Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99001) A_Papa válasza Segal (#99000) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi a válaszokat! :)

@Segal: Persze, nem ügy, másik kedvenc időtöltésem az olvasás..., csak a 7 év alatt nem volt ilyen, hogy bejelenetezni sem enged a Steam kliens.. :) Meglepett.

Papa

(#99002) Serpiko


Serpiko
addikt

Ennyi volt már nálam sem megy sajna. Türelem kell már csak nekünk steam függőknek. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99003) Segal válasza Serpiko (#99002) üzenetére


Segal
veterán

A lényeg hogy holnap este 7ig jöjjön vissza mert különben bukom a profiljaimon az ajándék kártyákat :DDD :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99004) peti500tc


peti500tc
tag

Szevasztok! Nálam most már megy! :)

(#99005) A_Papa válasza peti500tc (#99004) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Nálam is OK! :)

Papa

(#99006) Serpiko válasza Segal (#99003) üzenetére


Serpiko
addikt

Már visszatért szerencsére szerintem aludni sem tudtam volna ha nem meg a “steamon” Lolipopinyo!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99007) Samus


Samus
addikt

Access Denied...tényleg nem értem én ezt...mint a Magyar Királyi Posta. Minden évben felkészülnek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99008) bul07 válasza Samus (#99007) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam ezt akkor csinálja ha több fiókot is végignyomok és be sokkal az egy ip-ről jövő kéréseken, kell egy új ip és menni fog egyből nem kell várni

Ezért is üzemelem be mindig a Telenoros korlátlan netet és az indítom újra és kapok új ip, és megy is egyből

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99009) Samus válasza bul07 (#99008) üzenetére


Samus
addikt

Hagyományos módon kézzel kattintgatok (egy fiókkal), már majdnem végeztem, erre ez... Nekem is be kellene állnom a farmolók közé, de még az ASF-et sem tudtam beállítani, hogy ilyenkor a várólistát végignézze helyettem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99010) Segal válasza Samus (#99009) üzenetére


Segal
veterán

2 napja én is így jártam már csak 2 játékot kellett volna megnéznem amikor a következő játéknál fekete képernyő fogadott és hiába kezdtem új felfedezési listát ugyanaz a fekete képernyő jött kliensből, mobilról és böngészőből is. Vártam kb fél órát és utána engedte a listát de sajnos kattintgathattam végig újra az egész listát de a lényeg hogy megadta szóval várj egy kicsit és utána menni fog.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99011) bul07 válasza Samus (#99009) üzenetére


bul07
nagyúr

(#99010) Segal

Elég kézzel kattingatni, túl soknak és gyorsnak hiszi a befutó lekéréseket és ezért letilt

Új ip és meg is van oldva nem kell várni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99012) khmmmm válasza Samus (#99009) üzenetére


khmmmm
tag

Ennyit kell hozzáadni hogy végignézze a várólistát: "AutoSteamSaleEvent": true.
A házban az ablaknyitást csak a "fizetős" változat csinálja.
Pl. így (botneve.json bármilyen szövegszerkesztővel megnyitva):
{
"SteamLogin": "login helye",
"SteamPassword": "jelszó helye",
"Enabled": true,
"AutoSteamSaleEvent": true
}
Általában este 10-11 fele vagy másnap délelőtt szoktam elindítani, hogy ne csúcsidőben csinálja amikor mindenki pörgeti kézzel vagy egyéb scriptekkel. Elvileg nem azonnal indítja a felfedezést, ez van a leírásban: "When this option is enabled, ASF will automatically check Steam discovery queue each 8 hours (starting in one hour since program start), and clear it if needed.".

(#99013) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Régebben megvettem a Ranbow Six : Siege nevű játékból az advanced edition-t , gondoltam most upgradelem gold-ra vagy a complete edition-ra , de ha rányomok a complete vagy a gold esetében az Add to Cart gombra, akkor is csak a giftként engedi megvenni, mivel hogy megvan. Ezek szerint ha ki akarom bővíteni a teljesre a kollekciót Compete Edition-ra, már csak egyenként az összes DLC külön-különi megvásárlásával tehetem meg?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99014) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek el fog még menni 350.000 kártya 0,05€-ért?
Mert van amelyiknél már ennyi vár a sorára

Vagy dobjam a maiakat is már 0,04€-ért

Amúgy még a 27-i csütörtök estei kártyáim se mentek még el nem kerültek sorra

Így nézve a ma kirakott kártyák nem mennek el a vége előtt az már biztos, csak az a kérdés hogy vége után va ne rá elég vevő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99015) csaba951 válasza bul07 (#99014) üzenetére


csaba951
veterán

Szükséged van a pénzre még a sale vége előtt?
Ha igen, akkor 4 centért teszed fel.

Ha ez nem érint, akkor mehet továbbra is 5 centért.

>Így nézve a ma kirakott kártyák nem mennek el a vége előtt az már biztos

Az utolsó előtti és utolsó napon nagyobb lesz a kereslet, mint most.

>az a kérdés hogy vége után va ne rá elég vevő

2 nappal a vége után kb. 90%-al kisebb lesz a kereslet, mint most. Így akkor már nem az 5 cent a cél, hanem a 4 cent. Itt fog kialakulni egy fal. Vagyis 4 centért biztosan el tudod majd adni. Ha kockáztatsz, akkor meg lehet, hogy sale végéig elmegy 5 centért.

A mai Market kiesés után arra is lehet számítani, hogy az utolsó napon megint lesz Market üzemzavar. Ha szerencséd van, ez megint egy kicsit felnyomja az árakat és/vagy csökkenti az eladási sorokat.

(#99016) bul07 válasza csaba951 (#99015) üzenetére


bul07
nagyúr

Ma még 0,05€ raktam ki, holnap csinálok egy kitűzőt
Maradékot meg nem tudom

Lóvé az jól jönne mert ki tudnám szedni másnak játék vásárlással

Na meg mi legyen a kb 300db Profilháttér-Hangulatjel- megehető dolog
Van olyan amit dec 24 raktam fel 0,04€ áron de még nem ment el, hajlok rá hogy ezeket kiszórom 0,03€ áron

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99017) Serpiko válasza bul07 (#99016) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezen én is agyaltam mi legyen a Profilháttér, Hangulatjelekkel lehet drága kővet kéne csinálni belőle és azt eladni. Na ehhez nem értek de majd Csaba mester megmondja a frankot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99018) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Én drágakövet csináltam belőlük. Sokért 100 követ adott, ami a 0,04-es árnál szerintem sokkal jobb...

Papa

(#99019) Serpiko válasza A_Papa (#99018) üzenetére


Serpiko
addikt

Pont ezért gondoltam a kavicsra mert 100 ad értük úgy talán többért el lehet adni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99020) Benir8


Benir8
senior tag

Miért van, hogy a drága köveket nem enged zsákba pakolni? Van 1400 db, 3 részre pakolva, az egyik 902. Nem értem részre pakolva is miért csinálja?

(#99021) eami válasza Benir8 (#99020) üzenetére


eami
Topikgazda

bug. ha valakinek átadod akkor egybe pakolja.

(#99022) Segal válasza bul07 (#99016) üzenetére


Segal
veterán

Olvasd el az aláírásom :))
Én nagyon szívesen elcserélem veled az ehető dolgaidat drágakőre :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99023) Hubba12


Hubba12
senior tag

Sziasztok! Nektek is haldoklik a steam áruház? Egyszerűen képtelen vagyok játékot venni nem enged semmit.

Csak az ASUS!

(#99024) Benir8 válasza eami (#99021) üzenetére


Benir8
senior tag

Ez tényleg működik, összevonta az összeset. Köszönöm szépen. :))

(#99025) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Csak tegnap vettem észre hogy van a kártyákon kívül más is Winter Salen. A csecsebecse témát viszont nem értem. Megkaptam a "2018-as Téli Csecsebecse Gyűjtő" kitűzőt, amire azt írja hogy használjak fel ilyen csecsebecséket a kitűzőszint növeléséhez. Jelenleg 1-et használtam fel. Hogy is van ez?

A gyakran ismételt kérdésekből nem sikerült megértenem. :U

Serpiko:
Hogy használjam fel őket? Jelenleg fent vannak a piacon. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#99026) Serpiko válasza Redneck (#99025) üzenetére


Serpiko
addikt

Minden felhasznált csecsbecse után +25 xp kapsz így fejleszted a kitűzőt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99027) Egonyolc válasza Hubba12 (#99023) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

nekem is döglődik, bár ez nem nyugtat meg...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#99028) -=RelakS=- válasza Hubba12 (#99023) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nekem a Steam kliens konkrétan csatlakozni sem hajlandó.

Most hogy ezt leírtam, és a berohadt szálakat kidobtam a memóriából, máris csatlakozik XD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#99029) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!

Venni akarok egy steam kontrollert, és steam link programon (samsung smart tv) keresztül szeretném használni a nappaliban.
Mivel ott nem lesz dedikált hardver, csa a kontroller mini usb stick-je, ez működni fög szerintetek a tv-vel? (ue50mu6102), vagy vegyek egy steam link hardvert itt az aprón és használjam inkább úgy?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#99030) Urguru válasza errorcode06 (#99029) üzenetére


Urguru
tag

Ha tv-n akarod a kontroller steam link a legegyszerűbb.

Nálam 2 év óta hibamentes kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#99031) ollie válasza errorcode06 (#99029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Működni fog a tv-vel.

***

(#99032) Urguru


Urguru
tag

A gyémántoknak vissza megy majd az ára vagy ennyi marad 0,23 kb ?

(#99033) Segal válasza Urguru (#99032) üzenetére


Segal
veterán

Sale után tutira feljebb fog menni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99034) Serpiko válasza Urguru (#99032) üzenetére


Serpiko
addikt

Általában mindenek felmegy az ára szél után.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99035) FollowTheORI válasza Urguru (#99032) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elvileg ha apad a kínálat vissza fog menni... de azért gondolhatod hogy lassú lesz, ha lesz ilyen, mert akinek van esze az most pont ezért felvásárolt, hogy majd később magasabb áron eladjon. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99036) bul07 válasza Urguru (#99032) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát szerintem régi árra biztos nem
Több oka is van

Sok van eladó 0,28-ig van vagy 7500 zsák , aki venni akart az most vett, és nagyon sok van betárolva is
Meg ugye eddig is és ezután is keletkeznek és jelen lesznek azok is

Tippem hogy 0,3€ felé már nem igen fog menni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99037) csaba951 válasza bul07 (#99014) üzenetére


csaba951
veterán

Igazad van, a kártyák már nem fognak elmenni 5 centért, később sem. :O

#99036 bul07
>Hát szerintem régi árra biztos nem

Egyetértek! Korábbi 2 sale-ben már kiderült, hogy az embereket nem érdeklik a kapott hátterek, meg emo ikonok. Erre továbbra is ezt az irányt erőltetik. Az embereknek továbbra sem kellenek ezek. Tehát megy az egész Marketre. De ott meg nem megy el 4 centért a kereslet hiánya miatt. Így marad a drágakőbe törés, Marketre felrakás. Ez viszont hatalmas nyomás alá helyezi a drágakő piacot. A sale utolsó óráiban el tudok képzelni akár 20 centes árat is.

(#99038) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Vásároltam az egyik meglévő játékomhoz két db DLC-t és nem hajlandó ezeket telepíteni a Steam. Hiába veszem ki a pipát előlük és teszem vissza nem történik semmi azt írja telepítve vannak, de persze nincs egyik sem.

Mitől lehet ez?

(#99039) Executioner válasza FrezeR (#99038) üzenetére


Executioner
tag

Ez így nem túl konkrét. Miért gondolod, hogy nem telepítette?

Exec

(#99040) bul07 válasza csaba951 (#99037) üzenetére


bul07
nagyúr

dec 27 kártyáim még mindig nem mentek el

És most néztem már van amelyik 500.000-nél jár , mondjuk kiraktam 0,05-ért de figyelni fogom mikkor vége és ha úgy látom átdobom 0,04-re
Muszáj lesz mert addigra lesz vagy 200 kártyám, sok kicsi sokra megy alapon

Az első napi kártya dömping rendesen hazavágta az egészet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99041) FrezeR válasza Executioner (#99039) üzenetére


FrezeR
senior tag

Azért gondolom, mert ha elindítom a játékot feldobja, hogy vásároljam meg ezt az új tartalmat. Meg amúgy sem láttam elindulni a letöltéseket egy pillanatra sem.

(#99042) Serpiko válasza bul07 (#99040) üzenetére


Serpiko
addikt

Ebben igazad van nagy szerencse kell hogy elmenjenek. Mondjuk nekem ennyi kártyám nincs csak egy accountnyi. Ha nekem nem megy el akkor kavicsot csinálok vagy kitűzőt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99043) DrTechnoid válasza FrezeR (#99041) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem lehet hogy a játékod uplayes?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99044) eami


eami
Topikgazda

BUEK!

(#99045) hhenry


hhenry
őstag

BUÉK!!!

(#99046) csaba951


csaba951
veterán

"Régen minden jobb volt!" - Pl. amikor még szenet osztottak Holiday Sale-kor. Na, ma a Steam csapata megtrollkodta a saját klikkelős játékukat. Nesze nektek, kaptok szenet! - Strange Coal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99047) Serpiko válasza csaba951 (#99046) üzenetére


Serpiko
addikt

A régi szép idők. Hát jó nagy trollolok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99048) Marci112233 válasza csaba951 (#99046) üzenetére


Marci112233
őstag

Na meg régen ha megvásároltál egy játékot dobozosan és azt aktiváltad a Steam-en belül nem csak korlátozott fiókot kaptál érte mint most. Ez biztos, mert öcsémnek így van egy teljes fiókja amit a Call fo Duty Modern Warfare 2 kódjának beírásával annak vette akkor és úgy is van mai napig pedig az dobozos, ráadás még lemez is van benne, nem csak letöltőkód.. Én meg hiába vettem már külön dobozosan több mint 5 eurónak megfelelőt, ez már nem játszik csak Steamen.belüli vásárlásnál. Előb utóbb valamilyen módon én is fel fogom oldani és költök minimum 5 eurót a programon belül, de hogy az mikor lesz még nem tudom.( El vagyok és a korlátozott fiókkal is.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#99049) chatran


chatran
őstag

BÚÉK!
A december eleji brutális drágakő áraknak mi lehetett az oka? 4 euróért mentek a korábban max fél dolláros drágakő zsákok.
Most alig 25 centért mennek. Várható, hogy a jövőben felmegy az áruk?

(#99050) Segal válasza chatran (#99049) üzenetére


Segal
veterán

A 4 eurot felejtsd el. Most a sale miatt esett be az ara mert boldog boldogtalan kove alakitja a teli ajandekokat.
Sale utan tutira elindul majd szep lassan felfele de inkabb csak 0.3x centre.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.