Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4151) zseko


zseko
veterán

Az AC I-II érdekelne engem, ha nem lenne már meg :D Még decemberben rendeltem meg a TheHut.com oldalon angliából, dobozosan, kb ugyanennyit fizettem érte.

HR24.hu

(#4152) ProEvoFan válasza CsiguszMaxim (#4149) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ollie jól mondja
az teljesen más eset volt
én is már vettem kb 4 játékot ajándékba, és no para

(#4153) menalcas


menalcas
őstag

Már betettem az account lopós topikba is, de itt hátha hamarabb kapok választ mert nagyobb a forgalom :
"Kéne egy kis help, nagyon erősen úgy néz ki lenyúlták a steam acc-om, amin nem kevés mennyiségű játékom volt már és elég fájdalmasan érint a dolog, mit tudok tenni? :W "

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#4154) polonic válasza menalcas (#4153) üzenetére


polonic
félisten

Írj a steam supportnak.

Aztán víruskeresés több kergetővel keyloggerek után kutatva. Legközelebb meg a steamen kívül nem megadni sehova a felhasználói adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#4155) kisijj01


kisijj01
csendes tag

Lene egy ojam kerdesem hogy ha ujraraktam a stemet es beakarok jelenkezni aókkor egy kodot kér amit elkuldenek a emil cimemre de mar 1 nap eltelt es nemkukdik. valaki tudsegiteni??

(#4156) Serpiko


Serpiko
addikt

Most tudtam csak megnézi az akciókat fantasztikus AC nap. JE! Az AC1 megvéve már csak ez hiányzott. Így már megvan mind a három rész steamen. Holnap esélyes egy „Szplinter cell” nap vagyis ma este 19 órától, de intézkedem ez ügyben. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4157) polonic válasza kisijj01 (#4155) üzenetére


polonic
félisten

Huu, lekgözelebb magyarul, kérlek! :) Pl.: olyan.

Ezek szerint valami vacak e-mail címed van, mint freemail vagy citromail, stb. Ezekre nem csoda, hogy nem érkezik meg.
Próbáld meg mégegyszer, aztán, ha nem jársz sikerrel, írj a steam supportnak.
Miután meg be tudtál lépni cseréld le az e-mail címed pl gmail-esre.

(#4156) Serpiko

Tessék akkor minél hamarabb végigjátszani az AC1-et. Viszont jobban kell majd figyelni a párbeszédekre, mert abban nincs felirat.

[ Szerkesztve ]

(#4158) Serpiko válasza polonic (#4157) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is freemail az email címem. Tényleg érdemes lecserélni? Eddig a vásárlásokról a számlák 5 percen belül megjöttek. Lehet a jelszót kérnék akkor az nem érkezne meg?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4159) polonic válasza Serpiko (#4158) üzenetére


polonic
félisten

Én azt ajánlom, cseréld le. Elképzelhető, hogy nem érkezne meg.

(#4160) Serpiko válasza polonic (#4157) üzenetére


Serpiko
addikt

Figyelni fogok csak a baj az, hogy egy Mukkot sem tudok Angolul. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4161) Serpiko válasza polonic (#4159) üzenetére


Serpiko
addikt

Végülis van gmail címem is megfogadom a tanácsod és cserélem is. :R

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4162) kovsol válasza Serpiko (#4158) üzenetére


kovsol
titán

nekem pl a vásárlásnál a hotmailes címemre úgy jön meg a levél, hogy lenyomom az egér gombot és már csörren a telefon, hogy levonta a pénzt és már ugrik is fel hogy új levél :B

May the Force be with you!

(#4163) Serpiko válasza kovsol (#4162) üzenetére


Serpiko
addikt

olyan hotmail címem nincs sajna gmail az van. Gmail az jó szerinted? Kollega itt azt mondja, hogy jó a gmail cím.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4164) polonic válasza Serpiko (#4163) üzenetére


polonic
félisten

Persze hotmail/gmail teljesen jó.

Az AC-hez: Akkor meg a jelenteket figyeld majd. :)

(#4165) Serpiko válasza polonic (#4164) üzenetére


Serpiko
addikt

Figyelni fogom ígérem. Akkor ezért nem értettem az AC2 meg az ACB mert monitor nélkül játszottam végig. :)) :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4166) polonic válasza Serpiko (#4165) üzenetére


polonic
félisten

Csak valamit írni akartam, ez sikerült. :D
Nézd meg ezt a weboldalt, hátha kiderül ebből pár dolog a történetről, én még nem néztem meg.

(#4167) Serpiko válasza polonic (#4159) üzenetére


Serpiko
addikt

Hm! Változtattam email címet, de még mindig a régi címet látom ott ez miért van? Küldött megerősítő emalit is az új címre és ott rákattintottam a hitelesítésre.

Ezt írta ott : E-mail hitelesítés
Success!

Köszönjük, hogy hitelesítetted e-mail címedet a Steammel.

ilyenkor mi van steam újraindítás megtörtént.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4168) polonic válasza Serpiko (#4167) üzenetére


polonic
félisten

Ha ezt írta ki, akkor az újnak kéne ott lennie. Lehet, hogy időbe telik, nem tudom.

(#4169) kisijj01 válasza polonic (#4157) üzenetére


kisijj01
csendes tag

Hát igen citromail van nekem lehet azert nem jo, ha megjon a kod a steamhez akkor egybol átcserélem gmailre. koszonom a segitséget. :R

(#4170) Serpiko válasza polonic (#4168) üzenetére


Serpiko
addikt

Várok holnapig ha nem változik meg addig sem akkor újra végrehajtom a módosítást. Mondjuk gond nem volt mert a megerősítő email megérkezett egyből a freemail címemre szerencsére. Meg az új címre is a jóváhagyó email. Na akkor várók.
Kösz a linket megyek csemegézni rá.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4171) Serpiko


Serpiko
addikt

Idegesít azért ez az email dolog valaki nyugtasson meg. Mért nem cserélődött ki, ha minden megerősítő email megjött. Fentebb pár Hsz-ben már kifejtettem a részleteket :(( :(( :(( :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4172) KubanitoS válasza Serpiko (#4171) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem kicsit túl sokat izgulsz, de parancsolj: ezennel ünnepélyesen megnyugtatlak. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4173) Serpiko válasza KubanitoS (#4172) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem elég ez az email mizéria miatti izgulásom még a napi UBI is itt van már a nyakamon. IZGULOK! Köszi a nyugatást! :R De most komolyan miért nem változik meg?

Inkább töröltem, még akkor is ha idézet.

[ Módosította: #65675776 ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4174) SenorGrande válasza Serpiko (#4173) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Megkérdezhetem hány éves vagy? :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#4175) Serpiko válasza SenorGrande (#4174) üzenetére


Serpiko
addikt

Már nagykorú vagyok. 7éve És igen tudom beteg a fejem ez a főiskola /levelező/ miatt lehet ott végeznek rajtam agymosást. Már vissza mentem dolgozni vizsgaidőszak után lassan kitisztul a fejem. Mondjuk úgy inkább bízok benne. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4176) Doki16 válasza Serpiko (#4171) üzenetére


Doki16
addikt

Nem kell aggódnod, és is amikor lecseréltem a citromailes címemet nem azonnal történt meg a csere. Várj vele egy kicsit, és ha 1-2 nap alatt sem történik változás akkor ismételd meg a folyamatot.

Egyébként megint beszélhetnél Gabe-el. Szeretnék egy Codemasters hetet :) Még egy 33%-os DiRT 3-nak is nagyon tudnék most örülni :D

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4177) Serpiko válasza Doki16 (#4176) üzenetére


Serpiko
addikt

Oké várok pár napot remélem megváltozik. Gondolom úgy lesz belépek és, ha nézem a beállításban már az új cím lesz. Jól gondolom?

Gabe bácsikámmal tegnap nagyon berúgtunk most nagyon nincs képbe másnapos mit egy sakál. Amint kitisztul beszélek vele a Dirt 3 lesz azt mondta a nyári akcióban.

ui: Mindjárt 19 óra izgulok! De ezt más ugyis tudja mindenki. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4178) bul07 válasza Serpiko (#4177) üzenetére


bul07
nagyúr

én most nincs 10perce hogy cseréltem freemail-ről hotmail-re és egyből megtörtént a váltás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4179) Serpiko válasza bul07 (#4178) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem értem akkor miért van ez mondjuk gmailra cseréltem elvileg, de még mindig a freemail van ott. Várók pár napot keddig mondjuk ahogy Doki mondta utána újra próbálom. Kicsit zavar a dolog mondjuk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4180) Doki16 válasza Serpiko (#4179) üzenetére


Doki16
addikt

Igazság szerint megpróbálhatod megint, nem lesz semmi baj belőle. Nekem is a második próbálkozásra váltotta le a Gmail-re.

Tényleg mindjárt itt a nyári akció. De aztán szavadon foglak, legyen ám DiRT 3 :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4181) Serpiko válasza Doki16 (#4180) üzenetére


Serpiko
addikt

Ok! Megpróbálom most mégegyszer. Mindjárt jövők aztán mondom mi lett a végeredménye a dolognak. Remélem lecseréli.

Gabe bácsikám azt kérdezte tőlem felvehet barátnak steamen mondtam szerintem igen. Aztán megbeszéli majd veled a dolgot. :D :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4182) Serpiko


Serpiko
addikt

Tom Clancy's nap a steamen nagyon komoly :C napi ajánlat NightSky :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4183) ollie válasza Serpiko (#4156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bejött a Splinter Cell, meg vele az összes Tom Clancy játék (Ghost Recon, stb).

***

(#4184) Serpiko válasza ollie (#4183) üzenetére


Serpiko
addikt

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction nekem megvan nagyon ütös kis játék mindenkinek bátran ajánlom. A Coop egyszerűen fantasztikus haverokkal csapatuk régen sokat. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4185) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nightsky gameplay video, ha valakit érdekel.

(#4184) Serpiko: ezek a Splinter Cell-ek milyenek? Taktikai csapatjátékok? Még egyel sem játszottam.

[ Szerkesztve ]

***

(#4186) chatran


chatran
őstag

De hol a Splinter Cell Mission Pack és a második rész a Pandora Tomorrow?

(#4187) ollie válasza chatran (#4186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jól látom, azok nincsenek Steam-en.

***

(#4188) kovsol válasza ollie (#4185) üzenetére


kovsol
titán

ezek olyan lopakodós, nem ész nélkül gyilkolós holmi, ahol még a hullákat is el kell rejteni

May the Force be with you!

(#4189) Scholes9 válasza ollie (#4187) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kár, mert engem pont a PT érdekelt volna, a Chaos Theory és a Conviction meg már megvan. A legjobb rész szerintem kétség kívül a Chaos Theory lett, ennyit bőven megér :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4190) kovsol válasza Scholes9 (#4189) üzenetére


kovsol
titán

mi a véleményed amúgy melyiket érdemes megvenni a három olcsóbbik közül? a PT vel játszottam már a többihez nem volt még szerencsém
mod: látom közben beleírtad a választ a kérdésemre

Chaos Theory multija mit takar? coop modot ? azt csak haverokkal lehet vagy neten is találni embereket

egy world in conflitot azért még elviseltem volna :(

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4191) Serpiko válasza kovsol (#4190) üzenetére


Serpiko
addikt

Conviksonbe egy évet vártam akkor sem dobott be mellém senkit koppba. Csak haverokkal toltuk máskép nem ment nekem

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4192) HS 2142 válasza Scholes9 (#4189) üzenetére


HS 2142
őstag

Érdekes, hogy ma milyen sok játékot akcióznak és pont kimaarad a Pandora Tomorrow, meg úgy egyáltalán nincs is steamen...
Én mondjuk a Chaos Theorynál leragadtam, viszont az nagyon jó rész volt, a Double Agentről nem hallottam jókat.
Ct-ről annyit, hogy coop is van, meg "rendes" mutli is (kémek a zsoldosok ellen), két éve még simán lehetett embereket is találni, most nem tudom mennyire kihalt.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4193) HS 2142 válasza Serpiko (#4184) üzenetére


HS 2142
őstag

A Conviction Deluxe változata (+1 játémód, meg valami bónusz fegyver és gönc, ami annyira nem izgat) vagy a DLC megéri az extra felárat? A választ sejtem, csak egy hozzáértő véleménye érdekelne.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4194) Serpiko válasza HS 2142 (#4193) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem az alap játék ez van meg Tom Clancy's Splinter Cell Conviction plusz megjelenéskor megvettem a om Clancy's Splinter Cell Conviction Insurgency Pack ez megérte nagyon jó kis pályák vannak benne elvoltunk velük sokáig. Szerintem ezt a kettőt vedd meg így éri meg a legjobban. A fegyok úgyis megleszek ha játszol a játékkal a ruha nem számít nekem volt egy kedvencem mindig abban nyomultam. A story Coopban meg nem lehet ruhát felvenni abban nyomulsz amit a gép alapból berak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4195) kovsol


kovsol
titán

Rainbow Six Vegas 2 mennyire van jól optimalizálva? Tudom most sokan röhögnek, de nincs mindenkinek bivaly gépe :B úgy különben megéri az árát a game? Vagy az első rész jobb ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4196) v!ct0y válasza kovsol (#4195) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem tudom de nálam win7 en nagyon szarul megy. Xp alatt gyengébb géppel jobban ment.

(#4197) Serpiko válasza kovsol (#4195) üzenetére


Serpiko
addikt

A hangulata legyen jó a játéknak ez a lényeg számomra Rainbow Six Vegas 2 nem ismerem. De nekem erős gépem van és ennek ellenére most vettem meg steamen a Delta Force: Black Hawk Down régi játék elavult grafika, de a játék élmény egyszerűen fantasztikus. Nagyon jó a hangulata ilyet rég éreztem már játék közben. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4198) HS 2142 válasza kovsol (#4195) üzenetére


HS 2142
őstag

Szvsz az első rész jobb, a második rész annyit tesz hozzá, hogy van egy "komolyabb" fejlődési rendszer meg jobban testre szabhatod a karaktered, játékmenetében nem lépet sokat előre, egy picit talán még rövidebbnek is tűnt.
Akkor ajánlom, ha ez első nagyon tetszett és kíváncsi vagy a további történésekre. De én inkább végigjátszanám az elsőt. :)
Nekem win7-el (64) nem volt semmi probléma, maximum beállításokkal se akadt.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4199) Amantius válasza kovsol (#4195) üzenetére


Amantius
senior tag

Szerintem jobb az első. Nekem olyan játéktermi feelingem volt a másodiknál (pedig az első sem egy Eagle Watch), de azért élveztem. Kicsit rövidebb, mint az 1.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4200) Serpiko


Serpiko
addikt

Még egyszer megkérdezném hátha valaki tud valami okosat mondani. Kaptam már választ, de kéne még információ csak azért, hogy megnyugodjak. Mivel újra rakják a gépem pár nap múlva és nem szeretnék úgy járni, hogy nem tudok bejelentkezni.

A kérdés: Változtattam email címet, de még mindig a régi címet látom ott ez miért van? Küldött megerősítő emalit is az új címre és ott rákattintottam a hitelesítésre.

Ezt írta ott : E-mail hitelesítés
Success!

Köszönjük, hogy hitelesítetted e-mail címedet a Steammel.

ilyenkor mi van steam újraindítás megtörtént.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.