Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#71001) genndy válasza SenorGrande (#70999) üzenetére


genndy
addikt

Félreütés = büntetés a trollkodásokért ;]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#71002) Csapoati válasza SenorGrande (#70999) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amiota szep kek a hatter. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71003) ayo válasza ollie (#70998) üzenetére


ayo
addikt

én csomó jót hallottam róla, hogy mennyire forradalmi és menő co op játék. kb. 10 perc után beleuntam. nagyon rossz a kivitelezés szerintem + inkább hack n slash volt mint minőségi co-op logikai feladatokkal. nekem csalódás volt, de tényleg mindenhol azt mondják milyen jó...

http://jateknaplo.blog.hu

(#71004) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Irány a best buy ingyen Dead Rising 3-ért!!!
Most!
Mindenkinek!

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#71005) warcat válasza Hunbeast87 (#71004) üzenetére


warcat
veterán

Nem voltam gépnél,de szerintem akiknek fiókot is kellett regisztrálni eléggé esélytelenül indultak

EA: It's in the crate!

(#71006) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Itt tennék fel egy félig meddig technikai kérdést. (A játék topikja teljesen kihalt)
Megvan a Metro 2033 illetve a LL.
Fura mód a 2033 teljesen jól ment, az LL viszont nem. Mindkettő steames eredeti, de az LL-ben olyan "hibába" ütközök, hogy elindítom és olyan 30 mp után a normál (50kb) fps-ről lezuhant 17-18-ra és ott ragad.
Biztos nem gyenge a gép hozzá, a 2033 teljesen jól futott, illetve ez is jól indul, de ahogy írtam pár mp után leesik ennyire, és mindegy mi van a képen (földet nézem egy sarokban, vagy, éppen akció van)

Minden jó, ha a vége jó!

(#71007) rizso válasza Hunbeast87 (#71004) üzenetére


rizso
addikt

?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#71008) Hunbeast87 válasza rizso (#71007) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Valószínűleg késve írom le pontosan, de Gamesplanet-en elárazták a Dead Rising 3-at 0 fontra. Most elérhetetlen az oldal sajnos, valószínűleg javítják a hibát.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#71009) regener válasza Hunbeast87 (#71008) üzenetére


regener
veterán

Ráadásul az Apocalypse Edition-t a 4db DLC-vel.

(#71005) warcat
Énis csak ma regeltem, de sikerült hozzájutnom 1-hez: KÉP

Hunbeast87 köszi amúgy hogy írtál :R

(#71010) rizso válasza Hunbeast87 (#71008) üzenetére


rizso
addikt

Vagy úúúúgy! Azért kösz a tippet, csinálok egy reget, ki tudja mit hoz a jövő :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#71011) Amur


Amur
addikt

Nem tudok a support oldalon ticket-et nyitni a Microsoft Flight játéknak, mert nem hozza fel..
GFWL problémám van nekem is, a játékban a marketplace-en nem tölti le a DLC-ket amiket korábban megvettem hozzá. Korábban jártam már így, akkor a GFWL kliensben engedte letölteni, de az most senkinek sem megy normálisan, a "the client must point to the same windows live id" hibaüzivel el sem indul..
Így ez az út nem járható.. de lehet nem véletlenül, ticket-et sem tudok létrehozni rá..
Hogyan tudok még reklamálni?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#71012) prtvlogan válasza De4d (#71006) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Szia!

Nálam ugyanez volt, Metro, Batman stb játékoknál, amik használták az nvidia psychic-et. Első körben ezt leinstallátam, megnéztem, szépen ment mindkét játék. Ezután feltettem egy régebbi nvidia drivert, azzal már nem volt ilyen problémám. Valamivel később (napok?) frissítettem a drivert az akkori legfrissebb aktuálisra, és azóta sincs ilyen gondom! :)

Tehát, ha nvidia karid van, próbáld meg kikapcsolni a psychic-et, ha a játék továbbra is lassul, akkor töröld ki, és nézd meg úgy!,,,

Bocs, privát akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#71013) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Ezzel a figyelmeztetéssel szembesültem.

Ha megadom az adataimat neki, akkor utána minden úgy megy tovább ahogy idáig? Nem jár semmilyen plusz költséggel? Próbáltam utánajárni, de annyira nem értem én ezt.

(#71014) eami válasza beldeczki (#71013) üzenetére


eami
Topikgazda

ha csak nem USA állampolgár vagy akkor azon kívül hogy nyilatkozol, semmi egyéb teendő vagy hatása a dolognak nincs.

(#71015) Ryder62


Ryder62
őstag

Most ez egy vicc?

A Deus Ex Human Revolution Director Cut-ja 20 euro, mikor megvan az alapjáték és a Missing Link?
Beraktam kosárba hátha bugos az oldala, de nem, 20 eurot kéne fizetnem...-.-

(#71016) Mate válasza Ryder62 (#71015) üzenetére


Mate
nagyúr

Korábban így volt:

Újonnan: 19.99 EUR
DX:HR birtokában: 7.99 EUR
DX:HR + Missing Link birtokában: 3.99 EUR

Elég sokáig volt ez a kedvezmény, szerintem korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#71017) Bad Pritt válasza Ryder62 (#71015) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez máskor is bugos volt, Summer Sale után nem állították vissza a tulajok kedvezményeit időben, javítják majd.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#71018) Gerzsi


Gerzsi
tag

8€-ért melyik játék a legjobb vétel?

(#71019) DJGABI válasza Gerzsi (#71018) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71020) Heavyrain válasza Gerzsi (#71018) üzenetére


Heavyrain
őstag

8db Fortix.

;]

(#71021) pigster válasza Gerzsi (#71018) üzenetére


pigster
senior tag

Szerintem most ez lenne a legjobb vétel 8€-ért:
http://store.steampowered.com/app/298110/

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#71022) djculture válasza pigster (#71021) üzenetére


djculture
félisten

Hát ez kicsit több amúgy originen megfelő régióból 7100-ért vehető a cucc és van benne angol is, 10790 a gold. Jókor költekeztem ki én is, de még van idő megvenni:)

[ Szerkesztve ]

(#71023) Gerzsi válasza pigster (#71021) üzenetére


Gerzsi
tag

Ez kicsit több mint a keret :D

(#71024) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Sziasztok!
Bocsi az off-ért, de linkelem ide is :)
Arkham Origins. még lehet jelentkezni este hatig.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#71025) Evome válasza Gerzsi (#71018) üzenetére


Evome
aktív tag

Garry's Mod
:K

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#71026) Samus válasza Gerzsi (#71018) üzenetére


Samus
addikt

Most kb. semmi. Várj egy hónapot, elvileg akkor kezdődik az őszi vásár, 8 euróért akkor bezsákolhatod az Orange Boxot, és marad is belőle. Bár lehet az a csomag csak nekem jó játék(ok).

Most ennyiért ezt nézd meg: [link] Full sandbox, nincsenek célok (vagyis de, legyen tiszta minden). Rendkívül pozitív az értékelési ráta

Vagy 10ért Kecskeszimulátor.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#71027) Stockbauer79 válasza Samus (#71026) üzenetére


Stockbauer79
tag

Nyári vásárkor 3.49 volt OB.

just leave me alone

(#71028) gmx9 válasza Evome (#71025) üzenetére


gmx9
aktív tag

Mondjuk az traderektől már 1-2 kulcsért beszerezhető (megemlítem, ha már feljött).

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#71029) Samus válasza Stockbauer79 (#71027) üzenetére


Samus
addikt

Mondtam, hogy marad is belőle :D Pont elég lesz a HL3-ra, mikor majd -75%-ot kap.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#71030) pigster válasza djculture (#71022) üzenetére


pigster
senior tag

persze, hogy több, de 8 euróért jó vétel lenne. én csak ezt írtam
:K

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#71031) chungee


chungee
addikt

Estét!

Én meg haverral akarjuk megosztani (family share-t). Én nem látom az ő játékait, de ő az enyémet igen. És én akarok játszani az ő játékaival, nem fordítva :( ;]

Hol rontottuk el:F

(#71032) Edorn válasza chungee (#71031) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ezek szerint mindent jól csináltatok, csak rossz account-on... Csináljatok meg mindent újra, csak most a másik account-on...
:K

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#71033) chungee válasza Edorn (#71032) üzenetére


chungee
addikt

Nem értelek. Mindkettőnknek csak 1-1 accja van.

(#71034) ViharVadász válasza chungee (#71033) üzenetére


ViharVadász
őstag

Fordítva kell csinálni a folyamatot. Te neked kell a gépeden az ő accountjába lépned, és azon engedélyezni ha jól emlékszem a családi megosztást.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#71035) Alien83 válasza chungee (#71033) üzenetére


Alien83
senior tag

Csak 1? :U

(#71036) Alien83 válasza ViharVadász (#71034) üzenetére


Alien83
senior tag

Úgy csináltuk. semmi, megjelent neki de eltüntem, nálam ő oké.

Érdekes, nekem van 2-3 accountom (mármint nem az hogy van).
És egymásközt megnéztem, pl csak 2-3 játékot látok a másik profilomból, legelső gyerekkkel csináltuk azóta vele tökéletesen megy mind2 oldalról....érdekes....

(#71037) Edorn válasza Alien83 (#71036) üzenetére


Edorn
aktív tag

"csak 2-3 játékot látok a másik profilomból"
Ez talán azért lehet, mert nem minden játék osztható meg így. Pl. amihez külső reg is kell, mint pl az AC sorozat.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#71038) Alien83 válasza Edorn (#71037) üzenetére


Alien83
senior tag

Oks de ez vagy 50-60 játékból 2-3....és a sima accountomból elvileg mindet megossza.

(#71039) htc07 válasza Edorn (#71037) üzenetére


htc07
addikt

én látok minden játékot a primary accountomról a secondaryn, csak pl. a gta4-nél nem play gomb van a "haszonleső" accounton, hanem purchase.

(#71040) ollie válasza htc07 (#71039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak azért látod, mert installálva van a gépen, amúgy nem látnád. Az olyan játékokat, melyekhez a Steam accounton kívül kell egy másik account is, nem lehet megosztani.

***

(#71041) htc07 válasza ollie (#71040) üzenetére


htc07
addikt

most hogy nézem, tényleg így van. :B

(#71042) Csapoati válasza ollie (#71040) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En a telepitetlen jatekokat is mind latom a megosztott accounton a masik fiokrol. Vagy csak a GTA-ra ertetted az elso mondatot?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71043) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Esetleg valaki nem húzta ki 10 prestigere az Awesomenauts profilját?

(#71044) ollie válasza Csapoati (#71042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a GTA4-re értetettem, és ezzel együtt azokra, melyeket nem lehet megosztani.

***

(#71045) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

50%-KAL OLCSÓBB Z Franchise
66%-KAL OLCSÓBB POSTAL

vihető

(#71046) genndy válasza Franky2Ster (#71045) üzenetére


genndy
addikt

Ninja vagy Trade topikba inkább az ilyeneket.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#71047) warcat


warcat
veterán

Pár játék kártyás lett megint,ennek kapcsán: Alpha Kimori episode One legtöbb kártyájánál 40-50 darabos buy order van 0.13€-ért,ami nem rossz,de egyből felmerül a kérdés,hogy mire kellhet.Első pillantásra nem láttam olyan emoteikont/hátteret ami nagyon érdekes lenne,de lehet csak átsiklottam felette.

EA: It's in the crate!

(#71048) Zamery válasza warcat (#71047) üzenetére


Zamery
senior tag

Hát a "manga" játékok mindig menők, de főleg a hátterek drágák:[link]. (még)

A The Ship is kártyás lett. Nem győztem a sok 2 pack-tól szabadulni, és tessék. :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#71049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érdekel esetleg:

The Evil Within fps unlock, arány megváltoztatása, stb.

Live-Die-Respawn

(#71050) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

olyan problémám adódott a Steam-el hogy csak úgy egyik percről a másikra elindul a winfos alatt és GPU -t feltekeri 98%-ra?????
kb egy hete vettem észre hogy valamiért neki álltak laggolni a játékok, drivereket cseréltem, majd újra raktam Windowst szombaton..de nem lett jobb...ma eljutottam a hiba leszükítés terén hogy valamiért folyamatosan a rendszer felállás után a 10-15 perccel a GPU 98%-os terheléssel megy....GTX 670 topicban kezdtem el keresgélni, majd ott segítséget kérni...
és ott vettük észre hogy a Steam a ludas, amint kilövöm a feladat kezelőben a GPU kihasználtság visszamegy alapra...

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.