Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61001) De4d


De4d
őstag

Köszi skacok, még egy kérdés, lehet valahogy előre sejteni hogy mikor éppen mi akciós, és hogy meddig? Pl mostanában mondjuk sok volt az fps, akkár legközelebb az rpg-k jönnek.
Most akciósan megvehetem ugye a witcher 1-2t, de maga az ár meddig lesz akciós? Vagy meddig tartanak ezek az akciók?
Mondhatni ma kezdtem el használni rendesen ezt a steamet, szóval nem annyira tudom a dolgok menetét.

Minden jó, ha a vége jó!

(#61002) sagem válasza sagem (#60999) üzenetére


sagem
addikt

fene, már nem tudom szerkeszteni a mondat vége meg lemaradt:( szal, ha valami osztogatás van, akkor úgyis felrobban az eredeti játékok topic :)

De4d: azt, hogy mikor mi lesz akciós nem lehet előre tudni, az időtartamot meg mindig kiírják, hogy meddig tart, elég megnézni a Steam oldalán :)

Ha játékra lebontva szeretnél értesülni az akciókról akkor (nem csak a Steamen levő akciókról) használd pl. ezt az oldalt: http://isthereanydeal.com/

Illetve érdemes figyelned az Eredeti játékok Best Buy topicot, mert sokszor a Steames árnál jobb akciót írnak be :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#61003) csaba951 válasza De4d (#61001) üzenetére


csaba951
veterán

A játék adatlapján mindig fel van tüntetve kék színnel az ár mellett, hogy meddig él az akció. Steamen minden nap 19:00-kor (CET) van akció váltás (kivéve az óraátállítás előtti 2 hetet, mert akkor 18:00-kor). Tehát az akció kedden 19:00-ig érvényes, eddig tudod megvásárolni a játékot az akciós áron. Utána meg már csak a listaáron tudod megvenni.

Steam szert titkolózni. Mindent, de mindent a legnagyobb titokban tartanak a bejelentésig. Soha semmit nem szivárogtatnak (hivatalosan) előre, beleértve ebbe az eljövendő akciókat is.

Steammel kapcsolatban sok mindent megtudhatsz ennek a fórumnak a Téma összefoglalójából. Ott van a lap tetején! :)

Egyébként erről (akció váltás időpontja) pont nem lehet olvasni benne. Meg a Summer Sale, Holiday Sale sincs megemlítve benne. Ezek azért szintén hasznos információk lennének a teljesen új, kezdő Steameseknek!

[ Szerkesztve ]

(#61004) Prof válasza De4d (#60998) üzenetére


Prof
addikt

Elvileg, ha hagyod futni a programot folyamatosan a hatterben, akkor tudsz vele tovabb is jatszani, csak sose zard be ;)

(#61005) Pocok256 válasza SityiSXT (#60993) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát havert 2 hete VAC bannolták Cs go ba mert a profiljában fel volt töltve egy olyan kép ahol átlátott a falon. :D

Majd irtunk a suportnak elmagyarázták, hogy a kép miatt van a bann. Ekkor haver visszakereste a game ID -t és megmutatta nekik, hogy nem csalt, hanem a server volt bugos és ott mindenki átlátott. A steam support azonnal levette a bant és ellátta jó tanáccsal, hogy máskor legyen szíves az ilyet jelenteni :D

Ez kb 15 perc alatt le is zajlott.

Szóval a steam support nem mondhatja meg miért lettél bannolva és nem veheti le a bannt innentől kamu :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#61006) SityiSXT válasza Pocok256 (#61005) üzenetére


SityiSXT
őstag

Jó tudni, de mint istenfélő adóalany én csak azt tudom, ami a hivatalos oldalon fel van tüntetve, mivel ilyen helyzetbe még szerencsére nem kerültem.

(#61007) cunnir


cunnir
tag

Sziasztok! újra kell raknom a wint (alaplapcsere) a kérdésem a steam tárolja a játék mentéseimet??

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#61008) Mate


Mate
nagyúr

Egy jó kis vasárnapi steam down?

(#61009) munky válasza Mate (#61008) üzenetére


munky
őstag

Annak tűnik, legalábbis nálam nem lehet bejelentkezni...

szerk: már megy.

[ Szerkesztve ]

(#61010) Rendo84 válasza cunnir (#61007) üzenetére


Rendo84
senior tag

A játéklistában szerepel a játékok mellett, hogy melyiknél van felhőtárolás.
Ahol nincs, ott neked kell kimenteni manuálisan.

[ Szerkesztve ]

(#61011) Mate válasza munky (#61009) üzenetére


Mate
nagyúr

Már nálam is jó.

(#61012) Źşë' válasza Mate (#61008) üzenetére


Źşë'
addikt

pár percre shutdown van és itt az Y2K... emberek mi van itt :F :DDD :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#61013) cunnir válasza Rendo84 (#61010) üzenetére


cunnir
tag

Köszönöm :R :R ha jól látom ha ott van a kis "felhő" jel a játék mellet akkor jó?

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#61014) ollie válasza cunnir (#61013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindegyik játéknál jelent a felhő azt, hogy a játékmentéseket is tárolja a felhőben.

***

(#61015) zseko


zseko
veterán

Valószínűleg hülye kérdés...:) de a Witcher megéri most az árát? Nem vagyok annyira oda az ilyen szerepjátékokért, de néha jó bennük mászkálni. NPC-kel kell beszélni, mert azt végképp nem szeretem.

HR24.hu

(#61016) #65537792 válasza zseko (#61015) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ennyit bőven megér. Szerintem én is megfogom venni.

(#61017) cunnir válasza zseko (#61015) üzenetére


cunnir
tag

Én megvettem mert szerintem megéri :K

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#61018) szami777 válasza zseko (#61015) üzenetére


szami777
addikt

Ha nem vagy ilyen nagy rpg fan, akkor én inkább a 2-t venném. Átlagember számára sokkal könnyebben emészthető. Nekem az első rész annyira nem tetszett.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61019) ollie válasza zseko (#61015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A szerepjáték lényege a párbeszéd és a történet.

***

(#61020) Assimilator válasza zseko (#61015) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát nem egy WoW szerű azt csinálsz amit akarsz, mászkálsz, partyzol szerű játék. Ahogy már előttem is írták a sztori és a párbeszéd a lényeg. (amitől én a falra mászok, de az senkit nem érdekel :D )

(#61021) Ryder62


Ryder62
őstag

Be lehet azt állítani ha játék közben megszakad a kapcsolat és offline-ra tesz arról egy felugró kis ablak tájékoztasson?

A másik hogy néhány játékban nem a jobb alsó sarokban jön föl a kis ablak (csevegés, screenshot mentés stb) hanem jobb felső sarokban. Nem lehet áttenni alulra?

(#61022) Assimilator válasza Ryder62 (#61021) üzenetére


Assimilator
őstag

Mert mit csinálsz ha offline-ba kerülsz? Nem sok jelentősége van. Single játéknál szinte semmi, online-nál egyébként is észre veszed. :)

(#61023) cashback válasza Ryder62 (#61021) üzenetére


cashback
őstag

Amivel én játszok azoknál az alapértelmezett a jobb felső sarok. (nem is láttam még máshol :B )

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#61024) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Family Sharing-es megosztásnál, hogy ha mindkettőnknek megvan az alap játék viszont akivel megosztottam van hozzá x dlc-je, azokat én nem látom a letölthető tartalmaknál, viszont olyan játéknál ami nekem egyáltalán nincs meg ott pedig ott vannak a dlc-k amik megvannak a másik félnek. Csak az utóbbival működik a dlc-k megosztása, vagy valami speciális beállítás szükséges hozzá ? Konkréten black ops 2 és dlc társairól van szó.

(#61025) ayo válasza Rison77 (#61024) üzenetére


ayo
addikt

dlc megosztás nincs, csak játék. a játékmegosztáskor dlc megosztás is történik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#61026) Assimilator válasza cashback (#61023) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem is vannak random helyek. Általában jobb alsó sarok. De már láttam mind a négy sarokban Steam értesítéseket. :)

(#61027) #56230144


#56230144
törölt tag

Windows reinstall után belépnék, erre mindig fél órával később küldi a kódot, ami már lejárt..( steam guard) Ilyenkor mit lehet csinálni? :W Harmadszorra játsza ezt el

[ Szerkesztve ]

(#61028) VoidXs válasza #56230144 (#61027) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ott az email-szolgáltatóval vagy a klienssel van a gond, nálam mindig megérkezik azonnal.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#61029) genndy válasza #56230144 (#61027) üzenetére


genndy
addikt

Nem jár le, csak becsukod az ablakot amibe be kell írni. Ne csukd be amíg meg nem jön a kód, mert összetartoznak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61030) #56230144 válasza genndy (#61029) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem csukom be, azt irja ki amikor beirom a kódot, hogy a kód lejárt, de amúgy gmail.hu-nál van gond, másik accountom .com-os, arra megjött egyből.

(#61031) DeFranco válasza #56230144 (#61030) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gmail.hu?

LOL :DDD

azt ugye tudod, hogy annyi köze van a google-hoz, mint nekem az asztrofizikához...

(#61032) Csapoati válasza #56230144 (#61030) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a .hu-s mailedre ne regisztralj fontos dolgokat, mint pl a Steam. Nekem anno fremaillel is szenvedes volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61033) De4d válasza csaba951 (#61003) üzenetére


De4d
őstag

Köszönöm a segítséget :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#61034) Assimilator válasza DeFranco (#61031) üzenetére


Assimilator
őstag

Kb. :) Én úgy tudtam, hogy az eleve csaló oldal. :)

(#61035) Mate válasza Assimilator (#61034) üzenetére


Mate
nagyúr

Tudtommal a gportálhoz tartozik, legalábbis régen hozzájuk tartozott.

(#61036) #56230144 válasza DeFranco (#61031) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt jó tudni...Más emailre átrakhatom a fiókomat? Ha igen annak mi a menete?

[ Szerkesztve ]

(#61037) batman91 válasza #56230144 (#61036) üzenetére


batman91
őstag

Igen lehet e-mail címet változtatni. Steam -> beállítások -> e-mail cím megváltoztatása. Innen meg már csak követni kell az utasításokat, azt ennyi.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#61038) mepet válasza #56230144 (#61036) üzenetére


mepet
addikt

De mindig a régi emailcímmel kell majd belépned. Én a 10 és fél éves accomba egy olyan freemailes címmel lépek be, ami kb 8 éve nem él...

(#61039) Mate válasza mepet (#61038) üzenetére


Mate
nagyúr

Mi? Belépéshez felhasználó név és jelszó kell. Steamguard pedig a kódot az új emailcímre küldi. Akkor mégis hova és minek kell a régi emailcím?

(#61040) Assimilator válasza Mate (#61039) üzenetére


Assimilator
őstag

Lehet, hogy az a felhasználóneve is. :)

(#61041) Mate válasza Assimilator (#61040) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó, de attól még, hogy én xvk@régi*ar.hu nevet adok meg, attól még az felhasználó név ebben az esetben és nem emailcím, pláne ha már nem is él.

(#61042) TazLeacher válasza Mate (#61039) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Régen (nagyon régen) az emailcímed volt a felhasználóneved. Szóval neki ez maradt. Azért mondja, mivel neki még így volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#61043) mepet válasza TazLeacher (#61042) üzenetére


mepet
addikt

Ja bocsi, nem tudtam, hogy már nem kötelezően az emailcím a felhasználónév. :B

(#61044) ollie válasza #56230144 (#61036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eddig nem tűnt fel, hogy a gmail.hu és a gmail.com tök máshogy néz ki? :DDD

***

(#61045) Mate válasza TazLeacher (#61042) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez oké, de attól még hiába van benne @ jel, az csak felhasználó név marad, nem emailcím :D

De így már értem mire gondolt :)

(#61046) #56230144 válasza ollie (#61044) üzenetére


#56230144
törölt tag

Képzeld de :) Csak eddig úgy tudtam, hogy a gmail.hu is hivatalos, de ezek szerint nem

batman91: Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#61047) TazLeacher válasza mepet (#61043) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A jelenlegi profilom már 6 éves, és már ennél sem úgy volt. Az még az ősidők maradéka... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#61048) mepet válasza TazLeacher (#61047) üzenetére


mepet
addikt

Hát a steam nem sokat javult azok óta az ősidők óta... Talán ennyit javult a felhasználói élmény, hogy az új usereknek nem kell minden belépéskor begépelneie a hosszú, már majdnem elfelejtett emailcímet... ;]

(#61049) Assimilator válasza mepet (#61048) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem azért volt jó pár kellemes újdonság. Na persze voltak/vannak értelmetlenségek is. :)

(#61050) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

tf2 outpost miért nem kezeli a steam raktáramat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.