Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#26001) croli válasza po1son (#25999) üzenetére


croli
aktív tag

Köszönöm szépen!

albert8:
Azt hogy kell mert haveromnak DVD-s! Simán uninstall vagy hogy?

Mégvalami az Episodes from Liberty City-nél ezt írja a Steam:
Külső másolásvédelem (DRM): SecuROM™
15 gépenkénti aktiválási korlát
Na most akkor hogy van? De ezt is lehet deaktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#26002) albert8 válasza croli (#26001) üzenetére


albert8
addikt

Épp ez az, hogy nem csak úgy letörlöd. Hanem szépen deaktiválod is. Az uninstall végén kérdezi úgy emlékszem és akkor kell rényomni, hogy online deactivation, vagy hasonló és akkor megmarad.

Igen az EFLC-nél is kell, vagyis nem muszáj, de ha játszani akarsz vele 15 törlés után akkor igen.

Közben látjátok, hogy elkezdtek házat épiteni a fára? :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#26003) olly válasza albert8 (#26002) üzenetére


olly
aktív tag

Hát nekem steam-es a GTA IV, és elég sok letörlés, felrakás után nem fogadta el a cd keyt! Szóval vigyázni kell a steam-es verzióval is.

(#26004) csaba951 válasza croli (#25997) üzenetére


csaba951
veterán

3rd-party DRM: SecuROM™
Unlimited machine activations

(#26005) croli


croli
aktív tag

Esetleg a Necrovision Lost Company-nak a deaktivációját nem tudod véletlen?
Az 10-szer aktiválható

olly: Most mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#26006) Youri válasza csaba951 (#26004) üzenetére


Youri
veterán

A GFWL-nek nincs valami akt limitje?

RTX ON

(#26007) albert8 válasza Youri (#26006) üzenetére


albert8
addikt

Oda csak 1x tudod beaktiválni bármely játékot.
Itt a rockstar kéri vagy mi az social club asszem.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#26008) danih


danih
addikt

Hurrá, nyert a Grimrock!

(#26009) SQX_Barto válasza danih (#26008) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A másik kettő 33%-os volt, ez meg 60, szerintem már ezért is sokan erre szavaztak...
Részemről tök mindegy volt, mert egyik se jön be :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26010) tibi206


tibi206
tag

Ha GTA Complete packot veszek és gift-be kérem akkor 1 GTA Complete pack gifet kapok vagy mindegy egyes részt külön giftként kapok meg?

[ Szerkesztve ]

(#26011) po1son válasza tibi206 (#26010) üzenetére


po1son
addikt

Egészet egyben, de érdemes várni vele mert biztos lesz rá egy 75%os leárazás. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#26012) tibi206


tibi206
tag

Igen tudom csak gondoltam előre megkérdezem, és kösz a választ :)

(#26013) Crytek


Crytek
veterán

Olyan szavazás is kéne hogy az előző napi akciókból melyik legyen megint akciós.Kicsit lehetnének kreativabbak is nem csak ez a pár szaros game van

Next PC Upgrade: 2022

(#26014) zseko


zseko
veterán

Soha többet Uplay-es játékot :((( :((( ennél redvásabb, szarabb, ááhh rendszert még életben nem láttam :W :W Aktiválást nem fejezi be, belépni nem lép be, oldalak >5 perc alatt sem töltenek be, jelszóemlékeztetőt nem tudok küldeni mert nem tölt be 10 perc alatt sem ez a redvás oldal, nem kicsit felb.szták az agyam :W :W :W

HR24.hu

(#26015) Youri válasza zseko (#26014) üzenetére


Youri
veterán

Reggel óta ilyen szar ez a szemét, nem birok AC-zni, pedig megvettem az egyik DLC-t... persze sehol egy benyögés, hogy mi van, vagy valami, szimplán leszarják az egészet... franciák

RTX ON

(#26016) SQX_Barto válasza Youri (#26015) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Dejó hogy nem vagyok AC fan :)
Később, ha a Wishlistem elejét megveszem, berakom őket "helykitöltőnek" hogy mindig meglegyen a 10 az ilyen akcióknál :)
Elsőt anno végigjátszottam, többihez nem volt szerencsém (szerintem nem is lesz)

Nektek elfogadja a szavazást?
Mert én nyomogatom a gombot, mint süket a csengőt, és visszahozza a szavazást...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26017) Youri válasza SQX_Barto (#26016) üzenetére


Youri
veterán

Röhej basszus, hogy ezeknél, ha szombat éjjel ledöglik valami a létező legócskább DRM-ben, akkor senki ne várjon semmit, mert vasárnap van... Mert ezeknek a csigazabálóknak saját DRM kell, olyan igazi franciásan szar, nem lenne jó pl a Steam

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#26018) BigBlue69 válasza SQX_Barto (#26016) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem nálad van a hiba.. Nekünk se fogadja el..(nekem és barátomnak)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26019) morvaigaben válasza BigBlue69 (#26018) üzenetére


morvaigaben
tag

Szintén zenész, majd megpróbálom később... :(((

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#26020) SQX_Barto válasza Youri (#26017) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az egész DRM egy vicc.
Akik feltörik a játékokat úgyis megkerülik, ezzel csak a vásárlókat szopatják...
AC2-nél is húha majd az állandó online DRM miatt nem lesz feltörve, ugyanmár 2-3 hét múlva megvoltak a saved game-ek meg a fake server, amiről töltik a mentéseket (csak halottam, nem játszottam vele)
Amikor meg behalt a szerver és a vásárlók nem tudtak játszani, utána meg adogatták nekik az ingyen játékokat.
Akinek a fejéből kipattant a DRM azt kellene jól pi.. rúgni :W

Sejtettem, haveromét se fogadta el, van még rá több, mint 6 óra, hogy szavazzak... :U

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26021) croli


croli
aktív tag

Ez mire jó pontosan? SecuRom Removal Tool

(#26022) Źşë'


Źşë'
addikt

nem enged Bastionra szavazni lol D:

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26023) tupacamaru válasza Źşë' (#26022) üzenetére


tupacamaru
veterán

Engem semmire sem enged. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26024) Rusher válasza Źşë' (#26022) üzenetére


Rusher
őstag

Másra sem......vote és nem történik semmi :N Na persze nem azért mintha engem érdekelne akármelyik ajánlat is ezekből.... :D

(#26025) SenorGrande válasza po1son (#25999) üzenetére


SenorGrande
senior tag

De van, csak nem a Steam-ből adódik, hanem GFWL limites a GTA IV (is).

Szerk.:
Még mindig nem tudok szavazni. :N

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#26026) Lucas Kane


Lucas Kane
tag

Ez a Legend of Grimrock van olyan jó, mint annó a Lands of Lore?

Sikerült szavaznom, miután megnéztem egy napi ajánlatot. Lehet véletlen, de előtte hiába próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#26027) sony198


sony198
csendes tag

syasztok fontos backupolni a steamon a játékokat amik vanak mert ujra akarnám tenni a rendszert ..mw3 van multiban blacklight retriburition..

És d meghajtora kell backupolni hogy ha onan akarom folytatni ahol abahanytam ..
És ha kész az ujra telepités másoljam vissza ..amit a d meghajtora másoltam ..

Légyszi valaki .. :R

sony198 megbizható

(#26028) danih válasza sony198 (#26027) üzenetére


danih
addikt

sya, igen!

(#26029) Serpiko válasza Źşë' (#26022) üzenetére


Serpiko
addikt

Már lehet szavazni nekem engedte. :B Toltam egy szavazatot Básztionra. :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#26030) Con Troll válasza Serpiko (#26029) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem még mindig nem küldi el a szavazatot. :(

(#26031) P.Dude


P.Dude
őstag

Heló!

A steam walletnél van valami tranzakciós díj?

Zoll

(#26032) Źşë' válasza tupacamaru (#26023) üzenetére


Źşë'
addikt

többit nem mertem próbálni, gondoltam hátha bunda! :DDD am még mindig semmi

(#26031) P.Dude nincs, max amit paypalnal számolnak fel a pénzforgalomra

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26033) SityiSXT válasza sony198 (#26027) üzenetére


SityiSXT
őstag

"A Steam telepítés nem mozgatható át a játékok újraletöltése nélkül.
BUKTA
Ha másik partícióra szeretnénk mozgatni a Steamet, a SteamApps mappa biztonságos kimentése után távolítsuk el az eredeti Steam telepítést, majd telepítsük fel az új helyre. Másoljuk vissza a SteamApps mappát, és Voilá!, ott terem minden játékunk."

forrás: első hozzászólás

;)

(#26034) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Csak sikerült szavaznom (86.szori kattintásra...) :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26035) Źşë' válasza SQX_Barto (#26034) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos? én nekem is kiírta, átmentem a profilomra meg vissza és megint üres volt a karika :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26036) chungee


chungee
addikt

Nálam sem enged szavazni. Nem működik a szavazó rendszer :D

[ Szerkesztve ]

(#26037) SQX_Barto válasza Źşë' (#26035) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Megnéztem újra, Thanks for voting :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26038) DeadBullet válasza Niczo (#25987) üzenetére


DeadBullet
tag

A NovaLogic Everything Pack bezsakolva. Aki majd akar jatszani multiban Delta Force valamelyik reszevel vegyen fel Steamen.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#26039) Con Troll válasza SQX_Barto (#26034) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem tök mást jelölt meg, mint amire rányomtam..:D De legalább befogadta a szavazatot.

szerk.: mégse, még mindig üres mindegyik rádiógomb. pedig meg is köszönték az előbb, hogy szavaztam.

[ Szerkesztve ]

(#26040) danih válasza DeadBullet (#26038) üzenetére


danih
addikt

Lol, felveszlek

(#26041) danih


danih
addikt

"Csak" 40-et kapott a Walking Dead... gondolkodom...

(#26042) zedok


zedok
senior tag

Ez a mai napi ajánlat sem túl kecsegtető. Legalábbis jó játékban számomra :(

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#26043) csaba951 válasza Youri (#26006) üzenetére


csaba951
veterán

>A GFWL-nek nincs valami akt limitje?

Józan ész szerint 1 db serialt 1 db accountra lehet beaktiválni, tehát olyan mint a Steam.

Viszont itt, a Gamepodon volt aki írta, hogy 10-15 (ezt nem árulják el hivatalosan) aktivációs lehetőség van. Volt aki beírta, hogy a saját fiókján is elfogadta a haver dobozos játékának sn-jét. Hm, érdekes!

(#26044) pecze


pecze
aktív tag

Summer Sale negyedik nap

(#26045) Youri válasza csaba951 (#26043) üzenetére


Youri
veterán

After that, you will need to buy the game again.

Józan ész != Microsoft

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#26047) DeadBullet válasza danih (#26040) üzenetére


DeadBullet
tag

Csak nyugodtan. En mar szepen csinaltam novaworld accot beregiztem a kulcsokat a multikhoz.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#26048) zseko válasza Youri (#26015) üzenetére


zseko
veterán

Én a From Dust-ot vettem meg, szerencsére azért elindult offline módban, de ez akkor is egy hulladék így. Ha már online rendszert akarnak akkor építsék ki hozzá a megfelelő hátteret is. :(((

Jókorra rakták az akciókat is, 20-ától megyek nyaralni, így nem jó most ez nekem.. Szerencsére eddig semmi értelmes leárazás nincs. :)

HR24.hu

(#26049) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

A Saints Row 3-nál csak azok story dlc-k, amik a season passban vannak?

(#26050) Crytek & (#26053) lostprophet : oks, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#26050) Crytek válasza Wizard of Oz (#26049) üzenetére


Crytek
veterán

Igen.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.