most már mindegy :B

Köszi az infót :R

(#65005) ldave


ldave
félisten

Tegnap megvettem a Civ 5 teljes kiadást, de a nagy része már megvolt belőle, kivéve 1-2 dlc és a Brave New World. Amikor vettem mintha azt írta volna, hogy ami már megvan a csomagból (alapjáték és Gods&Kings), azokat majd elajándékozhatom. Hol találom ennek a lehetőségét? A raktárban nem látok ilyesmit.

A Slime draws near! Command?

(#65006) Farkas86 válasza ldave (#65005) üzenetére


Farkas86
senior tag

Amikor vetted ezt írta ki:

*Sid Meier's Civilization V: Complete Edition: Nyilvántartásunk szerint neked már megvan néhány játék a Steamen a csomagban levők közül. Ha magadnak vásárolsz, nézd meg az extra példányok támogatásával kapcsolatos cikket, hogy eldönthesd, megoszthatod-e a már meglévő tételeket barátaiddal.

Plusz példányok csak az alábbi különleges promóciók bizonyos eseteiben kaphatók:

Azok a felhasználók, akiknek megvan a „Left 4 Dead”, és megvásárolják a „Left 4 Dead + Left 4 Dead 2 Bundle”-t, plusz példányt kapnak a „Left 4 Dead”-ből.
Azok a felhasználók, akiknek megvan a „Half-Life 2”, és megvásárolják a „The Orange Box”-ot vagy a „Valve Complete Pack”-et, plusz példányt kapnak a „Half-Life 2”-ből.
Azok a felhasználók, akiknek megvan a „Half-Life 2: Episode One”, és megvásárolják a „Half-Life 2: Episode Pack”-et, a „Valve Complete Pack”-et vagy a „The Orange Box”-ot, plusz példányt kapnak a „Half-Life 2: Episode One”-ból.
Azok a felhasználók, akiknek megvan a „Dawn of War II”, és megvásárolják a „Dawn of War II Gold Edition”-t, plusz példányt kapnak a „Dawn of War II”-ből.
Azok a felhasználók, akik „four pack”-et vásárolnak bizonyos Steames játékokból, három plusz példányt kapnak az adott játékból, melyeket barátaiknak ajándékozhatnak.
Plusz példányok kaphatók valamilyen korlátozott időtartamú promóció részeként. Ebben az esetben az áruházi tranzakció oldalán fogsz információt kapni arról, mit tartalmaz majd a vásárlásod.
Ezek a különleges promóciók lehetővé teszik, hogy plusz példányodat elküldd ajándékként egy barátodnak, akinek még nincs meg a játék.
Ezek a promóciók nem vonatkoznak más, a felsorolt listától eltérő játékra.

[ Szerkesztve ]

(#65007) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Remélem ez is steam-es lesz :

Video

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#65008) csaba951 válasza DrTechnoid (#65007) üzenetére


csaba951
veterán

Előrendelés megnyitása napján megveszem! :)

#65003 sagem
Holiday Sale-kor, amikor előtte szintén lehetett már kapni hógömböket a craftolásért, pont ugyanezt tanácsoltam mindenkinek, mint amit te írsz. Aztán az élet rám cáfolt! :)

>Ez már a múlt, az emberek már tudják, hogy nem érnek ennyit

Ezt egy szűk, aktív réteg tudja! Az emberek nagy része meg nem! Hidd el, nyitás után az első 20-40 percben simán megadnak majd minimum 1 €-t kártyánként! Pont azért mert a több millió alkalmi felhasználó azt gondolja, hogy ez valami extra baromi jó dologra lesz jó. Ezt a hatást nem vetted most figyelembe! :)

(#65009) ldave válasza Farkas86 (#65006) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, akkor rosszul értelmeztem a szöveget, ez van, pár eurót buktam ebben az esetben.

A Slime draws near! Command?

(#65010) eami válasza csaba951 (#65008) üzenetére


eami
Topikgazda

egyetértek... túl sokat nem fogok belenyomni, de olyan €15ért biztos bevásárolok majd a sale kezdete előttig olyan 0,15 és alatta áron. Ha nem jön be, max bukok 2-3 eurót, de ha bejön akkor meg is van az alapja a sale alatti költésnek :DDD

(#65011) warcat válasza eami (#65010) üzenetére


warcat
veterán

Hát nem tudom,azért nagyban függ,hogy mikor is kezdenek neki a vásárnak,már most van 40+ oldal kártyákból számonként,tegnap éjjel még 25 körül járt,szaporodnak szépen.

EA: It's in the crate!

(#65012) sagem válasza warcat (#65011) üzenetére


sagem
addikt

Igen, én is erre gondoltam, éjjel azt írtam 300/db-nál járnak mostanra már majdnem 600/db és még van egy hét a kezdésig minimum, nem fognak kikopni addigra. A kezdésnél meg úgyis összeomlik a piac/Steam szóval szépen ott virítanak majd az olcsó kártyák, s ha még el is kapkodnák mindet 5 perc alatt, bajos lesz újakat feltenni. Ha jól rémlik a hógömbök teljesen jól tartották az árukat egészen a kezdésig, mert senki sem tudta, hogy mire jók :) Persze mivel én is eladogatom őket örülnék a jobb árnak, de szerintem a kövér ár már nem reális, de ne legyen igazam :)

(a mostani 0,20 alatti árnál viszont szerintem is erősebb lesz, a nyitásnál 0,35-0,40ig talán felmegy)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65013) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

[ Szerkesztve ]

/s

(#65014) sagem válasza wjbhbdux (#65013) üzenetére


sagem
addikt

biztos megdicsérik majd őket, ok persze már lehetett sejteni hogy mikor lesz, de nem szokták szeretni az ilyesmit:))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65015) ch003067 válasza wjbhbdux (#65013) üzenetére


ch003067
addikt

LoL :D

(#65016) po1son válasza sagem (#65014) üzenetére


po1son
addikt

legalább tudom, hogy mikorra kell betáraznom tf2 kulcsokból... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#65017) BigBlue69 válasza po1son (#65016) üzenetére


BigBlue69
őstag

De majd Sale alatt megy le az ár nem? Úgy emlékszem.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#65018) po1son válasza BigBlue69 (#65017) üzenetére


po1son
addikt

Lemegy, de én 350-ért veszem darabját a tf2 kulcsoknak... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#65019) ch003067 válasza po1son (#65018) üzenetére


ch003067
addikt

Hol ? :D

(#65020) BigBlue69 válasza po1son (#65018) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én meg nem cseszek bele valódi lovét.. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#65021) po1son válasza BigBlue69 (#65020) üzenetére


po1son
addikt

Ha market áron szerezném be, akkor én sem.... :DDD
Viszont így RU storenál is olcsóbban szerzem be a játékokat, ha 350be veszem a kulcsokat.

ch003067 - Van egy beszerzőm... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#65022) tomsolo válasza po1son (#65021) üzenetére


tomsolo
őstag

egy tf2 mátrixtűs nyomtató? :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#65023) Arkennys válasza ch003067 (#65019) üzenetére


Arkennys
addikt

Annyira ne lelkesedj, po1son bácsi olyan tételben ad csak tovább kulcsot, ami nekem kb havi lakbérem összeg :D legalábbis legutolsó steames üzenetváltásunk alapján.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65024) wwenigma válasza bladegery (#65001) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Winter case is a beka segge alatt van, valoban fel fog menni?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65025) ch003067 válasza Arkennys (#65023) üzenetére


ch003067
addikt

Igaza is van :D ha már bizniszel, akkor azt nagyban tegye, hogy meg is érje... Lenne pénzem, én is ezt csinálnám :D

Bár, valahol el kell kezdeni.... Én ezekben a Phoenix tatyókban bízok nagyon.

(#65026) Arkennys válasza ch003067 (#65025) üzenetére


Arkennys
addikt

Nézőpont kérdése :) Meggazdagodni nem fogsz belőle szerintem azért, főleg hogy majd most kezdődik summer sale is, ami miatt nem fog felszökni az áruk akkor sem, ha a passnak vége lenne addig

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65027) ch003067 válasza Arkennys (#65026) üzenetére


ch003067
addikt

Nem is baj, mert legalább tudok venni 60 - 70 darabot.... Remélem ettől csak lejjebb megy az ára. még 15 napig nem vehetek semmit, addig ne menjen fel az ára :D

(#65028) Ryder62


Ryder62
őstag

Szóval, lehet jún végén már itt lesz az őrület?
Kicsit korai lenne, nem?

(#65029) bladegery válasza wwenigma (#65024) üzenetére


bladegery
senior tag

Lehet bele telik honapokba, de igen. En vettem 500 darabot, a biztonasg kedveert.

gergely-szabo.com

(#65030) ch003067 válasza bladegery (#65029) üzenetére


ch003067
addikt

Nem apróztad el :D

(#65031) Arkennys válasza ch003067 (#65027) üzenetére


Arkennys
addikt

Erről beszéltem, ilyen 500nál már szép haszna lesz rajta. De nekem az már mostani áron is bődületes pénz, csal walletből nem telne, tölteni meg ezért nem fogok rá rendes pénzt :D Egyébként lesz az még pár hét, mire felmozdul az ára szerintem, szóval bevásárolhatsz. Sale alatt ha a pass még tart, lesz az olyan 0,2 körül is tán...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65032) sagem válasza Arkennys (#65031) üzenetére


sagem
addikt

hát nemtom, azért azt is nézzétek hogy 211ezer db van a piacon kitéve, és ez a szám óráról órára nő még úgyis, hogy az olcsó darabokat felvásárolják:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#65033) Arkennys válasza sagem (#65032) üzenetére


Arkennys
addikt

Ez természetes most, sale alatt még beesik majd az ára gyanítom, majd annak és a passnak végével meg szépen emelkedik

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65034) Csapoati válasza Ryder62 (#65028) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne várd annyira, megint le fog halni a Steam, aztán ezzel lesz majd tele a topik. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65035) Ryder62 válasza Csapoati (#65034) üzenetére


Ryder62
őstag

Igaz, igaz.

(#65036) wjbhbdux válasza bladegery (#65029) üzenetére


wjbhbdux
veterán

hát elég kicsinyes vagy. mi közgazdászok vagyunk a market elemző spanommal felvettünk hitelt az egyik bankban hogy vehessünk fejenként 10000 darabot, így már több milliós a haszon.. évekig nem kell dolgoznunk csak győzzük feltenni ezt a sok ládát :K

/s

(#65037) ch003067 válasza wjbhbdux (#65036) üzenetére


ch003067
addikt

Én 1 milliót rendeltem, csak még nem hozta meg a postás. :U

(#65038) po1son válasza ch003067 (#65027) üzenetére


po1son
addikt

A sors ellened dolgozik... Most 8 óra leforgása alatt 10 centet ment már fel az ára és ki tudja, hogy hol áll meg....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#65039) tomy88trance


tomy88trance
tag

Üdv!

Érdeklődnék,hogy vásárolt-e már valaki Steamen paysafecard-al? Csak,mert azt olvastam,hogy elvileg lehet,gyakorlatilag viszont sok helyen azt is olvastam,hogy nem támogatott itthon ez a dolog, így tehát,ha jól gondolom akkor csak úgy lehetséges,hogy Paysafecard-Skrill-Paypal-Steam? vagy egyszerűbb,ha igényelek egy mastercard kártyát 5ezer forintért? :(

Üdv!

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#65040) ch003067 válasza po1son (#65038) üzenetére


ch003067
addikt

Hát sajnos... Bár most CS-ben az új ládát kivették a játékból, mert valami gebasz volt a benne található skinekkel, valószínűleg ezért ment fel az ára.

(#65041) djculture válasza tomy88trance (#65039) üzenetére


djculture
félisten

Minek a mastercard? Elég egy 3500-as maestro is hozzá egy paypalfiók és ennyi.

(#65042) ch003067 válasza djculture (#65041) üzenetére


ch003067
addikt

Vagy OTP Junior, ami ingyenes. ( Bár engem speciel nem akart beengedni vele, de másoknak sikerül )

(#65043) eami válasza djculture (#65041) üzenetére


eami
Topikgazda

mert 1500 forintos különbségért azt mindenre tudja használni....

de hogy a kérdésre is választ kapjon... Jobban megéri egy kártyát igényelni mert a másik módszer lassabb is meg talán díja is van.

másik alternatíva hogy PayPalra be is lehet fizetni a unicreditnel és akkor csak PayPal kell. Igaz az is vagy 3 napos atfutasi idővel megy.

(#65044) Sqveeze


Sqveeze
tag

http://www.gamebreaker.tv/news-main/pc-2/rumor-steam-summer-sale-begins-next-week-hide-your-wallet/

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#65045) djculture válasza eami (#65043) üzenetére


djculture
félisten

Ja még annyi de télire lesz az több is juliustól megint minden emelkedik bankilag : [link]

Van olyan bank ahol még a vásárlás a bankártyával is pénzbe fog kerülni.

(#65046) Skillerz


Skillerz
tag

Üdv, olyan gondom lenne, hátha itt tudja valaki a választ. A Left 4 Dead 2-vel akartunk játszani haverokkal, viszont a játék leáll nekem. Betölt, eljut a menüig majd leáll, mindenféle hiba üzenet nélkül. Probáltam a játék fájljait helyre állítani, de nem javult meg ettől sem. December és Január között játszottam vele utoljára akkor gond nélkül ment. Ez a hiba eddig csak a L2D2, illetve a TeamFortress2-nél jelentkezett. A többi Steam-es játékom gondnélkül fut.:S Ötlet?

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#65047) _stick_


_stick_
őstag

Hali! Steam weboldalán bejelentkezve van mód játék (kód) aktiválására?

(#65048) Hunbeast87 válasza _stick_ (#65047) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ott sajnos nincs :(

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#65049) Jofi81 válasza _stick_ (#65047) üzenetére


Jofi81
őstag

Nincs, csak a kliensben lehet.

(#65050) Csapoati válasza Skillerz (#65046) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En vegrehajtanek egy fajl ellenorzest (Steam kliensen belul jobbklikk a jatekra, beallitasok es ott lesz valahol).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.