Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5301) BandiHUN válasza ProEvoFan (#5297) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szintén zenész :) ennyit megér szinte bármi az embernek,de alapesetben nem sok mindent adnak 5 júróért....sajna már a boltban sem... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5302) JSaN


JSaN
addikt

Moost nezem a bevalthato ticketeket reszletesebben, ha jol ertem az alien breed 2 az maga a game. Szal ha ara valtok be 3 ticketet, akkor magat a jatekot kapom meg? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5303) olly válasza JSaN (#5302) üzenetére


olly
aktív tag

igen, én beváltottam rá, hát olyan alien swarmos, haverral coopba probáltuk ki
(én bevallom, pénzt nem adtam volna ki érte, de így "ingyen" jöhet :) :D)

[ Szerkesztve ]

(#5304) JSaN válasza olly (#5303) üzenetére


JSaN
addikt

Na akkor a kovi bevaltas az lesz, mar csak 2 ticket kell hozza.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5305) olly válasza JSaN (#5304) üzenetére


olly
aktív tag

ha ma nem is, de szerintem lesz mindennap ilyen ingyen megszerzhető ticket (bár nemtudom neked milyen játékaid vannak, de szerintem 2napon belül meg lesz az a +2 ticket :)

[ Szerkesztve ]

(#5306) danih


danih
addikt

Beváltottam 3 jegyet az TDU2 Audira, de nem tudom, hogy kell aktiválni...

(#5307) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Ha jól értelmezem, akkor jegyekért lehet apróságokat vásárolni. Namost látom, hogy van itt egy Men of War dlc, ami kéne nekem. Mi a legegyszerűbb módja a jegygyűjtésnek?
(Bocs a hülye kérdésért, csak beteg vagyok és nehezemre esik utánaolvasgatni és félek, hogy lemaradok az akcióról)

(#5308) HS 2142 válasza Kephamos (#5307) üzenetére


HS 2142
őstag

Olly nagyjából már összefoglalta. (Ez pont elég is az áhított DLC-re) Illetve, ha van kedved pénzt is áldozni rá, akkor megveheted az aktuális achievementhez köthető játékot és megcsinálod vele az adott feladatot.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5309) olly válasza HS 2142 (#5308) üzenetére


olly
aktív tag

:)

(#5307) Kephamos : a TF2ben segíthetek meg csinálni a feladatot, ha akarod :)

(#5310) szacsee válasza danih (#5306) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem kaptál valami értesítőt az email címedre kóddal vagy leírással?

(#5311) polonic


polonic
félisten

Na jól van, fél órája már nálam is halott a letöltés.
Csak vettem 3 dlc-t. Azóta, akármelyik régiót állítom be, mindenhol azt írja, hogy nem tudja teljesíteni a kérést, próbálja később. Jó, az összeset nem próbáltam végig, de vagy 5-6-ot. Ez durva.

(#5312) jozsi252


jozsi252
veterán

Egy Complete GTA Pack jólenne lelenne árazva, nemcsak a classic :) Jó a mostani -33% is de azért -75 jobblenne :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5313) olly válasza danih (#5306) üzenetére


olly
aktív tag

nekem nincs, és nem is volt ilyen, hogy így vettem volna valami kiegészítőt a játékhoz, de probáld meg úgy hogy:
jobb gomb a Test Drive unlimited 2re jobb klikk, majd tulajdonságok, és ott lesz olyan fül hogy DLC ott nézd meg vagy pedig
csak simán menj rá a TDU2re és ott lesz majd jobb odlalt olyan hogy DLC (lényegében ugyan az mint amit le írtam csak nem kell anyit kattintgatni :D)
remélem tudtam segíteni

(#5314) polonic válasza jozsi252 (#5312) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem az is lesz, eddig a legutóbbi két nagy akciónál mindig volt.

(#5315) jozsi252 válasza polonic (#5314) üzenetére


jozsi252
veterán

Csak az a baj hogy most classic levolt árazva, így meg hát kisebb az esély hogy a complete is lelesz

Nah

bioshock 2
battlefield bc 2
alien vs predator néz ki valamennyire jónak a mai adagból

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5316) HS 2142


HS 2142
őstag

Mai akció: [link]

(#5318) ollie: Így van, nincsenek egyenként leárazva, maga a pack annyi.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5317) polonic


polonic
félisten

Uhh, falbe 3 még jobban akciós, de most vettem dlc-t. Nem gondoltam volna, hogy még jobban leakciózzák. Nem kellett volna dlc-ket vennem.
:(

[ Szerkesztve ]

(#5318) ollie válasza HS 2142 (#5316) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a 6.99 euró a Half-Life Complete-re értendő, ami aprópénz érte.

lol, időnként a régi akciós oldal jön vissza nekem

[ Szerkesztve ]

***

(#5319) Serpiko válasza polonic (#5317) üzenetére


Serpiko
addikt

Fabelen gondolkodom, de nem tudom nem ismerem olvastam róla már meg vidit is néztem. Nem tudok dönteni hm döntésképtelen vagyok. :DDD :B

Nekem is a régi vissza vissza köszön :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5320) olly válasza ollie (#5318) üzenetére


olly
aktív tag

ma is lehet min 2 jegyet szerezni :)
egyik:
Spiral Knights játék: [link]
Star-Spangled Bomber - Get Cracking! Add the Firecracker bomb to your arsenal

a másik pedig:

Introduce yourself - Post a comment on a friend's Steam Community profile page
(komentet kell írni a barátod profiljához)

(#5321) polonic válasza Serpiko (#5319) üzenetére


polonic
félisten

Én sem ismerem, nem játszottam az előzőekkel. Videókat néztem én is, azok alapján tetszett meg eléggé.

(#5322) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Fable 3 -50%ban 20 euróét... kemény!Ezt nem hittem volna.

Plants vs. Zombies GOTY Edition kötelező vétel :C

[ Szerkesztve ]

(#5323) HS 2142


HS 2142
őstag

A Magicka szerintem megéri, bár nekem már megvan. Keresek vállalkozókat a hozzá tartozó ticketes achievementhez. :D

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5324) Allien


Allien
veterán

jujj, a Sims 3 full mindössze CSAK 70 euro!!! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5325) Serpiko válasza ProEvoFan (#5322) üzenetére


Serpiko
addikt

Fable 3 ennyire jó játék? Értesem ezt így...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5326) BandiHUN válasza HS 2142 (#5323) üzenetére


BandiHUN
veterán

én most fizetek be a completed-re :) fentem erre a fogam már,igaz alapból sem drága,de ugye itt is a részletekben bújik a kisördög,az összes dlc-vel együtt 25€ egy ilyen játékért azért...8.99 a complete pack,a játék+9db dlc,van,ami kieg,van,ami csak némi plusz cucc.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5327) HS 2142 válasza BandiHUN (#5326) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát én ahogy nézegettem a DLC-ket abból csak a vietnamos érdekelt. Viszont az a jó, ha megveszed az összeset, akkor bárki csatlakozik rád, játszhat veled. (Magyarul elég csak a hostnak kell birtokolni az adott DLC-ket.)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5328) olly


olly
aktív tag

akinek kell segítség a jegyek szerzésében az írjon privátot vagy vegyen fel steam-en
itt nem hackre értem :D hanem pl ha a Tf2ben kell segíteni akkor rám számíthat vagy akármiben segítség kell írjon nyugodtan nem harapom le a fejét :)
[link]

ui.: steam-et hamarabb észre veszem mint a privátot

[ Szerkesztve ]

(#5329) JSaN válasza olly (#5305) üzenetére


JSaN
addikt

Mar ma meg lesz a +2 ticket. :)

Amugy a mai akcio megint felejtos reszemrol, BC2, HL szeria megvan.
AvP, Bio2, ezeket pedig nemreg vettem meg 1000 forintert dobozossan zavvirol. Es nekem igy jobb is foleg avp, ami 15Gb!!! :Y igy legalabb nem kell 1 napig tolteni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5330) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Spiral Knights achievement nem működik jelenleg.

***

(#5331) olly válasza JSaN (#5329) üzenetére


olly
aktív tag

igen :)
ha még holnap is lesz +2 ticket, és utána folyamatossan mindenpa 1-1ticket akkor ingyne is össze lehte szedni a 10 jegyet :Y :C :)

(#5332) danih


danih
addikt

Ma nekem is 2 ticket néz ki. Megtrollkodok egy barátot, az egy, a második pedig a Super Meat Boy-os lesz, ha nem nehéz.
Hozzáférhető lenne még a Magickás, de ahhoz lusta vagyok, vagy a Spiral Knights, amit emiatt nem fogok letölteni.
Battlefield 2-vel szemezek, de nem ismerem a community-t, sok a csaló?

(#5333) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Üdv!

Dark Messiah Might and Magic™ játékot szeretném megvásárolni Steam-en, de azt írja, hogy "Ez a tétel a te régiódban jelenleg nem elérhető".
Ez ellen lehet valamit tenni?
Előre is köszi!

(#5334) ollie válasza ThaBoss (#5333) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Illetve úgy, hogy egy olyan külföldi ismerőst megkérsz, akinek engedi megvenni, hogy vegye meg neked ajándékba.

#5331) olly: honnan jön ez a tíz jegy dolog? Már többször is olvastam itt, de sehol nincs írva, hogy tíz jegy kéne a sorsoláshoz. Egy is elég. A jegyek száma "csak" az esélyt növeli.

[ Szerkesztve ]

***

(#5335) danih válasza ollie (#5334) üzenetére


danih
addikt

És ha ilyenkor pl. nem tudja elküldeni sem az ismi, mert az ajándékozott régiója nem engedi meg? Ott is lehet régió-check...

(#5336) HS 2142 válasza danih (#5332) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem a Battlefield 2-ben sem volt olyan sok csaló, a Bad Company 2-ben talán egy kicsit több, de bőven játszható.
A Spiral Knights azért nem egy nagy érvágás, 480 mega összesen.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5337) danih válasza HS 2142 (#5336) üzenetére


danih
addikt

Na szal én a BC2-re gondolok, amelyik akciós...

(#5338) ThaBoss válasza ollie (#5334) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Értem, akkor erről lemaradok...
Köszi az infót!

(#5339) ollie válasza danih (#5335) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előfordulhat ilyen is, akkor nincs mit tenni.

De amúgy bármelyik dobozos verzió jó a játékból, mert Steam-en lehet regisztrálni, még itt is.

[ Szerkesztve ]

***

(#5340) pohár


pohár
félisten

a steam hány ft/€ árfolyamon számol most?

lényegtelen, szarok bele, aki meg tudná nekem venni a BFBC2 pakkot, dobjon már meg egy privivel, és jövő héten rendezzük az anyagiakat :K
pont a héten vettem ki a kártyámról le az összes pénzt, ah :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5341) sith7 válasza danih (#5337) üzenetére


sith7
nagyúr

Vannak csalók, de a jobb szervereken a punkbuster kiszűri, és kidobja őket, vagy még ban - t is kapnak

Játssz "magyar" szervereken ... bár amilyen jó játékosok vannak, néha őket is csíternek fogod érezni :))

(#5342) Allien válasza BandiHUN (#5326) üzenetére


Allien
veterán

Én is megvettem. Valszeg nem sokára telepítem is. :DD
Esetleg aki lenne kedves:
alien_hun
meg hívhatna "barátnak". :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5343) ProEvoFan válasza Serpiko (#5325) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem nagyon bejött az első része.Ezt is megvenném, de nekem sok a 20 euró érte, lesz ez még 7.5 euró is:)
Metacritic PC átlaga 76%, x360 átlaga 80%.Nem értem ezt a kis különbséget, mikor a PCsek többet kaptak mint a konzolosok.A PC-s Fable 3 tartalmazza az X360 verzió DLC-it is + szebb grafika.

(#5338) ThaBoss : Tescoban és MMben is láttam 1Kért, nem is egyszer.
(#5340) pohár: a bank számolja a saját deviza árfolyama szerint.Az OTP a deviza eladással számolja, ami most 268ft/euró

[ Szerkesztve ]

(#5344) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Magicka four pack-ra valaki esetleg? :U

(#5345) ollie válasza pohár (#5340) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a Steam váltja az eurót, hanem a bankod vagy a PayPal, ha utóbbin keresztül fizetsz.

***

(#5346) Serpiko válasza ProEvoFan (#5343) üzenetére


Serpiko
addikt

Kivárom a 7,5 euros akciót inkább. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5347) Wolverine


Wolverine
félisten

Hmm, a Fable 3 és a Hoard érdekes a mai adagból... A Magicka, a PvZ és az FM2011 már megvan :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5348) olly


olly
aktív tag

mindenkinek laggol a spiral knights?
egyébként kb hol található az ami kell neki?

(#5349) HS 2142 válasza olly (#5348) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgy néztem venni lehet vagy készíteni. (Nem tudom melyik könnyebb még nem játszottam a játékkal :) )

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5350) pohár válasza ollie (#5345) üzenetére


pohár
félisten

köszi neked is, és ProEvoFannak is :R

és esetleg lenne olyan aki meg is venné nekem a pakkot?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.