Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#28001) Alien83 válasza r3dsnake (#28000) üzenetére


Alien83
senior tag

Nagyon gyorsan regelj akkor. fasza oldal.

(#28002) vante


vante
aktív tag

Most akkor senki se kapott semmit? Vagy kapott egy jelvény, és kész?

(#28003) csaba951 válasza vante (#28002) üzenetére


csaba951
veterán

Igen. Ennyi! Viszont soha nem is ígért semmi mást a Steam.

(#28004) r3dsnake válasza Alien83 (#28001) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Regeltem, de nemigazán értem, hogy itt hogyan lehetne játékot szerezni, azt meg pláne nem, hogy ebből pénzt kihozni. Esetleg ha van valakinek tanácsa, vagy leírása, szívesen fogadnám.

Köszi!

(#28005) csaba951 válasza r3dsnake (#28004) üzenetére


csaba951
veterán

Naponta többször benézel ebbe a fórumba! Majd ha lesz megint ingyen játék, akkor szólnak a többiek! :)

(#28006) po1son válasza r3dsnake (#28004) üzenetére


po1son
addikt

Nem írta senki, hogy itt a nap 24 órájában lehet ingyen játékot szerezni... Ha lesz free játék az oldalon, akkor innen phról tájékozódol...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28007) vante válasza csaba951 (#28003) üzenetére


vante
aktív tag

Ígérni nem ígért, csak reménykedett mindenki. Akár egy kupon, vagy valami. Gondolom a legutóbbi Sale-nél sok fake account született, azért is került behozatalra a korlátozott fiók. Plusz most már nem achis játék volt.

(#28008) tupacamaru válasza r3dsnake (#28004) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az elmúlt két-három hétben több játékot is meg lehetett venni ingyen, ezeket később vissza lehet trad-elni valamennyi összegért, és abból vásárolni. Mondjuk nem ez a jellemző, inkább ritkábban szoktak ilyen akciók lenni.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28009) vante


vante
aktív tag

Utolsó sale háttérkép:
[link]

(#28010) Źşë' válasza vante (#28009) üzenetére


Źşë'
addikt

k.o. :D de van realitás alapja! _D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28011) Alien83 válasza r3dsnake (#28004) üzenetére


Alien83
senior tag

Többiek már írták.
Röviden: figyelgetni kell vagy a GMG-t vagy itt...és ha értesülsz valami ingyen játékrol, ráiratod a profilodra ami időnkánt kap trade értéket, ha úgy érzed egy játék trade értéke éppen elegendően sok, és nem akarod elveszíteni átrakod a Credit-ekhez és ott már biztonságban van...de majd idővel sgítünk, és meglátod nem bonyolult.

(#28012) r3dsnake válasza Alien83 (#28011) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi neked és a többieknek is a segítséget. : ) Mindenképp figyelni fogom a topicot.

(#28013) kisho válasza Alien83 (#28011) üzenetére


kisho
senior tag

A GMG Deals részleget kell figyelni a fórumon?

(#28014) Źşë'


Źşë'
addikt

nekem ezek lettek meg:

- From Dust /3,74€
- Assassin's Creed® Revelations /13,59€
- Alan Wake's American Nightmare /3,49€
- The Hitman Collection /4,99€
- Prince of Persia Complete Pack /9,99€
- Dear Esther /1,74€
- The Darkness II /5€
- Red Faction: Armageddon Path to War DLC /1,24€
- Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™ /2,5€
- Need For Speed: Hot Pursuit /2,5€
- Risen /2,5€
- Trine 2 /3,24€
- SkyDrift /2,37€
- SkyDrift: Gladiator Multiplayer Pack /0,67€
- SkyDrift: Extreme Fighters Premium Airplane Pack /0.43€
- Killing Floor - Harold Lott Character Pack /0,99€
- Killing Floor - Urban Nightmare Character Pack /0,49€
------
59.47€

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28015) albert8


albert8
addikt

Nálam:

The Final Hours of Portal 2
Mafia II Betrayal of Jimmy DLC
Mirror's Edge
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28016) cskamacska


cskamacska
addikt

Steam Summer Camp Day 12 Picture Leaked!

:DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28017) po1son válasza cskamacska (#28016) üzenetére


po1son
addikt

Régi lemez. Már volt. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28018) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv
Ez a Steam olyansmit is tud mint az Xfire? Szóval nézi mivel játszok és számolja, vagy csak a saját játékait nézi?

Switch Tax

(#28019) po1son válasza MasterMark (#28018) üzenetére


po1son
addikt

Már mint mit számol? Az órákat? Ha arra gondolsz, akkor igen a válasz.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28020) r3dsnake válasza po1son (#28019) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De csak annál a játéknál ami steam játék. Tehát ha non-steamként van hozzáadva, annál nemhiszem hogy számolná.

(#28021) MasterMark válasza r3dsnake (#28020) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ez lenne a lényeg, hogy lemezes nem Steam-es játékot egyáltalán lát?

po1son: Igen, arra gondoltam. Meg látszik-e, hogy ott vagyok és azzal játszok éppen?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#28022) ollie válasza po1son (#27999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sűrűn? Mondjuk évente két alkalommal.

***

(#28023) sagem válasza MasterMark (#28021) üzenetére


sagem
addikt

minden ilyesmit "csinál" de csak steames játékkal.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#28024) MasterMark válasza sagem (#28023) üzenetére


MasterMark
titán

:R

Switch Tax

(#28025) sagem válasza MasterMark (#28024) üzenetére


sagem
addikt

de egyébként ki tudod próbálni, tölts le, telepítsd, és próbálj ki ingyenes gameket :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#28026) MasterMark válasza sagem (#28025) üzenetére


MasterMark
titán

Most per pill Lubuntu van fent ezért kérdeztem, de ha visszakapom a gépem akkor feltétlenül kipróbálom. Egyébként is ki akartam. :)

Switch Tax

(#28027) kovsol válasza MasterMark (#28021) üzenetére


kovsol
titán

Hozzá tudod adni akár az Office -t is amúgy, és azt is látják a barátaid ha használod :D De ilyen nem steames programok esetében, csak egy parancsikon lesz a steamben a program, meg engedélyezi a steames kommunikációt közben.

May the Force be with you!

(#28028) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Másnál is vírust (malware) jelez az Avast, miközben frissít a Steam? :F

Nálam le is blokkolta a fájlt, remélem hogy csak hamis riasztás van a dolog hátterében, most ugyan nem kell még, de délután biztosan szükségem lesz a Steamre, remélem addig kijavítják.

MOD: A hivatalos fórumon is írják, akkor nem egyedi a probléma.

MOD2: Megoldódott: Kézzel frissítenem kellett az Avastot, utána már nem írt hibát (Érdekes, automatikus frissítés mellett nem tölt le mindent? :F )

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28029) Youri válasza Vistaboy (#28028) üzenetére


Youri
veterán

Avas az az avast ;]

RTX ON

(#28030) Agyzuzo válasza Vistaboy (#28028) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt már sok frissítésnél eljátszotta az Avast, sztem megérett az uninstallra. ;]
(Microsoft Security Essentialst ajánlanám helyette)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28031) ViharVadász válasza Agyzuzo (#28030) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én is csak azt tudom ajánlani. Nekem nem jelzett, hogy bármiféle vírust kapott volna Steam-en keresztül:-)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#28032) AxBattler válasza Vistaboy (#28028) üzenetére


AxBattler
félisten

Én felfüggesztettem az Avast-ot arra 30mp-re, amíg települt a Steam, aztán újraindítottam.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28033) Gergosz2 válasza Agyzuzo (#28030) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1 :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28034) Tom6


Tom6
aktív tag

Akinek kell egy CS:S guest pass az írjon. :)

(#28035) Gergosz2 válasza Tom6 (#28034) üzenetére


Gergosz2
veterán

és az mit takar?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28036) Tom6 válasza Gergosz2 (#28035) üzenetére


Tom6
aktív tag

Vendégbelépőt. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28037) Gergosz2 válasza Tom6 (#28036) üzenetére


Gergosz2
veterán

már css-ből is van ilyen :Y

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28038) po1son válasza ollie (#28022) üzenetére


po1son
addikt

Utolsó 5-6 hétben látogattam mostanában csak a GMGét. Azóta Commandos, Beyond Divinity, UFO: Aftermath, Hacker Evolution Untold, Hacker Evolution voltak ingyen.
Vagyis az állításod nem helyén való. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28039) arfer válasza po1son (#28038) üzenetére


arfer
aktív tag

De helyénvaló, mert ezek előtt nem voltak ilyen sűrűn ingyen játékok. De szerencsére azért előfordultak :)

(#28040) ollie válasza po1son (#28038) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez volt az egyik alkalom az elmúlt 1 év alatt.

***

(#28041) Wolverine válasza Alien83 (#28011) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kell. Ha beállítod a profilodban, hogy emailben értesítsenek az akciókról, akkor minden ingyenes játékról kapsz mailt is... nyilván olyan mailt kell használni, amit minden nap olvasol.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28042) Źşë' válasza Vistaboy (#28028) üzenetére


Źşë'
addikt

na ez az a vírusirtó amit soha a büdös életben nem fogok felrakni a gépemre! meg ne mis ajánlok senkinek!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28043) daneel92


daneel92
tag

sziasztok!
feltettem steamet a windows 8 release preview verziójára, és rögtön le is szedtem rá két játékot: skyrim és fallout 3 GOTY. skyrimmal nincs is semmi gond, indul rendesen, de falloutnál, amikor elindítom, bejön a kis menüje, ráklikkelek, hogy play és semmi, nem csinál semmit. telepítésnél minden szükséges segédprogramot feltett magának. mi lehet a gond?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#28044) Youri válasza daneel92 (#28043) üzenetére


Youri
veterán

Steam szerint már a Windows 7-nél is lehetnek gondok a Fallouttal, akkor egy Win 8 RC esetében mit vársz

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#28045) .tnm válasza daneel92 (#28043) üzenetére


.tnm
addikt

csak egy tipp, de a games for windows live fenn van? ha fenn van, akkor indítsd el külön a kliens programját, lépj be a profilodba (elvileg elég offline is) és csak utána a fallout 3-at. asszem ilyesmivel sz*ptam GTAIV-nél is

illetve a steam apps könyvtárban megkeresheted a fallout indító exe-jét és rakhatsz rá kompatibilitás módot, hátha az segít

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#28046) Wolverine válasza Źşë' (#28042) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem több, mint 6 év alatt nem volt vele problémám :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28047) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Üdv!

Steamon hol tudom beállítani letöltés előtt, hogy a játékot melyik meghajtóra mentse?

Live poor, die ritch.

(#28048) batman91 válasza gyáliSanyi (#28047) üzenetére


batman91
őstag

Sehogy. Oda teszi a játékot ahová steamet telepítetted.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#28049) Youri válasza gyáliSanyi (#28047) üzenetére


Youri
veterán

Ahova telepítetted a Steamet, oda fogja

RTX ON

(#28050) tupacamaru válasza gyáliSanyi (#28047) üzenetére


tupacamaru
veterán

De vannak olyan programok amik képesek átmozgatni másik meghajtóra a már telepített játékokat.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.