Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4551) Serpiko válasza Flatron710 (#4550) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor sajnos több tippem nincs. Valaki más esetleg? Segítsetek!
ui: eredeti a gém?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4552) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Shadow Harvest: Phantom Ops -75% 10 euro :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4553) ollie válasza Serpiko (#4552) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek örülök, mert még kísértésem sincs, hogy megvegyem.

***

(#4554) Serpiko válasza ollie (#4553) üzenetére


Serpiko
addikt

Az első drágább játék amit leáraztak a napi ajánlatban ilyen még nem volt. Nagyon örülök mondjuk a gémet nem ismerem így arról nem nyilatkoznék. Biztos megvan az oka miért árazták le gondolom nem tudják eladni teljes áron. Ez mindent elmond a játékról 2011.04.15.-én jelent meg és máris akciós.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4555) Flatron710 válasza Serpiko (#4551) üzenetére


Flatron710
tag

Természetesen eredeti! A múltkori akció keretében vettük meg a steam-en.

Amúgy megoldódott a probléma. :DD Viszonylag egyszerű baja volt, de hát a fene sem gondolt rá. Ki kellett iktatni a rendszerből a routert - csak közvetlenül a modembe dugni a pc-t - és egyből ment minden mint a karikacsapás. :) ( a portforward sem segített csak az ha nem volt router..) A különböző fórumokon olvasható szaggatással sem találkoztunk.
Szóval most nagyon örülök, hogy nem csak egy single-s játékot vettem meg, hanem végre lehet co-op-ban is nyomni. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4556) Serpiko válasza Flatron710 (#4555) üzenetére


Serpiko
addikt

Toljátok ezerrel mert állati jó gém. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4557) bpx válasza Serpiko (#4554) üzenetére


bpx
őstag

metascore 36/100 - biztos jó játék lehet :D

(#4558) aAron_


aAron_
őstag

Nálatok van steam kapcsolat? egyszerűen nemértem van net, de nem tudok kapcsolódni a steam serverhez

What is your ikigai?

(#4559) Doki16 válasza aAron_ (#4558) üzenetére


Doki16
addikt

Nincs, most sok mindenkinél vacakol.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4560) Franklin válasza aAron_ (#4558) üzenetére


Franklin
addikt

Nálam se jó.

(#4561) polonic


polonic
félisten

Itt sincs kapcsolat, bo-t sem tudok így játszani. Mostanában egyre többször van ilyen. A legutolsó nem is olyan régen volt.

[ Szerkesztve ]

(#4562) Mukorka


Mukorka
addikt

Nálam megy a steam, de senki se online.

Mod: már nálam se megy semmi...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4563) szacsee válasza polonic (#4561) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ezt is ráfogják majd Anonymusra. :DDD

(#4564) szacsee


szacsee
nagyúr

Ez azért elég durva, bár offos szervernél előfordul.

(#4565) aAron_ válasza szacsee (#4563) üzenetére


aAron_
őstag

mondjuk, ha már manapság mindent feltörnek miért pont a steamet hagynák ki? :((

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#4566) Flatron710 válasza aAron_ (#4565) üzenetére


Flatron710
tag

Már jó. :)

Shadow Harvest: Phantom Ops 75% off

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4567) Serpiko válasza bpx (#4557) üzenetére


Serpiko
addikt

Gagyi gém. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4568) Serpiko válasza Flatron710 (#4566) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam még mindig nem jó a Steam :(

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4569) Jakesz válasza Serpiko (#4568) üzenetére


Jakesz
őstag

Nálam se, a hackerek ide is megérkeztek.

(#4570) @rglaaf válasza Serpiko (#4568) üzenetére


@rglaaf
veterán

nálam már hasit:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#4571) Serpiko válasza @rglaaf (#4570) üzenetére


Serpiko
addikt

Még mindig rossz off minden ismerősöm sőt én is pedig az előbb onlány voltam. Nem értem mi lehet? :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4572) Jakesz válasza Serpiko (#4571) üzenetére


Jakesz
őstag

Megmondtam, a hackerek már ellopták a felhasználódat, meg az enyémet is. VAN der BOSS-nak még nem lopták el.

(#4573) @rglaaf válasza Jakesz (#4572) üzenetére


@rglaaf
veterán

ok ez nem tartott sokáig már az enyémet is ellopták steam off :O

PSN:BiZzare_0 ️

(#4574) Serpiko válasza Jakesz (#4572) üzenetére


Serpiko
addikt

Megyek és feljelentem őket a jardnon. :)) Végük lesz. :D Amúgy már jó most megint megy legalábbis nálam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4575) Jakesz


Jakesz
őstag

Emberek, mondom én, hogy hackelik, megint kikapcsolt! :D

(#4576) Serpiko válasza Jakesz (#4575) üzenetére


Serpiko
addikt

Ne is mond most néztem megint minden ismerősöm off sőt én is. :( Mi ez? :F Nem tetszik brrr. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4577) Jakesz válasza Serpiko (#4576) üzenetére


Jakesz
őstag

Most aztán komolyan elkezdhetsz IZGULNI! :DD

(#4578) Serpiko válasza Jakesz (#4577) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulni LOL értem a célzást. :D Itt a link nézd csak az a steam izgulások toppikja. Várunk mindenkit szeretettel aki izgulni akar. :K ;)

[link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4579) Doki16


Doki16
addikt

Napi ajánlat Secret of the Magic Crystals. [link]

Midweek Madness akció a Darkspore 40% 29,99€ [link]

Szégyellem is :D De nem kell új hozzászólást írnod, lehet az előzőt is szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4580) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Secret of the Magic Crystals -50% 2,49 Euro. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4581) Serpiko válasza Doki16 (#4579) üzenetére


Serpiko
addikt

Doki ilyen nincs megelőztél. :(( Szégyelld magad. :D

Na várj csak nézd meg mit kapsz majd ezért. :K :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4582) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Az 5 ingyenes játékból játsz(ik)/ott valamelyikkel valaki? Milyenek?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#4583) Doki16 válasza SenorGrande (#4582) üzenetére


Doki16
addikt

Alliance of Valiant Arms játékot meglesem, mert az adatlap szerint van benne co-op.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4584) Serpiko válasza Doki16 (#4583) üzenetére


Serpiko
addikt

Midweek Madness Darkspore™-40% 29,99 euro :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4585) Doki16 válasza Serpiko (#4584) üzenetére


Doki16
addikt

Már ezt is beírtam a fenti hozzászólásomba :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4586) Serpiko válasza Doki16 (#4585) üzenetére


Serpiko
addikt

Te vagy a példaképem. :K Döntöttem szólok Gabe bácsikámnak és majd jól elveszi az accountodat. ;]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4587) Flatron710 válasza SenorGrande (#4582) üzenetére


Flatron710
tag

A videók alapján jónak tűnnek.. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4588) 7 válasza Serpiko (#4584) üzenetére


7
addikt

Ja, csak nem éri meg. Bughalmaz az egész, a nehézségét meg csúnyán elszabták. Bár a patchekkel folyamatosan gyengítik, de még így is közelebb van pár pályája a frusztrálóan emberfeletti nehézségűhöz, mint a kellemesen nehézhez. :P

Ezt tükrözik egyébként az akció is, alig 2-3 hónappal megjelenés után egy potom Midweek keretében az EA 40%-ot enged belőle. Ez nem rájuk vall, ha jól megy a játék. :N

[ Szerkesztve ]

(#4589) Serpiko válasza 7 (#4588) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem nem jönnek be az ilyen stílusú játékok nem az én világom. Azért írtam be, hogy a nép tudjon róla lehet a steamet nem nézi mindennap, de ide felnéz. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4590) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!

Valahogy le lehet törölni egy steam fiókból egy aktivált játék CD kulcsát, vagy valahogy átültetni egy másik steam fiókba azt a CD kulcsot ?
Mert eladóvá vált egy eredeti MW2 és egy Black Ops, és mivel steam -en kellett aktiválni, így elég macerás a dolog. :W

PS4

(#4591) 7 válasza mrhitoshi (#4590) üzenetére


7
addikt

Nem

(#4592) HS 2142 válasza mrhitoshi (#4590) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát igen,kiadói részről nem is tudtak volna jobban borsot törni a használtpiac orra alá, bár igaz, hogy ehhez a Valve-el kellett lepaktálniuk, de szerintem azt a kis plusszpénzt megérte nekik.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4593) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Marha jó, na mindegy. :W Köszönöm a segítségeteket! :R

[ Szerkesztve ]

PS4

(#4594) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Észrevettétek h Steamen levették a Crysis 2t?

[ Szerkesztve ]

(#4595) polonic válasza ProEvoFan (#4594) üzenetére


polonic
félisten

Igen, észre.
Lehet, hogy beigazolódik sejtésem. Miszerint az EA játékok csak origin-en lesznek kaphatók. Pl az új alice sincsen steamen.

(#4596) Wolverine válasza polonic (#4595) üzenetére


Wolverine
félisten

Logikus lépés lenne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4597) Serpiko válasza polonic (#4595) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha nem lehet majd steam megvenni a Battlefield 3 akkor nem is veszem meg. :(( Remélem észbekapnak mihamarabb. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4598) ProEvoFan válasza polonic (#4595) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Többi online boltban kapható még....csak a steamen nem.EA ezzel magának tesz be, kevesebb helyen lesz kapható a játékuk, ez nekik miért jó?
Na majd észbe kapnak a Star Wars MMO hatalmas bukása után...WoW mellett nincs élet, legalább is havi díjas rendszerben. ;] Ez most kicsit gonosz volt...

(#4596) Wolverine: inkább totál logikátlan

[ Szerkesztve ]

(#4599) KubanitoS válasza ProEvoFan (#4598) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem akarnak Valvénak plusz pénzt fizetni, hogy forgalmazzák a játékukat.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4600) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok!

Megtudná nekem valaki mondani hogyha megveszek valami steam-es játékot lemezen, akkor miért nem engedi hogy a lemezről installálódjon fel és miért kezdi letölteni a gigabyte-okat feleslegesen? :F

Eki - az eredeti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.