Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#11001) danih


danih
addikt

Na nem várom meg a karit, kell a portal2 :)
Valaki, two-pack?

(#11002) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy kérdés: a friendlisten én meg tudom változtatnia barátok neveit (magamnak)? Van egy csomó arc, akiről már azt sem tudom lassan kicsoda, és valahogy megjelölném, mi az "eredeti" nickje, hogy felismerjem.

Példa: úgy ismerem mint "Lajos" de a steamen a neve "[PRO]Kill4hd3v1lh4ck3rhcg4m3r666[HUN]". Azt akarom elérni, hogy a friendlistemen mint "Lajos" jelenjen meg.

@danih: szerintem sem éri meg várni, kicsi az esélye, hogy lényegesen olcsóbb legyen. Nekem így 2100 Ft-omba fájt, az már tényleg nem egy ökör ára ezért a játékért.

@ittakary: MSN-t nem használok mióta leérettségiztem ;] Ettől szerintem az igény jogos, sajnálnám, ha nem lenne rá mód.

[ Szerkesztve ]

(#11003) ittakary válasza DeFranco (#11002) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem tartom valószínűnek. Ez nem MSN :D

(#11004) zseko


zseko
veterán

Ijjáááá, mennyi akció :Y :Y :)) :C :C A kívánságlistám 70%-a le van akciózva, na most gondolkozhatom melyiket vegyem :O Szerintetek a Siberia I+II lesz olcsóbb karácsonykor? Igaz már most is jobb árban van mint boltban meg lehet venni. És vajon a Sacred2 lesz-e olcsóbb? most még csak -33%-on van, de február óta gondolkozom a vásárlásán és boltban is kb 2000ft.. MDK is érdekel, az is csak 5€ és nagyon jókat játszottam vele.. A vége az lesz, hogy addig vacillálok míg lejár és nem veszek semmit :O
A TDU2 mennyire éri meg?

(#10954) GeneraL_XTX én vagyok olyan hülye, hogy 2x veszek meg játékot :DDD A mirror edge annyira bejött, hogy megvettem steamen is, igaz kifogtam egy érdekes akciót a tescóban, mert 990-ért vettem meg anno, + a mellette levő polcon meg 2000-ért volt :D Azóta sem láttam ilyen árban sehol. "Tescó gazdaságos" kiadás volt, de be tudtam regelni Originen :)) És a FryCry-t is megvettem 2x :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11005) ittakary válasza zseko (#11004) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem, ami most akciós, azt már érdemes megvenni. Pár 1-200 forint spórolásért nem éri meg egy teljes hónapot várni a karácsonyi mannára....

(#11006) zseko válasza ittakary (#11005) üzenetére


zseko
veterán

Oooh, Syberia kapható Boundle Pack-ban, úgy csak €7.49 a kettő, ezt tutti hogy megveszem :C Igazság szerint a Sacred2 gondolkoztat, 50%-ért simán megvenném, €6.69-ért csak azért gondolkodom mert annyiért magyarul kapom meg a boltban..

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11007) DeFranco válasza zseko (#11006) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kár hogy az Amerzone-t nem árulják vele. Nagyon nehezen beszerezhető játék, eredetiben még talán nem is találkoztam vele.

(#11008) horvathd válasza ittakary (#10995) üzenetére


horvathd
aktív tag

Igen, más mappákat is linkelhetsz így.

"The Kid just rages for a while."

(#11009) olly válasza huskydog17 (#10996) üzenetére


olly
aktív tag

nekem is ez volt a TDU2-vel és nekem nincs vírus írtom, 20%körül jártam amikor vissza ugrott 0%ra (meg egyik ismerősömnek is ez volt a tdu2-vel)

(#11010) maross válasza AxBattler (#10982) üzenetére


maross
veterán

En megvarom amig negyedelik a Kings bounty osszest :). Meg mindig jobban tetszik az elso resze, mint a heroes 4-5-6.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11011) AxBattler válasza maross (#11010) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11012) maross


maross
veterán

Aki rpg-s hack n slash-szerure vagyik, de megis valami ujra, ezzel sokat jatszottam, megeri a penzet. Sokfele karakter, epitheted a faludat, es le kell nyomnod az egyre erosebb monsztakat. Kis gazdasag, kis rpg, kis zuzas, minden van benne :).

Hinterland 75 % $2.49 £1.74 €2.49

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11013) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ezekket a "mezei" akciókat csak majd utolsó nap vegyétek meg nehogy valamelyik nap még nagyobb akció legyen rajta!!!!!!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11014) maross válasza BigBlue69 (#11013) üzenetére


maross
veterán

Marmint mi a mezei akcio? Az osszes ami most kint van, vagy a 75% alattiak, vagy mi?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11015) zseko


zseko
veterán

Na nem vacilláltam tovább, megvettem a Syberia pack-ot, meg a Sacred 2-t, ezeket már majdnem megvettem boltban az elmúlt hetekben. A MassEffect-eket meg majd megveszem máskor, azok nem izgatnak végülis annyira. Remélem be tudom magyarosítani őket.

Érdekes, a Sacred 2 mögé beírja azt hogy: (EU). Ez miben térhet el?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11016) KubanitoS válasza maross (#11014) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azok, amelyek nem kiemelt napi akciók. Bármely játék bekerülhet napi akcióba függetlenül attól, most mennyi kedvezmény van rájuk.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11017) ollie válasza KubanitoS (#11016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, de amin már most 75% van (260 játék!), az már nem igen lesz a következő napokban olcsóbb.

***

(#11018) KubanitoS válasza ollie (#11017) üzenetére


KubanitoS
veterán

Persze, ez ugyanúgy érvényes az egy-két hete megjelent cuccokra is. Logikusan nézve ki lehet szűrni melyik cuccosra van esély napi akcióban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11019) danih


danih
addikt

Hmm nem értem miért dollárban kapom a steam árakat most? Magyar helyszín, magyar IP, ürített cache... most nem merem megvenni a portal 2-t :)

(#11020) maross válasza danih (#11019) üzenetére


maross
veterán

huuuu.. mindent meg kell venni occo dollaroszert :D

szerk: letoltesi szervernek mi van beallitva?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11021) olly


olly
aktív tag

valaki találkozott már ilyen hibával?

elégé idegesít hogy most 14gb letölté sután nem megy :S
és ellenőriztem a file-okat!

(#11022) ollie válasza danih (#11019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még nem fogod tudni dollárban megvenni.

(#11021) olly: és gondolom a Steamből indítod...

[ Szerkesztve ]

***

(#11023) KubanitoS válasza olly (#11021) üzenetére


KubanitoS
veterán

Adminként indítsd a Steamet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11024) ollie


ollie
MODERÁTOR

Dungeon Defenders free DLC - dec 2-ig, utána már fizetni kell érte, ha addig nem "vetted meg" ingyen

***

(#11025) olly válasza KubanitoS (#11023) üzenetére


olly
aktív tag

köszönöm szép a választ, így már megy! :)

(#11026) SityiSXT válasza ittakary (#10981) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az igazat megvallva ennek sok értelmét nem látom. Induláskor ugyanis a Steam kliens átnézi a játékaidat, melyikhez jött frissítés - az meg mivel így amúgy is a HDD-n van, nem sok gyorsulással járna, plusz ott van a neted sebessége is, mint limitáló tényező. Maga a kliens ugyanis elég gyorsan elindul. Szerintem ha a játékaidat amúgy is a HDD-n szeretnéd tartani, jobb, ha az egész Steam mappád ott van. Ha pár játékot szeretnél SSD-ről futtatni, akkor inkább a Steam Movert használd.

(#11027) ittakary válasza SityiSXT (#11026) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem már elindulás után ellenőrzi a játékokat. És nekem pont maga az elindulás fontos (Friends stb)

De ezt a linket köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#11028) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Megvettem a Humblebundle csomagot, benne az Uplink nevű játékkal.
Első indítás után beállítottam a felbontást (1920x1080 - fullscreen), megcsináltam a tutorialt, kiléptem, majd amikor folytatni szerettem volna a játékot, az ablakban indult. Ráadásul egy 1920x1080-as méretű ablakban. Az options rész az ablak jobb alsó sarkában van, így lehetetlen elérnem azt, hogy fullscreenre állítsam újra a játékot.
Valaki találkozott már hasonló problémával?
Így gyakorlatilag nem tudok játszani vele...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11029) ruti válasza SityiSXT (#11026) üzenetére


ruti
Közösségépítő

már nyárom is kérdeztem, most megpróbálom megint, ha már téma lett:

azokat a játékokat, amik a steamapps\common\"játéknév" alatt vannak, linkelem MKLINK-el, tiszta ügy

de azokat a játékokat hogy rakom át HDD-re, ami a "profilnév" alá ömlesztve pakolja a játékfájljait, nem a common-ba külön könyvtárba? ugye a VALVE-s játékokról van szó!

ötlet valakinek? egyenként linkelni a fájlokat?

tudom, vegyek nagyobb SSD-t? :B

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#11030) Reinqe válasza ruti (#11029) üzenetére


Reinqe
csendes tag

Abe rajongó nincs is itt?

Az egyik legjobb 2d-s platform!

A 3., 4. részről van valakinek tapasztalata?

(#11031) ittakary válasza ruti (#11029) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kérdés: miért nem az egész Steamapps mappát pakolod át? :P

(#11032) horvathd válasza ruti (#11029) üzenetére


horvathd
aktív tag

És ha az egész steamapps mappád linkelnéd át?

"The Kid just rages for a while."

(#11033) AxBattler válasza Reinqe (#11030) üzenetére


AxBattler
félisten

Rajongó nem vagyok, de EZT meg fogom venni - szerintem jobb, mint az általad linkelt...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11034) Rabbitf_24 válasza lordjancso (#11028) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ALT + Enter

(#11035) danih válasza AxBattler (#11033) üzenetére


danih
addikt

Amikor kijött iszonyat bugos volt - nézd meg a fórumot, megoldották-e ezeket a problémákat, mielőtt vennél!

(#11036) lordjancso válasza Rabbitf_24 (#11034) üzenetére


lordjancso
senior tag

próbáltam, nem működik. :(

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11037) AxBattler


AxBattler
félisten

Jut eszembe!
Anno úgy állítottam be a STEAM-et, hogy ne kérjen jelszót indításkor. Most már szeretném, hogy kérjen, de SEHOL sem találom azt a nyamvadt opciót... :W
Valaki meg tudná mondani, hogy hol találom? :F

danih: Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11038) SityiSXT válasza AxBattler (#11037) üzenetére


SityiSXT
őstag

Csak tipp, de: kijelentkezel, és újra be, csak nem pipálod ki a jelszó megjegyzését.

(#11039) ollie válasza lordjancso (#11036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd meg a könyvtárában, hátha van valami ini fájl, amiben állíthatod vagy a felbontást, vagy a fullscreent.

***

(#11040) lordjancso válasza ollie (#11039) üzenetére


lordjancso
senior tag

Biztosan van valami fájl, amiben ezt tárolják, de nem módosítható szövegszerkesztővel, úgyhogy sajnos ez is bukta.
Lehet a Steamen a játékok Properties ablakában a Set lauch options résznél indító paramétereket megadni, de arra sem reagál.
Van pár játék, amiből ha néha Alt + Tab-bal kilépek, majd vissza, akkor ablakba teszi, de mindegyiknél működik az Alt + Enter billentyűkombináció, hogy visszatérjek fullscreen módba, itt viszont nem..
Teljesen tanácstalan vagyok, pedig elég jó játéknak tűnik, szívesen játszanék vele...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11041) ollie válasza lordjancso (#11040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steam fórumán nézz körül, hátha van erre megoldás.

***

(#11042) danih válasza lordjancso (#11040) üzenetére


danih
addikt

A megoldás marha egyszerű, barátod, a medvesajt google segít.

[ Szerkesztve ]

(#11043) DeFranco válasza danih (#11042) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megvetted már az ehetit a portalt??

(#11044) danih válasza DeFranco (#11043) üzenetére


danih
addikt

not yet, nincs még partner. ha estig nem lesz, megveszem egyedül.

(#11045) Reinqe válasza AxBattler (#11033) üzenetére


Reinqe
csendes tag

Amit linkeltél a 1.-4. Abe packban a 3., 4. csak xbox-ra jelent meg korábban, ezek amik ebben vannak pc portolások. Az 1., 2. volt eredetileg pc-s.

Mai szemmel a rosszabb felbontású 2d platformok még mindig jók, sőt... hamarosan kijön HD felbontásban az 1., 2. :)

(#11046) lordjancso válasza danih (#11042) üzenetére


lordjancso
senior tag

Azért ennyire mégsem egyszerű a megoldás. Szerinted nem próbáltam meg a Google-ben keresni?
Ha megnézted a találatokat, van egy csomó elavult fórumhozzászólás 2006-ból, amiből egy sem működik.
Nem igazán tippekre vagyok kíváncsi, hanem megoldásra első kézből, olyan embertől, akinek meg van a játék, találkozott a hibával és meg is tudta oldani valahogy...
Szerintem biztos van más is itt, akinek megvan az Uplink és nem ablakban szeretne játszani vele.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11047) danih válasza lordjancso (#11046) üzenetére


danih
addikt

Kipróbálom otthon.

(#11048) Ilsyde válasza lordjancso (#11046) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#11049) lordjancso válasza Ilsyde (#11048) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ezt konkrétan nem, de nem működik. :(

(#11047) danih: Oké. Köszi.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11050) Ilsyde válasza lordjancso (#11049) üzenetére


Ilsyde
őstag

Es ezeket?
Masodik hozzaszolasban ir egy patch-rol (targytalan), egy inditoparancsrol (amit elvileg a readme.txt-ben is megtalalsz) meg egy konfig fajl kitorleserol.

Tobbet sajnos nem talaltam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.