Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5351) ThaBoss válasza ProEvoFan (#5343) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Köszi, ha arra járok megnézem!

(#5352) olly válasza HS 2142 (#5349) üzenetére


olly
aktív tag

köszönöm ezt a térképet :)
egyenlőre az a bajom hogy néha úgy belaggol a jáétk, hogy az játszhatattlan

(#5353) Allien


Allien
veterán

Amúgy mit is kell a magickaval az 1 pontért csinálni? :B :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5354) Amantius


Amantius
senior tag

Ebből a Darksidersből kimaradtam. Milyen a játék? Mihez hasonlítható?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5355) ollie válasza HS 2142 (#5349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt azt írják, hogy másfél óra játék kell hozzá kb. És ha jól tudom, az ingyenes verzióval - játék technikai okokból - csak 1 órát lehet naponta játszani (ez utóbbi nem biztos), így 2 napba is kerülhet a megszerzése.

(#5354) Amantius: a Darksiders egy eszméletlenül jó hack'n slash (TPS), de nem árt hozzá controller. Én nagyon élveztem. Érdekes sztori (te vagy az apokalipszis egyik lovasa), változatos játékmenet, és vannak benne fejtörők is, de nem túl nehezek. Youtube-on nézz róla gameplay videókat.

(#5353) Allien: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#5356) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Volt egy windows reinstall, és én nem szoktam a játékokat elmenteni, letöltöm újra. Leszedtem a BC2-őt, lépek be, beírom az emailt és a jelszót, majd a kulcsot, erre azt írja, hogy ez a kulcs már használatban van. :Y Ez most mi a fene?

Alister from Hell

(#5357) HS 2142 válasza Allien (#5353) üzenetére


HS 2142
őstag

Pvp-ben kell megcsinálni, hogy 20-szor esőt varázsoljanak rád. (QQF) Ha gondolod majd segítek.
Ez a Spiral Knights nekem kicsit kuszának tűnik egyelőre.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5358) pohár válasza Alastair' (#5356) üzenetére


pohár
félisten

ö egy kérdés: előtte uninstalláltad a játékot, vagy gyalultad a winyot ahogy van? mert csak 10x gyalulhatsz uninstall nélkül, ugye tudod?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5359) Wolverine válasza Allien (#5353) üzenetére


Wolverine
félisten

Játssz egy Versus meccset, és ez alatt kell 20 Rain vagy Blizzard.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5360) Alastair' válasza pohár (#5358) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Gyalu volt, és nem tudtam. De szerintem 10x még nem volt felrakva. Megy a játék, csak a multiba nem tudok belépni, mert nem tudok bejelentkezni.

Alister from Hell

(#5361) pohár válasza Alastair' (#5360) üzenetére


pohár
félisten

hm, jó kérdés... talán a topicjába tudni fogják mi a kínja :K
lehet hogy most meg van zakkanva a szerver, ki tudja

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5362) polonic


polonic
félisten

Hölgyek/Urak!

Egy nagyon nagy kérésem lenne hozzátok.
Nagyon szeretném a fable 3-at. De sajnos elköltöttem az akcióra félretett pénzemet és nem akarok többet költeni, most nem lenne szerencsés.
Valaki meg tudná nekem venni?
A pénzt a hónap végén tudnám elküldeni.

(#5363) Allien


Allien
veterán

Köszi a válaszokat. Már CSAK az kellene, hogy a nyomi steames szarverek NE lennének túlterhelve!!! FAKK Mindjárt előveszem a virágbóti verzsünt, a cd kulcs megvan, oszt felrakom úgy, lehet. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5364) AMD_ok válasza AMD_ok (#5344) üzenetére


AMD_ok
őstag

Magicka senkinek 2,55 euroért?

Four pack

(#5365) Mukorka válasza AMD_ok (#5364) üzenetére


Mukorka
addikt

Én benne lennék ha van még két ember

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5366) Amantius válasza ollie (#5355) üzenetére


Amantius
senior tag

Hm, a BC2-őt akartam, de asszem befizetek erre a Darksidersre. Kössz.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5367) pohár válasza Amantius (#5366) üzenetére


pohár
félisten

nekem megvehetnéd :U ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5368) Niczo válasza pohár (#5358) üzenetére


Niczo
senior tag

Miért számít hogy törli vagy uninstallja?
A játék adatainál nem ír semmi extra másolásvédelmet.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5369) Amantius válasza pohár (#5367) üzenetére


Amantius
senior tag

Ha lenne lóvém én is megvenném most, mind a kettőt.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5370) olly


olly
aktív tag

csak én nem találom már a spiral knights-es feladatot? :|

azt kivették, mivel edig mindig 7 feladatott volt, viszont most csak 6ot számoltam

[ Szerkesztve ]

(#5371) jozsi252


jozsi252
veterán

Egész jó áron van a bc2 pack, viszont a főoldalon napi akcióba csak a sima bc2őt látom.

Ha esetleg nem érdekelt volna és nemtudnám hogy a pakk is nagyon akciós akkor máshol hol tudom megnézni hogy milyen packok vannak akciózva? csakh ne kerülje el ilyen a figyelmem máskor?

iPhone 13 Pro Max

(#5372) pohár válasza Niczo (#5368) üzenetére


pohár
félisten

hát mert uninstall esetén akárhányszor újra lehet telepíteni, viszont ha gyalulod a windows-t a játékkal együtt, akkor csak 10x tudod ezt megcsinálni elvileg :U

még mindig várom megmentőmet aki megvenné nekem a BC2 pakkot :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5373) bpx válasza jozsi252 (#5371) üzenetére


bpx
őstag

főoldalon Featured packs, de ezek nagyobb packok
az akciónál a főoldalon írja hogy Franchise sale = a többi is le van árazva (pl. főoldalon Bioshock 2 van, de az első részen is van egy -75%) = jó eséllyel van pack

(#5374) JSaN válasza olly (#5370) üzenetére


JSaN
addikt

Kivettek, lehet rajottek hogy tul bonyolult megcsinalni?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5375) olly válasza JSaN (#5374) üzenetére


olly
aktív tag

aki már meg csinálta, azt meg tarthatta a jegyét? mert ha igen akkor ez így nem fer :(( :W

megkaptam rá a választ: "senkisem tudta meg szerezni, mert amikor meg akartad szerezni, akkor bugos volt, nem adta meg a teljesítményt"

[ Szerkesztve ]

(#5376) jozsi252 válasza bpx (#5373) üzenetére


jozsi252
veterán

köszi

iPhone 13 Pro Max

(#5377) jookomak


jookomak
őstag

Hello
Nektek megy most a steam? Nem tudok bejelentkezni a kliensprogramba. Ezt írja:
Could not connect to steam network.
This could be due to a problem with your internet connection, or with the steam network. Pleas visit www.steampowered.com for more info.
Értem mit jelent, de a weboldal működik, az előbb vásároltam rajta, egyéb info meg nincs.

(#5378) jozsi252


jozsi252
veterán

bc2 packon nagyon gondolkozok jó áron van, mennyi multis szerver van belőle? érdemes megvenni van sok szerver? mert én csak multiba akarnám nyomni

iPhone 13 Pro Max

(#5379) danih


danih
addikt

retkes cod-ot már fél este töltöm, alig jön

(#5380) Alastair' válasza jozsi252 (#5378) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Rengeteg szerver van.

Alister from Hell

(#5381) HS 2142 válasza ollie (#5355) üzenetére


HS 2142
őstag

Kb 50 perc alatt összefarmoltam a pénzt (bár nem teljesen értettem mi történik :) ), majd holnap elmegyek megvenni, addigra úgy is kijavítják az achievement gondokat.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5382) pethYeti


pethYeti
addikt

FM2011 multijáról mit lehet tudni? Vannak szerverek amikhez lehet kapcsolódni? Vagy csak szervezett módon működik az egész?

(#5383) Gabó85


Gabó85
csendes tag

Üdv.

Szeretnék 1 kis tanácsot kérni (remélem jó helyre írom)
A Steamon most a sok leárazás közt megtalálható 2 játék is amik után rég óta lesegetek, viszont nem tudok közöttük választani. Arra lennék kíváncsi, hogy a kettő közül melyik "játszhatóbb" neten, és főleg melyiken van több magyar szeró, ha van, ahonnan nem rugdalják ki a kezdőket... :P
A kettő ami közül szeretnék választani:
Left 4 dead 2 és Killing Floor.
(Esetleg a coop hogy működik, vannak szerverek, amire becsatlakozhatok én is, ha igen, akkor nem kell egyből az egész játékot végigvinni, csak "mapok" vannak ? )

Kérném ebben tapasztalataitokat, meglátásotokat.
Köszönöm.

(#5384) konikan


konikan
aktív tag

Azt hiszem [ezzel] ellennék egy darabig :DD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#5385) HS 2142 válasza olly (#5375) üzenetére


HS 2142
őstag

Azt írták a hibára, hogy majd egy későbbi időpontban visszakerül az achievement és a ticket is. A Magickással viszont nem volt probléma, úgy néztem, az is elég ha magamra varázsolom az esőt versusban.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5386) Serpiko válasza Gabó85 (#5383) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem Left 4 dead 2, de nézd meg mennyi embernek van meg a barátaid közül ha többnek van KF akkor azt vedd meg. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5387) artiny


artiny
őstag

Steamen hogyan tudom meg hogy tudok e vásárolni a bankártyámmal?
Visa Electron kártyám van Tatra Bank (Szlovákiai bank)

Battlefield Badcompany 2 Vietnam most 4,50€.....ehhez nem kell az alapjáték? mennyien tolják a Vietnamos reszt?

[ Szerkesztve ]

(#5388) Amantius válasza Serpiko (#5386) üzenetére


Amantius
senior tag

"Megjegyzés: A Vietnam-hoz szükség van a Battlefield: Bad Company 2 Steames változatára."

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5389) Wolverine válasza artiny (#5387) üzenetére


Wolverine
félisten

A Visa Electron kártyák általában alkalmasak a webes fizetésre - de ezt a bankodban kell megkérdezned. És ők csak hétfőn lesznek nyitva, ha jól sejtem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5390) jozsi252 válasza Wolverine (#5389) üzenetére


jozsi252
veterán

Igazából kipróbálhatja szerintem, veszteni nemveszt semmit, max kiírja hogy a kártyád nem alkalmas a vásárlásra nem?

iPhone 13 Pro Max

(#5391) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nem semmi a mai felhozatal! :Y Na ilyenkor tudom sajnálni (persze csak mértékkel ;] ), hogy kb minden olyan játékot megvettem már leakciózva, ami számít.

Ne hagyjátok ki ezeket:

Bioshock 2 - 5 euró
Plants vs Zombies - 3.39 euró
AvP - 5 euró
BF:BC2 - 7,5 euró

Ezek mind minőségi játékok, megéri megvenni őket. A többi címről nem tudok nyilatkozni, mivel nem ismerem őket. Állítólag a szuper husi fiú is jó, de a Magicka sem rossz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5392) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Magicka-s achiet sikerült megcsinálnia valakinek? Én most kb másfél órán keresztül játszottam, hogy végre dobjon rain-t, és vagy 50x varázsoltam rain-t egymás után, de nem adta be az achiet. Pipa vagyok.

***

(#5393) chatran válasza Gabó85 (#5383) üzenetére


chatran
őstag

Én csak a L4D2-ről tudok nyilatkozni, kb 2 hete vettem meg. Azóta játszottam vele kb 10 órát és végigvittem 3 epizódot. Egyszer sem rúgtak ki, bár sokat bénáztam, igaz easy vagy normal szerverekre mentem fel.
Sokféle játékmód van, nem kell az egész játékot végigvinni egyszerre.
Én még várnék a játékok megvételével egészen júl 10-ig, hátha lesz valamelyik napi akcióban még olcsóbban mint most.
A L4D2 kb két hete volt napi akcióban olyan 1200Ft körüli áron.

(#5394) HS 2142 válasza ollie (#5392) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem nem volt ilyen gond, bár igaz, hogy elég sokat kellett várni, amíg kiesett a ládából a rain, és valaki olyan vette fel aki azt se tudta mit kell csinálni. :DDD Nem baj, hamar leöltem és elkezdtem varázsolni egymás után gyorsan és meg is lett mindenkinek. Max még annyi tippem van, próbáld Blizzarddal ,arra is meg kellene adnia (viszont az ha jól tudom lefagyaszt mindent és mindenkit, ami lassítja a procedúrát. :DDD

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5395) pohár


pohár
félisten

ejj mondtam én hogy lesz itt még a BF2 akciósan ;]

köszönöm Neoteric kollegának a segítséget :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5396) artiny


artiny
őstag

Koszi.

bc2 kell a vietnamhoz? szimpla vietnammal nem lehet jatszani?

(#5397) KubanitoS válasza artiny (#5396) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kell az alap.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5398) HS 2142 válasza artiny (#5396) üzenetére


HS 2142
őstag

A vietnam DLC (4 pálya, pár új fegyver és jármű), úgyhogy igen, kell az alap BC2 (jobb befektetés és többen játszanak vele, a Vietnamot akkor tudom igazán ajánlani, ha szereted a kis pályán történő koncentrált harcokat jellemzően kevés vagy 0 járművel). -este van már :DDD -

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5399) pohár válasza HS 2142 (#5398) üzenetére


pohár
félisten

koncert harc? fegyver helyett gitár és dobverő? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5400) Wolverine válasza KubanitoS (#5391) üzenetére


Wolverine
félisten

Tedd hozzá, hogy az ajánlatot akkor érdemes megfontolni, ha valaki bírja az fps-eket :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.