Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#5751) whisperity válasza ollie (#5750) üzenetére


whisperity
tag

Én nem a Valvéra haragszom, és nem a Valvet szeretném csődbe küldeni, hanem a kiadót.

Egyébként is az ilyen aktivációs limit mindig visszafele sül el. Azt akarják ugye vele elérni, hogy az ember kevesebbet/egyáltalán ne kalózkodjon. És akkor vessük össze: legális változatot megveszed (pénzért!), szívsz az aktivációval; vagy letöltöd a kalózváltozatot (ingyen), amiből a cracker team kiütötte az ilyen aktivációs dolgokat. A legális vásárló többet szív néha... :W

Edit: Időközben mégiscsak megvettem a Clear Sky-t, és le is jött. A játék /bin mappájában található két fájl: tagesclient.data és TagesClient.exe. A fórumosoknak igazuk volt, mivel én ezeket a fájlokat kitöröltem, és a játék vígan fut nélkülük, tehát inaktívak voltak (ezt a Process Monitor eredményei is igazolták). Nincsen semmiféle aktivációs limit, azonban, ha multizni szeretnél, a Steam által adott CD-kulcsot (minden játéki ndításnál feldobja) be kell írnod legalább egyszer. Net nélkül megy a single, nettel megy a multi, minden frankó. :R

[ Szerkesztve ]

(#5752) whisperity válasza whisperity (#5751) üzenetére


whisperity
tag

Lejárt a szerkesztés gomb

Ez nem warezolásra való felbujtás, én sem warezolok (már ;] valahogy mióta a 80 gigás laptopból 1000 gigás asztali gépem lett (HDD), nem töltök le, mivel nem érzem meg a hely elfogyást, így eleinte napokig tartott végignézni mi az amit leszedtem, mert le akartam szedni, vagy leszedtem, mert "bekerült a kosárba"), csak néha a kiadók is elgondolkozhatnak mit nyomnak le a vásárló emberek torkán. Nagyon sok játékot kipróbáltam, legtöbbjüket utána meg is vettem. A Steam szolgáltatás és közösség (PH!-TF :DD ) zseniális, a support lassú, de megoldják.

És nálam a Valve az egyetlen olyan kiadó, akinek a játékait előzetes kipróbálás nélkül vettem meg. A Portal 2-t is megvettem próba nélkül, bár azzal a játékkal elég sok aggályom jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#5753) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Melyik szervert érdemes beállítani STEAM-ben ahol Mo.-ra a leggyorsabban jön a cuccM

(#5754) JSaN válasza Vasinger! (#5753) üzenetére


JSaN
addikt

En ha szarakodik a hun akkor at megyek romaniaba, vagy munchen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5755) whisperity válasza Vasinger! (#5753) üzenetére


whisperity
tag

Download region: Hungary. Nekem a magyar szerverre van beállítva.

(#5756) kovsol válasza ollie (#5750) üzenetére


kovsol
titán

king arthur egy total war szerő game

May the Force be with you!

(#5757) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hali!
Látom más is pályázott a Stalker-re. 2650 Ft-ért nem tudtam otthagyni a trilógiát. Azt hiszem veszek egy új procit öcsém gépébe, születésnapja alkalmából. Onnantól végre tudok játszani. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5758) Fboy


Fboy
aktív tag

Jól járok, ha egyben veszem meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5759) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok, bocsi azt offért, de valaki benne lenne Steames játék-cserében?(Nem account! :) ) PÜ a részletekért.

(#5760) polonic válasza Balazs_ (#5759) üzenetére


polonic
félisten

Ha már regisztrálva van, az már nem lehetséges.
Ha meg még sincs regisztrálva, annak az esélye meg nagyon kicsi, hogy mégegy olyan embert találsz, akinek nincs regisztrálva és bontatlanul ott van a polcon.

[ Szerkesztve ]

(#5761) Balazs_ válasza polonic (#5760) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Elrontottam, átfogalmazom. Van egy plusz játékom, ami nincs steamen aktiválva. Azt szeretném cserélni másik Steames játékra. Nekem mindegy, hogy dobozos, vagy plusz egy példánya van. Csak Steamen kell :) .

(#5762) whisperity válasza Fboy (#5758) üzenetére


whisperity
tag

Nem jársz jól, ha a packot veszed meg. Ha csak szimplán beteszed a két játékot a kosárba, az 4,98 €, így viszont 5,99 €-t kell fizetned. (Persze ez ma este 7-ig érvényes.)

Sztornó. Nekem Loyalty Pack-es változatom van.

[ Szerkesztve ]

(#5763) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Most mi van a steammel? nem kapok meg semmi emailt tőlük, és akarok vásárolni de azt írja feldolgozás... már egy jó pár perce... :F

Túl sok perce :W

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5764) polonic válasza enginev3.0 (#5763) üzenetére


polonic
félisten

Talán még mindig leterhelt az egész steam a nyári akció miatt. . .

(#5765) whisperity válasza enginev3.0 (#5763) üzenetére


whisperity
tag

Túl nagy a terhelés.
Na az a nem mindegy, én a vásárlásomról nem kaptam meg az e-mailes másolatot. Még jó, hogy nyomtatok mindig :)

(#5766) enginev3.0 válasza whisperity (#5765) üzenetére


enginev3.0
félisten

És nem tudják hogy így le lesz terhelve? Berakhatnának még egy két szervert, biztos van miből :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5767) tjb007 válasza ollie (#5750) üzenetére


tjb007
nagyúr

A műfajnak stratégia és szerepjáték van megadva + az alapjáték címe King Arthur - The Role-playing Wargame, ebből jött, hogy szerepjáték.

(#5768) polonic


polonic
félisten

Egyébként itt látható a steam sávszéllessége és a szerverek terheltsége.
Amint látható, nincs magyar szerver. Úgyhogy a magyar régiót beállítva, nem tudni melyik szerverhez kapcsolódik. A múltkor már megemlítettem ezt.

(#5769) Fboy válasza whisperity (#5762) üzenetére


Fboy
aktív tag

Azt hittem érthető a célzás :U Külön 5 euró, egyben 6.

[ Szerkesztve ]

(#5770) tjb007 válasza polonic (#5768) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nálam Frankfurt van beállítva letöltési régióként, általában full sávszéllel (5Mb/s) szokott jönni amit éppen töltök.

(#5771) enginev3.0 válasza polonic (#5768) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát egyik szerver sincs teljesen leterhelve :(((

tjb007
Letöltéssel nekem sem szokott gond lenni, most a vásárlással van gond

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5772) Kephamos válasza Vasinger! (#5742) üzenetére


Kephamos
addikt

Csak a mai napon kerül ennyibe, vagy a nyári akciók végéig?

(#5773) Wolverine válasza enginev3.0 (#5766) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudják, de két hét miatt kapacitást növelni felesleges, ha egyébként a rendszer elbírja a munkát. (a mailszerverükkel lehet gond, ha a gameszerverekkel nincs is...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5774) whisperity válasza Kephamos (#5772) üzenetére


whisperity
tag

Ez az ár az akciók végéig lesz érvényes (bár még bedobhatnak rá egy még lejebb olcsósítást).

(#5775) danih válasza whisperity (#5774) üzenetére


danih
addikt

Lejjebb olcsósítás?
Lájk.

[ Szerkesztve ]

(#5776) raczger


raczger
őstag

Laptopomról akartam tegnap játszani steamen keresztül, de nem jött össze. Kijött az a steam account védelem dolog, mivel másik gépről jelentkezek be, küld egy emailt egy megerősítő kóddal, amit a steambe be kell írnom, ám nem érkezett semmilyen email, ma is próbálkoztam, sőt bátyám accountjával se jött össze, az ő emailjére (spam mappába sem) se jön ilyen email. Valaki tapasztalt már hasonlót, esetleg van valami megoldás rá, vagy csak egyszerűen éjjel-nappal ennyire túlterheltek a szerverek?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5777) danih válasza raczger (#5776) üzenetére


danih
addikt

Igen, nálam csinált ilyet a napokban. Harmadikra viszont megjött az emil.

(#5778) 7 válasza raczger (#5776) üzenetére


7
addikt

Túlterheltek.

(#5779) kisfer válasza raczger (#5776) üzenetére


kisfer
aktív tag

Én is ugyanezt tapasztaltam ma, már vagy 5x megpróbáltam de nem sikerült, pedig szeretnék játékokat venni,de így ha jól tudom nemtok. :(

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#5780) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre jó lett email is megjött, vásárlás is sikerült, töltheti a csst ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5781) chungee


chungee
addikt

Megvettem a doom pack-ot. Nem tudjátok hogyan lehetne wide-be nyomni a Doom 3-at:F

Átírtam amit kell, de uaz maradt. Lehet azért, mert origi és nem lehet megváltoztatni rajta:F Előveszem a WRZ-t akkor :W

[ Szerkesztve ]

(#5782) tjb007 válasza chungee (#5781) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#5783) ollie válasza chungee (#5781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#5784) chungee válasza chungee (#5781) üzenetére


chungee
addikt

[szerk]

(#5785) JSaN válasza chungee (#5781) üzenetére


JSaN
addikt

En tavaly vettem meg steamen, es siman at tudtam irni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5786) chungee válasza JSaN (#5785) üzenetére


chungee
addikt

Sajnos semmi. Áírtam. De semmi változást :(

[ Szerkesztve ]

(#5787) Serpiko válasza polonic (#5764) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is leterhelt a steam próbálom szedni a GTA 4-et, de csak 2 MB/s jön. :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5788) Doki16 válasza Serpiko (#5787) üzenetére


Doki16
addikt

Ohh te szegény. Hogy bírsz így élni, csak 2 MB/s, uramisten :D Az én netem max 1 MB/s tud de azt is csak akkor ha a bolygók állása is megfelelő.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5789) Serpiko válasza Doki16 (#5788) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha minden rendben a steammel akkor 7-8 MB/s szokott tölteni, ezért sír a szám. :O

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5790) JSaN válasza Doki16 (#5788) üzenetére


JSaN
addikt

En meg csak 500kb, es azt is csak a bolygok eggyut allasakor. :DDD :D
En amugy mindig fogom a felyem mikor eggyesek sirnak mikor csak 2-3-4mb-al jon valami.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5791) Serpiko válasza JSaN (#5790) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudod a jóhoz könnyű hozzászokni ez történt velem is. :K :B :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5792) jozsi252 válasza JSaN (#5790) üzenetére


jozsi252
veterán

Lefogadom hogyha 10mbyte/sec-el tudnál szeedni akkorse töltenél le adatmennyiségbe többet mint most. De az előny ottvan igen hogy gyorsan szednek. Nekem is a max 1.5 megabyte dehát ez van. Úgynézki mi szar helyre születtünk :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5793) v!ct0y válasza jozsi252 (#5792) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ennél jobb helyre nem is születhettünk volna :DDD [link]

(#5794) Wolverine válasza jozsi252 (#5792) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne keverjük a megabitet és a megabyte-ot :U Nálam pl. a maximum elvileg 20 Mb/s, de a gyakorlatban nem igazán érem el az ennek megfelelő 2,5 MB/s-et.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5795) whisperity válasza JSaN (#5790) üzenetére


whisperity
tag

Nem kell a fejed fognod. :W Ha te nekeed az 500 KB/s helyett 50 KB/s-mal jönne, az ugyanaz, mint ha nekem a 7.5 MB/s helyett 0.75 MB/s-mal tölt. Az arány a lényeg, hogy ha egyszer a netem képes rá, akkor tudjak annyival tölteni. Én is sírok, mert képtelen volt 3.5 MB/s fölé menni a letöltés, amikor (békeidőben) még 8 MB/s-ra is felmegy.

Igazán bevezethetnének egy kis P2P-t a Steamen, hogy lehessen felfele is tölteni, ne csak lefele (mint az XFire-nél). Megdobná a letöltést egy picit. Mivel ez az egy szerver -> száz ember felállás ez ilyenkor nagyon lehangoló.

[ Szerkesztve ]

(#5796) jozsi252 válasza Wolverine (#5794) üzenetére


jozsi252
veterán

Mért is keverem?? Én most csak 1 példát mondtam, upc-nek a 120 megás fiber-el mértne lehetne szedni 10 megabájttal ideális körülmények között? Illetve attól hogy nálad nincs meg ami speciel nálam sincs meg 15 megabit helyett 13 van csak meg 2 meg megy a levesbe...

iPhone 13 Pro Max

(#5797) JSaN válasza whisperity (#5795) üzenetére


JSaN
addikt

Amirl te beszelsz az a net szolgaltatasra igaz.
De amirol en beszelek, az a kovetkezo: Ha pl a steam le van terhelve, akkor eggyenloen kene eloszlania az aranyoknak. Pl en 500kb/s helyett 350kb/s-al toltok, akkor a te pl 7.5mb/s helyett szinten 350kb/s. Mivel igy egyenliti ki, es ne legyen az hogy az amugy is lassu netembol vegyen még le hogy neked meglegyen az aranyod.
(am ezt nem kell magadra venni, csak mint pelda iratam :R ) ) Amugy a netszolgaltatoval szembeni arany kovetelmenyed jogos.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5798) whisperity válasza JSaN (#5797) üzenetére


whisperity
tag

Hát igen... ezért lenne jó Steambe a P2P, de be-/kikapcsolható alapon.

(#5799) jozsi252


jozsi252
veterán

Nektek is úgy jelenik meg a főoldal mintha nemlenne akció?

iPhone 13 Pro Max

(#5800) HS 2142 válasza jozsi252 (#5799) üzenetére


HS 2142
őstag

Akkor nem csak én lepődtem meg.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.