Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#108001) nanamii_o válasza Segal (#108000) üzenetére


nanamii_o
tag

Már vissza is kaptam a pénzt. Jött értesítés telefonon illetve emailben is. Köszi mindenkinek. :R

(#108002) Healbacsi válasza P41N (#107995) üzenetére


Healbacsi
őstag

Belenez az ember egy gameplay (nem promo) videoba, beleteker a kozepebe, kb 30-60 masodperc utan lehet tudni, hogy erdekel-e vagy sem.
Nem ertem ezt az allando refundolast.

(#108003) Zolás válasza Healbacsi (#108002) üzenetére


Zolás
addikt

Videó alapján érdekes, de: szar az irányítás, nagyon szenvedős a játék, esetleg én vagyok túl béna hozzá. Ilyen az összes dark souls, én játszani szeretek, nem szenvedni. Videó alapján, a profi gémersrác aprít, és jó a játék. Na aztán elindítom, és vazze, esek-kelek. Elden Ring rohadtul tetszik, de hogy nem veszem meg, az 100%. Max akcióba, ha már a kutyának se kell, pár euróért.
Lehet, hogy vacakul fut a gépemen, egyéb problémák.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#108004) arcitec válasza Healbacsi (#108002) üzenetére


arcitec
addikt

Pedig bizony előfordul. Egyszer vásároltam tévesen. (Nem a megfelelő csomagot).
Most meg pont az Isonzo volt a refund 20 perc után. Pedig néztem Youtube-on, de nem jött át
, hogy ez nem egy "hagyományos" fps, (egy szenvedés az egész) de nagyon nem jött be.
Előfordul ez, ha nem is rendszeresen. ;)

(#108005) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok
Az Idle Master-el lehet több játékot futtatni egyszerre? Ha igen hogyan? Mert ma 10 órát ment és csak 14 kártyát farmolt ki.

(#108006) bepken válasza korpas15 (#108005) üzenetére


bepken
veterán

mikor legutóbb farmoltam vele, akkor még működött az, hogy fél percig futott, aztán leállítottam... majd ismét fél percig futott és leállítottam. fogalmam sincs, működik e még ez a hack

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108007) Golden9


Golden9
addikt

EA SPORTS™ FIFA 23 - Ingyen játszható 10 órát.

[ Szeretkezve ]

(#108008) P41N válasza korpas15 (#108005) üzenetére


P41N
senior tag

Állítsd át fast mode-ra és akkor többet fog egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#108009) #65537792


#65537792
törölt tag

Esetleg tudja valaki, hogy a Witcher 3 next update mikortól tölthető?

(#108010) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Ekkor:

cyberwarfare: bocs, válasz akart lenni. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108011) #65537792 válasza s7evcsenko (#108010) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor 2 óra múlva kb?

Amúgy köszi! :R

(#108012) Healbacsi válasza Zolás (#108003) üzenetére


Healbacsi
őstag

En kb 1 perce neztem egy dark souls jellegu jatekot twitchen, amikor eldontottem, hogy sohasem fogok ilyennel jatszani, meg ha free is lenne.. lehet bennem van a hiba, de en el tudom donteni, hogy megtetszik-e annyira, hogy belefektessem azt az energiat, ami alatt ki lehet tanulni a jatek mibenletet.

A lassan fut a gepemen olyan hardver mellett nehezen elhiheto, csak az igenyeket kell lentebb venni, es nem 4k 200 fps-t megcelozni.

Ugyanigy ignoralok minden zombies faszsagot.

(#108013) korpas15 válasza P41N (#108008) üzenetére


korpas15
tag

A fast mode van bepipálva, de sajna csak 1-et futtat.

(#108014) alratar


alratar
addikt

Még van aki kártyázik? :Y
Azt hittem, az már lecsengett.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#108015) v2


v2
senior tag

Üdv. Ma reggel óta nem tudom a játékaimat steam vr és ocolus módban indítani mert nem vált át. Ez másnak is ilyen, vagy nálam van a hiba?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#108016) akerbis


akerbis
aktív tag

Metro 2033 kerestetik. :B

IT Phone :) Gábor

(#108018) De4d válasza esezmiez (#108017) üzenetére


De4d
őstag

Van egy olyan tippem hogy este 7 után igen, ha már megjelent az adatlapon hogy kirakaható, és egy héttel sale előtt már szokott potyogni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#108019) A_Papa válasza esezmiez (#108017) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Igen, már lehet gyűjteni a kártyákat. :))

Papa

(#108020) DrTechnoid válasza alratar (#108014) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Pár száz juró ki van árulva félévente belőle, a mai napig pörög az eladás.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108021) Imilenni válasza DrTechnoid (#108020) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogyan?

Press "F" to pay respects.

(#108022) bepken válasza Imilenni (#108021) üzenetére


bepken
veterán

sok fiókkal, gondolom én :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108023) s7evcsenko válasza DrTechnoid (#108020) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azt meg hogy? :Y
Még ha sok fiókvan, akkor is érdekes, mert ugye új kártyákhoz új játék is kellene, az meg minden fiókra költséges lenne. :B
Az eventek kártyái félévente kétlem, hogy adnának pár száz eurót még sok fiók esetében is.
Vagy esetleg valami bot dolgozik az adás-vételen?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108024) alratar válasza DrTechnoid (#108020) üzenetére


alratar
addikt

Én már ré leszoktam, annyira nem megérő szerintem.
3 cent6kártya ? Iga van amelyiket 6 centért is eladhatod, de inkább kifizetem azt a 30 eurot és nem szarakodok.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#108025) Golden9


Golden9
addikt

(#108026) Golden9


Golden9
addikt

NARAKA: BLADEPOINT - 5 napig ingyen játszható.

[ Szeretkezve ]

(#108027) PeL


PeL
addikt

Próbáltam ezt az idle master programot mert van vagy 300 kártya amit ki kéne szedni, de nem nagyon akar működni. Tegnap próbáltam, akkor 15 perc alatt kidobott kb 3 kártyát fast mode-ban, ma mikor elindítottam kb egy óra alatt egyet sem dobott.

(#108028) P41N válasza PeL (#108027) üzenetére


P41N
senior tag

Az nem a programnak a hibája, teljesen random a kártya dobás. 2 óra játékidő után szokta adogatni (ami mondjuk nem mindig igaz, nálam volt olyan hogy 1 óra játékidővel már megkaptam az összeset). De volt olyan is, hogy 6-7 óra után lett csak meg mind, ez változó.

(#108029) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Vettem Humbl-ön Company of Heroes csomagot letöltöttem mindent, de olyan furcsaság van, hogy Steam kliensben van olyan hogy Company of Heroes és külön olyan is hogy Company of Heroes: Tales of Valor. A furcsaság az, hogy a simát indítom mégis a Tales of Valor indul. :F

IT Phone :) Gábor

(#108030) DrTechnoid válasza alratar (#108024) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A játékaim kb 15%a lett kiszedve egyik játékfuttató app-al - már a nevét se tudom hogy mi volt - évekkel ezelőtt, és összesen egyetlen accountról. Az új COD-hoz a 100eur is ebből lett meg. Megérős, vagy nem megérős , azt én nemtudom, de néha van kedvem kipakolni akkor Inventory Helperrel kidobok 4-5száz kártyát egyben , pár hét alatt szinte mindegyik elmegy. Nem hajt a tatár ,úgyhogy akkor használom el a wallet-ot amikor akarom, egyik nap behúztam a Smurf játékot nulláztam az accot ,de már megint van 6,5 eur a számlán :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108031) Anonymusxx válasza DrTechnoid (#108030) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Hány játékod van steamen?

(#108032) Imilenni válasza DrTechnoid (#108030) üzenetére


Imilenni
addikt

400-500 kártya?
Az rengeteg játék, azokat csak veszed nem?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#108033) eami válasza Imilenni (#108032) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem is van most vagy 700 kártya amit ki lehetne szedni, de amióta mokolni kell a sessionidval meg a jelszóval, hát... nekem nem ér annyit, hogy esetleg bele fussak egy acc lopásba.

(#108034) De4d válasza eami (#108033) üzenetére


De4d
őstag

Acc lopás? Volt valaha valakinél hogy kártyafarmoló progi accot lopott volna? Legyen szó idlemasterről vagy asfről?

Minden jó, ha a vége jó!

(#108035) eami válasza De4d (#108034) üzenetére


eami
Topikgazda

korábban openid alapján ment a login idle masternel... most adjak meg olyan adatokat amit ha épp nem titkosítva kommunikál akkor esetleg elcsiphetnek és akkor a fiokhoz is hozzá férnek. Lasd korábban ki lett fejtve egy acc lopás után hogy miket érdemes még extraba resetelni.

(#108036) PeL válasza eami (#108035) üzenetére


PeL
addikt

Ha van aktív mobil steam guard, akkor se tudnának csak úgy belépni bárhonnan az accountodra ha ismert az accnév + jelszavad... Másrészt úgy tudom open-source, ha ilyesmi vagy ebből fakadó problémák lennének, az valszeg már régen köztudott lenne.

[ Szerkesztve ]

(#108037) bepken válasza PeL (#108036) üzenetére


bepken
veterán

épp ez az, amit nagyon sokan benéztek már itt a topikban is. sajnos steam guard mellett is simán tudják vinni az accot, ha megszerzik a "cookie" adatokat, amivel beléptél a fiókodba.

konkrétan ezen adatok kimásolgatására buzdít amúgy a leírás: [link]

nem állítom, hogy az ASF biztonságos, ott viszont nem kell ilyen mókolgatással foglalkozni...így én azt használom továbbra is, amikor véletlenül ilyesmi segítségre van szükségem. bár már engem se tud lázba hozni ez a kártyázgatás úgy, mint 4-5 éve... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108038) Segal


Segal
veterán

Sziasztok!
Profilszépítés céljából szeretnék tőletek segítséget kérni. Akinek esetleg van egy kevés steam pontja és nem lenne rá szüksége, azt nagyon megköszönném, ha küldene belőle :R
Erre a képre kéne egy díjat adni és 2 hét múlva kapnám is a pontokat. Mégegyszer köszi, ha valaki küld ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108039) tibaimp válasza Segal (#108038) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Adtam valami "Lassú taps 600 pontot vont le" pontozást. Ez így jó?
(nem nagyon vágom mi ez a pontozás :B )

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108040) Segal válasza tibaimp (#108039) üzenetére


Segal
veterán

:K
Nagyon szépen köszi.
Több mindenre lehet használni a pontokat, én profil szépítgetésre használom. Viszont szerezni csak 2 féleképpen lehet. Vásárlással vagy így és, ha komolyabban veszi az ember a dolgot a világ összes pénze kevés ehhez :(
Csak hogy legyen valami elképzelésed a dologról, így néz ki a profilom. Ne kövesd el azt a hibát hogy belevágsz!! Én szóltam :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108041) P41N válasza Segal (#108040) üzenetére


P41N
senior tag

Vagy veszel mástól pontot TF2 kulcsért, vagy esetleg másért. Én így csináltam kb kétszer is, jobban megéri mint játék vásárlással szerezni :DDD Annyi a hátránya ugye, hogy csak 2 hét múlva kapod meg. Elég felnézni steamtrades-re, aztán lehet találni pár ilyen "hirdetést".

(#108042) Segal válasza P41N (#108041) üzenetére


Segal
veterán

Mármint hogy ajándékozok neki valamilyen kulcsot, drágakövet, akármit..., ő meg díjat ad cserébe a képemre? Nem is hallottam még erről, de végülis nem hülye ötlet :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#108043) Anonymusxx válasza P41N (#108041) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Én nem találtam pontos hirdetést, 11760 pontom van az mennyit érhet vajon?

(#108044) tibaimp válasza Segal (#108040) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez komoly. :C
Azt se tudom, hogy kezdjek hozzá, szóval nekem marad a "sima" profil.

Egyébként ezen kívül, ezt a pontot mire lehet még használni? Mondjuk játékot tudok belőle venni, vagy mint az Ubi-nál, bizonyos % kedvezményt?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#108045) Franklin válasza Segal (#108038) üzenetére


Franklin
addikt

Ment egy 1200-as Fancy Pants... de csak mert akkora weeb vagy, mint egy ház ;]

(#108046) joe-ker válasza PeL (#108027) üzenetére


joe-ker
senior tag

Használd ezt,egyszerre több accon tud farmolni,több játékot: [link]

(#108047) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ismerősöm problémája kapcsán. Amit tudok az ügyről, hogy 2-3 nappal ezelőtt az ismerős (14 éves srác) steam accountját valamilyen módon lenyúlták. Jelenleg másik e-mailcím, telefonszám van a fiókhoz rendelve. Vélhetően valamilyen scam oldalon megadta a guard hitelesítési adatait, de pontosabbat nem tudok.
Amit tett: bejelentette, hogy ellopták a fiókját, kértek bizonyítékokat tőle. Elvileg benyújtotta játékkulcsokat, korábbi fiókneveket, korábbi telefonszámot, korábbi e-mailcímet és a vásárláskor használt kártya utolsó 4 számjegyét (ezt kérték) a számlázási címmel, valamint a kártyán szereplő névvel.
Ma kapott üzenetet a supporttól, amiben azt írták, hogy a kártya adatai nem megfelelőek. A srácnak eszébe jutott, hogy tényleg, nem a saját kártyájával vásároltak (aminek az adatait megadta), hanem az anyukájáéval. Így ismét meg kéne adni a jó kártyaadatokat.
Én erről a support válaszáról csak egy képmentést láttam, alul ami látszik: "Segített ez a válasz megoldani a problémádat?" kérdés, ami alatt egy igen kezdetű van, és bár nem látom a képmentésen, vélhetően egy nem kezdetű is szerepel. Ha a Nem-et választja, akkor tud majd
válaszolni a support bankkártya pontosítási kérésére?

(#108048) DrTechnoid válasza joe-ker (#108046) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Leszedtem újfent mert most van kedvem bíbelődni megint a kártyákkal, de kicsomaglás után nem találom az .exe-t a futtatáshoz. Vagy lehet nem is az kell hozzá ? Remélem nem most állt le a készítője a fejlesztéssel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108049) bepken válasza DrTechnoid (#108048) üzenetére


bepken
veterán

attól függ, mit szedtél le :) az is lehet, hogy nem a latest build-et szedted le, ahol valóban előfordulhat, hogy nincs .exe

érdemes a legutolsó "stabil" build-et tölteni: [link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#108050) Golden9 válasza Anonymusxx (#108031) üzenetére


Golden9
addikt

:)

Most Games Ladder (Hungary)

[ Szeretkezve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.