Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5151) polonic válasza szacsee (#5149) üzenetére


polonic
félisten

Parancsolj:

(#5152) orkester válasza ProEvoFan (#5148) üzenetére


orkester
senior tag

Max and the Magic Marker ?

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#5153) danih


danih
addikt

Megvan 3 achi, asszem a TDU2 kocsira váltom... Nagyon kevés dolog érdekel a nyeremények közül.

(#5154) HS 2142 válasza danih (#5153) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem tudja valaki, hogy az a Magicka map megszerezhető valahonnan? (Én valamelyik DLC-re gyanakszom) Mintha kapcsolódna hozzá valamilyen (hidden) achievement, de az már az akció előtt is megvolt.

(#5155) JSaN: Igen.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5155) JSaN válasza danih (#5153) üzenetére


JSaN
addikt

Ha ma 1 achit holnap 2-t szerzek akkor is egbe szamolja 3nak?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5156) ProEvoFan válasza orkester (#5152) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

köszönöm ez az!!!!!
de nincs akcióban:(

(#5157) szacsee


szacsee
nagyúr

Az eddig megszerzett achi-t számolja a 10 beváltásánál, vagy ha vásárolok valamit, akkor levonja belőle. Nem hinném, hogy olyan szerencsés lennék, hogy nyerjek valamit.... lehet beváltom őket, viszont nem tudom, hogy olyankor is marad a 10-es beváltáshoz és egy üvegből vonja le akár 10 achi-val nyerni akarsz, akár vásárolsz.... :F

(#5158) Jakesz válasza JSaN (#5155) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen

(#5159) ProEvoFan válasza szacsee (#5157) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó kérdés.Én még azt sem értem hogy miből mennyi kell hogy részt vegyek a sorsoláson :DD

(#5160) HS 2142


HS 2142
őstag

25 és 33 %-os leárazásokat van képük napi dealnek berakni, itt a vég :DDD
Gyors javítás részükről, most már kicsit jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5161) Mukorka


Mukorka
addikt

Megint jól be van állva a steam. Elöbb még fentvoltak a mai akciók most meg a tegnapit látom megint. Láttam gta kollekciót olcsón.. :)

Szerk: Csak a classic pack az...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5162) JSaN válasza Mukorka (#5161) üzenetére


JSaN
addikt

A mai nekem nem lesz nagy szam, de egyelore nem lattam mindent. Mert szet van esve, vacsorazok aztan addigra helyre all.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5163) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Black Ops 38%-kal leárazva kerül annyiba, mint a dobozos változat. :U

(#5164) whisperity


whisperity
tag

Na elvileg kijöttek a mai nyereményjátékok, a Steam még le van halva. Egy ingyenesen megcsinálható van megint, a Facebook profilotokat össze kell kapcsolni a Steam profilotokkal.

Van még szó Amazon Jungle-ről, vízbe ugrásról miközben égsz (TF2), egy karneváli minijátékban kell 2500 pontot elérni, stb.

(#5165) Wolverine


Wolverine
félisten

A Summer Camp csoportban megjelent hír szerint ezek a mai akciók:

SHOGUN 2
Call of Duty: Black Ops
GTA Classics
Star Wars: (KOTOR, Force Unleashed 2, Battlefront II, Empire at War)
The Heroes Pack
Dungeons
Devil May Cry 4
Just Cause 1 & 2
Railworks
Braid
SpaceChem
Hamilton's Great Adventure

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5166) olly


olly
aktív tag

mai menü

[ Szerkesztve ]

(#5167) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nekem a tegnapi jön be frissítésre is,a számlálónál meg semmi szám :)
Biztos van terhelés bőven...
Bár látom,a mai kábé 0-t ér... :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5168) HS 2142 válasza BandiHUN (#5167) üzenetére


HS 2142
őstag

A Braid és a GTA jó akció, a DMC4 pedig jól sikerült, de úgy emlékszem volt már jobban is leárazva, illetve a Kotor és az Empire at War gold is jó üzlet, akinek még nincs meg és kedveli az SW univerzumot.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5169) Allien


Allien
veterán

Leárazták a RailWorks 2-t 75%-al. A poén, hogy a DLC-ket is 75%-al! Így qrva sokat lehet spórolni, mert ebben az esetben CSAK 256,13€ a 83 DLC! :DD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5170) chungee


chungee
addikt

LOL!!!!

Még fizettek volna, hogy megvegyem :DDD

(#5171) whisperity válasza Allien (#5169) üzenetére


whisperity
tag

TrollWorks

Na mire ez leszedi az updatet...

(#5172) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!
egy kis segítségre lenne szükségem, tegnap megvettem a Test Drive Unlimited 2-t éppen elcsíptem egy akciót 4,99e volt. Megvettem, letöltöttem, de nem tudom aktiválni, mert nem fogadja el a kódot amit kaptam hozzá.
Ilyenkor mit lehet tenni, vagy van másik kód igénylésére lehetőség?
Köszi

Üdv.K

(#5173) ProEvoFan válasza HS 2142 (#5168) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

a DMC4 pedig jól sikerült, de úgy emlékszem volt már jobban is leárazva

Igen.Anno 5 euróért adták napi akcióban.

(#5174) tjb007


tjb007
nagyúr

Ma sem veszünk semmit sem.

(#5175) olly


olly
aktív tag

azok amikre be lehet váltani azt a3 jegyet, azok fognak változni? mivel nekem azok közül egyik sincs meg, és akkor tök fölöslegesen gyűjtöm a jegyeket

(#5176) bul07


bul07
nagyúr

Call of Duty: Black Ops-nak változott az ára -33% (59,99€) 40,19€

Fentebb kép az eredeti akciókezdésről
Lehet hogy pár óránként lesni kell hátha csökken az ára valaminek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5177) olly válasza bul07 (#5176) üzenetére


olly
aktív tag

igen, az akkori -38% helyett már csak 25 :D
még hülyültem is délután haverral, figyeld meg lesz BO akció -99% és akkor egy óra mulva a valve oops sorry bo -10% így akartunk sorry :D:D

most megint 33% hát ezek h*lyék :D
most fel szökött vissza 38-ra asdasd

[ Szerkesztve ]

(#5178) Wolverine válasza whisperity (#5164) üzenetére


Wolverine
félisten

Amúgy 2 csinálható meg ingyen, mert az egyikhez a TF2 kell :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5179) szacsee


szacsee
nagyúr

Van akinél látni mi a mai feladat? Nálam teljesen le van halva a steam sajnos.
Acsis oldalt valaki lefényképezné és feltöltené, hogy lássam? :R
Megyek is az izgulós topikba izgulni addig.. :D

(#5180) HS 2142 válasza Wolverine (#5178) üzenetére


HS 2142
őstag

Most majd remélem jönnek a nincs fészbúkom és nem is lesz hozzászólások. :DDD Amúgy ha csinálok külön erre a célra egy accountot utána le tudom róla választani? Csinált valaki esetleg hasonlót?
(#5179) szacsee: [link]

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5181) polonic válasza szacsee (#5179) üzenetére


polonic
félisten

Parancsolj :D :

(#5182) BandiHUN válasza ProEvoFan (#5173) üzenetére


BandiHUN
veterán

dmc4-et már olyan másfél éve meg lehetett venni dobozosan(szép papírtok,stb...) 999-ért a Mediamarktban,de 1-2 hónapig biztos volt kitéve...én haveromnak az enyémre rá másfél hónappal vettem...

Amúgy a facét szerintem felesleges linkelni.Sőt a Face is felesleges.Arra jó,hogy semiperc alatt kiadj magadról sok infót,és aztán ezen már soha ne változtathass...
Tippem szerint pár év múlva már,de komolyabb helyeken most is simán utánanéznek az embernek,most még mindenki viccesnek érzi+kirak minden vackot+ájkol mindenféle hírt,csak aztán nehogy koppanjon...ha pl.nem veszik fel munkahelyre,mert lájkolt valami mondjuk szélsőséges oldalt,hírt.Ez nem vicc és nem paranoia,komolyabb cégek vezetőbb állásaihoz már egy ilyen átvilágítás alaptartozék.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5183) chungee válasza BandiHUN (#5182) üzenetére


chungee
addikt

DMC4-et Galaxisban volt akció 2,5K-ért a gyémánt kiadás :Y . Rá is csaptam. :K

(#5184) Wolverine válasza BandiHUN (#5182) üzenetére


Wolverine
félisten

Már 2-3 éve is utánanéztek az embernek :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5185) BandiHUN válasza Wolverine (#5184) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze,csak mostanában "divatos" ez a mindenhol infót adok magamról dolog,sőt mostmár eljött ez a fázis is,hogy ilyen játékokhoz,stb. is kötik,például akár itt a ph-n is.
És lényegében sok emberben nem tudatosul,mekkora gond lehet ez később.Hogy durva legyek,tulajdonképp egy "like" gomb akár a sorsunkról is dönthet később...
Most ez még kimerül némi célzott reklámban és kész+jópofa dolog azt is tudni,hogy a régi osztálytársunk épp kiment sz...ni...
Na de erről ennyit,csak gondoltam megemlítem,hogy ez már kicsit más,mint a régi módszer a cookie-kkel,stb,amit megoldott egy cacheürítés...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5186) Wolverine válasza BandiHUN (#5185) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudatos ember okosan kezeli a FB-accountján megjelenő dolgokat. Aki nem, az korábban sem volt ezen a téren tudatos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5187) JSaN


JSaN
addikt

Nem tom mert kell eroltetni ezt a facebookot? Nekem nincs fb igy hozza tarsitottam egy kamubookot, aztan majd akcio vegen ugy is torlom ezt az ossze kapcsolast.

A mai akcio reszmrol felejtos. dmc4 megvan olcson dobozosban. kotor1, jc2 tavaly osszel megvettem ugyan ennyiert mint most. Tobbi nem erdekel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5188) Serpiko válasza chungee (#5089) üzenetére


Serpiko
addikt

Gabe bácsikám a cégvezető így könnyű tudod. Így is ugyanannyiért szerzem be mint te nem ad több kedvezményt az öreg. :DDD A mai akció is szép, de egyik játék sem nyerte el a tetszésemet azért le a kalappal. :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5189) ProEvoFan válasza Wolverine (#5165) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem a Star Wars: (KOTOR, Force Unleashed 2, Battlefront II, Empire at War) helyett, a Heroes 5 Pack-75%-ot mutatja.

A napi akcióból a Just Cause 2 talán érdekel:)Jó játék?

[ Szerkesztve ]

(#5190) danih


danih
addikt

Na itt a black ops... ennél azért nagyobb leárazásra számítottam. Pont annyi, mint a CDG-ben dobozzal. Ami persze nem kell úgy sem, csak a miheztartás végett mondom :)
Ehhh inkább cd-keyt kéne venni :DDD

(#5191) JSaN


JSaN
addikt

TF2-nel mit kel csinalni az achihoz? (nem tfezek amugy) de ha konnyu akkor felrakom es megcsinalom.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5192) Jakesz válasza JSaN (#5191) üzenetére


Jakesz
őstag

Miközben égsz, beleugrasz a vízbe. Nem nehéz.

(#5193) HS 2142 válasza JSaN (#5191) üzenetére


HS 2142
őstag

Vízbe kell ugrani miközben égsz. (Nagyon egyszerű)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5194) Serpiko válasza polonic (#5098) üzenetére


Serpiko
addikt

Szép kis kívánságlista csekoltam is lehet idén előbb jön a Jézuska. :D :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5195) Jakesz válasza polonic (#5181) üzenetére


Jakesz
őstag

Amúgy valami hiba folytán eleinte a CS:S-ből is ki lett rakva egy feladat, ami eltűnt.

(#5196) HS 2142 válasza Jakesz (#5195) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is láttam és a Lead and Goldos feladatot felejtették kinn hozzá.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5197) JSaN válasza Jakesz (#5195) üzenetére


JSaN
addikt

te is lattad? :D
En is lattam egy pillanatra, asszem valami 7 fejloveses dolog volt.
Na majd valamelyik nap biztos elojon ujra.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5198) Ndruu válasza Jakesz (#5195) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, 7 fejlövést kellett (volna) végrehajtani az ellenfeleken sorozatban, meghalás nélkül.

Harrrr!!!!

(#5199) olly


olly
aktív tag

2nap alatt meg lehet szerezni a 3 jegyet
most le írom a lépéseket
1. http://steamcommunity.com/games/summercamp ehez csatlakozol, ez már EGY jegy
2. össze kötöd egy facebook profilal a steam-et (ez a facebook lehet egy fake accoutn is amit nem használsz, csak van) én pl úgy csináltam, hogy mentettem egy kélpet, kiléptem akkor publikáltam és kérdezte hogy össze kötöm a face-el? rá nyomtam hogy ja, na ez mostmár MÉG EGY jegy az az van már KETTŐ jegyünk
3. TF2ben meg csinálod ezt a könnyű feladatott (csak nincs üres szerver legalábbis a ctf_2fort ra ahol tudom, hogy van víz:D) ímre megis van a HÁROM jegyünk
én hiába güjytöm össze nincs semmi olyan játékom amihez felhasználhatnám, (rmeélem a késöbbiekben változni fognak ezek a játékok amikhez fle lehet használni)

(#5200) Jakesz válasza olly (#5199) üzenetére


Jakesz
őstag

Viszont, minél több ticketet összegyűjtesz, annál nagyobb az esélyed, hogy a 100 szerencsés nyertes között lehetsz :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.