Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#4001) Serpiko válasza DeFranco (#3999) üzenetére


Serpiko
addikt

Ac2 -33% így 20 euro, de szerintem ha AC nap lesz akkor olcsóbb is lesz ez még. Most néztem steam az ubis játékok mind -33%. Tetszik az akció nagyon. Megérte izgulnom. :K

-Zeratul- : Intézkedem az érdekedben is.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4002) DeFranco válasza Serpiko (#4001) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az AC1-et 2,75 USD-ért vettem a greenmangaming-on. Ehhez viszonyíts. ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4003) chatran


chatran
őstag

Remélem lesz Far Cry pakk is, jól mutat majd a Crysisok mellett.

(#4004) Serpiko válasza DeFranco (#4002) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem az AC 1 hiányzik még azt várom, hogy leárazzák. Nem értem ezt az USA dodos dolgot steamen csak euroban tudok vásárolni. Bocs, ha értetlen vagyok, de fáradt vagyok nagyon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4005) DeFranco válasza Serpiko (#4004) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezer bocs, EUR. USD-re emlékeztem. A lényeg az, hogy 3,75 EUR volt az AC1, de nekem volt egy másik játékom ott, amit ingyen kaptam valami kupon kódra, de mivel a Greenmangaming-on vissza lehet váltani a játékokat egy bizonyos árfolyamon, ezt a játékot "be tudtam olvasztani" egy dollárért. Így az AC-ért pofátlanul csak 2,75-öt fizettem. :DDD Euróban.

[ Szerkesztve ]

(#4006) Serpiko válasza DeFranco (#4005) üzenetére


Serpiko
addikt

Így már értem a dolgot. Grat az üzlethez.
AC1 szerintem lesz a héten nagyon akciós és akkor beszerzem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4007) Amantius


Amantius
senior tag

A Mini Ninját ismeri valaki? A videók alapján vidám kis játék, de nem nehéz gyereknek?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4008) Serpiko válasza Amantius (#4007) üzenetére


Serpiko
addikt

Erre én is kíváncsi lennék jópofa gémnek nézki illetve az árra is korrekt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4009) polonic válasza bpx (#4000) üzenetére


polonic
félisten

Húú!
Az nagyon jó lenne!

Nem is tudom most hirtelen, hogy itt a gold edition van-e az összes dlc-vel vagy a sima. Mindjárt megnézem.

(#4010) Soot


Soot
csendes tag

Csáo!
olyan kérdésem lenne, hogy azt meglehet e oldani, hogy el akarom cserélni egyik játékom(black ops),és valahogy le akarom szedni az accomról, hogy a másik illető az övén tudja aktiválni... vagy az ilyen steames játékokat hogy szokták cserélni??
kösz! szép estét.

(#4011) Doki16 válasza Soot (#4010) üzenetére


Doki16
addikt

Nem lehetseges. Ha egy jatek bekerul a fikodba az vegleg ott marad. Hivatalosan a steam account meg nem eladhato.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4012) bpx válasza polonic (#4009) üzenetére


bpx
őstag

valami deluxe van (alap + összes dlc) 40 pénzért, 10€-ért már megvenném

(#4013) Soot válasza Doki16 (#4011) üzenetére


Soot
csendes tag

értem kösz!

(#4014) NorDezs válasza Amantius (#4007) üzenetére


NorDezs
senior tag

Nagyon jó kis játék, én anno megjelenéskor toltam végig apránként. Nem túl nehéz, talán csak a boss fightoknál lehet meggizadni vele, de abszolút nem vészes. Gyerkőcöknek kimondott ajánlatott, aranyos grafikája van, és harcoknál sem szakadnak le véres darabok az ellenfélből :DDD . Érdemes hozzá beszerezni egy kontrollert.

(#4015) chungee


chungee
addikt

Nekem megvan a PoP első trió dobozosan. Azok nem támogatják a Wide Screen-t. Szerintetek a steam-es verzió támogatja a 1280x800-as felbontás erre a régi kiadású gémekre:F Ha igen, akkor vétel lesz :U

(#4016) ollie válasza chungee (#4015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Steam-es játékok - néhány kivételtől eltekintve - ugyanazok, mint a dobozos változatok, csak a legújabb patch van alapból rájuk tolva (itt is van néhány kivétel). Pl. ezért sem érdemes régi játékokat venni a Steam-en, mert ha a dobozos nem fut mondjuk win7 alatt, akkor a Steam-es se fog. gog.com rulez!

***

(#4017) Serpiko válasza ollie (#4016) üzenetére


Serpiko
addikt

ollie: Látom jártas vagy sok témában lenne egy kérdésem. Az NFS HP-t steamen vette, de nem magyar nyelvű pedig az adatlapon ott van a nyelvek között felsorolva a magyar is. Játékon belül néztem ott nem lehet állítani ilyent. A steam is magyarra van állítva. Ez mitől lehet?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4018) chungee válasza ollie (#4016) üzenetére


chungee
addikt

Pedig minimum lenne az eféle támogatottság. UbiSzar!

(#4019) Serpiko


Serpiko
addikt

Kezdek izgulni vajon mi lesz 19 órakor a következő napi ajánlat és vajon az UBI nap termése.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4020) polonic válasza Serpiko (#4019) üzenetére


polonic
félisten

Settlers 7-et szeretnék. :)

(#4021) ollie válasza Serpiko (#4017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom.

(#4018) chungee:
Miért pont az Ubisoftot szidod? A kiadók és fejlesztők 99%-a a Steam-en nem foglalkozik azzal, hogy nem fut Vista/Win7 alatt a több éves játékuk. A gog.com-os játékok azért futnak, mert maga a gog addig hekkeli a játékokat, amíg kompatibilis nem lesz. Nem is árul olyan játékot, melyet nem tud úgy módosítani, hogy fusson a mai gépeken.

[ Szerkesztve ]

***

(#4022) Serpiko válasza polonic (#4020) üzenetére


Serpiko
addikt

Most dumáltam Gabe bácsival, de azt mondta gondolkodik rajta.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4023) Jakesz válasza Serpiko (#4022) üzenetére


Jakesz
őstag

Készülj, már csak 1 óra :D

(#4024) Serpiko válasza Jakesz (#4023) üzenetére


Serpiko
addikt

Izzadok már meg bizsergést is érzek. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4025) Amantius válasza Serpiko (#4024) üzenetére


Amantius
senior tag

Mássz le az asszonyról! Mindjárt 19:00!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#4026) Serpiko válasza Amantius (#4025) üzenetére


Serpiko
addikt

Megtörtént. :D Most itt ülök a gép előtt és számolom a perceket még 6 perc van hátra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4027) Serpiko


Serpiko
addikt

Íme: R.U.S.E.™ -50% és The Settlers 7: Paths to a Kingdom - Deluxe Gold Edition -50%
A napi ajánlat pedig az Uplink -66% na erről a gémről még nem is hallottam. :R

ui: megkönnyebbültem.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4028) polonic válasza Serpiko (#4027) üzenetére


polonic
félisten

Egy 75%-nak jobban örültem volna, így lehet, hogy nem veszem meg. :(

(#4029) Serpiko válasza polonic (#4028) üzenetére


Serpiko
addikt

Mikor beszéltem telefonon Gabe bácsival azt mondta ürülj neki, hogy berakta az akcióban. Egyébként nem is akarta csak a te kedvedért csinálta.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4030) chatran válasza Serpiko (#4027) üzenetére


chatran
őstag

Nem nagy eresztés a mai "akció". Remélem holnap már Far Cry nap lesz.
Az Uplink valami hekkelős játék, a Darwinia fejlesztőinek első játéka.

(#4031) Serpiko válasza chatran (#4030) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor olyasmi mit a Hacker online hát kihagyom nem vagyok valami nagy hekker. A saját gépemet sem tudom feltörni.

Holnap Far Cry nap lesz érzem, de mindjárt rácsörgök Gabe bácsikámra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4032) polonic válasza Serpiko (#4029) üzenetére


polonic
félisten

Köszönöm a közreműködést.
Pedig ha csak az én kedvemért történt, akkor a 75 %-ot is figyelembe vehette volna, ha már úgy akartam. :D

(#4033) Serpiko válasza polonic (#4032) üzenetére


Serpiko
addikt

Felvehet steamen ezt kérdezte tőlem. Azt mondta majd ott megbeszélitek a dolgot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4034) chatran


chatran
őstag

Most látom csak, hogy a Cold Fear a 33% miatt egész jó árba került. Szép emlékeim vannak róla, olyan Dead Space-s ijesztgetős volt a hangulata meg az irányítása.
Az első Splinter Cell is hasonló árban van most, viszont kissé furcsállom, hogy a kiegészítője nincs fent Steamen. Mikor végigvittem az alapjátékot minden követ megmozgattam, hogy megszerezzem, de nem sikerült. Ennyire ismeretlen lenne ez a kiegészítő?
Ahogy nézem a Pandora Tomorrow sincs fent, így nem valószínű egy Splinter Cell pakk.

[ Szerkesztve ]

(#4035) Doki16


Doki16
addikt

Van Midweek Madness akció is azért :) Az egyik a DUNGEONS 50%-al [link] a másik meg a Sam and Max Complete Collection 66%-al [link].

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4036) Serpiko válasza Doki16 (#4035) üzenetére


Serpiko
addikt

Most aztán egy szavunk sem lehet el vagyunk halmozva akciós játékokkal.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4037) cskamacska válasza Serpiko (#4036) üzenetére


cskamacska
addikt

"most aztán egy szavunk sem lehet" Itt álljunk meg egy szóra. ;]
Másolat a Steam price szkripttel feljavított Chrome böngésző ablakából:
Buy R.U.S.E.
Ubisoft Week -50%
49,99€
US: $14.99 (2866.54 HUF)
UK: £14.99 (4639.21 HUF)
EU: 24,99€ (6741.03 HUF)
AU: $14.99 USD (2866.54 HUF)

Ez kb azt jelenti, hogy vagy találok egy nem-európait(minthogy _mindenhol_ 15 dollár max adó megy rá) aki elküldi nekem, vagy várok addig amíg a kutya sem játszik már vele. :( (nyitáskori 5-7-8 ezres létszám 1000 körülire esett vissza a stat oldal szerint)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4038) ollie válasza cskamacska (#4037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ausztráliában AUD a hivatalos fizetőeszköz, Steam-en is azzal kell fizetni.

Amúgy ja, röhej, hogy még az USA-beli teljes ár is olcsóbb, mint az itthoni 50%-os.

[ Szerkesztve ]

***

(#4039) kovsol válasza cskamacska (#4037) üzenetére


kovsol
titán

pedig 3k ért megvettem volna, mert a demo -t 3x is kijátszottam és tetszett, de így :(((

viszont akkor esetleg így jobban megéri annak akit érdekel: [link]

May the Force be with you!

(#4040) HS 2142 válasza Serpiko (#4031) üzenetére


HS 2142
őstag

Igazából a valódi hackerektől távol áll. Kapsz megbízást, ami teljesítésével fejleszted a géped, jobb programokhoz juthatsz stb. De nagyjából annyi a dolgod, hogy gatewayeken keresztül csatlakozol az áldozatra és lefuttatod a különböző kódtörő stb. programjaidat, ami később ugye még bonyolódik.
Szerintem érdekes játék, bár tény, hogy kicsit repetitív is egyben, érdemes megnézni néhány youtube videót megnézni, mielőtt valaki vásárlásra adná a fejét.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4041) kovsol


kovsol
titán

más is tapasztalta a letöltő központok túlterheltségét ? Akármelyikre váltok alig csurog 50-150KB/s el, míg ha nem steamről töltök jön maxxal amit a net bír

May the Force be with you!

(#4042) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok…

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4043) bpx válasza kovsol (#4041) üzenetére


bpx
őstag

én eddig a karácsonyi akciózás kivételével akármikor próbáltam, jött max sebességgel (1.8MB/s) - most is

(#4044) Serpiko válasza HS 2142 (#4040) üzenetére


Serpiko
addikt

Gondolom erős angol tudás sem árt hozzá. Szerintem kihagyom most a vételt nem leszek vevő.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4045) SenorGrande válasza Serpiko (#4042) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szerintem mindenki tudja már. . . :(((

1 2 3 4 5 6

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#4046) chatran válasza Serpiko (#4042) üzenetére


chatran
őstag

Far Cry pakkra tippelek.

(#4047) Serpiko válasza SenorGrande (#4045) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem nézem meg nem akarom tudni előre. Inkább izgulok minden nap. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4048) kovsol válasza Serpiko (#4047) üzenetére


kovsol
titán

6 db hozzászólást linkelt be amiben leírod, hogy izgulsz ;)

(#4043) -Zeratul- nekem is maxxal szokott tölteni, de ma valamiért alig csordogál :(

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4049) Serpiko válasza kovsol (#4048) üzenetére


Serpiko
addikt

JUJ! Azt hittem már tudja előre mi lesz a heti UBI akció leosztása. Megkönnyebbültem, hogy nem tudja JAJA.

ui: Izgulok :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4050) Doki16 válasza SenorGrande (#4045) üzenetére


Doki16
addikt

Ne bántsad, sztem tök jó, hogy mindig van aktív tagja a topicnak :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.