Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#69001) SenorGrande válasza warcat (#69000) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ja; de azt valaki elárulhatná, mitől van a TF2 kulcs ára az egekben hetek óta...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#69002) Mate válasza warcat (#69000) üzenetére


Mate
nagyúr

Nagyon helyes.

(#69003) bul07 válasza Mate (#69002) üzenetére


bul07
nagyúr

Juj mindjárt kapod az ívet a seftelőktől

Amúgy az egészet átehetnék már az új rendszerre

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#69004) Mate válasza bul07 (#69003) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem tudják mindet áttenni. Vannak itemek, amik különbözőek, ezért ott nem megoldható. Viszont ahol megegyeznek a tárgyak, ott valóban bevezethetnék. Kényelmesebb, jobb, egyszerűbb, humánusabb, szárazabb érzés.

(#69005) ayo


ayo
addikt

új steam betában:

"- Add "Hide this game in my library" functionality, accessible from the Set Categories menu. Games that are hidden will not show up in library filters except for a new filter called "Hidden", which will only appear once at least one game is marked as hidden. Hidden games are still available for play and will still appear on the user's profile."

ha valakit nagyon zavar egy játék, akkor most már el tudja rejteni - nekem eddig külön csoportom volt erre és azzal se volt gond, most ez talán egyszerűbb

http://jateknaplo.blog.hu

(#69006) Inkv1zítoR


Inkv1zítoR
tag

Sziasztok!
Most aktiváltam be a bankkártyámat steamen, már csak meg kell erősíteni a közösségi piachoz, ami elvileg úgy zajlik, hogy a steam küld két "felhatalmazást" vagy mit, és az lenne a kérdésem, hogy ezt OTP-s direktneten hol lehet megtalálni?
Üdv,
Inkv1zítoR

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#69007) genndy válasza ayo (#69005) üzenetére


genndy
addikt

Na, hát csak hallgatnak az userekre :K Még ha kicsit lassú is az implementálás, tudtommal elég régóta ment a sírás hogy legyen valami ilyen.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#69008) ViharVadász válasza ayo (#69005) üzenetére


ViharVadász
őstag

Egy hasznos újdonság! :C Eddig én nekem ami nem tetszett, vagy nem is akartam, hogy az accountomon legyen (pl Bundle csomag része) azokat eddig én egy Kuka kategóriába tettem:).

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#69009) kriszpontaz válasza Inkv1zítoR (#69006) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Zárol a számládról egy összeget (vagy 300Ft. kb.) hogy van-e rajta fedezet, én úgy tudom. Majd visszakapod.

Javítsatok ki ha tévedek.

(#69010) Ryder62 válasza ayo (#69005) üzenetére


Ryder62
őstag

Anno étrehoztam három kategóriát, Favorites, Games és Junk. Junkba gyűjtöttem az olyan szemeteket mint HL2 Deathmatch meg Vice City MAC-es változata és társai. Így nem zavartak mert a lista legaljárakerültek.

(#69011) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Megint átvertek...
122 kulcsban vettem egy bayonet slaughter MW-t(FN-t igért.). Nah de van benne csavar. A srácnak 2. kése volt. Ő először betette a MW-t. Rámentem az elfogadra(az elsőre!, pipa) Utána gondotlam lecsekkolom. Le is csekkoltam, láttam, hogy át akar verni, és már x elném is ki a tradet. Nah de bebuggolt a steam. És a pipára el fogadta, azaz megerősítés nélkül. Nem kérte a második beleegyezést? Ilyenkor mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#69012) DeFranco válasza Joe Swanson (#69011) üzenetére


DeFranco
nagyúr

olyan nincs, hogy pipára elfogadja, ha cserél egy itemet, akkor törlődik az összes pipa. ezt te nézted be. support talán segít, de max. méltányossági alapon.

szerk: ja, és a mai csillagpeti díjra a közönség téged jelölt

[ Szerkesztve ]

(#69013) ayo válasza Joe Swanson (#69011) üzenetére


ayo
addikt

nincs ilyen sajnos és az ilyet nem nagyon adja vissza a support mert rendes csere történt. ettől független írhatsz nekik hátha

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#69014) warcat válasza Joe Swanson (#69011) üzenetére


warcat
veterán

Nem való neked ez a cserebere úgy tűnik,tudod,vadász,te szopni jársz ide...
Egyébként ott a chat ablak,még jóval kisebb értéknél is alap lenne,hogy beírom mit cserélek mire ("we are trading: Blood Steve's Legendary E-Penis Mark III N-lube21inch Edition for 122 tf2 keys")
Másik fél vakkant egy beleegyezést,és máris van mire hivatkozni,mert most maximum gyanús körülmények alapján kellene visszaállítania a cserét a supportnak

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69015) DeFranco válasza warcat (#69014) üzenetére


DeFranco
nagyúr

300 USD bukó... az azért még gombócból is rettentő sok...

(#69016) maross válasza Joe Swanson (#69011) üzenetére


maross
veterán

support, es remelhetoleg van screenshotod arrol, hogy mit igert erte es nem azt kaptal, utana pedig ima. es mint mondtak, olyan nincs hogy masodik ok nelkul ezt elfogadta, ezzel nem probalkoznek supportnal. Olyan van, hogy megnyomod a trade-et a vegen, eszbekapsz, lelovod az egeszet még a folyamat alatt, de a trade teljesult.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#69017) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Köszönöm a válaszokat. Így jártam, tanulópénz. Szerencsére max 12 kulcs bukó.

(#69018) wjbhbdux válasza Joe Swanson (#69011) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ilyeneken nem gondolkodsz el előre, hogy miért akar valaki 25 ezer forinttal a piaci ár alatt adni neked valamit?

/s

(#69019) Joe Swanson válasza wjbhbdux (#69018) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Sokan adnak el kulcsokért quicksellben késeket.

(#69020) csaba951 válasza Joe Swanson (#69017) üzenetére


csaba951
veterán

1) Azért a 12 kulcs és 122 kulcs bukó között igen jelentős különbség van ám! :)

2) A trade ablak kialakítása olyan, hogy kisebb képernyő felbontásnál nem fér ki egyben a képernyőre. Felül kipipálta a saját részt, a túloldal is a sajátját. Ráklikkelt a másik itemére, hogy rendesen megnézze, és előtte/utána használta a görgetés funkciót. Ekkor a képernyő nem frissült rendesen. A görgetés miatt a megerősítő gomb került az egérmutató alá, és erre klikkelt. Ő meg azt hitte, hogy csak a másik itemére kattintot.

Lehet, hogy valami extra lassú gépet/laptopot/tabletet használ, és ezért volt lassú a frissítés.

A lényeg mindenesetre az, hogy ez egy szabályos trade volt, mert mindenki oda klikkelt ahova kellett. Az más kérdés, hogy a fórumtárs nem ezt látta, mert a saját rendszere nem frissítette rendesen a képernyőt, a kiadott parancsokat viszont elfogadta. :(

(#69021) Joe Swanson válasza csaba951 (#69020) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Hát igen. Nah sebaj. Visszajön majd 1-2 cserével az a 12 kulcs :) Remélem ezt a kést, mivel ilyen mindenféle szív, meg gyémánt van rajta, el tudom adni úgy, hogy 12-14 kulcs bukóm legyen.

(#69022) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sajna -12kulcs. :( Kést még steam áron felül passzoltam el. 110kulcsban.

[ Szerkesztve ]

(#69023) regener


regener
veterán

Kinek hogy tetszik az új felület?
Fura hogy létezik más szín is a feketén-fehéren kívül, mondjuk csak kék xD

(#69024) Mate válasza regener (#69023) üzenetére


Mate
nagyúr

Lett új, gyári skin?

(#69025) Shepherdke válasza Mate (#69024) üzenetére


Shepherdke
tag

Igen, meg új színes ikon :D

(#69026) regener válasza Mate (#69024) üzenetére


regener
veterán

Igen, ahogy írják is.
Válts Béta kliensre és rögtön látod (nemtudom Retail-on kintvan-e már ez az update).

(#69027) Mate válasza regener (#69026) üzenetére


Mate
nagyúr

Metro-t használok, így nem érint. Kíváncsi voltam csak :D

(#69028) regener válasza Mate (#69027) üzenetére


regener
veterán

Kicsit simítottak is rajta, olyan "Win8-as" lett kicsit.

Kép a felületről, az ikonról és az új opcióról (Zene): [link]

Ez a Music menü kíváncsivá tett :D
Lehet mindjárt utánajárok :D

[ Szerkesztve ]

(#69029) Csapoati válasza regener (#69023) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem tök jó lett. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69030) genndy válasza regener (#69028) üzenetére


genndy
addikt

Elvileg ez az, hogy overlay felületről lehet zenét hallgatni a beépített lejátszóval, nem kell Alt+Tabolgatni ha nem a játék zenéit hallgatod.
Szerintem is pofás.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#69031) regener válasza Csapoati (#69029) üzenetére


regener
veterán

Nekem is tetszik, bár fura hogy az eddigi Fekete-fehér (néhol szürke) helyett már Fekete-fehér (néhol szürke) ÉS kék a felület xD

(#69030) genndy
Értem, köszi!

(#69032) eami
Jövőre meg jön bele a piros ;]

(Zöld már van, Greenlight részeken)

[ Szerkesztve ]

(#69032) eami válasza regener (#69031) üzenetére


eami
Topikgazda

i n n o v á c i ó !!!! :))

(#69033) Domaaaa


Domaaaa
tag

Hello,van valami módja annak hogy játékokat távolítsak el az accountomról,tehát nem csak letörölni,hanem eltüntetni? nagyon sok a bundléból vagy innen onnan való szemét,és szeretném ha eltünnének, supportnak lehet esetleg írni ilyen ügyben?

(#69034) oriic válasza Domaaaa (#69033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AMi az accountodon van az ott is marad. Max beállíthatod hogy nem látod. De attól még a tied.

Live-Die-Respawn

(#69035) albert8 válasza oriic (#69034) üzenetére


albert8
addikt

Nekem már töröltek kérésre játékot, szóval nem csak eltüntetni lehet.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#69036) FollowTheORI válasza ayo (#69005) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Végre... kicsit sokáig tartott. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69037) eami válasza Domaaaa (#69033) üzenetére


eami
Topikgazda

nem elfér? A korábbi commentekhez is hozzászóla, kit zavar? Nagyon gyors és könnyen használható keresője van kliensen belül amivel a libraryn belül lehet keresgélni. Amikor meg nem épp új játékot akar feltenni hát átváltasz "installed" nézetbe és csak azt mutatja ami fent is van.

(#69038) oriic válasza albert8 (#69035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Írtál nekik hogy légyszi ezt töröljétek és megtették? Milyen alapon?

Live-Die-Respawn

(#69039) Anonymus X válasza oriic (#69038) üzenetére


Anonymus X
tag

Így van, kérésre törölnek játékod a fiókodról. Eredeti játékok topikban is említettek már ilyet. Szerintem indok nem kell. Ha olyanod van, akkor olyanod van, teljesítik a kérésed, persze előtte azért tudatosítják benned, hogy örökre elbúcsúzhatsz a játékoktól.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#69040) oriic válasza Anonymus X (#69039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, értelmét nem látom, de nekem ez új volt. Én úgy tudtam hogy accounthoz kötött programokat nem lehet etűntetni.

Live-Die-Respawn

(#69041) Domaaaa


Domaaaa
tag

Köszi a válaszokat! Tudom hogy vannak módjai hogy ne lássam a felesleges játékaimat (most is egy kuka nevű mappában vannak),de egyszerűen ilyen a természetem,nem szeretem a felesleges dolgokat,és jobban érzem magam ha csak az van ami kell,szóval akik töröltettek már játékot,azoktól kérdezném,hogy csak leírom nekik hogy szeretnék törölni bizonyos játékokat az accomról,leírom hogy miket,és törlik? Vagy még visszakérdeznek vagy 20x hogy biztos szeretném-e törölni?

(#69042) maross válasza Domaaaa (#69041) üzenetére


maross
veterán

Pont most akarod supporttal eltuntetni, mikor vegre bevezettek (nincs egy napja) a "hide this game in my library" opciot?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#69043) oriic válasza maross (#69042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért nem értem a dolgot igazából.

Live-Die-Respawn

(#69044) Eversmann válasza maross (#69042) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Csak a béta verzióban érhető még el? :U

Life is better with a Titan

(#69045) Domaaaa válasza maross (#69042) üzenetére


Domaaaa
tag

Erről nem is tudtam,de utánanéztem,és attól még megmaradnak azok a játékok,de én azt szeretném hogy ne elrejtve legyenek,hanem ne is legyenek ezek a játékok az accomon

(#69046) genndy válasza Domaaaa (#69045) üzenetére


genndy
addikt

Biztos hogy figyelmeztetni fognak, hogy ugye tisztában vagy-e vele hogy véglegesen törlődni fognak, ha mégis játszani akarsz velük akkor újra meg kell venni, stb., de ha arra is írsz egy megerősítést, hogy igen, tudod, de mégis mindenképpen töröltetni akarod akkor leszedik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#69047) wjbhbdux válasza regener (#69031) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"eredetileg" kék és szürke volt a steam 2002ben, aztán zöld sokáig.

Én 1 játékot töröltettem, a cod mw2t mert a pc gaming szégyenfoltja. (ez volt az indoklásom is és elfogadták :K )

[ Szerkesztve ]

/s

(#69048) Csapoati válasza wjbhbdux (#69047) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fogadjunk, hogy e mellé már elengedett kézzel ülsz a bilin. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69049) #56230144 válasza Csapoati (#69048) üzenetére


#56230144
törölt tag

:DDD

(#69050) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nem tetszik ez az új steam ikon.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.