Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#64001) djculture válasza #57919488 (#64000) üzenetére


djculture
félisten

Mi benne a szétbarmolt ?:) Ha túl olcsónak gondolod akkor már évek óta 990ft a gyűjtői dobozosba ami mindkét rész meg a zenéje is bennevan ..

[ Szerkesztve ]

(#64002) Źşë' válasza #57919488 (#64000) üzenetére


Źşë'
addikt

pc-n baromira hamar "elértéktelenednek" a játékok, ha nem akar az ember preordert akkor érdemes kivárni, Batman AC vettem meg 40€ért preorderben, mikor láttam hogy lemegy fél évre rá az ára 5€-ra, majdnem agyf***t kaptam! :DDD ráadásul oda sem adják azokat a dlc-ket melyeket az adott csomag már teljesen tartalmaz! nem éri meg megvenni preordreben, vagyis a legtöbb magyarnak nem éri meg :D előbb útóbb uis lemegy az ára, aztán akkor meg majd boldog boldogtalan megveszi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#64003) #57919488 válasza djculture (#64001) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az a gondom, hogy ilyen arak mellett nem keszul egy ujabb remek jatek, mert valami gond lehet a hatterben ha ennyiert megy el. Biztos nincs tervben Trine 3 vagy valami uj jatek amiert jo jonne a fejlesztesi koltseg kitermelese/beszedese.

(#64002) Źşë':
Sajna igy van. Elavulnak a szorakoztato szoftverek fel ev alatt :F Sokkal jobb lenne ha lenne egy kozepes baratibb ar mint az, hogy 1x baromi draga utana meg fillerekert megy neha-neha.

[ Szerkesztve ]

(#64004) Csapoati válasza Źşë' (#64002) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Legtöbbször az újdonság azonnali kipróbálása, vagy a multi miatt rendelünk elő. Én a Grid 2 pre-ordert azért sem bántam meg, mert mire olcsóbb lett, mint az én akciós előrendelésem, addigra már belepakoltam 100 kellemes órát.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64005) ayo


ayo
addikt

szerintem nem para ha egy játéknak le megy az ára, akár ennyire is. nagyon szép statisztikák mutatják, hogy mekkora bevételeket hoz egy jó steam akció vagy egy bundle. én nem féltem őket, tuti kerestek vele eleget. most már kb mindenkinek megvan, lehet szórni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#64006) genndy válasza #57919488 (#64003) üzenetére


genndy
addikt

Nem tudom hol hallottam/olvastam már, de egy játék eladásánál asszem max. az első hónap számít. Ha az alatt nem hozza a tervezett bevételt, akkor nagyjából mindegy. Ha hozza, akkor utána meg már adhatják bármilyen olcsón, az már csak tiszta haszon. Úgyhogy nem ezek miatt az akciózások miatt nem készül el a következő.
Azt mondjuk nem tudom, hogy mindez igaz-e az indie-kre (és a Trine annak számít-e). Bár szerintem a Trine-k pont jól mentek, és azért tudják ilyen olcsón adni (és igenis készül a Trine 3, bár ez már csak szvsz).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#64007) ayo válasza genndy (#64006) üzenetére


ayo
addikt

kb. így van. az első nap határozza meg a többi napot. ha első nap 500an vették akkor annál már csak kevesebben fogják és ezzel kell számolni. pár görbe itt is van a régi posztomban.

http://jateknaplo.blog.hu

(#64008) genndy válasza ayo (#64007) üzenetére


genndy
addikt

Ezt nem láttam eddig, de elolvastam, nagyon jó cikk :R Külön jó hogy a csapat így közzétette a számokat (nagyoktól asszem hiába is várnánk ilyet...)
Mondjuk nyilván nem minden indie játék ilyen sikertörténet, de érdekes és pozitív példa. Különösen az ugrások az akcióknál tanulságosak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#64009) Ryder62


Ryder62
őstag

Remek vásárolni akarok de oldal betöltési hiba sorozat :W

(#64010) djculture válasza Csapoati (#64004) üzenetére


djculture
félisten

Jön a grid autósport ma jelenteték be hogy csak régi konzolra készült el meg pc-re kijön egy 5 gigás textúra csomag ami feltúrbozza a grafikát :)

[ Szerkesztve ]

(#64011) ayo válasza genndy (#64008) üzenetére


ayo
addikt

na ja ritka az ilyen, engem is érdekelt az ilyesfajta kérdés és annyira megörültem, hogy lefordítottam :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#64012) Csapoati válasza djculture (#64010) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szuper, azt is előrendelem, walleten már spórolok rá. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64013) djculture válasza Csapoati (#64012) üzenetére


djculture
félisten

Én max dobozosba mert black editiont adnak 10k-ért csomó cuccal:)

(#64014) Csapoati válasza djculture (#64013) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Alapvetően én is úgy venném, de walleten már megvan a fele, meg hátha adnak előrendelői cuccokat Steamen (pl dlc-t is).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64015) djculture válasza Csapoati (#64014) üzenetére


djculture
félisten

Wolfenstein se nagyon éri meg ott most, majd 50 euro és adnak semmit se érő 2db tf2 itemet..Ráadásul 50 gigát valahogy nincs kedvem leszedni:)

[ Szerkesztve ]

(#64016) Csapoati válasza djculture (#64015) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, alapból drága a Steam eléggé ( a Grid 2-t is GMG-n vettem meg, 20%-os kuponnal). Viszont a Codemasters játékok általában 40 euróról indulnak, annak meg már megvan a fele. 20 euróért így már a Steam a jobb ajánlat. Aztán majd meglátom ott mit adnak hozzá, meg a CD Galaxisban is, ha végleges lesz a cucc.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64017) #57919488 válasza genndy (#64006) üzenetére


#57919488
törölt tag

Dehogy csak az elso honap szamit. Nekik meg a 75%-os learazasok is szamitanak.
Az elso par nap a rekordok felallitasa miatt fontos. Diablo 3-nal is volt elso par napos siker es volt eves siker elkonyveles is + amikor minden platformon eladtak 14M peldanyt.
Multis jatekoknal is inkabb a jatekosbazis szamit es annak a megtartasa.

(#64018) Sirpi


Sirpi
senior tag

Nektek is ezt mondja a Who's Gaming Now?

Sajnáljuk!

Hiba lépett fel a kérésed feldolgozása közben:
Ezt a csoportot az adminisztrátor letiltotta.

Tud erről valaki valamit?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#64019) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Hello!
Steam-en fel akarom tölteni az egyenlegem, mert vásárolnék majd a cs go-ban.
Még nem töltöttem fel, de most az írja, hogy 30 napnak el kell telnie az első vásárlásomtól.
Ha most feltöltöm, akkor már tudok egyből vásárolni vagy várnom kell egy hónapot?
Vagy ez a 30 nap csak eladásra van?

(#64020) eami válasza Sirpi (#64018) üzenetére


eami
Topikgazda

Igen, sajnos a steam letiltotta a csoportot, a felhasználási feltételek megszegéséért. WGN Chat a backup csoport.

"The group in question has violated the terms of the Online Conduct Rules for the Steam Community.

For more information on Valve's policies, please see the Steam Subscriber Agreement and the Rules of Steam Online Conduct.

Steam Subscriber Agreement
http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

Rules of Steam Online Conduct
http://store.steampowered.com/online_conduct/

The group will not be re-enabled. Thank you for contacting Steam Support. "

[ Szerkesztve ]

(#64021) csaba951 válasza koxos:8] (#64019) üzenetére


csaba951
veterán

Vásárolni azonnal tudsz majd! Viszont a megvásárolt itemeket egy ideig nem tudod eladni, cserélni.

(#64022) wwenigma válasza eami (#64020) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Má megint? Egy éve a Group Buys csoportot tiltotta le...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#64023) zseko válasza Csapoati (#64004) üzenetére


zseko
veterán

Én akkor az egyik kivétel vagyok :), sosem rendeltem elő ezek miatt, multi pl. úgy ahogy van hidegen hagy (bár, igaz nagyon ritkán, de azért szoktam játszani)
Egyedül a Tomb Raidert rendeltem elő (boltban, nem steamen), azt is azért mert az a játék kellett, és nem mellesleg a Collector's Editionhoz járó cuccok is, különösen a Lara figura. Ám én sem bántam meg a 23e egy fillérét sem.

HR24.hu

(#64024) koxos:8] válasza csaba951 (#64021) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Köszi, ez jó hír. :R
Ln csak vásárolni szeretnék majd skineket, egyenlőre mást nem akarok.
Csak nem volt nekem egyértelmű, mert vásárlásnál is írta a 30 napot, ha fölé vittem az egeret a megveszem gombnak.

(#64025) csaba951 válasza koxos:8] (#64024) üzenetére


csaba951
veterán

Hoppá! Akkor viszont a Steam írta jól! 30 napig karanténban vagy! Ez azért van, mert a legutóbbi 360 napban (de 30 napnál régebben) nem vásároltál semmit Steam Storeban!

Ezek szerint a CS:GO-t nem te vetted, hanem egy havertól kaptad gift-ként?

[ Szerkesztve ]

(#64026) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Lehet több fizetési módot is hozzáadni? Mert több kártyát is használok, és nem akarok azok között pénzt küldözgetni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#64027) koxos:8] válasza csaba951 (#64025) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Igen, úgy kaptam giftként.
Akkor 30 napig nem is vásárolhatok? :O

(#64028) Csapoati válasza zseko (#64023) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En is csak Codemasters jatekokat veszek elore. Tavaly a Rome 2-vel csunyan befurodtem. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64029) #57919488 válasza Csapoati (#64028) üzenetére


#57919488
törölt tag

En mar a 75%-os akcoiknal sem erzem azt mint evekkel ezelott, hogy annyira vasarolhatnekom lenne. Elorendelesben meg semmit nem mertem venni :B

(#64030) csaba951 válasza koxos:8] (#64027) üzenetére


csaba951
veterán

Ezek szerint nem!
Fogyassz, tékozolj minél gyakrabban és akkor nem lesz ilyen problémád! :DDD

#64029 K_mester
A sok sor átka! Már minden megvan ami kell! :))

[ Szerkesztve ]

(#64031) spanyoll válasza #57919488 (#64029) üzenetére


spanyoll
addikt

Valahogy engem sem kapnak el mostanában.
Nagyobb ünnepekkor bevásárolok indiekből, amúgy meg ha belecsúszik 1-1 klasszikus kedvencem (Kotor, PoP WW, miegymás) a napi / hétvégi / hétközi rostába akkor megveszem óccóért, de amúgy lehet felőlem 90%os sale is ha az alap játék irreálisan drága.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64032) Csapoati válasza #57919488 (#64029) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem ok a kedvenc, minden autos jatekuk megvan. :)
Mast csak min. -75%-nal! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64033) Djuree


Djuree
félisten

ha vki vásárolni akar steamen gondoljon már rám, van 6 euróm, de nekem nem kell. megveszem én ami kell az árát meg utaljátok nekem, küldöm giftben. thx

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#64034) wjbhbdux válasza Djuree (#64033) üzenetére


wjbhbdux
veterán

dat scam

/s

(#64035) Mate


Mate
nagyúr

Watch Dogs steam-es oldalán eddig nem láttam, viszont most szerepel a nyelvek közt a magyar felület és magyar felirat :)

(#64036) ViharVadász válasza Mate (#64035) üzenetére


ViharVadász
őstag

Reméljük minőségi fordítás lesz:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#64037) ollie válasza Djuree (#64033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ha neked nem kell az a 6 euró, akkor miért utaljunk? ;]

***

(#64038) eami válasza ollie (#64037) üzenetére


eami
Topikgazda

én 5ert átveszem :-D

(#64039) cskamacska válasza wjbhbdux (#64034) üzenetére


cskamacska
addikt

much scam, very mean, so lame

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#64040) Shepherdke


Shepherdke
tag

Sziasztok!
Van itt olyan aki játszik a Mortal Kombat-al?
(PC-s és a legutóbbi amiből van Komplete Edition)
Ha van olyan aki szokott játszani az írjon egy Pü-t. Játékostársat keresek mert sok a laggos külföldi :)
Nem vagyok profi játékos de amatőr sem.

(#64041) genndy válasza Shepherdke (#64040) üzenetére


genndy
addikt

Sok lagos magyar is lesz. Pocsék a netkódja és nem fogják már javítani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#64042) Shepherdke válasza genndy (#64041) üzenetére


Shepherdke
tag

Az tudom.
De azért egy két kivétel akad hátha találok itt is olyan embert.

(#64043) ayo válasza Shepherdke (#64040) üzenetére


ayo
addikt

én napi szinten tolom. a lag azért nem csak a netkód miatt van. fontos a megfelelő beállítás, a megfelelő gép és persze a gyors net. ha ezek megvannak, akkor tökmindegy, hogy magyar v nem.

addolj nyugodtan: http://steamcommunity.com/id/navigata/

(#64044) genndy: 253 órát toltam, jó a multi, hidd el :) nem játszanék vele, ha nem így lenne. a játék simán megy ha fent írtak teljesülnek.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#64044) genndy válasza Shepherdke (#64042) üzenetére


genndy
addikt

Sok sikert hozzá :K
Csak azért írtam, hogy ha a lag az elsődleges probléma, azt nem biztos hogy megoldják a magyar játékosok, mert a játékban van a hiba. Nekem is megvan amúgy, és püfölhetnénk is egyet, csak nem tudom mennyire lenne időm. Alszom rá egyet aztán lehet hogy írok pü-t.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#64045) Shepherdke válasza ayo (#64043) üzenetére


Shepherdke
tag

Felvettelek.
A 60FPS fixen megvan.

(#64044) genndy
Rendben :R

(#64046) ayo válasza Shepherdke (#64045) üzenetére


ayo
addikt

single meg a multi nem keverendő, multihoz több erő kell. érdemes auto setupot használni a grafikára, mert az tuti jó lesz multiban is - gyenge gépnél ez se fogja megoldani a gondot, de jobb lesz. amúgy mortal miatt bárki felvehet :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#64047) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mindenki kedvenc játéka, a Bad Rats kártyás lett. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64048) ollie válasza Csapoati (#64047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem! Csak azért írod, hogy most mindenki beaktiválja a tárolójából. ;]

***

(#64049) Mate válasza Csapoati (#64047) üzenetére


Mate
nagyúr

*iába :((( Én meg most rendeltem elő AOM-ot és Watch Dogs-ot.... Ha ezt előbb tudom :D

(#64050) Alien83


Alien83
senior tag

Még az az egérpados témához!
Én is rendeltem 2 darabot.
Vicces hogy csak postaköltséget kell fizetni. Az is 8 dollár helyett 6.

Vagyis 6 dollárért terveztem 2 egérpadot és elvileg házhoz hozzák? WTF!
Öröm bodottág. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.