Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) mayday00


mayday00
őstag

Ha már előzményeknél tartunk.

hannibal sorozat, melyik időszakot fogja majd bemutatni?

Esetleg valamelyik film 2 része közé be lehet sorolni?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4852) #54715584 válasza kmarci25 (#4844) üzenetére


#54715584
törölt tag

Érdekes, hogy Lucy Lawless-t senki nem említi... :U

(#4853) #54715584 válasza leslieke (#4834) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nagyon jó volt, sajnáltam, hogy csak 5 részes volt :O

(#4854) Viszlát válasza #54715584 (#4852) üzenetére


Viszlát
addikt

Mer' miért kéne megemlíteni? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4855) #54715584 válasza Viszlát (#4854) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mert Batiatus felesége volt és mert nagyon jól játszott 2 évadon keresztül? :K

(#4856) Viszlát válasza #54715584 (#4855) üzenetére


Viszlát
addikt

Ööö, nekem inkább olyan érzésem volt, hogy ő a "sztár", akit nem lehet kiírni a sorozatból... :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4857) #54715584 válasza Viszlát (#4856) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hány részt is láttál belőle? :P

(#4858) Viszlát válasza #54715584 (#4857) üzenetére


Viszlát
addikt

8 vagy 9 részt ha jól emlékszem. Miért, később már kevésbé volt unalmas és idegesítő? ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4859) #54715584 válasza Viszlát (#4858) üzenetére


#54715584
törölt tag

Áááh, értem, a te szubjektív véleményedet halljuk most, ami biztosan nem egyezik a sorozat valós értékeivel, amit mindenféle túlzás nélkül csak zseniális jelzőkkel lehetne illetni :DDD

(#4860) #57919488 válasza #54715584 (#4859) üzenetére


#57919488
törölt tag

De a banya tényleg idegesítő volt :DDD

(#4861) #54715584 válasza #57919488 (#4860) üzenetére


#54715584
törölt tag

A te szubjektív véleményed szerint :DDD

(#4862) Viszlát válasza #54715584 (#4859) üzenetére


Viszlát
addikt

Te kérdezted miért nem emlegettük a nyanyócát, mégis miféle választ vártál ha nem szubjektívet (a saját szubjektíved mellé)? :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4863) #54715584 válasza Viszlát (#4862) üzenetére


#54715584
törölt tag

Folyton az a bajotok, hogy az ember nem szubjektív. Kérek szépen objektív véleményeket, hogy miért nem jó a sorozat? :)

Kedves kalapos ember, ahogy megvédted anno a Twilightot: kategóriájának feltételeit teljesítette. :DDD

(#4864) S e t h válasza #54715584 (#4859) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még mindig nem változott a véleményem.
[link]

Ha már ókor, akkor Róma, ott nem a tinédzsereket akarták elvarázsolni, volt tartalom is.A Spartacus a vásári gagyi, ami színes celofánba van csomagolva, de sokan inkább a csomagolást nézegetik , mintsem kibontanák és meglátnák, hogy belül üres.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4865) Viszlát válasza #54715584 (#4863) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez érdekes megfogalmazás így. Pl nekem sose volt bajom a szubjektivitással, viszont ami rendszeresen zavar a fórumon az az, hogy a szubjektív véleményt próbálják sokan objektívként előadni, miközben egyértelműen egyéni preferenciák alapján alkotott véleményekről van szó. :)

A Twilight egészen más kategória, eleve az ismertsége miatt divat fikázni, bármikor, bárhol bedobhatod a társalgásba egy negatív komment kíséretében és tuti sikered lesz. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4866) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

(#4867) kmarci25 válasza #54715584 (#4863) üzenetére


kmarci25
veterán

Egy ilyen műfajban hogyan akarsz objektív lenni? :U Azt leírhatjuk objektíven, hogy mikor kezdték a forgatást, kik a szereplők, mennyi a büdzsé, stb.
De az, hogy a színészek jól játszanak, vagy sem, alkalmasak-e a karakterük megformálására, vagy sem, a forgatókönyv milyen minőségű, kizárólag szubjektíven ítélhető meg.
Egyébként teljes mértékben osztom S e t h véleményét, pont azon okok mentén nem néztem tovább, amiket leírt a linkelt hsz-ben.
Ha már a kategória feltételeinek teljesítésénél tartunk. Ha ez akció, akkor oké, teljesíti. De ha már idevesszük, a dráma, életrajzi, történelmi kategóriákat is, akkor egy nagy, kerek nullát kapunk. És pont ez a rész, ahol a színészek is buknak egy nagyot. Kínlódva néztem a drámainak beállított jeleneteket Spartacus-szal, amit általában úgy oldottak fel, hogy dugott egyet a nőjével. Életrajzi, történelmi... Erre nem is mondanék semmit. (Végül is ez a legkisebb baj, az első évadban nem zavart az, hogy egy totál fikciót láttunk, mert izgalmas volt, és még el tudtam fogadni.)

Paradox 1x02
Az újdonság varázsa elmúlt, de azért hozta a szintet. Kíváncsi vagyok, hogyan lesz vége az ötödik epizód után. Abbahagyták, mert nem ment jól, vagy lezárják... :F 7/10

Utopia 1x01
Ezek az angolok... Egy külön állatfaj. Már tegnap is meglepődtem a Paradoxon, előtte a Black Mirror-on, most meg ez. Ez az epizód olyan volt, mint egy Agatha Christie regény első két fejezete. Nagyjából sejt valamit az ember, hogy mire megy ki a játék, de sok a szereplő, sok a szál, aminek egyelőre nincs nagyon értelme, de azért elkezdi mozgatni az agyadat, és felkelti a kíváncsiságodat, hogy mire megy ki ez az egész. Szóval tudnak valamit... Valami összeesküvéses izé lesz ebből, a képi világa elképesztő (főleg, miután a paradoxot sd-ben néztem, ezt meg hd-ben :D), a karakterek meglepőek, a történet húz.
8/10

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4868) mayday00 válasza kmarci25 (#4867) üzenetére


mayday00
őstag

In The Flesh is ajánlom.

Zombis sorozat, de más ,,köntösben"

ha jól látom 3 részes a első évada.
Első rész nem rég ment le.

Én is mondtam magamban ezek az angolok állatok. zseniális a forgatókönyv a zene..

Hihetetlen, hogy mennyire egyedi dolgokat tudnak kitalálni.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4869) spammer válasza kmarci25 (#4867) üzenetére


spammer
veterán

"Egy ilyen műfajban hogyan akarsz objektív lenni? Azt leírhatjuk objektíven, hogy mikor kezdték a forgatást, kik a szereplők, mennyi a büdzsé, stb.
De az, hogy a színészek jól játszanak, vagy sem, alkalmasak-e a karakterük megformálására, vagy sem, a forgatókönyv milyen minőségű, kizárólag szubjektíven ítélhető meg."

Ezt én is leírtam egyszer a filmes topikba, mikor volt egy vita, akkor nekem azt írták, hogy én vagyok béna, hogy nem tudok objektívan filmeket megítélni, pedig meg lehet. :D A filmezés egy művészeti ág, nem lehet objektívan megítélni, a technikai részen vagy (statisztikai) tényadatokon kívül. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4870) mayday00


mayday00
őstag

Azon filózok, hogy a utopiát meg kellene nézni :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4871) abridabri válasza mayday00 (#4870) üzenetére


abridabri
veterán

Addig vissza se gyere amig nem nezted meg az osszes reszt . :W
Ki fogom kerdezni ;)

(#4872) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Veronica Mars filmről
sose néztem, de hátha valakit itt érdekel :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#4873) spammer válasza gyuromoj (#4872) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem nagyon jó kis sorozat volt, de kellett neki egy fél évad, mire úgy igazán magára talált, az eleje szokványos gagyi tinis cuccnak nézett ki, de hangulatos és aranyos kis "krimi" lett, jó karakterekkel, jó humorral. Kristen Bellt meg nagyon csípem :) Remélem jó lesz a film, nosztalgikus hangulatot várok tőle, ne csak csak "sima" mozi legyen az új nézők miatt :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4874) leslieke válasza gyuromoj (#4872) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig érdemes végignézni. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4875) spammer


spammer
veterán

SPOILER!

TWD 3x13: Annyira nem volt vészes, időhúzós rész, de kicsit mélyítették a karaktereket meg a történetet. Azért Hershel fél lábbal vezette a kocsit, meg elment fegyveres őrnek, LOL.

TWD 3x14: Ez viszont akkora ócska szar epizód volt, hogy az elképesztő. :W Az összes konfliktushelyzet vérgagyi, olcsó, klisés, vicc kategória. :((( Amikor kocsival megy a Governor Andrea után, ott beugrott a Sziki szökevényes jelenet, amikor Leslie Nielsent üldözi a vonat. Aztán a raktárépületes baxakodás, kicsit sokszor nézte meg a Ragyogást az író. De aztán nem elég, még a végén elkapja a börtön előtt, persze bazzeg, pont MINDIG megtalálja a világ faxán is. :W A székről már az elején lehetett tudni, hogy Andrea belekerül valahogy. Woodburyben meg mindenki birka a dokin kívül, az orrukig nem látnak. Bullshit az egész.

[ Módosította: Eagle16 ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4876) mayday00 válasza spammer (#4875) üzenetére


mayday00
őstag

Talán a 4.évad jobb lesz :) Nem?

Vagy arról van szó, hogy a írok úgy általában kifogytak a ötletekből..

Egyszerűen már nincs mit kitalálni..

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4877) spammer válasza mayday00 (#4876) üzenetére


spammer
veterán

10 éve fut a képregény, több, mint 100 füzetnél jár már, éppen lenne honnan ötletet meríteni ahelyett, hogy gagyi töltelékeket írnak.

Én 70 valahányig olvastam régebben, itt a 3. évad eleje, a börtönös téma, meg a félévadzáró előtt már úgy ahogy megközelítette a képregény hangulatát, de egyébként elég gyenge ahhoz képest. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4878) mayday00 válasza spammer (#4877) üzenetére


mayday00
őstag

Ja hogy ennek ennyi képregénye van már? Nem is tudtam.. :U

akkor lehetne bőven miből még részeket csinálni...

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4879) mayday00


mayday00
őstag

Végre már itt volt az ideje :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4880) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Kivételesen sorozat kritikával jelentkezett a Hollywood Hírügynökség

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4881) kmarci25 válasza spammer (#4875) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha spoilerezel írd ki lécci, majdnem elolvastam. :R :U Szerencsére csak odáig jutottam, hogy ócska szar epizód volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4882) andy83


andy83
aktív tag

Van infótok arról, hogy mikor indul a Dexter 8. évad? :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4883) csabám válasza andy83 (#4882) üzenetére


csabám
addikt

Június 30.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4884) andy83 válasza csabám (#4883) üzenetére


andy83
aktív tag

Uh, az még nem most lesz... :(
Köszi az infót! :)

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4885) spammer válasza kmarci25 (#4881) üzenetére


spammer
veterán

Sorry, gondoltam, hogy az úgysem olvassa el, aki még nem látta. Legalábbis én itt nem szoktam olyan epizódról olvasni, amit még nem láttam, és látom, hogy hosszabb, kifejtős írás. Mivel a 3. évadban jár a sorozat, így "általános ajánlót" szerintem nincs értelme hosszabban írni, viszont ha hosszabb egy írás, akkor feltételeztem, hogy gondoljátok, hogy szó van benne a tartalomról :) De mindjárt megkérek egy moderátort, hogy pótolja a spoilert. :R

szerk: pótolva.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4886) kmarci25 válasza spammer (#4885) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi! :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4887) tPedro_ válasza kmarci25 (#4886) üzenetére


tPedro_
őstag

Na belevagtam a Paradox-ba, meg is neztem 2 reszt, tetszik.
Kicsit udito a sok amerikai sorozat utan egy angolt nezni.
Kar hogy csak 5 resze van, de igy legalabb nem kell sokat varni a vegkifejletre (mar ha lesz olyan).

(#4888) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Törtetők (Entourage) című sorozatról van valakinek tapasztalata?

(#4889) kisgyerek85 válasza Coccolino_O (#4888) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Hogyne, bátran ajánlós. Minél hamarabb kezdj bele!! Aztán nem tudod majd letenni :D

(#4890) gyuromoj válasza Coccolino_O (#4888) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kötelező (tan)anyag. ;] :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#4891) spammer válasza Coccolino_O (#4888) üzenetére


spammer
veterán

Feelgood alapvetés. :) Szinkron is jó.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4892) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Nem akarok warezolni, de elakadtam és kellene egy kis segítség. :B

A Párom egyik kedvenc sorozata a Török csel. Nagy' nehezen sikerült a 4 részes sorozat első 3 epizódját összekaparnom, de a 4. DVD hiba miatt már nincs meg a feltöltőnek sem (robzombi - ha esetleg összefutott volna már Vele valaki). Ő is kérte a korábbi letöltői segítségét, de eddig süket fülekre lelt.

Ha ne adj' Istennek meglenne itt valakinek és tudna segíteni, akkor nagyon hálás lennék érte. :R

Hasonlóképp jártam az Őfelsége kapitányával is, de ott rám mosolygott a szerencse. Sajnos egyik sem került DVD-n kereskedői forgalomba itthon. Így aki felvette a TV-ről és feltöltötte, az sokat tudott segíteni a fanoknak. De enélkül magukra is maradtak...

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4893) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Fringe összegzés és a zárás

S-P-O-I-L-E-R-!

Kezdjük az elején. Alapvetően nem csipáztam ezt a sorozatot, dög unalmasan indult, egy X-akták másolatnak tűnt, valószínűleg nem voltam egyedül ezzel, hiszen ezen változtattak. A mai napig nem tudom, hogy miért néztem egyáltalán az első évad végéig, de innentől kezdett érdekelni dolog. Amibe itt belekezdtek, az nem kis falat volt, de példásan oldották meg. Ennyire érdekes sorozattal igazából még nem találkoztam. Kicsit olyannak tűnt, mintha folyamatosan jöttek volna az ötletek, az irányok, és a sorozaton kísérleteztek volna. Erre maga az egész történet ad alapot - elindulunk egy nyomozós sorozatból, majd átmegyünk a párhuzamos világ témára, majd az időutazás, végül egy "idegen" inváziós háborús történetbe csapott át - de rengeteg olyan dolog volt az 5 évad alatt, aminek lényegében semmi értelme nem volt, de 2-3-4 részen keresztül egész jól el voltunk vele. Belekezdtek, aztán hagyták az egészet a fenébe (ilyen volt pl.: Peter kitörlése a világból...)

Aztán ott van ennek a negatív oldala is. Néha úgy éreztem, hogy a sorozat a hülyék játszótere is. Voltak benne olyan momentumok, illetve konkrét részek, történések, amik teljesen kilógtak a sorból, de még legalább tökre lényegtelen, felesleges dolgok is voltak. Ilyen volt pl.: az a rész, amikor Bell megszállja Olívia testét. Azzal egész jól el voltunk vagy 3 részen keresztül, elmentek egy olyan irányba - ez a képregényes baromság - amikor már a fejemet fogtam, de semmi értelme nem volt. Bell semmi olyat nem tett, vagy mondott, vagy mutatott volna, aminek bármi hatása lett volna a főszálra, egyszerűen megszállta a testét, és onnantól az elsődleges cél az volt, hogy visszakapják Olíviát. Ha ezzel legalább lett volna valami céljuk...a képregényes megoldás meg ultra gáz volt (ahogy az 5. évad LSD-s pillanatai is).

Mindettől függetlenül ami viszont remek volt a sorozatban, hogy nagyon kemény témákat boncolgatott, amikben óriási buktatók vannak, de ezeket vagy ügyesen kikerülték, vagy egyszerűen sikerült eltusolni őket őket a történet más irányba terelésével, vagy bármi más figyelemeltereléssel. vagy gyorsan tovább haladtunk, így egyszerűen nem tűnt fel. Valószínűleg még így is sokszor voltak benne klisék és paradoxonok, logikátlanságok de ezeket olyan szépen vezették fel, hogy mindez megbocsájtható volt...na ezt az egészet csapták agyon a befejezéssel.

DE ami még pozitív volt: nagyon sokszor sikerült újat mutatniuk, és bár kísérletezgettek, szinte folyamatosan meg tudtak lepni. Nagyon egyedi ötlet volt pl.: Lincoln kiírása a sorozatból. Egyedien, ügyesen oldották meg, benn maradt, de mégsem. A párhuzamos világok dupla karakterei elég jól hozták a feelinget, és még az Olíviát alakító Anna pókerarcú/kőarcú Torv is kipréselt magából egy keveset, John Noble meg egyszerűen zseniális volt, néha el is felejtettem, hogy ugyan az a színész alakítja minkét karaktert. Nagyon jól hozta a tőle (mármint a sorozatban) szokatlan fellengzős hatalommániás karaktert is. Mind nagyon szerethetőek voltak, és bár Torv kisasszony annyi érzelmet képes az arcára erőltetni, mint egy gereblye, még ez is megbocsátható volt, mert egyszerűen a szívemhez nőttek.

Szóval a zárás. Az egyik legjobban elcseszett befejezést láttam ebben a sorozatban. Alapvetően az 5 évad során próbált mindig következetes és a saját törvényeihez hű maradni a sorozat, ez példásan látszott Peter kitörlésének következményei: szépen felépített, odafigyeléssel létrehozott új világ (ami sajnos a sorozat későbbi részeiben totál feleslegessé vált), és következetes történetvezetés, ok-okozati összefüggésekkel. A zárásra olyan volt, mintha a készítők elfelejtették volna, hogy mi történt az 5 évad alatt.

Ami tetszett a zárásban: rájöttek, hogy jobban járnak, ha nem a múltat bolygatják, mert a paradoxonok úgy jobban visszaütnek, és még a kevésbé elmélázóknak is szemet szúrhatnak, ez remek ötlet volt, vagyis hogy a jövő megváltoztatásával akarták a jelent rendbe hozni. Ezért egy 5*. Persze a klasszikus paradoxon - mint minden időutazós témában - itt is megmarad, de ettől úgy gondolom eltekinthetünk, mert úgyis elnyomja a sorozat saját magával szemben támasztott logikátlansága. Az egész történet alapja, és számtalanszor emlegetett, felhozott momentuma, hogy Walter miért nem tudja megmenteni a gyereket? Azért, mert September belép a laborba, és elvonja a figyelmét. Ha kitörlik a jövőből a megfigyelőket, erre sosem kerül sor, ami alapvetően változtatja meg mindkét világ szinte összes a témával kapcsolatos történését, éppen ezért arra az esély, hogy az ezt követő események ugyan oda vezessenek, ahova a záró jelenetben visszatérünk: 0. Ez egy oltári nagy baromság volt. Abban az esetben, ha ehhez témához nyúlnak, az egészet arra a pontra kellett volna visszavinni. Meg lehetett volna csinálni, rászánni még egy részt, és röviden bemutatni, hogy onnantól hogy alakultak az események. De nekem már az első pillanatban feltűnt, amikor erről volt szó. Olívia azt gondolja visszakapja a gyerekét, én meg azt gondoltam, hogy nagy valószínűséggel még Petert sem fogja ismerni...de nem így lett, egyszerűen hülyének lettünk nézve.
Arról nem is beszélve, hogy "az idősík nem szereti a paradoxonokat", ezért 2015-ben kitörli Waltert...miért pont 2015-ben? Miért nem 2001-be, vagy 2031-ben? Ez meg mi volt? Bár nem mintha az előbbiek után ez már nem lett volna mindegy. Mindettől függetlenül legalább az pozitív, hogy Walter feláldozásával nem lett totál Happy End a vége, ennek örülök. September képbe kerülésével féltem, hogy átcsap az egész egy "vígan dalolunk itt a vége, fuss el véle" dologba.

Végül: 7/10.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4894) Endless válasza mayday00 (#4850) üzenetére


Endless
aktív tag

Megnéztem én is a Bates Motelt mert felkeltette az érdeklődésemet a postod :) Folyamatosan nézem a sorozatjunkien a friss sorozatokat ez mégis valahogy kimaradt...Nagyon tetszett a pilot szeretem az ilyen jellegű sorozatokat és a szereplők is nagyon jók.

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#4895) mayday00


mayday00
őstag

[link]

Nagyon ütős hannibal előzetes :)

Lehetne már április. :DD :C

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4896) troland26


troland26
őstag

(#4897) mayday00


mayday00
őstag

Jó sorozat ez a trónok harca?

nem szomszédok fantasi környezetben? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#4898) Coccolino_O válasza mayday00 (#4897) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"nem szomszédok fantasi környezetben?" Ez hogy jött? :DDD

Igen, nagyon jó sorozat, de érdemes legalább kétszer végignézni mind a két évadot, mert elsőre rengeteg mindent nem fogsz érteni. Ha olvastad a könyveket, akkor persze már más a leányzó fekvése.

(#4899) leslieke válasza mayday00 (#4897) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó sorozat, sőt nagyon jó! HBO égisze alatt készül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4900) mayday00 válasza Endless (#4894) üzenetére


mayday00
őstag

Anya és fia nagyon jól elvolt találva.
Mármint a 2 szereplő :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.