Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5701) kovsol válasza v!ct0y (#5700) üzenetére


kovsol
titán

nekem 30Mbites netem van, 550-650 között csurog lefele steamről az áldás :B

May the Force be with you!

(#5702) Scholes9 válasza Sundesz (#5698) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyértelműen mind3-at, egyébként számomra, ha már rangsorolni kell, akkor a megjelenési sorrendben visszafelé: CoP>CS>SoC :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5703) danih


danih
addikt

Fosch netem van, hungary a régióm, 500kbyte-tal jön a cucc.

(#5702) Scholes9: ha nem toltam egyik stalkert sem, akkor csak a cop-ot megvéve élvezhető lesz a sztori? vagy nagyon kell az előzmény?

[ Szerkesztve ]

(#5704) whisperity válasza Scholes9 (#5702) üzenetére


whisperity
tag

Bár a Clear Sky 5 aktivációs TAGES DRM-mel rendelkezik! Egy apró módosítás (például VGA-csere) is új aktivációt kíván (és ha eljátszod az 5 aktivációt akkor kuka a játéknak, mivel nem biztosítanak helyreállítást). Erre figyeljetek oda. :W

@danih: Azért mert 1. nem biztosítanak helyreállítást, ezért egy reinstall után bukta még egy aktiválásnak. 2. hardvercsere (ideértve a RAM/VGA cserét is, amihez nem kéne rendszer újratelepítés) is újraaktivációt kíván. 3. Steam mellett miért van szükség MÉG EGY DRM-re aminek így semmi értelme? :W

[ Szerkesztve ]

(#5705) danih válasza whisperity (#5704) üzenetére


danih
addikt

És ez miért baj? Vagy egyszerre öt gépnél többön akarnád játszani?

(#5706) Scholes9 válasza danih (#5703) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Semmiről sem maradsz le, bár jobb, ha megvan mind3, de a főszereplők másak mind3 résznél. Ha csak az 1-iket veheted meg, akkor a CoP legyen az, nekem az jött be a legjobban. Végülis az 1-nek a folytatása a CoP, a CS meg egy előzmény, de nem vészesen kötődnek egymáshoz, simán lehet élvezni, akkor is, ha csak az 1-ik rész van meg, köszönhetően a hihetetlen atmoszférának :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5707) danih válasza Scholes9 (#5706) üzenetére


danih
addikt

Nájsz! Na mondom 2.49 aprópénz érte, venném meg, erre fakkjúú - mondja a sztím és 5-ért akarja nekem eladni (mivel nincs a librarymban stalker cím).
így sem nagy összeg, de olyan, mintha átvágtak volna :DDD

(#5708) Kareszovics válasza danih (#5707) üzenetére


Kareszovics
addikt

Erről beszélek én is... :N

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5709) whisperity válasza danih (#5705) üzenetére


whisperity
tag

Az ilyen limitációs aktiválás a Steam lényegét (megveszed egyszer -> játszod akárhol, akármikor, csak jelentkezz be) veszi el. Hiába ilyen olcsó a Clear Sky, én nem fogom megvenni. Nincs szükség még egy rohadék driverre a gépemen, meg ilyen marhaságokra.

Végre egy jó akció amibe belemennék, de ezt is tönkre kell tenniük. Hát én miattam ezekután csődbe mehetnek. Bár sajnos úgysem fognak :O

Edit: Bár a Steam fórumon azt írják, attól még, hogy a Store oldalon ki van jelezve a TAGES, nem került bele, mivel voltak, akik lefigyelték, mit hova telepít a CS telepítője.

[ Szerkesztve ]

(#5710) GeneraL_XTX válasza danih (#5707) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

A shadow of chernobil-t írja csak 2,49 pénzért..... :U

(#5711) Amantius válasza Sundesz (#5698) üzenetére


Amantius
senior tag

Vedd meg és játssz mindhárommal, simán megéri. Tényleg részről, részre jobb. Itt pedig találsz finom dolgokat: [link]. Érdemes ezeket a modokat használni.
A Metro is jóáras, de érdemes megvárni a vasárnapot.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5712) Ndruu válasza GeneraL_XTX (#5710) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, de ha rákeresel a stalker címszóra, akkor rögtön kidobja a három S.T.A.L.K.E.R. részt, mindegyik 2.49€-ért kapható. Én nemrég rendeltem külföldről dobozos verzióban a Call Of Pripyat-ot, úgy kb. 1000 Ft volt, tehát szerintem most jobban megéri.

MOD: Hopsz, tévedtem, a Call Of Pripyat 4.99€, ha nincs meg valamelyik előző rész. A Clear Sky viszont 2.49.

A Clear Sky-on el is gondolkodom...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5713) Niczo válasza GeneraL_XTX (#5710) üzenetére


Niczo
senior tag

de ha az megvan, akkor Loyalty Promo keretében megkapod a Call of Pripyat-ot is 2,49-ért :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5714) tjb007 válasza Ndruu (#5712) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Call Of Pripyat csak akkor 2.49€ ha már rendelkezel valamelyik S.T.A.L.K.E.R. résszel, amúgy 4.99€.

(#5715) GeneraL_XTX válasza Amantius (#5711) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

miért mi lesz vasárnap? :F

sok jó cumó van most jó áron,csak óvatosan kell bánni a pénzzel míg nem jön a fizu :DD

Az Arthur-on és két stalkeren nagyon elgondolkodtam most :DD

Ezt a MOD-ot (stalker 2012)lehet telepíteni a steam-es verzióhoz is?

[ Szerkesztve ]

(#5716) Wolverine válasza GeneraL_XTX (#5715) üzenetére


Wolverine
félisten

Vasárnap jár le az akció, és addig még lehet extra akciós olyan játék, ami eddig nem volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5717) Amantius válasza GeneraL_XTX (#5715) üzenetére


Amantius
senior tag

Vasárnapig még belekerülhet egy napi akcióba, annak ellenére, hogy már így is jó áron van. Ez a Metro 2033 az utóbbi időben mindig volt "nyomva" a STEAM-en.

Nekem a COP és a SoC van STEAM-en (a CS dobozos), működik a mod.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#5718) szacsee


szacsee
nagyúr

A Rush frissítgetett, szerintem holnap, le lesz árazva és gondolom valami achi-t lehet vele megszerezni.
Igaz eddig minden nap valamelyik játékom updatel-t akció előtt, ami megvolt és kapcsolódott hozzá feladat.

(#5719) danih válasza Amantius (#5711) üzenetére


danih
addikt

Ez vajon műkszik a steam-es stalkerral?

(#5720) ittakary válasza tjb007 (#5714) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem nincsen Stalkerem, de így is 2,5€-ba kerülne ha ki akarnám fizetni :)

(#5721) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

most nézem hogy így is szinte ingyen van a Metro:P

viszont úgy tudom hogy az Games for Windows Live játék ugye? a Steam-es is az? tehát fel lehet vele csatlakozni és achievementeket szerezni?

(#5722) tjb007 válasza ittakary (#5720) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Call Of Pripyat -ról volt szó :)

"Loyalty Promo grants a discount off Call of Pripyat if you already own the Steam Version of S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky or S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Please note that you need to have Clear Sky or Shadow of Chernobyl registered to your Steam account before purchasing Call of Pripyat to receive the discounted price."

[ Szerkesztve ]

(#5723) szacsee válasza ittakary (#5720) üzenetére


szacsee
nagyúr

Feljebb a CoP-ról volt szó... :D

GeneraL_XTX: Nem emlékszem, hogy GFWL-es játék lenne a Steames Metro.
Viszont a Dirt3 igen és ott autómatikusan telepíti a klienst, illetve játékba belépve az ember képébe tolja, hogy add meg a serialt.
Ha van GFWL-es játék a steamen, akkor ugyanúgy kell kezelni mint ha DVD-s lenne, csak a steam miatt nem kell a DVD-t pakolászni. :D

[ Szerkesztve ]

(#5724) ittakary válasza tjb007 (#5722) üzenetére


ittakary
nagyúr

Óóóó valóban nem mindegy :) Elnézést :R

(#5725) JSaN válasza szacsee (#5723) üzenetére


JSaN
addikt

A seames metro 2033 nem gfwl-os, mert en az elso nap meg vettem 6 euroert. Mert mar ez is nagyon jo ar.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5726) polonic válasza JSaN (#5725) üzenetére


polonic
félisten

Inkább úgy mondanám, hogy a metro 2033 steames. :)
A lemezes verziót steamen kell aktiválni.

(#5727) bul07


bul07
nagyúr

Tegnap is kérdeztem de most már aktuális mert meglett a harmadik tikettem
Homefront pályacsomagra váltanám be csak maga a játék nincs meg
Ha később megveszem a játékot(majd karácsonyi leárazáson) akkor aktiválódik hozzá vagy nem?

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat megvettem volna 2.49€-ért de mivel nincs meg más része én nem adok érte 4.99€
Viszont ha megveszem a Shadow of Chernobyl-t 2.49€-ért akkor a Call of Pripyat is 2.49€ kerül ugye

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5728) BandiHUN válasza bul07 (#5727) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem nem lesz gond,én már elég rég steamezek elég sok játékkal,sosem volt semmi gond.Ha meglesz a game,az accodról nézi le úgyis,hogy milyen változatod van...de egyébként még nincs ugye a dlc,írják is,hogy "majd ha megjelenik",az is lehet,hogy ingyenes lesz/mire játékod lesz,ingyenessé válik :)
Egyébként őszintén,mit akarsz egy 1 éves játékkal karácsonykor,amikorra kijön az új CoD,BF3,és ráadásul olyan gém,ami már most se népszerű?A kutya nem fogja játszani akkor már,max pár elvakult veterán. :K

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5729) cskamacska válasza GeneraL_XTX (#5721) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem is ér többet. ;] Rettenet lineáris, a harc a szűk helyek miatt macerás, a hangulatot próbálták feldobni az állomásokon, de nem sikerült annyira(rettenet kevés a bejárható terület, mikor a gyerek Rigában elkísért Bourbonhoz, hát elképedtem hogy kerülőúton megtettünk vagy 10 métert légvonalban :U ), és még rövid is.
Sokkal inkább tudom ajánlani a Stalker részeket, egy 5 eurós Call of Pripyat+Shadows of Chernobyl kombóval nem nagyon lehet melléfogni.(alapból a CoP jobb, de a SoC-ot szénné lehet moddolni)

más: Achievement whore! :P

bul07: Szerintem a Homefrontnak most ints könnyes búcsút míg nem költötted el feleslegesen a jegyeket, a játék eléggé leszerpelt, single része ügyesen vegyíti a mai FPS-ek legrosszabb tulajdonságait, multija szépen lassan kihal, karácsonyra az alap pályákon sem nagyon fognak játszani, nem hogy egy csak kevesek által elérhető DLC pályán. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5730) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Deus Ex 2-nél vajon a steames verzió alá is fel lehet pakolni a textúra modokat?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5731) zseko


zseko
veterán

Más sem látja a kívánságlistájában az árakat? Nálam nincs..

HR24.hu

(#5732) bpx válasza zseko (#5731) üzenetére


bpx
őstag

1 játéknál nem látom, többinél jó

(#5733) zseko válasza bpx (#5732) üzenetére


zseko
veterán

Most már megjelentek újra nálam is :F Csak a Sacred 2: Fallen Angel-nél nincs ár, akkor kellett volna megvennem mikor még elérhető volt :(

HR24.hu

(#5734) bul07 válasza BandiHUN (#5728) üzenetére


bul07
nagyúr

(#5729) cskamacska
Ha a Homefront ennyire hallott játék akkor lehet leteszek róla , viszont akkor mire váltsam be a tikettet mert a többihez sincs meg az alap játék és nem is tervezem hogy bármelyiket megvenném

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5735) BandiHUN válasza bul07 (#5734) üzenetére


BandiHUN
veterán

ott az Alien Breed 2,de egyébként játéknak jó döntés a Serious Sam és a Killing Floor is,ezek sincsenek ugye meg még neked...csapatjátékot egyébként meg inkább vegyél egy Bad Company 2-t,avagy dobd a perselybe a pénzt inkább egy BC3-ra...
Amúgy végülis a ticket is csak egy kis bónusz,a nyereményjátékon úgyis részt veszel,a Steam meg nem tehet róla,hogy nincs a többihez játékod :)
De a Homefront akkor sem jó döntés...ottvan a Killing Floor például,amihez INGYEN van már több,mint 2x annyi pálya és fegyver,mint amikor megjelent,pedig az se most volt+sok házi mod és pálya,igazi supportolt játék,pedig kezdéskor is 12€ volt vagy 3 éve,amikor kiadták...jó,persze más kategória,mint a Homifront,persze...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5736) JSaN válasza BandiHUN (#5735) üzenetére


JSaN
addikt

Killing Floort en is tudom tamogani, inkabb az mint homefront.

msa
Csak 4 dolgot valthatok be? Legalabbis ennyi hely van a profilnal. en mar bevaltottam 4 dolgot es meg van 1 tartalek ticketem. Remelem tudok meg bevaltani dolgokat.
Amugy ezeket valtottam be:
killing floor steampunk pack
Beat hazard gold ship
alien breed 2
TF 2 napszemuveg

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5737) bpx válasza zseko (#5733) üzenetére


bpx
őstag

én úgy emlékszem, hogy a Sacred 2 nálunk már hónapok óta nem elérhető, régen nekem is wishlist-ben volt
mindig azt vártam, hogy legyen valami Gold verzió abból is a Blood and Ice-szal, de a kiadó közben megszűnt, azért is vették le talán

nekem a Dungeon Siege 3-nál nem mutat árat valamiért

(#5738) chatran


chatran
őstag

Ha már a Killing Floor-ról volt szó, várható, hogy benne lesz a napi akcióban? A mostani árát sokallom.

(#5739) rt06 válasza chatran (#5738) üzenetére


rt06
veterán

elofordulhat, bar ha jol olvastam, nemreg (punkosdkor) volt zombis leertekeles, lehet abban benne volt, s most nem lesz, de ez csak totozas
viszont a mostani arnal volt mar jobb is, en a karacsoini akcioban vettem meg 25%-ra leertekelve (most ugye 50-en van csak)

en a left4dead parossal vagyok hasonlokeppen, azzal varok egy jobb ajanlatra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#5740) bul07 válasza BandiHUN (#5735) üzenetére


bul07
nagyúr

Alien Breed 2 már kiváltottam az első három tikettel , majd lesz valahogy ahogy nézem még két dolgot tudok majd kiváltani

Bad Company 2 már rég megvan múlt tavasszal vettem meg és az egész nyarat azzal toltam(meg is untam kicsit) , elmúlt hónapokba vettem pár akciós régi játékot azokkal el leszek, meg ugye ott van a BO is
Hát igen ősszel kell a pénz mag mert jön a MW3 , meg a Battlefield 3 , lehet mindkettőre beruházok majd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5741) KubanitoS válasza JSaN (#5736) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pont ezeket akarom én is beváltani. Három már meg is van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5742) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Aki teheti, az vegyem a Garry's Modot. Hihetetlen egy játék és multiban is nyomja sok magyar. :)

Aki megvette és van kedve játszani, az írjon PÜ.-ben!

(#5743) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem találtam erre infót, de összesen 4 dolgot lehet "venni"? Mert mindenki adatlapján csak 4 hely van... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5744) Zamery válasza whisperity (#5704) üzenetére


Zamery
senior tag

Én megvettem a STALKER CS-t, de előtte utánaolvastam, és ahogy a fórumokból kiderül, már nincs benne ez az 5 aktivációs cucc! Patchelték, és már nem aktív! Íme: [link].

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#5745) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. TF2-zni szeretnék, de 5Mbittel nem egy élmény letölteni az installert(éjjelre meg nem hagyom). Tudom, hogy lehet csinálni a játékokból Steam installer csomagot, ilyen nincs valahol fenn torrenten, hogy napközben letölthessem esetleg megszakításokkal?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5746) kovsol válasza szacsee (#5718) üzenetére


kovsol
titán

Audiosurf is frissített most nekem.

May the Force be with you!

(#5747) kovsol válasza CHIPman (#5745) üzenetére


kovsol
titán

nem kell otthagyni steamet se, bármikor kiléphetsz és folytatja ha visszaléptél

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5748) ProEvoFan válasza whisperity (#5709) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert Te nem tudsz/akarsz megvenni egy játékot, akkor menjen tönkre az egész Steam...ez ám a szép magyar hozzáállás, gratulálok!

[ Szerkesztve ]

(#5749) ittakary válasza whisperity (#5709) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ismerkedj meg Tirexivel, ő szokott ilyen gyomorforgató-"hanekemnemtetszik,dögöljönmegazegészvilág" stílusú kommenteket kiadni magából :)

Jól megértenétek egymást ;)

[ Szerkesztve ]

(#5750) ollie válasza tjb007 (#5692) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudtam, hogy az inkább stratégia. Hehe, milyen jó, hogy már régóta megvan a játék, de még el sem indítottam. :DDD

(#5709) whisperity: ezeket az extra védelmeket nem a Valve, hanem a játék kiadója rakja a játékba. Csak azért írom, hogy ne a Valve-ra haragudj miatta.

(#5743) jer1cho: szerintem bármennyit.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.