Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77001) joe-ker válasza joe-ker (#76998) üzenetére


joe-ker
senior tag

Storeban ezt írja:Left 4 Dead Bundle: According to our records, you already own one or more of the items included in this package on Steam.
If purchasing for yourself, you will not receive an extra copy of:
Left 4 Dead 2
Tehát leves! :F

(#77002) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

Nem vagyok biztos benne, hogy driver frissítés okozta-e, de kb. azzal egy időben meghülyült a steamemen a legtöbb játék (geforce), pl. az explorer.exe (mint asztal) helyett csak a win8 alapszíne látszik, vagy adott játék egy bizonyos képernyőnél crashel (ugyanott mindig), csgo-ban pedig fél-random crashek (csak kör elején pl).

teljesen különböző játékoknál tapasztalom ezeket, pl. csgo, gta4, trackmania2, hogy a gépen találtak közül említsek párat.

először erre gyanakodtam: [link], mivel ekkor történt meg először, a drivert már pár nappal előtte frissítettem, és azzal nem volt gond.

Amit eddig próbáltam:
integritásellenőrzés a játékoknál
steam reinstall
játék reinstall
gpu driver downgrade

jelenleg itt tartok.

tippek?

[ Szerkesztve ]

(#77003) htc07 válasza htc07 (#77002) üzenetére


htc07
addikt

kicsúsztam a szerkesztésből, a trackmania2 nem adott menüpontnál fagy ki mindig, hanem kb. 5 másodperccel indítás után, de addig akármit csinálok azt rendesen kezeli.

(#77004) Arkennys válasza htc07 (#77002) üzenetére


Arkennys
addikt

jártam így AMD driverrel régen, nekem visszaállítási pontra visszatéve ergo az előzőre ami fent volt minden működött utána. Nekem képernyőillesztő nem válaszol kidobásokat és egyéb ilyen olyan hülyeségeket produkált a frissítés után. Így van most is egy jóval régebbi, de jól működő driverrel használva a VGA-m :N

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#77005) htc07 válasza Arkennys (#77004) üzenetére


htc07
addikt

két héttel ezelőttire visszaállítottam, de még mindig ugyanez van.

jobb híján marad a teljes formázás minden partícióra, úgyis érik már.

[ Szerkesztve ]

(#77006) alratar válasza #79621120 (#76985) üzenetére


alratar
addikt

De, ha jól látom ez csak a játék mentéseit encrypteli, vagy tévedek?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#77007) tomsolo válasza alratar (#77006) üzenetére


tomsolo
őstag

tévedsz

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#77009) alratar válasza tomsolo (#77007) üzenetére


alratar
addikt

:(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#77010) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem. Öcsémmel most pár hétig közösen használjuk a gépemet. A héten regisztráltam neki egy steam accountot, kapott egy játékot rá (nem giftként). Hogyan lehet az, hogy az ő steam fiókjába belépve a libraryban szerepelnek az általam megvett játékok, játszhatóan? Nincs family sharing.

Nem igazán örülnék neki, ha az én steames cuccaim között garázdálkodna ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#77011) szami777 válasza n0tr3adY81 (#77010) üzenetére


szami777
addikt

Én is több accountot használok egy fiókon, és az összes fiókon megjelenik az összes játék a könyvtárban.
Viszont szinte 100%, hogy ha tesód accountjáról a te játékodat akarná megnyitni, nem engedné, hanem (ha jól rémlik) az áruházba irányítaná.

Szerk: Közben leellenőriztem, és engem beengedett a 2. accountomról a fő acc játékába.
Mondjuk family share-t csináltam, lehet csak azért engedi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77012) n0tr3adY81 válasza szami777 (#77011) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Értem, és köszönöm. Mondjuk jobban preferálnám, ha teljesen el lenne szeparálva az én accountomtól. Most közben nézegettem a steames beállításokat, és találtam egy olyat, hogy az alapértelmezett C:\... -n kívül az ő fiókjában is szerepel a saját fiókom elérési útja. Ha azt eltávolítom, a saját profilomról is kidúrja?

[ Szerkesztve ]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#77013) #65537792


#65537792
törölt tag

33%-KAL OLCSÓBB Mount Your Friends

50%-KAL OLCSÓBB Ziggurat

50%-KAL OLCSÓBB Sequence

25%-KAL OLCSÓBB Pixel Piracy

Itt kérd:

[link]

(#77014) BigBlue69 válasza n0tr3adY81 (#77012) üzenetére


BigBlue69
őstag

Sztem azt a menüpontot kell kikapcsolnod.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#77015) warcat


warcat
veterán

Lehet,hogy csak nekem újdonság,de a kártyákra,emoteikonokra stb. is bevezették az egy hetes cserekorlátozást.Komolyan,még mit fognak lekorlátozni,lassan agyalniuk kell rajta.

EA: It's in the crate!

(#77016) laceszgamer válasza warcat (#77015) üzenetére


laceszgamer
addikt

Visszaélések ellen akarnak tenni, ez valamelyest jó. Igaz okoz némi kényelmetlenséget is, de valamit valamiért.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77017) warcat válasza laceszgamer (#77016) üzenetére


warcat
veterán

Jó,ezt állítják,lehet,hogy igaz is,bár mértékkel illik benyelni az ilyen marketingdumát - az ezt megelőző 1-2-3 évben nem kellett volna felvenni a harcot ez ellen? Amennyi CS:GO késes csalás ment..

Szerintem ijesztő mértékben szigorodott minden az utóbbi pár hónapban,egy laza,szabadpiacos csereberélős állapotból lassan átkerülünk rendőrállamba,ahol tarkonlőnek ha a bejelentett lakcímedtől 3 utcányira vásárolsz.

EA: It's in the crate!

(#77018) wjbhbdux válasza warcat (#77017) üzenetére


wjbhbdux
veterán

1 éve pár százezren játszottak a csgoval, most meg 6 millióan

/s

(#77019) Puma K válasza warcat (#77017) üzenetére


Puma K
veterán

Senki nem kötelez, hogy használd. Csak egy lehetőség amivel élni lehet.

Régen egyáltalán nem volt cserélhető kártya, háttér és miegymás ez a lehetőség talán 1-2 max 3 éve éltezik? Én már 10 éve használom a Steam-et és kb csak a tavaly év végén cseréltem-adtam el ezt-azt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#77020) warcat válasza Puma K (#77019) üzenetére


warcat
veterán

Ez komoly érv szerinted? :) Nem holmi magyar állapotokból kell ám nézni a világot.Ez egy szolgáltatás,amiért keményen fizetsz(jutalékok), egyáltalán nem kuss a neved hallgass,teljesen jogosan lehet kritizálni,belőlünk élnek.Egyébként elmondtam,hogy nem a marketen bevezetett változások zavarnak(csak kellemetlenséget okoznak/tak) hanem az összkép,ahogyan és amennyire a helyzet pár hónap alatt romlott.

Egy szabad platformból,ahol csóró magyarként is -egy viszonylagos mértéktartás birtokában- szépen össze lehetett gyűjteni a kedvenc játékaidat elérhető áron,most szépen beszorítanak EU1be,ahol egy új játék 60 euró,számomra ez aggasztó.

EA: It's in the crate!

(#77021) gmx9 válasza warcat (#77020) üzenetére


gmx9
aktív tag

Szerintem kb. ennyi az oka. Jutalék ide vagy oda, nem akarják, hogy ezzel megszedjék magukat az emberek, költsenek a saját pénzükből.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#77022) Male válasza daniele (#65743) üzenetére


Male
nagyúr

Ide jutottam én is... Hogy ne kelljen visszanézni a többieknek: Le akarják ellenőrizni, hogy a bankkártya tényleg az enyém-e, nem valami lopott kártyával vásárolgatok. Ehhez zárolnak két kis összeget a számlámon, nekem meg meg kell adnom a felületen, hogy hány Euro a zárolás. Csakhogy a banki felületen nekem Ft-ban jelenik meg a zárolás, nem tudom pontosan mennyi Eurot is zároltak (csak a könyvelt tételeknél látszik ez, a zárolt / függők esetén nem, centre pontosan meg nem tudom átszámolni Ft-ból).

Ilyenkor mi a fenét lehet csinálni?

(A történethez tartozik, hogy egy ismerősöm steam accjáról van szó. Mivel neki nincs kártyája, így ha venni akar valamit, akkor én belépek az accjára, megveszem neki a kártyámmal, aztán kilépek. Talán ettől lett gyanús nekik.)

(#77023) csaba951 válasza Male (#77022) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt a vásárlási folyamat közben kell megadni? Itt az egyetlen jó megoldás, ha ilyenkor felhívod a bank ügyfélszolgálatát, és megkérdezed tőlük. Ők látják a pontos összeget.

De egyébként sokkal egyszerűbb ha van (lehetőleg) ugyanerre az e-mail címre egy PayPal fiókod és ennek a használatával fizetsz Steam-en. Oda meg beregisztrálod a kártyádat, így még pénzt se kell rajta tartanod! :D

(#77024) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Steamen nagyon jo arban van az Xcom teljes csomag. Viszont nekem az alap megvan, kulon a dlc-k meg sokkal tobbe kerulnek, mintha most megvennem egyben. Az lenne a kerdesem, ha megveszem a teljes csomagot akkor ami megvan alap jatek azzal mi lesz? Oda tudom adni ajandekba vagy az elveszik?!

Udv Skilly

HyperX

(#77025) maross válasza Male (#77022) üzenetére


maross
veterán

normalis esetben a levonas kozlemenyeben ott van az euroban levont osszeg, azt nezd meg.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77026) Male válasza maross (#77025) üzenetére


Male
nagyúr

Ott van, de csak a könyvelt tételeknél. Ez viszont még csak zárolt (nem is fogják levonni, feloldják majd a zárolást), és ilyenkor nincs ott, csak annyi ,hogy kártyaforgalom. Se az, hogy kinél fizettem, sem pedig közlemény nem látható a részleteinél (Erste bank).

csaba951: Nem közben. Az utolsó vásárlás után jött ez az ellenőrzés.
Köszi, igen, PayPal lesz inkább... hülyeség volt kártyával elkezdeni, már tudom :(

[ Szerkesztve ]

(#77027) micafighter válasza Male (#77026) üzenetére


micafighter
nagyúr

[höbörgés]Vicc, hogy az átlag embert ilyenekkel szivatják, az üzemi csalókat meg nem tudják kiszürni, aki lopott kártyával vesz több ezer játékot.[höbörgés off]

[ Szerkesztve ]

(#77028) alratar válasza Skilly (#77024) üzenetére


alratar
addikt

Vélhetően az lesz, hogy kétszer fog szerepelni az X-Com a libraryban. Külön az alap és külön a colmplete.
Így elajándékozni sem fogod tudni. :(

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#77029) genndy válasza Male (#77026) üzenetére


genndy
addikt

És megvenni a saját accodra giftként aztán elküldeni neki talán a legegyszerűbb megoldás...

Skilly: nem kapsz pluszpéldányt abból ami már megvan. Nagyon egyszerű egyébként: rakd kosárba, akkor már kiírja mi történik a plusz tételekkel.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77030) Hangm4n válasza Male (#77026) üzenetére


Hangm4n
tag

Szerintem ha felhívod őket, akkor biztos megmondják.

(#77031) Male válasza genndy (#77029) üzenetére


Male
nagyúr

Úgy tűnik... mondjuk egyenleg feltöltést azzal nem lehet megoldani + valamihez kell, hogy ő vegyen játékot x napon belül.

micafighter: Na igen. Mondjuk a másolásvédelmekkel is többnyire ez van, aki rendesen megveszi, azt szivatják vele, aki meg törtet használ, az nem is találkozik vele :(

Hangm4n: Irtam nekik, ha nem válaszolnak, akkor az lesz.

(#77032) JohnyLong


JohnyLong
csendes tag

Üdv!

Árulnak a Hardveraprón steam cd kulcsokat. Az lenne a kérdésem menyire megbizható dolog ez? Tehát megveszem pl a Cod Aw kulcsot az eladó elküldi én benyomom steamen és lehet tölteni a játékot? Bocsi ha valakinek ez felesleges kérdésnek tűnik,de nekem még ez a steam is ujdonság:)

(#77033) wjbhbdux válasza JohnyLong (#77032) üzenetére


wjbhbdux
veterán

működni fog, de nem leszel jogos tulajdonosa a játéknak, ha később gond merülne fel.

/s

(#77034) JohnyLong válasza wjbhbdux (#77033) üzenetére


JohnyLong
csendes tag

Ez mit jelent pontosan? Milyen gond merülhet fel? Vissza tudják esetleg "venni"?

(#77035) Vertigo18 válasza JohnyLong (#77034) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ajánlom elsősorban a megbízható, sokat megért, veterán eladókat... Tőlük jóval olcsóbban megkapsz mindent, és már csak a hírnevük miatt sem fog szart eladni. Ha mégis becsúszik egy ilyen, tutira segítenek a probléma kiküszöbölésében is...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#77036) alratar válasza JohnyLong (#77034) üzenetére


alratar
addikt

Igen, ha olyan probléma merül fel, a steam letilthatja kulcsot.
De, ha jól választod ki az eladót (mint elöttem írták), nem lesz gond.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#77037) Csocsocx


Csocsocx
csendes tag

Sziasztok!

Van 2db régebbi játékom nem Steam-es a The Witcher és a Stalker Clear Sky (PC-DVD) nem fogadja el egyik kódját sem. Van erre valami megoldás, vagy vegyem meg őket ha akciósak lesznek?

Üdv: Csocso

Gigabyte B450 Aorus M - AMD Ryzen 5 2600X - G Skill Aegis 3000Mhz 2x8Gb - Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB - Fractal Design Focus G Mini - FSP Hyper M85+ 550W Modular - Acer K242HL 24"

(#77038) S1M0N válasza Csocsocx (#77037) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ezek alapból nem Steam-es játékok, így nem is fogod tudni őket beregisztrálni.

A Witchert GoG-on viszont be tudod, kapsz hozzá egy csomó extra cuccot is! :K

(#77039) Csocsocx válasza S1M0N (#77038) üzenetére


Csocsocx
csendes tag

Köszi a Witcher működik a GOG-on! :R

Gigabyte B450 Aorus M - AMD Ryzen 5 2600X - G Skill Aegis 3000Mhz 2x8Gb - Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB - Fractal Design Focus G Mini - FSP Hyper M85+ 550W Modular - Acer K242HL 24"

(#77040) #79621120 válasza Csocsocx (#77039) üzenetére


#79621120
törölt tag

Szerintem ezt is be tudod regisztrálni a GOG-on . ( bár ez nem steames kulcs )

[ Szerkesztve ]

(#77041) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

"Steamservice.exe" rendszergazda jogok hiányában nem működik.
Érdekelne ez miféle hátrányt jelent steam játékok használatakor?

üdv
szabi

(#77042) #56230144


#56230144
törölt tag

Hali! Kéne egy kis help.

Az új bankkártyám MaestroCard, amivel nem lehet közvetlen feltölteni pénzt steamre ezért paypalon keresztül próbáltam feltölteni pénzt, na most ez nem igazán sikerült, valaki tudna egy gyors tutorialt leírni, hogy hogyan is működik ez a paypalos steamre utalásos dolog? Mert most valamennyire "megoldottam" de most meg ezt az üzenetet kapom amikor tölteném fel a kiválasztott összeget: "Your purchase has not been completed.
The payment processor has reported an authorization failure. Please select a different payment method."

Valaki? :F

(#77043) regener válasza #56230144 (#77042) üzenetére


regener
veterán

Erre én azt a megoldást találtam hogy egy ismerős PayPal-jára átküldtem a pénzt a kártyáról, majd visszaküldte az én PayPalom-ra. Onnan meg már felment Steamre egyből a pénz.
A hátrány hogy mindig levon egy kis összeget...

(#77044) #56230144 válasza regener (#77043) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ez az opció kilőve, senki nem használ paypalt rajtam kívül. :DDD

(#77045) ollie válasza #56230144 (#77044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#77046) #56230144 válasza ollie (#77045) üzenetére


#56230144
törölt tag

ok ty

(#77047) warcat


warcat
veterán

Na,szerzett valaki a NZ$1-re elárazott Resident evil 4+5+6 csomagból? az ottani steam boltban volt "akció" ;]

EA: It's in the crate!

(#77048) maross válasza warcat (#77047) üzenetére


maross
veterán

kicsit hamarabb jo lett volna az info, egyet szivesen behuztam volna, steamtradesen mar 8-10 kulcs, annyiert megtarthatjak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff:

Emlekeztek meg hogy par honappal ezelott feltuntek a Halo jatekok a Steamen? (Halo1-2-3)
Akkor ugye mondtak hogy nem jelenik meg pc-re a 3. resz. Most ugy tunik megis csak lesz Halo FPS PC-re. Csak ket nagy bibi van. Free-to-play lesz, es csak az oroszok kapjak meg. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#77050) csaba951


csaba951
veterán

Inventory hiba
Ma 20:00 körül fogadtam 2 db gift-et az Inventory-mba (másik Steam fiókról küldve). Le is van könyvelve rendesen a History-ban a küldő félnél. Viszont a fogadó oldalon meg egyszerűen nem jelenik meg.

Van olyan fórumtárs, aki hasonlóan járt ma?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.