Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#56001) djculture válasza MoRT2195 (#55994) üzenetére


djculture
félisten

Hát meggondolandó szerencsére már 10k-ért diszcsomagos kiadást lehet venni az Elder Scrolls minden részével, engem az jobban izgat mint egy nyavaja kód a fele árában..

[ Szerkesztve ]

(#56002) Cheesus válasza tupacamaru (#55973) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát nálam most a Skyrim LE meg a Dishonored Goty van terítéken Sale szempontjából, de ha lesz valami jó szóljatok :DDD (bár aztán kinek mi a jó)

https://www.twitch.tv/csehla

(#56003) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Gyengék vagytok!!! :D Már első nap készen vagytok.. mi lesz később?:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#56004) Chiller válasza Wizard of Oz (#55992) üzenetére


Chiller
őstag

Már UK-ban is JELENTŐSEN jobb árak vannak, mint nálunk.... rohadt steam...
skyrim 3.7font, dishonored GOTY 5 font.....

Rohadt steam, rohadt valve :((( :((

(#56005) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mondjuk a wishlistem nagy része akciós, bár nagy része volt már olcsóbb. Stalkeren agyalok kicsit.. 5 euró a lélektani határom annál többet nem költök :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56006) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mi ez a sale...

(#56007) MoRT2195


MoRT2195
tag

Azt hiszem meggyőztetek, főleg, hogy nem 5000ft, hanem inkább 4000ft. :) Én véletlenül azt az összeget néztem amennyit spórolok (16,37euró) ezzel a csomaggal. De így még jobb. :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#56008) Wizard of Oz válasza genndy (#55998) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Természetesen várok, de nem hiszen, hogy olcsóbban fogják adni. Az alap kap egy -75-öt max.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#56009) Samus válasza Chiller (#56004) üzenetére


Samus
addikt

Azért mehetnek a sunyiba, de tényleg. Ennyiért zsebelném, de amennyiért nálunk megy...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56010) .tnm válasza Chiller (#56004) üzenetére


.tnm
addikt

még mindig nem Valve szabja az árakat... (mellesleg, ha nem lenne steam, meg egyéb ilyen online bolt, akkor sokkal rosszabb lenne a helyzeted és még csak nem is tudnál róla...)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#56011) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Sziasztok!
Steam piacot nézegetve felötlött bennem egy kérdés: Egyes itemek miért ilyen drágák azon kívül, hogy ritkák? Komolyan egyesek kiadnak azért pl 100 eurót, hogy egy ultra ritka kalapban szaladgáljanak TF2-ben vagy egy speckó fegyverrel tolják CS: GO-t? Vagy pl mire jó DOTA 2-ben egy 110 eurót érő Sárkánykarom Kampó?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#56012) Samus válasza Hunbeast87 (#56011) üzenetére


Samus
addikt

Elég ritka a sárkány manapság...

Amúgy szerintetek Antichamber és Skyrim, Dishonored és Oblivion várható a nagy karácsonyi leárazáskor is, ugyanennyivel, vagy többel, mert akkor megvárom?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56013) cor válasza Wizard of Oz (#55992) üzenetére


cor
őstag

akkor jól láttam még nemrég.. dec 1.-ig 66% volt mikor néztem
erre most dec.3. s 40% :U

nem küldözgetnek már emailt ha akciós a kívánságlistám egyik eleme :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#56014) genndy válasza Samus (#56012) üzenetére


genndy
addikt

Többel nem, max annyira lesznek leárazva mint most (Dishonored és Oblivion még nem volt napiban vagy flashben). Tehát karácsonykor is csak maximum a mostani legjobb árat kaphatják majd meg.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#56015) warcat válasza Hunbeast87 (#56011) üzenetére


warcat
veterán

Nade miért érdekel ez téged? egyébként lehet,én is adtam el 250 euróért virtuális cipöt diablo 3 Rmahban.
Persze lehet,hogy csak pénzt mozgat valaki.

EA: It's in the crate!

(#56016) Hunbeast87 válasza warcat (#56015) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Csupán érdekel.. hogy valóban ajátékélmény lesz más azzal, hogy pl nagyon jó statjai vannak a cuccnak, vagy otthon pl el is mosogat? Szimplán érdekel.. Még a végén én is elkezdek mindennel játszani, hátha egyszer ládából esik vmi :D
Mondjuk egy CS:GO kellene elsőnek :D

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#56017) bladegery válasza Hunbeast87 (#56016) üzenetére


bladegery
senior tag

most pint akcios, gyorsan visszahozza az arat a droppokbol,

gergely-szabo.com

(#56018) Arkennys válasza bladegery (#56017) üzenetére


Arkennys
addikt

na azért az droptól is függ, mivel simán játékkal nem dob bravos dolgot, amik többet érnek

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56019) bladegery válasza Arkennys (#56018) üzenetére


bladegery
senior tag

Hat ja, de most jon a dreamhack, csak nezni kell a twitchet hogy kapd az uj cuccokat, amik eleg jo aron lesznek szerintem.

gergely-szabo.com

(#56020) Arkennys válasza bladegery (#56019) üzenetére


Arkennys
addikt

fogalmam sincs, miről beszélsz :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56021) Hunbeast87 válasza Arkennys (#56020) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nekem sem :(

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#56022) djculture válasza Arkennys (#56020) üzenetére


djculture
félisten

Addig a jó mert nem vagy belemerülve legalább:)

(#56023) Arkennys válasza djculture (#56022) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát ennyire nem. Játszok, dob valamit eladom, ennyi részemről :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56024) bladegery válasza Arkennys (#56020) üzenetére


bladegery
senior tag

[link]
koszbe most nezem epp bejelentettek egy rakas uj skint, ugyhogy zsirkiralysag van:D

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#56025) bads1


bads1
aktív tag

Üdv

Az érdekelne hogy megvettem a Skyrim LE-t, de a játéklistában csak simaként látja és a store-ban is a sima 7,5€-s változatnál mutatja hogy You already own this game.. most akkor mi van?

Arkennys: ahamm, már látom, köszi! :)

-Zeratul-: így már látom, csak fura volt hogy a listában nem LE-ként szerepel

[ Szerkesztve ]

(#56026) Arkennys válasza bads1 (#56025) üzenetére


Arkennys
addikt

nézz rá játékcím jobbkatt, DLC-k fül. Ott kell lennie a többinek, nem fogja külön címhez kiírni :)

új skinek meg hát oké. hátha dob vmit, és eladhatom jópénzért. Ha nem, hát nem. :D ettől nem leszek boldogabb :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56027) bpx válasza bads1 (#56025) üzenetére


bpx
őstag

jobb klikk, properties, DLC, mit mutat? megvannak?
a listaban a LE is simakent latszik

(#56028) Qmi


Qmi
tag

Nem tudja valak, hogy indiegala.com -on vett kulcsok meddig felhasználhatók?

[ Szerkesztve ]

(#56029) FollowTheORI válasza Qmi (#56028) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"Your profile page will be available to you FOREVER as long as indiegala.com website will exists."

Tehát amíg az oldal elérhető. :)

De:

"PLEASE ACTIVATE YOUR KEYS AS SOON AS POSSIBLE!
Our support ends 60 days after purchase."

Tehát 60 nap után ha mégis probléma van velük nem segítenek elvileg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56030) ayo válasza FollowTheORI (#56029) üzenetére


ayo
addikt

azert ez igy nem korrekt: az elso mondat a profilodra vonatkozik. a masodik a vasarolt jatekok kulcsara.

http://jateknaplo.blog.hu

(#56031) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek ezért a sz@rért elkérnek amúgy majdnem 20 €-t? :Y

Amúgy ez a Steam Öcsipont Menedzser mennyire legal? Olvastam VAC BAN-t YT videónál. :U

[ Szerkesztve ]

(#56032) FollowTheORI válasza ayo (#56030) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, de a kulcsok/bundle-k a "profilodról" (ami amugy csak egy bundle link gyűjtemény kb adott emailcím alatt) érhetőek el és nem hinném törlődnének.
FAQ-ban is az van hogy viszik tovább, kivéve az IG1 korszakot.

Tehát számomra ez logikusan azt jelenti a kulcsos/bundle-s oldalakat eléred a "profiloddal" együtt amíg oldal az oldal. Vagy szerinted nem? :)

Az más kérdés hogy a kulcsok utána működnek é vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56033) ayo válasza FollowTheORI (#56032) üzenetére


ayo
addikt

nem, mivel ez pont aza res amire tudnak hivatkozni. betudsz lepni a fiokodba forever, de hogy a kulcsok jok lesznek nemtom hany napig azt mar nem tudjak biztostani mivel az nem toluk fugg. ettol fuggetlen azok is forever csak hat nyilvan vedeni kell magukat is mert gondolom nem minden kulcsra tudnak forevert igerni.

de lehet te is igy gondolod csak en mar nem gondolok semmit :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56034) dejaris válasza genndy (#55998) üzenetére


dejaris
addikt

Es kiknek eri meg a legjobban, hogy elhigyjuk azt a kiszivargott levelet?

(#56035) maross


maross
veterán

bf4 akcio? elfelejtodott, vagy rossz volt az 1ora 10perc-es megmondas?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56036) Chiller válasza maross (#56035) üzenetére


Chiller
őstag

Ma még csak csütörtök van.

(#56037) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hopp, a Gone Home -75%-ot kapott villamban, be is huztam. Csak jot hallottam rola, bar rovidke.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56038) Agyzuzo válasza Csapoati (#56037) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Érdekes volt, bár sokkal több volt benne a potenciál, mint amit végül kihoztak a történetből. De egyszer mindenképp érdemes végigjátszani!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56039) Csapoati válasza Agyzuzo (#56038) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na igen, ezert is vartam meg a -75%-ot. 2-3 ora egyszeri jatekelmenyert azert sajnalnek 9 eurot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56040) KaiotEch válasza Csapoati (#56039) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én azt az 5-t is. :P 2-ért jöhetne!

(#56041) DeFranco válasza Csapoati (#56037) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hopp, ment wishlistbe, én is kinéztem magamnak reggel... 3 EUR alá kerül meg is veszem. Tetszik.

Ilyen stílusú játékból amúgy van valami kiemelkedően jó alkotás? Horror nem játszik...

(#56042) pityeszka


pityeszka
őstag

Bioshock Infinite -66%-ra van esély szerintetek?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#56043) Vertigo18 válasza pityeszka (#56042) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem ilyenkor van. Bár az általad belőtt százalék a maximum, ami jöhet. 50-et reálisabbnak tartanám...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#56044) marcusa válasza Vertigo18 (#56043) üzenetére


marcusa
addikt

Csak a Season pass-ra is jöjjön akkor, mert a játék már megvan... :)

[ Szerkesztve ]

:-)

(#56045) pityeszka válasza Vertigo18 (#56043) üzenetére


pityeszka
őstag

Akkor várok türelmesen. Felfelé csak nem viszik. :U

marcusa: az már karácsony lenne!

más: a The Settlers 7: Paths to a Kingdom mindig szivat. Wishlist-re teszem és onnan az áruházi oldalra kattintva azt írja, hogy ez a játék a te régiódban nem elérhető. :F

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#56046) Agyzuzo válasza DeFranco (#56041) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Marossbánál lehet megkapod 3 eur-ért... :D
Amúgy Dear Esther és Anna ilyesmi. Kicsit többet vártam tőle, mert szerintem a történet "csattanója" nem olyan nagy szám, de amíg tartott kellemesen elszórakoztam vele. De tényleg nem horror, habár annak tűnhet, de aki ijesztgetést vár az ne ezzel játsszon. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56047) KRi2


KRi2
aktív tag

Csak nekem ment el pont tegnap javításra a steamtrades+steamgifts, csak nekem nem küldi el a bejelentkezéshez szükséges megerősítést, csak nekem gyanus hogy karácsonykor is pont elfog menni e két oldal?

||| | || ||||| | ||| ||

(#56048) .tnm válasza KRi2 (#56047) üzenetére


.tnm
addikt

a legtöbb steam-hez kapcsolódó oldal bekakált a terhelés miatt*. érdekes, hogy pont maga a steam elég jól bírta eddig a rohamot.

* hiszen ilyenkor megnő a felajánlások száma, az árváltozást követő oldalaknak rohadt sok mindent kéne hirtelen frissíteni, közben meg tízszer annyian akarják megnézni, hogy volt-e már olcsóbb egy-egy akciós játék.

nagyon valószínű, hogy ugyanez lesz karácsonykor is. teljesen érthető. (és szerintem elfogadható is.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#56049) zseko


zseko
veterán

MDK végre kapott leárazást be is húztam :)
Rocksmith lenne még jó csak az baromi drága...

HR24.hu

(#56050) Woodslave


Woodslave
nagyúr

az miért lehet, hogy a wishlistben a játékok árai dollárban vannak (teljesen más amúgy is mint az aktuális akciós ár) de az áruházi linken már euro és a tényleges ár. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.