Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) negyven2


negyven2
veterán

A Comedy Central elkaszálta a Futuramat. :(

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5452) mayday00 válasza #54715584 (#5424) üzenetére


mayday00
őstag

Orphan Black 1x04

Van már hozzá felirat :C Este nézem is. Legjobb sorozat :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5453) S0m30n3 válasza negyven2 (#5451) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Neeeeeeeeeeee. :( Gondolom még egyszer már nem fog megmenekülni sajnos...

(#5454) negyven2 válasza S0m30n3 (#5453) üzenetére


negyven2
veterán

Maximum a Netflix, Amazon, Xbox Videos vagy hasonló szolgáltató megmenti majd. Vagy nem.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5455) #54715584 válasza mayday00 (#5452) üzenetére


#54715584
törölt tag

No hogy tetszett? :)

(#5456) kmarci25


kmarci25
veterán

Bates motel 1x05 SPOILER
Szerintetek az, hogy Norman lefeküdt Bradley-vel csak képzelgés? Nekem egyre inkább annak tűnik... Oké, hogy az esti sms-ek mentek, meg a tesó elküldte a csajhoz, de szerintem aztán nem volt semmi. Bradley nem is válaszolt az sms-re... Mit gondoltok?
A sorozat egyébként még mindig jó, bár a mostani rész kicsit gyengébb lett, meg volt egy-két következetlenség... Pl. Emma reggel már tudja, hogy Norma-t letartóztatták ("nagy hír, egy kisvárosban"), de Dylan simán elfut a kórházból, és senki nem tudja, hogy ő kicsoda. Ez kicsit necces.
De az basszus, hogy Normanra buknak a csajok? :DDD Emma egyébként nagyon jó karakter, és jól is játszik.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5457) mayday00 válasza #54715584 (#5455) üzenetére


mayday00
őstag

Ma fogom megnézni tegnap eset bealudtam :D DE biztos hozza a előző részek színvonalát :)

(#5456) kmarci25

Bates motel 1x05

Szerintem lefeküdt vele. Bár lehet csak képzelgés. Szerintem a 5.-rész is jó volt :D

Már kint van a 6. is . :C

Ha még nem tudnád esetleg. 2.évad berendelve :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5458) mayday00


mayday00
őstag

Aki esetleg még nem tudná,

Magyar premier – VIASAT6: 05.30 Éghasadás (Falling Skies) (Alföldi Róbert lesz Noah Wyle hangja)
Magyar premier – VIASAT6: 05.31 Amerikai Horror Story (American Horror Story)
Magyar premier – VIASAT6: 05.27 Dexter 6. évad

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5459) mayday00


mayday00
őstag

[link]

új Falling Skies promó (tömve új jelenetekkel)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5460) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Van köztetek nagy OZ rajongó? :) A sorozattal foglalkozó oldalakat keresnék magyarul vagy angolul, főleg olyanokat amik apró, elsőre fel sem tűnő részleteket és bakikat elemez ki. Sajnos kuglizással és FB-on csak folyton ilyen dicsőítő hozzászólások áradatát tartamazó oldalakat találok. Előre is köszi!

(#5461) mayday00


mayday00
őstag

Vikings S01E07

Jó rész volt. Idáig talán a legjobb. Volt benne hentelés rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5462) #54715584 válasza mayday00 (#5459) üzenetére


#54715584
törölt tag

Óóóójeeeee, minél több űrlényt nekünk, hogy a földlakók felkészülhessenek a közelgő első kapcsolatra :DDD

(#5463) mayday00


mayday00
őstag

Zero.Hour 1×04

Leadták :D 3.-rész után kaszálták, de úgy látszik a maradék részt szépen leadják :D

Orphan Black 1x04

Kemény rész volt :D Hozzák a remek színvonalat. Zene is ütős alatta. Néha a hideg kiráz :D

Pörgősek a részek, üresjárat szinte nincs benne, unatkozni cseppet sem lehet alatta :D

Főszereplő csaj nagyon jól játssza a szerepét. Következő rész is tartogat meglepetéseket ahogy a előzetesből kiderült. :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5464) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Defiance S01E02 egynek elment. A sci-fi miatt kap még esélyt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5465) mayday00


mayday00
őstag

Bates motel 1x06 Nagyon jó rész volt. Egyre betegebb. :D Idei újoncok között benne van nálam a top 3 ban.
Fiú meg anyja a 2 pszicho...
Nem SPOILER-ezek. De szerintem Norman a következő részben kinyír valakit. Aki nézi a sorozatot sejti, hogy kire célzok.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5466) mayday00


mayday00
őstag

DaVinci's Demons 1x01

Közepes volt. Annyira nem volt nagy szám. Nem estem tőle hanyatt. Következő rész remélem jobb lesz.

Defiance S01E02 Úgyszintén. Közepes. Semmi extra.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5467) #57919488


#57919488
törölt tag

Lehet csak én vártam többet Defiance-tól? :B
Ment nálam a kukába Revolution mellé :DDD :(((

(#5468) #54715584


#54715584
törölt tag

Defiance 1x02

Nem nagyon fűlt a fogam hozzá, de tudom magamról, hogy ha túl vagyok hajtva, nem olyan a kedvem. Viszont volt magyar felirat, így belevágtam. Hát tényleg semmi extra, de a vacsi mellé jó volt, viszont nem nagyon kötött le. Szóval nem tudom, hogy a fáradtság miatt vagy mert tényleg közepes volt, de ez most nem nagyon tetszett, pedig az első résznél nagyon lelkes voltam.
Valószínű még 1-2 részt megnézek, ami aktuális, de lehet utána dara lesz belőle.

(#5469) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Vikings S01E08 különös rész volt, de ettől még tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5470) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Orphan Black S01E04 újabb remek rész. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5471) mayday00 válasza #57919488 (#5467) üzenetére


mayday00
őstag

Kb egy szinten vannak. De szerintem a revolution egy fokkal jobb. :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5472) kmarci25


kmarci25
veterán

Borgias/Borgiák harmadik évadát elkezdte valaki? Eddig három epizód ment le, az elsőhöz van felirat. Az eddigi évadokat bírtam, tetszettek.

Valaki tegyen rendet nekem ebben a dologban. Most akkor hogy van ez, hogy a Hannibal az AXN-en plusz egy rész kap? Mi annak az epizódnak a címe? Nem akarom kihagyni...
Egyébként a legutóbbi, Potage c. rész, asszem a 3. epizód nagyon jó volt. Beindult a sztori.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5473) mayday00 válasza kmarci25 (#5472) üzenetére


mayday00
őstag

Hannibalról info

[link]

Bostoni merénylet miatt Amerikában a 4.rész nem kerül bemutatásra, Csak Európában.

Magyar axn-en is természetesen le fog menni a 4.rész.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5474) leslieke válasza kmarci25 (#5472) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bostoni balhé miatt Amerikában kimarad egy rész, amit máshol meg leadnak. Ennyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5475) kmarci25 válasza mayday00 (#5473) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt én is olvastam a commenten. A kérdés az, hogy mi ennek a félig kimaradt epizódnak a címe? Mert az amerikai forrásból szerzem be, és így valószínűleg kimaradna az a bizonyos epizód.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5476) csabám válasza mayday00 (#5473) üzenetére


csabám
addikt

Nóóóó...
Nem akarok szinkronos részt nézni, még a végén az fog jobban tetszeni :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5477) #54715584 válasza csabám (#5476) üzenetére


#54715584
törölt tag

AXN-en van eredeti hangsáv is, nem? :)

(#5478) leslieke válasza kmarci25 (#5475) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elvben "Coquilles" a címe: [link]

Amúgy pedig:
Az NBC nem csak megcseréli, hanem nem is adja le a Hannibal 4. részét, Bryan Fuller szerint a téma necces ezt nem spoilerezném el, hiszen nálunk az AXN a szokott ütemben le fogja adni. (Az összképet tekintve a rész csak kis átívelést tartalmaz, szóval abszolút kihagyható elvileg.) [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5479) csabám válasza #54715584 (#5477) üzenetére


csabám
addikt

Nem tudom, lehet. Ritkán nézem nagyon.
De majd megoldom valahogy (biztos lesz dual hangos virágbótban) :D
Persze kell egy felirat is hozzá, mert nem vagyok túl pörfíkt.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5480) #54715584 válasza csabám (#5479) üzenetére


#54715584
törölt tag

;)

Ha jól emlékszem AXN-en mindig is volt angol-magyar hangsáv, legalább már 6-7 éve van ilyen :K Legalábbis a digitális adókon.
Bár, én sem néztem már jó ideje :D

[ Szerkesztve ]

(#5481) csabám válasza #54715584 (#5480) üzenetére


csabám
addikt

Megnéztem itt, de csak magyart ír...
Viszont ettől még igazad lehet, este meg is nézem :K
Aztán jelentek.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5482) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss hír!

Az NBC részletekben (“websorozatként”) feltolja a netre a Hannibal – 1×04-et, amit nem adnak le. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5483) abridabri


abridabri
veterán

Defiance
Hat nekem 3 dolog jutott rola eszembe ,mintha osszegyurtak volna egybe ;
-Rage c. jatek vilaga /kornyezete
-Terra Nova
-Firefly
Amugy nem rossz annyira mint mondjatok, siman nezheto

(#5484) mayday00 válasza #54715584 (#5477) üzenetére


mayday00
őstag

Elég jó a szinkronja szóval simán nézhető :) Én olvasni utálok bevallom őszintén :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5485) kmarci25 válasza leslieke (#5478) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, ez az, köszönöm! :R
Talán azért írja a T-home, hogy csak egy nyelv, mert a műsorok nagy része csak egy nyelven megy, de sztem ez is két hangsávval jön, bár feliratot mellé nem szoktak lőni. Vadászni kell majd... :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5486) leslieke válasza mayday00 (#5484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A mai fiatalságra jellemző, hogy nem szeret olvasni. Némelyik nem is tud. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5487) Goldwin válasza #54715584 (#5480) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Hannibal
-cseh
-magyar

[ Szerkesztve ]

(#5488) kmarci25 válasza Goldwin (#5487) üzenetére


kmarci25
veterán

Na tessék, akkor csak nem kell szinkronnal nézni! :DDD Igaz, nem lesz az eredeti hang, de szép nyelv a cseh is. ;]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5489) mayday00


mayday00
őstag

Hannibal S01E01-03

Zseniális, beteges. Elég jóra sikerült.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5490) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Spartacus S03
Egész jól sikerült lezárni. Azt hittem nagyon összecsapott lesz, de nem, korrektül sikerült. Talán igen, még 1 évadot elbírt volna. Ami viszont nem tetszett: Cézárt nagyon gáz volt ilyesformán belekavarni a dologba, ezt nem kellett volna. A másik meg, hogy szerintem most rohadt sok volt a lassítás. Lényegében már az is lassítva volt, ha valaki leütött egy legyet. Most vagy régen néztem már az előző részeket, vagy ezt most egy kicsit túlzásba vitték. De alapvetően nem volt egy rossz évad/sorozat. Nekem tetszett, sőt, nagyon tetszett, hiányozni fog.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5491) Tim82 válasza kmarci25 (#5472) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elkezdtem a Borgias 3. évadot, eddig jónak tűnik.

Most én is ajánlok: Golden Boy. Zsarus-nyomozós sorozat, legalább annyira a zsaruk közötti intrikákra koncentrálva, mint a bűnügyekre, egy fiatal és nagyon ambíciózus nyomozó szemszögéből.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5492) mondomén


mondomén
őstag

House of Lies S2E4 Matt Daemonnal mi volt már. xD Jó arc ez az ember, nem szégyell poént csinálni magából.:D A Törtetőkben is volt egy hasonló rész vele.

[ Szerkesztve ]

(#5493) S e t h válasza mondomén (#5492) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem rá gondoltál.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5494) mayday00


mayday00
őstag

[link]

Egész friss.

A Killing 3. évados trailere

Ütős nagyon :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#5495) #54715584


#54715584
törölt tag

Jééééééééééééééééé "Eva Myles elmondta, hogy még mindig nincs újság a Torchwood esetleges folytatásáról, de még mindig van remény."

(#5496) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ilyen gagyi Vámpírnaplók rész se volt eddig, mint a mai, már az előzőbe látszott h hanyatlik, pedig lassan itt finálé...
Komolyan, szégyellném, ha ilyet adnék ki a kezemből. :)

(#5497) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Supernatural S08E20 nekem tetszett ez a rész, és felbukkant egy régi szereplő is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5498) oriic válasza leslieke (#5497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjjajja jó kis rész volt. Sam állapota meg...

Live-Die-Respawn

(#5499) leslieke válasza oriic (#5498) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Közeledik az évad vége, most már fel kell mutatniuk valamit. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5500) oriic válasza leslieke (#5499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne is mondd, megint hónapokig nem lesz új rész majd. :(

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.