Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#105001) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#105000) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem is ez várható, valamivel olcsóbbak lesznek, mint EUR-ba.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105002) Corleone33


Corleone33
aktív tag

mindenesetre kíváncsi vagyok hogy régió specifikus árazást is fogunk-e vele kapni vagy kb ugyanott leszünk árilag mintha euró lett volna, de cserébe legalább már eurós wallet kártyát se tudunk majd magyar steam fiókra beaktiválni

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#105003) bepken válasza Corleone33 (#105002) üzenetére


bepken
veterán

"de cserébe legalább már eurós wallet kártyát se tudunk majd magyar steam fiókra beaktiválni" - van ilyen korlátozás?

csak azért kérdezem, mert én kb 1 évvel ezelőtt még tudtam aktiválni 5 és 10 dolláros giftcardokat is, simán átváltotta euróba.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#105004) fatal` válasza Corleone33 (#105002) üzenetére


fatal`
titán

EU-n belül nem lehet régióspecifikus árakat alkalmazni. Max az árfolyammal tudnak trükközni, hogy mennyiért váltják.

(#105005) wjbhbdux válasza fatal` (#105004) üzenetére


wjbhbdux
veterán

De lehet, csak megtiltani nem lehet a használatát a pl. magyarországon vett cuccoknak más EU országban. Ezért is kerülnek 20k-ba a bolti játékok a korábbi 8-12k helyett.

/s

(#105006) FollowTheORI válasza Corleone33 (#105002) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De lehet majd, ahogy eddig sem számított a valuta feltöltéskor. Max máshogy váltják majd, mint várod.

Valóban, már nem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105007) Corleone33 válasza bepken (#105003) üzenetére


Corleone33
aktív tag

lehet rosszul tudom, de legjobb tudomásom szerint egy jó ideje már nem enged a rendszer beaktiválni olyan wallet kártyát aminek a valutája nem egyezik meg a tieddel

és valóban: [link]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#105008) Corleone33 válasza FollowTheORI (#105006) üzenetére


Corleone33
aktív tag

[link]

abban igazad van hogy régebben így működött a rendszer, de azóta már ez az opció sincsen.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#105009) FollowTheORI válasza Corleone33 (#105008) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Aham... jó tudni. Az igaz nem követtem mostanában, de ahogy nézem ez nem is túl régi szabály. :)

OK.

Steam Wallet - Steam Support (steampowered.com)

Amúgy egy elég balfasz szabály, de hát mindegy, a Valve megint nagyob problémát okoz, mint amit megold az ilyenekkel.

Melesleg elvileg euro-t minden EU országban elfogadnak elvileg, itt lehet hogy ezen is változtatnak majd.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105010) bepken válasza Corleone33 (#105007) üzenetére


bepken
veterán

jaja én szerintem még ez előtt aktiváltam az utolsó ilyen kódot. (hát amúgy meg akkor RIP gamehag, gametame stb oldalak.....)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#105011) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Viszont ezzel elhárul az akadály az elől hogy nálunk is hivatalosan forgalmazzák a Steam kártyákat, nem lepne meg ha megjelennének. Postán láttam már hogy van mindenféle gamer Minecraft, Fortnite, Xboxlive stb kártya mehet mellé a Steam is ha már lesz HUF.

/s

(#105012) P41N


P41N
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek, hogy ebből mi fog kisülni. Egy ideig biztos fura lesz majd euró helyett forintot látni :D

(#105013) Corleone33 válasza wjbhbdux (#105011) üzenetére


Corleone33
aktív tag

úgy tudom hogy eddig is forgalmaztak nálunk Steam wallet kártyákat, legalábbis gamer/ konzolos szaküzletekben jópárszor láttam már.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#105014) De4d


De4d
őstag


Na ilyen se volt még, meglopott a steam 69 centtel.
Vettem egy itemet, amit szépen le is vont, de nincs a raktárba már órák óta...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#105015) Spet válasza De4d (#105014) üzenetére


Spet
addikt

Le van hallva minden ami CS:GO-val kapcsolatos és a Steam szerverein fut.

Megfogod kapni a tárgyat csak sokat kell várni rá.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#105016) De4d válasza De4d (#105014) üzenetére


De4d
őstag

Tudok írni valahova, mert a támogatáson belül is ez a tranzakció "hibás" nem tölt be, így azon belül se tudok elnavigálni...

Spet: Miért mi történt? Azt látom hogy a 2020as matricák ára szépen lezuhant, de azt nem vettem észre hogy az egész piacon ekkora változások lettek volna.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#105017) Spet válasza De4d (#105016) üzenetére


Spet
addikt

2 napja köhög minden CS:GO vagy azzal kapcsolatos Valve szerver. Csak ők tudják miért. (nagy eséllyel valaki talált egy kellemes backdoort, és bombázza őket)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#105018) De4d válasza Spet (#105017) üzenetére


De4d
őstag

Erről lemaradtam, és ha megoldódik akkor minden vissza áll? ergo az árak is?

Minden jó, ha a vége jó!

(#105019) wjbhbdux válasza De4d (#105018) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azért zuhant le a matricák ára mert 75%-al olcsóbban lehet venni őket a játékban.

/s

(#105020) Balerik


Balerik
aktív tag

Sziasztok!
Vásároltam (vásároltam volna) egy játékot a Steam-on, de sajnos valami hiba csúszott a vásárlásba. A Steam azt írja, hogy gond van a vásárlással és kezdjen újra, de a bank a pénzt már levonta. Mi a teendő?

Elmúlik.

(#105021) poLeH válasza Balerik (#105020) üzenetére


poLeH
junior tag

Szerintem várj kicsit, hátha a játék megjelenik a fiokodban, vagy a pénz vissza nem kerül számládra.

(#105022) FollowTheORI válasza Balerik (#105020) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A bank csak zárolta, nem?
Az majd idővel feloldódik magától.

Ha a steam azt mondja sikertelen volt a tranzakció, akkor nem lesz a pénz levonva és a játékot sem kapod meg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105023) Balerik válasza FollowTheORI (#105022) üzenetére


Balerik
aktív tag

Köszönöm válaszodat és @poLeH neked is.

Én úgy látom, hogy levonta a Budapest Bank. A K&H-nál szoktam látni, hogy ,,zárolva" van

Elmúlik.

(#105024) eami válasza Balerik (#105023) üzenetére


eami
Topikgazda

nem steames tapasztalat, de amióta van "azonnali" átutalás, azóta a kártyás vásárlásokat is simán felvezeti első ránézésre könyveltként.

(#105025) Solymi81 válasza oriic (#104993) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Wow, ezt majd meg kell néznem, mert én cseh koronában kapom a fizut, és ha az ottani szabályok érvényesek, akkor lehet h jól is járok.
(Bár jelenleg Mo-n tartózkodom, szal lehet, hogy forintban fogok tudni csak fizetni)

(#105026) fatal` válasza eami (#105024) üzenetére


fatal`
titán

Nekem a CIB két-három napra ugyanúgy csak zárol, mint korábban.

(#105027) chatran válasza oriic (#104993) üzenetére


chatran
őstag

Mikortól lehet majd forintban vásárolni?

(#105028) Balerik


Balerik
aktív tag

Próbálok egy játékot vásárolni, de nem megy sem bankkártyával sem Paypal-al. Lehet az a gond hogy fiam gépe nem itt van hanem édesanyjánál, de a nálam lévő gépre is fel van telepítve a Steam, és itt is betudok jelentkezni és úgy próbálok vásárolni. Mit lehet még csinálni hogy a játékot megtudjam venni?

Elmúlik.

(#105029) Golden9 válasza Balerik (#105028) üzenetére


Golden9
addikt

Bútorozz vissza az anyjához. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#105030) Segal válasza Balerik (#105028) üzenetére


Segal
veterán

Vedd a saját profilodon csak ne arra kattints hogy magadnak vásárolod, hanem hogy ajándékba adnád és kiválasztod a fiad steam profilját.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#105031) Golden9


Golden9
addikt

KARDS - Anniversary Edition
Ingyen megtarthatod, ha ápr. 19., 19:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#105032) P41N


P41N
senior tag

Gravitycers: P7FZH-LCHCX-HB9H0
The last soldier: 8FXZ3-25QAJ-8Y2KB

Nekem ez a kettő már meg van, ezért bedobom ide. Aki vitte, az jelezze, hogy más akkor már ne próbálkozzon feleslegesen :)

(#105033) Out válasza P41N (#105032) üzenetére


Out
addikt

Elvittem mind a kettőt, köszönöm :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#105034) P41N válasza Out (#105033) üzenetére


P41N
senior tag

Nagyon szívesen! :R

(#105035) Golden9


Golden9
addikt

World of Tanks Blitz - Space Pack
Ingyen megtarthatod, ha ápr. 18., 19:00 előtt megszerzed. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#105036) Golden9


Golden9
addikt

Ingyen játszhatóak két napig.
Eximius: Seize the Frontline
Torqued Up Legends

[ Szeretkezve ]

(#105037) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Ha steamen aktiválom akkor a játékot a legutolsó javitással tölti?

IT Phone :) Gábor

(#105038) ollie válasza akerbis (#105037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#105039) akerbis válasza ollie (#105038) üzenetére


akerbis
aktív tag

Köszönöm!

IT Phone :) Gábor

(#105040) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Sziasztok. Uj vagyok a steam en. Tudnatok egy ket jatekot ajanlani? Inkabb a multis jatekok erdekelnenek. Keves gondolkodassal, mert en sik hulye vagyok. Lovoldozos, kaszabolos jatekok erdekelnek, de nyitott vagyok barmire. A hunt:showdown cimu jatekkal szemezgetek egyenlore. Koszi a segitseget.

(#105041) Segal válasza oberschurke (#105040) üzenetére


Segal
veterán

Embertelenül sokat lehetne ideírni :D
Pár példa fps témában
Kaszabolós: Shadows warrior (1-2)
Nem gondolkodós: Doom széria, Serious Sam széria
BR multi: PUBG, Warzone, Apex Legends
Multi: Battlefield, Cod

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#105042) oberschurke válasza Segal (#105041) üzenetére


oberschurke
csendes tag

Szeasz. Koszi szepen. Egy kicsit pontositok. Warzone al mentem, tul nehez 😀 BF megvolt a single player. Doom, sam is. Inkabb vmi olyasmi erdekelne, ami nem olyan felkapott, de jo ertekelest kapott. Nemtom ez a valheim milyen lehet? A grafika erdekes, de ha beszippant nem erdekel. Vmi izgalomra vagyom. 🙈🍻

(#105043) Golden9 válasza oberschurke (#105040) üzenetére


Golden9
addikt

(#105044) P41N válasza oberschurke (#105042) üzenetére


P41N
senior tag

Ha érdekel a WW2-es téma, akkor ott az Enlisted (igaz, nincs steamen, meg még beta-ban van).

(#105045) oberschurke


oberschurke
csendes tag

Koszi sracok👍

(#105046) P41N


P41N
senior tag

Chocolate makes you happy: New Year: ARY3J-JWYP4-Y4J9N

(#105047) Segal válasza P41N (#105046) üzenetére


Segal
veterán

Vittem. Köszönöm! :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#105048) P41N


P41N
senior tag

Buried Chambers: L9940-HDDQ2-TDZMX

(#105049) Golden9 válasza P41N (#105048) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm! :R

[ Szeretkezve ]

(#105050) Segal válasza P41N (#105048) üzenetére


Segal
veterán

F1 alatt nem ér kiírni :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.