Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5101) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Pontosan hol tudom megnézni webes felületen az akciós játékok teljes listáját? Mármint ami ebben az akcióban lett leárazva...

A főoldalon a 12-es box nyilván nem a teljes.
Allatta az akciós lista egy 100-as lista, de hajól tudom, itt soha nincs több 100 tételnél.
Volt itt egy link a fórumban arról, hogy ha rákeresel az akciósakra mit dob ki, de az meg 1000+ tétel, az meg valszeg tartalmaz minden kutyafülét.

Hol az igazság?

[ Szerkesztve ]

(#5102) polonic válasza DeFranco (#5101) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem itt, a katalógusokban nézelődj.

(#5103) ollie válasza DeFranco (#5101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Használd a didimatic-ot.

***

(#5104) chatran válasza DeFranco (#5101) üzenetére


chatran
őstag

http://www.steamgamesales.com/

(#5105) polonic válasza chatran (#5104) üzenetére


polonic
félisten

A link ne másolgatós legyen legközelebb, kérlek!

(#5106) DeFranco válasza ollie (#5103) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Wow... itt lehet ár szerint is rendezni. Frankó :C

(#5107) olly


olly
aktív tag

wow :O :Y a garry's mod is csak 2€, kár hogy nincs bankártyám :S

(#5108) JSaN


JSaN
addikt

Na Metro 2033 megveve, eggyelore ennyi. Aztan este 7kor majd meglatom mi lesz meg.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5109) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Lead&Gold-ot szeretném megvásárolni, de nem tudom megvenni, természetesen kifizetem. A játék ára 1.35Euro Részletek PÜ-ben!

(#5110) konikan


konikan
aktív tag

Ennek a whishlist-nek mi az értelme amúgy? Valaki legyen olyan kedves, és világosítson fel :B

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#5111) polonic válasza konikan (#5110) üzenetére


polonic
félisten

Whislist, ahogy a nevében is benne van, kívánságlista.
Azon játékok listája, amiket szeretnél.

(#5112) JSaN válasza konikan (#5110) üzenetére


JSaN
addikt

Ez egy kivansag lista. Ahova ha berakod a jatekot, akkor amikor akcio van atumatikussan kapsz ertesitot.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5113) konikan válasza polonic (#5111) üzenetére


konikan
aktív tag

Ennyit még én is értek belőle :DD
De ha a kispolgár betesz valamilyen játékot oda, akkor lényegében csak a megjelöli a későbbi vásárláshoz?

(#5112) JSaN
Így már érthető, bocs előbb kezdtem el írni, mielőtt válaszoltál volna.

(#5114) ollie
Nem kenyerem az ingyenélés ;]

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#5114) ollie válasza konikan (#5110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A haverjaid láthatják, hogy mit szeretnél, így esetleg kaphatsz ajándékba valamit.

(#5112) JSaN: én még soha nem kaptam értesítőt. Be lehet állítani?

(#5113) konikan: szerintem arra a leghasznosabb, hogy az ilyen nagy leárazásoknál csak rákattintasz a kívánságlistádra, és ott látod az összes játékot az esetleges kedvezménnyel, melyeket amúgy is megszeretnél venni. Vagyis nem kell egyesével nézegetned a leárazásokat.

[ Szerkesztve ]

***

(#5115) JSaN válasza ollie (#5114) üzenetére


JSaN
addikt

Steam/beallitasok/kezelofelulet/ertesitest kerek - ezt kel kipipalni.
En majdnem minden nap mikor belepek kapok valamilyen aktualis ertesitot, vagy neha mikor kilepek egy jatekbol arrol is kapok valami ertesitot ha van.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5116) Wolverine válasza JSaN (#5115) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem be van jelölve, de sosem kaptam értesítést...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5117) ollie válasza Wolverine (#5116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dettó...

***

(#5118) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Köszönöm a segítséget, kurva nagy pénz az a1.35Euro.

Ollie: Tegnap este folyamatosan írom, hányszor írjam le? :W

[ Szerkesztve ]

(#5119) ollie válasza FuRiONight (#5118) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

40 perc telt el a kérésed óta, és máris így állsz hozzá? Ezek után ki fog neked segíteni?

[ Szerkesztve ]

***

(#5120) polonic válasza FuRiONight (#5118) üzenetére


polonic
félisten

Milyen jogon háborodsz fel? Ember! 40 perce írtad be a kérésed! Mit vársz, azt hoyg rögtön ugorjon valaki, mint egy háziállat a szólításra?
Ezek után már biztos, hogy senki nem veszi meg neked.

Elnézést, a sok hozzászólás között nem vettem észre, ahogy átlapoztam. Csak a 40 perccel ezelőttit láttam.

Furionight, danih segített volna, te sem láttad az ő hsz-ét.

[ Szerkesztve ]

(#5121) CsiguszMaxim válasza FuRiONight (#5118) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

1. Itt max. neked tesz más szívességet uh. vegyél vissza egy kicsit.
2. Ezután a stílus után ne várd, hogy bárki is segíteni fog.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#5122) danih válasza polonic (#5120) üzenetére


danih
addikt

Tegnap este is beírta háromszor, és én még írtam is itt a fórumon, hogy dobjon PÜ-t az infóival.
Nem akart, erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#5123) FuRiONight válasza CsiguszMaxim (#5121) üzenetére


FuRiONight
őstag

Tudod nem is kell, nem könyörgök itt nektek. Már 3x írtam be, senki egy kommentben írta, hogy bocs nem jó. Persze ha bebírom hogy senki nem segít, mindenki fel van háborodva és még én vagyok a türelmetlen. :F

(#5124) JSaN válasza Wolverine (#5116) üzenetére


JSaN
addikt

Akkor nem tudom, en eleg surun kapok.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5125) JSaN válasza FuRiONight (#5123) üzenetére


JSaN
addikt

Mi is kell nekd? Megveszem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5126) olly


olly
aktív tag

vannak mgé itt kedves emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#5127) danih válasza olly (#5126) üzenetére


danih
addikt

Te is dobhatsz pü-t a steames nickeddel/e-mail címeddel

(#5128) olly válasza danih (#5127) üzenetére


olly
aktív tag

nem is tudom mit mondjak.. nagyon köszönöm!!!! :)) :R :K

[ Szerkesztve ]

(#5129) kovsol


kovsol
titán

én most csak egy Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned DLC -t vettem, úgyis most akartam újratolni a borderlandsot egy másik karakterrel, szóval kapóra jött :)

Cégnél bent fontban írja az árakat, nem merem kipróbálni, hogy enged-e vásárolni így is :)

May the Force be with you!

(#5130) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Sajnos nem leszek itthon holnaptól, viszont van 2 játék, amit piszkosul megvennék a mostani akcióban. Félő, hogy csak hétfőtől lesz pénz a kártyámon, nagyjából 3500 huf kellene. Ha még lesz akció, vajon Androidos telefonról megy a vásárlás, illetve csökkenti számottevően a biztonságot? Elég hülye kérdés tudom, de hátha valaki :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5131) whisperity válasza kovsol (#5129) üzenetére


whisperity
tag

Elméletileg enged, csak kérdéses melyik pénznemben vonja le az összeget. Bár ha minden igaz, euróban kell, hogy levonja.

(#5132) chatran válasza kovsol (#5129) üzenetére


chatran
őstag

Enged, ismerősöm paypallal próbálta és működött. Az országot és lakcímet át kell állítani britre, különben nem enged tovább. Ja és fontban számolt a paypal.

[ Szerkesztve ]

(#5133) chatran


chatran
őstag

Ha jól értelmezem akkor az akciók a "Today's Deal" kivételével egészen július 10-ig tartanak, ugye?
Nem akarok abba az idegtépő hibába esni, hogy megveszem most ami kell és pár nap múlva meg jóval olcsóbban látom a "Today's Deal" közt.

(#5134) csigacska válasza chatran (#5133) üzenetére


csigacska
tag

Pontosan, én is várom kíváncsian, mik lesznek a napi akciók, és ha a kiszemeltek nem lesznek azok között, akkor az utolsó nap veszem meg őket akciósan.

(#5135) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hát én átnéztem a listát...és elszomorodtam,lényegében kevés jó dolog van,avagy már megvan,sok jobb cím nem kapott eleve csak 33-25%-ot,aminél pedig az itthoni dobozos is olcsóbb ígyis sokszor...
Egyébként lehet ez a trükk,kidobták a sok "szemetet" fillérekért,hogy ló nincs....alapon vásároljon be abból sok ember,avagy a jó játékoknál el kelljen filózni,hogy lehet az áhított cím nem is lesz 33%-nál jobban,ráadásul ki sincs írva,mi meddig akciós,cselesen...vagyis lényegében nem tudni,hogy fognak-e piszkálni a tömegben kidobott cuccokba,vehetnek el-adhatnak hozzá napról napra akár.Így meg ugye sok kicsi sokra megy...volt is példa olyanra,hogy ilyen nagyobb,karácsonyi akcióban szintén nem napi,vagy időtartamos cuccot hagytam későbbre,és persze ki is vették...pedig elvileg ott is az volt,hogy x időtartamra sok+a napi dolgok.Bár a napiból is volt több is,ami több napig is kintmaradt...
A napikban bízok még...de egyébként megint az van,hogy azt akciózzák agyon,ami sűrűn van amúgyis,ami nem igazán jó,avagy amúgyis a 10€ alatti kategória...
Amit viszont javaslok mindenkinek,az a Borderlands,ami 12 júróért a hülyének is megéri a 4 DLC-vel együtt....nekem majd 800 óra van már benne :) és még lesz is jópár...DE ez csak MA akciós ám...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5136) Wolverine válasza chatran (#5133) üzenetére


Wolverine
félisten

A Today's Deal akciói csak egy napig érvényesek, a többi végig - de ez nem jelenti azt, hogy ami ma akciós, az mondjuk holnapután nem lesz még olcsóbb egy napig :)

szerk: #5135: szerintem meg akkor már jobb ötlet a sima játékot megvenni 5 euróért, meg külön a DLC-pakkot 6 euróért :P

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5137) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Ja,egyébként a Lead and Gold-ot pl.multikedvelőknek nem javaslom....megvan,próbáltam,elég gagyi a multi,de ami rosszabb,hogy disznómód cheatelnek...legalábbis én próbáltam több meccset,és a legtöbb helyen voltak "mindentvivő" emberkék,akik szedték a népet a világ végéről+speedhackkal,shotgunnal szaladták körbe a mapot...
Pedig én sok multi gémet játszok,ez is tetszett,voltak "normális" meccsek is persze...de védelme nemigen van a cuccnak. :(

A Borderlands GOTY extrája egyébként,hogy kapsz hozzá egy Pandora térképet(egyébként ez nem olyan hátrány amúgy,hisz elég szép nagy terület,kezdőknek jól jöhet,nem kell a webet túrni dolgokért),amit meg rég ki kellett volna venni,az ugye a Duke First Access kód a betához,szerintem az kábé a megjelenésig élt...Nomeg a demó se valaminagy szám eleve,a játék se.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5138) ollie válasza BandiHUN (#5135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát én átnéztem a listát...és elszomorodtam,lényegében kevés jó dolog van,avagy már megvan

Legalább marad pénzed/pénzünk. ;)

***

(#5139) BandiHUN válasza ollie (#5138) üzenetére


BandiHUN
veterán

;] Teszem félre a BF3-ra,avagy a CoD:MW3-ra :D DE persze előrendelősdi nem lesz...félek mindkettőtől,ha a BF3 nagyrészt BC2 koppincs lesz,azt tuti nem veszem meg,a CoD-ot majd még kiagyalom,de az mind megvan,mindet szerettem,bár az MW2 abbahagyása pánikszerű volt a csalók özönlése és a hackelt szerverek miatt. Idén más nagyon várós nem lesz,hacsak nem valami csoda folytán kerül multi/coop a Rage-be.

Egyébként a F3AR is ajánlott vétel kategória lesz akciósan coop+sztori kedvelőknek,szép graf,remek karakteranimáció,stb...bár én sajnálom,hogy hagyományos "hentelős" multi nincs,a Combatot nagyon szerettem...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5140) Amantius


Amantius
senior tag

Én is arra várok mik lesznek a napiban. A Back to the Future-t megvettem, a TDU 2-t, 5-ért megvettem volna, de arról lemaradtam. Addig is szemezgettem párat, persze még nem néztem végig:
Metro2033, Armed & Dangerous, The Tiny Bang Story, Flight Control HD.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5141) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ide is berakom, hátha :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5142) 7 válasza BandiHUN (#5135) üzenetére


7
addikt

Nekem pl. a Wishlistben volt 3 játék is, amire ácsingóztam már egy ideje, és most jó áron vannak. Ezek közül a Jamestown jött be eddig a leginkább :)

(#5143) ProEvoFan válasza Amantius (#5140) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Flight Control HD 1 euró:)

Keresek egy játékot Steamen de nem találom.Indie game.
A lényege; egy srácot irányítasz benne, akinek segíteni kell az akadályok leküzdésében úgy, hogy az egérrel rajzolod meg a "megoldást".Pl: árok fölé rajzolsz egy hidat...stb.
Nem tudja valaki a címét?Hátha jóárusítva van:)Én nem találom meg.

[ Szerkesztve ]

(#5144) JSaN válasza ProEvoFan (#5143) üzenetére


JSaN
addikt

Na ez igy elso hallas alapjan engem is erdekelne, mostanaban sok indie gamet veszek. es bizony szorakoztatoak, nem ugy mint egynemely A kategorias game.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5145) Gabás válasza hoffman_ (#5141) üzenetére


Gabás
addikt

ment priv.

(#5146) HS 2142 válasza ProEvoFan (#5143) üzenetére


HS 2142
őstag

Talán a Trine, de ott csak mágussal lehet rajzolni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5147) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Ilyen rajzolós (is) game a The Void...
http://store.steampowered.com/app/37000/
De eléggé elvont,bár nekem tetszett,FPS nézetű kábítószeres álomvilág,szedegetni kell ilyen színes "izéket",és az egérrel rajzolva lehet előcsalni a különféle akciókat...
Egyébként akcógame alapvetően,csak itt nem puska van,és nem lőszerpakk a földön,stb,hanem ilyen rajzolósdi,de egyéb szempontból egy rendes játék sok szipó után látva :D
Ráadásul akciós is,akinek kell egy gém,ami "extrém",javaslok egy próbát esetleg.Videó van róla,4.5€ nem sok érte,én csak időhiány+multiéhség miatt nem játszottam mostanában.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5148) ProEvoFan válasza BandiHUN (#5147) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez megvan, köszi:)nem ez az
most is kerestem de nem találom
(#5146) HS 2142 nem:) ez is megvan, de azért köszi

[ Szerkesztve ]

(#5149) szacsee


szacsee
nagyúr

Napi akciókban mik vannak benn? Nálam eléggé szét van csúszva a Steam.
Kliens és böngészőben sem kivehető semmi... :(
Köszi! :R

Szerk: Egy jobb pillanatában kilestem.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5150) HS 2142 válasza szacsee (#5149) üzenetére


HS 2142
őstag

Van róla hír Gamepodon.
(#5148) ProEvoFan: Pedig ilyen egyedi programból nincs túl sok. Először amúgy a Crayon Physics ugrott be, csak ott nem srácot hanem egy almát kell célba juttatni :D Majd még lehet eszembe jut valami, vagy talán neked is még egy-két részlet beugrik.

(#5152) orkester: Tényleg, a Max lehet az.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.