Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5851) chatran válasza danih (#5849) üzenetére


chatran
őstag

semmi gond, már csak két ember kell. Holnap este hétig csak megleszünk.

(#5852) sith7


sith7
nagyúr

GTA 4 megvéve, letöltési sebesség 15 Mbit -es nettel 37 kbit/sec :C

(#5853) HS 2142 válasza GeneraL_XTX (#5850) üzenetére


HS 2142
őstag

Én ugyan nem próbáltam, de még nem hallottam olyan gta modról, ami azért nem működik, mert steames a játék.
Jól láttam eltűnt a show time-os summer achievement? (videót kellett feltölteni steammel)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5854) CHIPman válasza bAtt001 (#5840) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Miért, talán nem az van?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5855) HS 2142 válasza CHIPman (#5854) üzenetére


HS 2142
őstag

Ő azt hitte az összes gta kerül ennyibe és nem csak a gta 4 complete.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5856) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Feltöltöttem egy videót youtube-ra. A címben mindkét felhasználónevem (steam + alias) szerepel. A youtube-on rákeresve a nevemre kiadja az 1 db találatot, a videó nyilvános, és a bállításokban az van benyomva, hogy beágyazható. Mégis azt a választ kapom, hogy:

Nincsenek kiválasztható videók a YouTube gyűjteményedben.

Csak olyan YouTube videókat adhatsz hozzá, melyek nyilvánosak, beágyazhatók, és a felhasználónevedre keresve találatot adnak. Ha csak most állítottál egy videót nyilvánosra fiók-összekapcsoláshoz, eltarthat egy darabig, míg a YouTube indexeli és megjeleníti keresési eredményként.

Mi lehet a gond?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5857) 7 válasza TazLeacher (#5856) üzenetére


7
addikt

Nekem is ugyanez a problémám, de egyelőre kivárok, hátha holnap már jobban fog menni. :)

(#5858) Amantius válasza sith7 (#5852) üzenetére


Amantius
senior tag

Még tegnap este 10-kor indítottam a letöltéseket, 18 giga jött le mostanáig (a legrosszabbkor jött az akció). Mondjuk a strandon nem zavart.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5859) danih


danih
addikt

Három órája mentem el, ezalatt majdnem lejött a BioShock 2 és a Stalker:SoC...

PS mi a retek az a "STALKER Ownership Check?" Csak nem mégis DRM van benne?

[ Szerkesztve ]

(#5860) HS 2142 válasza TazLeacher (#5856) üzenetére


HS 2142
őstag

Csak most nem értem, véletlenül több feladatot adtak ki (7-nél nem szokott több lenni) és azért csak simán kivették és átrakták más napra a ticketet vagy volt technikai ok is?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5861) TazLeacher válasza HS 2142 (#5860) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most, hogy mondod...eltűnt a feladat? :Y

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5862) Wolverine válasza HS 2142 (#5860) üzenetére


Wolverine
félisten

Visszatették a Spiral Knights feladatot, ami miatt egy nap csak 6 ticketet lehetett szerezni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5863) szacsee válasza TazLeacher (#5861) üzenetére


szacsee
nagyúr

Próbáltam csatlakoztatni a youtube-os fiókom a steamhez és mindig hibaüzenetet kaptam.
Kliensből, böngészőből, mindenhonnan.
Gondolom ezért vették ki, mert szar került a ventilátorba.... :D

(#5864) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Úristen Gyerekek majdnem kiégtem...

Van ugye a L4D2-es Achi. Kétszer valamilyen ok folytán nem tudtam bemászni a helikopterbe, nem lett meg a map mert közbe megöltek. Utána harmadjára csinált egy olyat, hogy a helibe mentem volna, amikor kiírta, hogy runtime error.

Most végre bemegyek a helibe, beszáll mindenki, erre megint kiírja, hogy run time error és csőcső... Kinézek az Achikra... beadta. :D

Majdnem elsírtam magam. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5865) danih válasza Kareszovics (#5864) üzenetére


danih
addikt

Ez az, amiben egy erdő végén fel kell mászni a fák fölé egy helcsire?

(#5866) Ndruu válasza danih (#5865) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már megváltoztatták a pályát, de nem lövöm le a poént...
Elég nehéz lett így a Cold Stream.

Harrrr!!!!

(#5867) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Most vettem meg a Clear Sky-t a steam-en, de viszont olvasgattam a fórumot és úgy látom nem magyar, még nem töltöttem le a steam-ről mert eléggé terheltek a szervereik, nem lehet valahogy magyarrá varázsolni ezt a verziót?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#5868) Doki16 válasza kisfer (#5867) üzenetére


Doki16
addikt

Meg lehet csinálni ha a magyar verzióból átmásolod a nyelvi fájlokat.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5869) Kareszovics válasza danih (#5865) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ahogy Ndruu is mondta valamit változtattak a mapon és nem akarok lelőni semmit, de 1 szó mint 100, még szerintem nem kóser a pálya, vagy az én Steam-em szar. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5870) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Eléggé levannak terhelve a szerverek.
Pont én is bevásároltam(Meg pár haver) gta4pack-et, de minden serverről elég silányan jön. :((

(#5871) zseko válasza chatran (#5845) üzenetére


zseko
veterán

Én 10.-én fogok fizut kapni :O Ezért remélem nem lesznek olyan akciók nagyon amik engem érdekelnének :D Pl. a fear sorozat is érdekelne ami nemrég volt, és még van 1-2 játék ami igen, de erős leszek és visszafogom magam :D A FarCry 2 az amin gondolkodom most, ám már rég játszottam vele és felemás érzéseim voltak a játékkal kapcsolatban. A Battlefield 3-at várom kíváncsian majd milyen lesz, persze a szokásos horror áron nem veszem meg :D Legfőképpen pedig az új Tomb Raider-t, de az még igencsak messze van..

HR24.hu

(#5872) bul07 válasza chatran (#5851) üzenetére


bul07
nagyúr

Left 4 Dead 2 - Four Pack én is beszállnék , ha van még szabad hely
Pü ment

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5873) chatran válasza bul07 (#5872) üzenetére


chatran
őstag

Rendben, így hárman vagyunk. Valaki még jelentkezhet.

(#5874) Dreimus válasza chatran (#5873) üzenetére


Dreimus
senior tag

Akkor nem is kell várni én vállalom a 4- személyét. A steam nevem szintén Dreimus. Gép közelben csak 2-3 környékén leszek. PÜ ment közben.

(#5875) ollie válasza Ndruu (#5866) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaja, jelentősen nehezítettek rajta. Most easy fokozatban olyan, mint normal-ban volt (vagy még nehezebb).

Amúgy a végén a helikopterbe csak guggolva lehet normálisan bemászni.

[ Szerkesztve ]

***

(#5876) Kareszovics válasza ollie (#5875) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én bementem guggolás nélkül, de tényleg a sírba tett a pálya. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5877) kisfer válasza Doki16 (#5868) üzenetére


kisfer
aktív tag

Köszi szépen, leírnád pü-ben milyen fájlokról van szó pontosan.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#5878) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hali!

Valaki meg tudna venni nekem (ocsemnek) a Left 4 Dead 2-t? Nincs meg bankszamlam, ezert nem tudom megvenni en. Holnap termeszetesen atutalnam a penzt annak, aki kisegit. Megbizhatosagomat meg lehet nezni, nem 1000 forinton mulik a becsuletem. Dobjon egy privatot, aki segitene.

Udv!

(#5879) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Másnak is volt ilyen "remek" élménye, hogy küldtem giftet mail címre és nem kapta meg az illető, a pénzt meg levonta, én sem kaptam mailt a vásárlásról, pedig mindről szoktam, és jó e-mailre küldtem, mit tehetek ilyenkor :F Azt olvastam, h gondok vannak a Steam e-mail szervereivel...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5880) 7 válasza Scholes9 (#5879) üzenetére


7
addikt

Steam kliensen belül: Library -- Games menüpont -- Manage Gifts and Guest Passes.

Ott megtalálod a játékokat, amiket gifteltél, és amiket nem tudtak beváltani, annak újra elküldheted a meghívóját. Ha ugyanannak az embernek küldöd, akkor először visszavonja a meghívót, aztán újrázásnál megint elküldi neki.

(#5881) Psychonaut válasza Psychonaut (#5878) üzenetére


Psychonaut
addikt

koszonom, mar targytalan a keresem.

[név kérésre kiszedve]

[ Módosította: 7 ]

(#5882) Scholes9 válasza 7 (#5880) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi szépen, így működött és megkapta az illető :R

JSaN: kedden vettem neki és azóta nem kapta meg...de megoldottam, mert elküldetlenek voltak és most elküldtem neki...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5883) JSaN válasza Scholes9 (#5879) üzenetére


JSaN
addikt

Tegnap en is vettem gifteket haveroknak, es csak orak mulva kaptak meg. Egyszeruen tul vannak terhelve a steam szerverek, ido kell mig bedolgozza.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5884) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Még új vagyok itt a steam használok között, azt szeretném kérdezni hogy steamen egy játék sem magyar feliratos/szinkronos aminek a dobozos változata az?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#5885) Serpiko válasza kisfer (#5884) üzenetére


Serpiko
addikt

Sok steames játékhoz tudsz letölteni külön magyarítást, de van olyan játék amin alapból van magyar felírat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5886) kisfer válasza Serpiko (#5885) üzenetére


kisfer
aktív tag

Értem, mert én nem nagyon találtam olyan játékot a steam-en.

[ Szerkesztve ]

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#5887) 7 válasza kisfer (#5886) üzenetére


7
addikt

Kevés van. A játék adatlapjának jobb oldalán sorolják fel (a Game Details boxban), hogy milyen nyelveket támogat hivatalosan az adott program. Itt van példának okáért a Left 4 Dead: [link]

Van pár másik játék, amiket modolással lehet rávenni a magyarra, de ezekről jó tudni, hogy nemhivatalos megoldásnak minősülnek, és ha VAC védelemmel látták el a programot, akkor nem is tanácsos mókolni, mert az EULA szerint akár offline modolásért is kaphatsz VAC bant (a VAC-ot szintén a Game Details boxban tüntetik fel, ha van)

[ Szerkesztve ]

(#5888) Zamery válasza Kareszovics (#5864) üzenetére


Zamery
senior tag

Brutál egy pálya ez a Cold Stream annyi szent! Nekem sikerült, csak egyszer haltam meg közben, de vért izzadtam! És közben úgy fagyott, hogy öröm volt nézni! :W

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#5889) chatran válasza Zamery (#5888) üzenetére


chatran
őstag

Milyen nehézségen játszottad?

(#5890) HS 2142 válasza Zamery (#5888) üzenetére


HS 2142
őstag

Van egy olyan rész, ahol a sötét csatornából özönlenek a zombik felfelé, neked meg oda kellene lejutni, meg figyelni, hogy le ne ess. Meddig tart az a rész? Egy idő után meguntam, hogy csak nem akarnak elfogyni, ezért keresztültörtem a hordán. (1 molotovot és 1 health packet kellett érte feláldozni) :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5891) 7 válasza HS 2142 (#5890) üzenetére


7
addikt

Az végtelenített horda. A Cold Streamen van belőlük pár.

(#5892) ProEvoFan válasza Zamery (#5888) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Délután letoltuk mi is a Cold Stream-et a jegy miatt.Nem volt semmi fagyás, és nincs olyan sok bug, mint anno.A végét tényleg megváltoztatták:)

(#5893) HS 2142 válasza 7 (#5891) üzenetére


HS 2142
őstag

Köszi, valamiből sejtettem, nekem az volt csak a nehéz rész.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5894) Scholes9 válasza HS 2142 (#5893) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Cold Stream még mindig béta állapotban van?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5895) HS 2142 válasza Scholes9 (#5894) üzenetére


HS 2142
őstag

Úgy rémlik még mindig az volt kiírva.

(#5896) ProEvoFan: Én úgy tudom már 1 tickettel is részt lehet venni, nem muszáj, hogy pont a csoporthoz csatlakozzon valaki. Olyan is lehet valaki véletlenül kapott ticketet, pedig nem is akart részt venni a versenyben. (pl feltöltött egy képet)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5896) ProEvoFan válasza Scholes9 (#5894) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen!

Most néztem ezt az oldalt, és hihetetlen, hogy csak 434,262 ember játszik a "nyerd meg a kívánság listád első 10 játékát" akcióban:)
Többre gondoltam.

(#5897) whisperity válasza ProEvoFan (#5892) üzenetére


whisperity
tag

Nem csak a végét. Az új változatban amikor mész a csatornában ahol kiírja, hogy figyelj az erős hullámokra, és utána le kell menni a lépcsőkön, na az teljesen sötét lett, semmi világítás.

Egy másik csatornában/alagútban pedig amikor kiérsz elvakulsz.

Ja egyébként ha júliusban/hétvégéig (egyik oldalon ezt írják másikon azt) 20.000 játékos megszerzi a Cold Stream végigjátszásáért járó achievementet, a Valve ad nekünk valamit. Méghozzá pedig a Dead Air kampányt Left 4 Dead 2-es változatban.

Úgy látszik lassan az L4D(1)-re semmi szükség nem lesz :F

@ProEvoFan: Ahhoz, hogy nyerj a végén nem kell a csoportban lenned. Az, hogy belépsz a csoportba, csak egy jegyet ad, amivel (elvileg) nő a nyerési esély. De (ha jól tudom), nyugodtan kiléphetsz a csoportból, a jegy megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#5898) 7 válasza whisperity (#5897) üzenetére


7
addikt

Ez így pontatlan.

- Vasárnapig kell az a 20.000 achievement.
- Az eddig még nem L4D2-sített L4D1-es mapok benne lesznek a Cold Stream DLC-ben, akár összegyűlik a 20.000 achievement, akár nem.
- A jutalom az, hogy idő előtt, júli 22-én teszik majd elérhetővé a DLC-ből a Dead Air kampányt.

Érdemes efféle bizonytalanságok esetén a hivatalos forrást felkeresni.

(#5899) bul07 válasza whisperity (#5897) üzenetére


bul07
nagyúr

Az egy tikettet ha belép valaki, egyetlen feltétele van a nyerésnek ha jól nézem, hogy legyen 10tétel a kívánságlistába

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5900) csigacska


csigacska
tag

Végre megvehetem a COH utolsó kieget akciósan. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.