Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4601) kovsol válasza Serpiko (#4597) üzenetére


kovsol
titán

Most aztán jól kib@szol az EA val, ők meg se fogják érezni ezt a kiesést, mert így valve felé nem pengetnek pénzt, te meg nem játszol akkor egy valószínűleg A kategóriás játékkal.

May the Force be with you!

(#4602) ollie válasza EkSYS (#4600) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik játék?

***

(#4603) Doki16 válasza kovsol (#4601) üzenetére


Doki16
addikt

Hidd el itt nem csak egy emberről van szó. Van egy olyan érzésem, hogy a PC-s játékok elég nagy részét steamen szerzik be az emberek.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4604) kovsol válasza Doki16 (#4603) üzenetére


kovsol
titán

Aki játszani akar majd a Battlefield3 vagy Mass Effect3 -al szerinted akkor majd azért nem veszi meg mert steamen nincs? Ez nem olyan, hogy van rá más alternatíva amit megvesz akkor steamen helyette, minden játék egyedi termék. Lehet nulladik napon kevesebbet fognak eladni, de majd úgyis megveszi előbb utóbb az aki játszani szeretne vele.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4605) Doki16 válasza kovsol (#4604) üzenetére


Doki16
addikt

Én az ME3-at biztosan megfogom venni de semmi esetre sem kellene a steamen. Mivel én gyűjtöm a Mass Effect franchise-ot ezért maximálisan a dobozos verziót fogom belőle beszerezni. Ebből kiindulva, tehát aki akarja úgyis megveszi. Viszont van olyan akinek nyűg a doboz és ha már minden játéka steamen van van lehet, hogy nem szívesen venné meg Originbe. De majd mindenki eldönti és azt csinál amit akar. Engem elég hidegen hagy az egész battlefield, de még akkor is ezt a verziót választanám. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4606) ProEvoFan válasza kovsol (#4604) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én boltban veszem meg, ezek után főleg.
Az EA boltjával más a baj, ketté osztja a közösséget.Be vagy jelentkezve itt, be vagy jelentkezve ott.Ez nem olyan lesz mint a Windows Live, h Steamen vett játékot regelsz WLn is, de közben Steamen keresztül tudod tartani a kapcsolatot.
Remélem megoldják majd Steamen, hogy be tudjam tenni non steam játékba pl a BF3at.

(#4607) kovsol válasza ProEvoFan (#4606) üzenetére


kovsol
titán

non steames játéknak még a Microsoft Word -t is be tudod rakni ;) működik bármilyen játékkal így a steam in game community rész

May the Force be with you!

(#4608) Serpiko válasza kovsol (#4601) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam szeretném, ha lenne. Akkor pedig, ha nem lesz szomorú leszek. :(((

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4609) Wolverine válasza ProEvoFan (#4598) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem rosszabb, mint az, hogy a Blizzard játékai csak a Battle.neten keresztül használhatóak. Ha az EA ugyanerre találta ki az Origint, akkor az ő szemszögükből logikus, hogy csak abban az egy rendszerben lehet megvenni és regisztrálni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4610) ittakary


ittakary
nagyúr

Hoppá gyerekek, egy értelmes napi akció :)

Kane & Lynch 2: Dog Days 6,8ajró

(#4611) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Kane & Lynch 2: Dog Days -66% 6,80 euro :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4612) Jakesz válasza Serpiko (#4611) üzenetére


Jakesz
őstag

Végre egy viszonylag normális napi ajánlat.

(#4613) Serpiko válasza Jakesz (#4612) üzenetére


Serpiko
addikt

Pontosan bár nekem nem jön be, de tényleg jobb mint a tegnapi. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4614) KubanitoS válasza EkSYS (#4600) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha fel tudod telepíteni a játékot és utána kezdi el tölteni a gigákat, akkor simán frissíti a játékot, mivel lehet egy régi verziót telepítettél fel a lemezről. Team Fortress 2 esetében ez lazán így lehet, mivel az összes kiadott frissítés összmérete meghaladja az alapjáték méretét. Feltelepítesz a lemezről 5 gigát és letölt még hozzá hatot pl. ;]

#4605 Doki16

Ezzel én pontosan így vagyok. Szeretném megvenni a Mass Effect 3-at Steamről, de valszeg akkor maradni fog a dobozos változat. Kár lenne, mert az első két rész sztímes. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4615) Doki16 válasza KubanitoS (#4614) üzenetére


Doki16
addikt

Megveheted itthon a dobozost, mert angolul fog megjelenni. A boxos verzió meg regelhető lesz biztosan Originbe. Bár gondolom te is azért akarnád steamre, hogy egybe legyen a trilógia.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4616) KubanitoS válasza Doki16 (#4615) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha már az első két rész Steames, akkor a harmadik részt is szerettem volna a listámban látni. Ha jól emlékszem a bolti ME2 meg magyar feliratos és ezt nem lehet átállítani. Én jobban szeretem 100%-ban angolul játszani a játékokat.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4617) Doki16 válasza KubanitoS (#4616) üzenetére


Doki16
addikt

Tudom, hogy nem szereted azért írtam, hogy nem lesz lokalizáció a játékban (számomra sajnos ez rossz hír). Még nagyon sok idő van márciusig, elképzelhető, hogy addig megjelenik.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4618) XIII Ramses válasza Doki16 (#4543) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

Köszi így már sikerült.

Van viszont egy másik gondom is. Nem teljesen ide tartozik, de azért ideírom, hátha...
Dirt3 játékról van szó. A játék futásához szükség van windows live id azonosítóra is. Igen ám, de amikor én regisztráltam egy id azonosítót (azért csak most, mert a többi krekkelt játékaimhoz elég volt a local profile is) valószinüleg az id azonosítás során megtámadhattak és az azonosító neve is valami Waryshoe1 lett, amit és az életbe sose írtam. A billentyűzetem is meghülyült összeomlott rövid úton a gépem. Újra kellett telepítenem az egészet. Belépni ugyan betudnék a játékba ezzel az azonosítóval, de nem merek nyomulni, nehogy esetleg valami billentyűzetfigyelő vagy bármi áldozatává válnék.
Új másik id azonosítót is csináltam, de azzal már nem működik a játék steames cd kulcsa, mert az előző id azonosítót követeli.
Van valami megoldás?

(#4619) ollie válasza XIII Ramses (#4618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kénytelen vagy a régi Live azonosítót használni. Attól nem lehet bajod, hogy belépsz egy Live fiókba, korábban sem a miatt volt problémád, valószínűleg eleve vírusos volt a géped.

***

(#4620) XIII Ramses válasza ollie (#4619) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

De annak az id azonosítónak a neve (tehát amit látsz játék közben is) az Waryshoe1 és az istennek se tudom megváltoztatni. Szerintem ez nem normális dolog... Illetve megváltoztatom, az id fiókkezelőbe, de a játékban mégsem változik meg !

[ Szerkesztve ]

(#4621) HS 2142 válasza ProEvoFan (#4594) üzenetére


HS 2142
őstag

Itt egy hír magyarul, hogy miért vették le.
Röviden: A Valve, a Crytekkel kötött szerződést áthágva próbált digitális tartalmakat terjeszteni a játékhoz, ezért a Crytek eltávolította a steamről.
Ettől függetlenül nincs kizárva, hogy az Origin majd még az exkluzív EA játékok boltja lesz.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4622) szacsee válasza XIII Ramses (#4620) üzenetére


szacsee
nagyúr

Xbox.com-on a nickedre kattintva profil módosításánál tudod megváltoztatni.
Ha a fiók létrehozásakor a rendszer által generált nicknevet kaptad, akkor meg tudod ingyen változtatni, viszont ha akkor is Te adtad meg a nicknevet, akkor csak fizetés ellenében.
800MS pont az ára ami eléggé lehúzás szagú, de ez van.

(#4623) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

FEAR Collection hétvége a steamen[link]

(#4624) bul07


bul07
nagyúr

FEAR Collection 9,99€

Mai:
Trino 2,24€

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4625) HS 2142


HS 2142
őstag

Van weekend deal is, 2 indie pack.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4626) Jakesz


Jakesz
őstag

Ha a korábbi akciózási időszakokhoz igazodnak, akkor néhány nap múlva kegyetlen "népszegényítés" kezdődik, ugyanis jön a Summer 2011 akció, ami legalább olyan durva, mint a karácsonyi.

(#4627) Serpiko válasza Jakesz (#4626) üzenetére


Serpiko
addikt

Mikor lesz pontosan? Már nagyon várom szét vásárólom magam az tuti. :K :B A napi ajánlat az megint k@ki nem is értem ki vesz ilyen gémeket. :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4628) Jakesz válasza Serpiko (#4627) üzenetére


Jakesz
őstag

Pontosan nem tudom, de annyit igen, hogy június 20-25 között kezdődött tavaly.

(#4629) Serpiko válasza Jakesz (#4628) üzenetére


Serpiko
addikt

Reméljük idén is úgy lesz ahogy tavaly volt. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4633) cskamacska válasza HS 2142 (#4621) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem mindegy hogy osztogatnak, vagy fosztogatnak. :P
"Steam has imposed a set of business terms for developers hoping to sell content on that service – many of which are not imposed by other online game services. Unfortunately, Crytek has an agreement with another download service which violates the new rules from Steam and resulted in its expulsion of Crysis 2 from Steam. "

Ennyi erővel foghatták volna a kisnyúlra is, az is hihetőbb lenne. :) Nna majd meglássuk mi lesz ebből az EA/Valve izmozásból, de én nem jósolok neki nagy jövőt. :( Az Origin per pillanat egy átnevezett EA Store(a 12 egy tucat, Digital River által működtetett fajtából, csak a szokásos 1 éves/fél éves/1 hónapos letöltési korlátozást terjesztették ki bizonytalan ideig), az Origin kliens meg egy átnevezett EA Letöltéskezelő egy hozzáadott barátlistával(ami szegény talán még az Impulse és GFWL kliens szintjét sem éri el)
Ez így még a GfWL-t sem éri utól, pedig a MS épp nemrég adta ki a Fable III-at Steam-en is mindenki nagy meglepetésére. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4634) XIII Ramses válasza szacsee (#4622) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

Nem mondod, hogy a rendszer generált nekem egy hülye becenevet (és én birka nem vettem észre)...
Sikeresen megváltoztattam! Istenkirály vagy !!!
Eddig se volt a szívem csücske a windows live ezután mégannyire se lesz...

[ Szerkesztve ]

(#4635) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Elnézést ha már erről volt szó, de hányszor lehet letölteni egy játékot a steam-ról? Ugyanis a hülye windows live miatt kétszer gyalultam le az oprendszert....

(#4636) polonic válasza XIII Ramses (#4635) üzenetére


polonic
félisten

Számtalanszor.

(#4637) ollie válasza XIII Ramses (#4635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármennyiszer. De a Steam mellett sok játék egyéb védelmet is tartalmaz, melyet a játék forgalmazója vagy fejlesztője határoz meg. Minden játéknak nézd meg a store oldalát, ott általában írják, ha korlátozva van a telepítések száma.

***

(#4638) XIII Ramses válasza ollie (#4637) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

Köszönöm szépen a kielégítő választ !

(#4639) #65675776


#65675776
törölt tag

Aki hiányolta a komolyabb címeket. Mai napi deal: L4D2.

(#4640) gYaLo


gYaLo
őstag

Kíváncsi vagyok, mik lesznek ebbe a Summer 2011 ben..
Remélem lesz pár fps játék :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#4641) Mukorka


Mukorka
addikt

Srácok, van ez a four pack akciósan, nincs itt még 3 ember akivel vennénk közösen egyett? olcsóbban jövünk ki mint egyesével!

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4642) gYaLo válasza Mukorka (#4641) üzenetére


gYaLo
őstag

Miről lenne szó ? :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#4643) Mukorka válasza gYaLo (#4642) üzenetére


Mukorka
addikt

Steamen a napi akció a left4dead 2, egyedül 4.76 eu de 4es packban 14,28 eu , ebből 3 ajándékozható l4d2 így azokat tovább lehet adni. Szóval ha összedobunk rá akkor kicsivel olcsóbb és egyből lenne 4 ember aki tudná is tolni a 4 fős co-op-ot.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4644) bul07


bul07
nagyúr

Valve Complete Pack 89,99€
Counter-Strike, Team Fortress Classic, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Half-Life: Opposing Force, Ricochet, Half-Life, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes, Half-Life: Blue Shift, Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Half-Life: Source, Day of Defeat: Source, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life Deathmatch: Source, Half-Life 2: Episode One, Portal, Half-Life 2: Episode Two, Team Fortress 2, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Portal 2

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4645) Doki16 válasza bul07 (#4644) üzenetére


Doki16
addikt

Évek óta van már ez a pack. Mi olyan nagy újdonság benne?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4646) Blaise válasza bul07 (#4644) üzenetére


Blaise
veterán

És itt hol az akció?

(#4647) bul07 válasza Blaise (#4646) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyedi ár: 164,57€
Ár csomagban: 89,99€

(#4645) Doki16 : én még nem vettem észre , de már nem tudom törölni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4648) gYaLo válasza bul07 (#4647) üzenetére


gYaLo
őstag

Nem tudom ti h vagytok vele, de én egy Valve játékkal sem játszom/játszottam.. :U :F

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#4649) chatran válasza gYaLo (#4648) üzenetére


chatran
őstag

Akkor sürgősen pótold. :) Kezdd a Half-Life-fal, nem fogod megbánni!

(#4650) Wolverine válasza bul07 (#4644) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem akciós, eddig is ennyibe került a pakk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.